Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość xyzzyx
do Pracownik BS Hej. Powiedz mi jaką drogę przeszłaś, żeby trafic do backofficu? Bardzo mi zalezy na takiej pracy, ale mało jest ogłoszen no i od razu na wstępie wymagają doświadczenia z analizy itp. Za wszystkie informacje będe wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca eurobank
hej , jutro ide na romzowe do eurobanku na soradce klienta detalicznego 1/2 etatu, mam doswiadczenie w banku ale nie wielkie , duze w sprzedazy i obsłudze klienta , jak bedzie wygladac rozmowa czego moge sie spodziewac i ile mi zaproponuja kasy , a jak zapytaj ile oczekuje to jaka sume podac by nie było za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca KK w BM
ponawiam pytanko o zarobki, mam iść na rozmowę, a nie wiem ile powiedzieć żeby się nie wygłópić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EB-wroc
Rainbow jak czytam twoje wpisy na temat euro to poprostu szacun wielki rozumiem ze juz zmieniles pracodawce?..pracuje w tym" banku" od niedawna moja pierwsza praca w banku i mialabyc ostatnia...ale nie poddaje sie uwazam ze to jest jakis zart a nie bankowosc rownie dobrze moglabym pracowac w providencie:)) mobbing i nic wiecej!!zero szkolen !!!tylko cisnienie i ciagle masz tylko wisiec na tel 70%klientow zadluzona po uszy a oni wyciskaja z nich wszystko....bo wiaodmo ze do tego syfu nikt nowy nie przyjdzie!ja zbieram sie do wyjscia , mam wrazenie ze to zly sen:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajksdgwiegyf
do praca eurobank zaproponuja ci 950 zł brutto na okres próbny 3 m-ce a potem 1150 zł (jesli dobrze pamietam). Doswiadczenia nie wymagaja. Szukaja ludzi młodych i troszke takich podporządkowanych. Wiekszosc Twojej pracy to bedzie dzwonienie i nagabywanie klientów, by wyrobic plany masakrycznie wysokie. A pozostala czesc pracy to latanie z ulotkami po osiedlach (nie wiem czy w kazdym eb tak jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik BS
do xyzzyx Akurat miałam farta, bo dowiedziałam się że brakowało im osoby na tym stanowisku, musiałam się wykazać umiejętnością czytania bilansu, rachunku wyników podstaw ich tworzenia. Jeśli chodzi o analizę przeszłam z tego kurs już jako pracownik. Była osoba, która mnie w to wdrażała, akurat im to pasowało chociażby w związku z kierunkiem moich studiów :)) Poza tym w związku z brakiem doświadczenia nie miała wysokich wymagań co do pensji. Pracowałam wtedy gdzie indziej, Miałam doświadczenie na kasie w banku ale nie z analiz. Potrzebowali jescze właśnie na kasę i sekretarki ale widocznie moja pewność siebie że dam sobie radę z analizą dały mi właśnie to stanowisko. Jednocześnie odrazu odrzuciłam propozycję pracy jako sekretarka, gdyż nie po to miałam zamiar zmieniać pracę :) Nie wiem jak jest w bankach komercyjnych. Dzięki tej parcy zdobyłam doświadczenie i równolegle kończe studia a w związku z tym akurat po zakończeniu studiów będę miała większe pole do poszukiwań pracy w innej instytucji..FART ale dużo mojego wysiłku włożonego w naukę analizy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Dzieki za mile slowa "EB-wroc". Teraz pracuje w Millennium, na poczatku podstawa taka jak w EB, ale bardzo szybko mozna awansowac-a wiadomo kolejne awanse to kolejne podwyzki. Widze ze w Euro sie wiele pozmienialo na gorsze, w moim miescie zamkneli placowke w super lokalizacji, kaza robic hipoteki w placowkach detalicznych, te ulotki....... no i wciskaj kredyty koniecznie z ubezpieczeniem, nawet jak ktos bierze 1 tys zl...... Koszmar!!! Ale jak sie trafi fajna placowka, gdzie sa robione plany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sftguiu_iuikui
tez byla na rozmwoie w eurobanku ale czekam na telefon i sie nie odzywaja , piszecie niedobrze o nich to juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eb-wroc
zastanow sie lepiej nad tym Euro mozesz tego załowac....no chyab tak mowi kolega..trafisz do rentownej placowki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzdzdzhtyhyyy
ja tez czekam na odpowoiedz z euro a zpracau ans kiepsko ale sie wogole zastawnawim czy zadzownia bo nic nie slychac czy wy zescie czekali czy sami dzowniliscie na dodatek widze ze od nowa ogloszeniejest w necie czyli chyba mnie nie wybrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACA ING
A ja polecam prace w ING .... ;-))) szkolenia w bielsku są fajne... i warunki równiez nie najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzyx
do Pracownik BS dzięki za odpowiedź, no własnie jednak na wstepie chyba trzeba mieć farta. Bo tak wszędzie szukaja na takie stanowiska z min. 3 letnim doświadczeniem, no a jak je zdobyć, jak nikt nie chce podszkolić :( do dzdzdzhtyhyyy ja czekałam. Obiecali, ze zadzwonia za dwa dni, a zadzwonili chyba za 1,5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzzyx
z pozytywnym wynikiem zadzwonili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
