Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Agaaa25
Pyza-Mille powiedz mi gdzie w milenium bylas na rozmowie we wrocku?? ja wybieram się na rozmowę jutro, lekki stresik jest. Byłam kiedyś na rozmowie w mbanku, strasznie sie zraziłam, boje się co będzie teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaaC
Witam serdecznie! Mam pytanie, jak wygląda rozmowa o pracę w Banku PKO BP na stanowisko Doradca Klienta Detalicznego w oddziale ?? Jutro mam rozmowe i nie wiem czego się spodziewać.. Byłam już na rozmowie w Banku BPH.. ale zapewne będą się różnić.. Dodam, iż nie posiadam doświadczenia w pracy w sektorze banowym. Proszę o podpowiedź Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pqqqqbbqbqqyzgsv
Ja dostalam do wypelnienia biznesplan do Skoku mial ktos juz z tym do czynienia, I co potem zaprosili was na rozmowe ? Co dalej, Widze ze tam tez rotacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteran
Do pqqqqbbqbqqyzgsv . Nie pchaj się do skoku szkoda Twojego czasu i poświęcenia. Zarobki w skokach są porażająco niskie a praca upokarzająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły sprzedawca
W Polsce praca w banku nie różni się zbytnio od