tydzien temu mialam rozmowe z dyrektorem regionalnym banku millennium mieli zadzwonic powiedziec jaka bedzie decyzja, tylko jak dotad nie zadzwonili, i nie wiem czy czekac na telefon czy juz nie zadzwonia? mial moze ktos taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzyx
do mnie z pozytywnym zadzwonili. pamietam, ze wtedy jak nie zadzwonili po tych 2-3 dniach, to bylam ewna ze sie nie udalo, a potem takie mile zaskoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzezer
jak sie umawiaja ze zadzownai to powinni zadzownic to jest niepowazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalanda
proszę o info. staram sie o prace w invest banku. jak wygląda kultura pracy, narzedzia, pensja i planysprzedazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Co do Millennium, niestety albo zle informacje dostaja kierownicy i takie tez bledne przekazuja potencjalnym pracownikom, albo w kadrach jest cos nie tak. U mnie zadzwonili okolo tygodnia po wyznaczonym terminie, kiedy juz zapomnialem o jakiejkolwiek rozmowie kwalifikacyjnej. Wiec nie traccie nadzieji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaajajah
rainbow ja bym mial do cebie prosbe ale wolalabym namaialzapytac podam ci moj adres,czy mozesz do mnei napisac bo mam kilka pytan dziek iz gory kaja36@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik BS
nie ma tu nikogo pracującego w Banku Spółdzielczym w back office lub w banku zrzeszającym??? szkoda....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grinch83
ja maiłem rozmowe z dyr regionalnym w millennium 2 tyg temu i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.a odniosłem wrażenie że raczej jest na tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK - rozmowa
Witam! W przyszłym tygodniu mam rozmowę na stanowisko doradcy klienta w banku WBK. Niestety nie jestem po bankowości, a moja wiedza na ten temat jest też raczej niewielka, ale jestem gotowa się szkolić :) bardzo zależy mi na tej pracy, w związku z tym prosiłabym o małą podpowiedź, czego na takiej rozmowie się spodziewać. Czy ktoś był i mógłby się podzielić wrażeniami? No i kwestia, która mnie również zastanawia, jakie podać wynagrodzenie, skoro nie mam doświadczenia. Praca w banku w P-niu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalanda
pracowałam w BZWBK 2 lata temu. teraz po przejęciu banku zasady mogły ulec zmianie zmiany. ale jeśli chodzi o rekrutację na stanowisko Doradcy Klienta [od obsługi gotówkowo-bezgotówkowej] bez doświadczenia możesz dostć od 1700 zl brutto w zwyż do 2.500, 300 z doświadczeniem lub jeśli dobrze się zaprezentujesz. Najwazniejsze to miec pomysl na sprzedaż[na początek rodzina, znajomi, żeby zaistnieć, potem klienci z bazy i wyjścia do klientów na zew. np. do szkół, okolicznych firm], znać produkty [i tu polecam się przygotować, bardzo to lubią -dobrze sprzedaje się konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalanda
chyba urwało mi wypowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WBK - rozmowa
nalanda dzięki za pomoc :) mam nadzieję, że za dużo się nie zmieniło, a jeśli już to na lepsze, zwłaszcza jeśli o kasę chodzi :) chyba rzeczywiście wypowiedź urwało, gdyby kiedyś chciało Ci się dokończyć, będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mobilny doradca
Witam. Chciałabym prosić o pomoc osób, które pracują bądź pracowali jako Mobilny Doradca Klienta . Wiem, ze praca polega głównie na dzwonieniu i umawianie się z klientem w sprawie kredytu. Dzwonić należy głównie do zawodów typu: lekarz, prawnik, nauczyciel, weterynarz, itd. Mam pytanie czy jeśli np. w mc nie uda mi się sprzedać danego kredytu to jak jest z zarobkiem?? I ogólnie jak wyglądają te plany sprzedażowe? Z tego co słyszałam to chyba bardzo ciężko jest pozyskać klienta w tej grupie zawodów? Jak to w ogóle wygląda? Pracę mam rozpocząć w Deutsche Banku . Z góry dziękuję za udzielenie inf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Mobilny doradca, jesli mowisz o mojej bylej pracy (jestes zatrudniony przez posrednika, a nie przez DB) a sprzedajesz jedynie produkty DB -karty i kredyty- to........... bedziesz miala podstawe ok. 1600 brutto- jak nie wyrobisz planu-ok. 100 tys w kredycie, to masz podstawe, nie dostajesz auta pogodzinach i musisz pracowac glownie na wczesniej wymienionej grupie wolnych zawodow, ktore dostaja produkt bez zaswiadczenia o dochodach. Plusem jest to ze jak zrobisz ten plan -a czasem wystarczy 1 kredyt , a jak dolozysz do tego ubezpieczenie to masz spokojnie 3 tys netto..... Taki zloty strzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może orientuje się jakie są zarobki na stanowisku młodszy księgowy w Centrali Lukas Banku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacapracy
Witam! chcialam zapytac jka wyglada rozmowa o prace w getin? o co konkretnie pytaja? czego moge sie spodziewac? w czwartek takowa mam...:) bardzo prosze o pomoc porady! dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qshhqhqhqhqqhq
czy ktos z was jechal na rozmowe do Wroclawia-praca w Eurobank? Po jkaim czasie wam pieniadze za bilet zwrocili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×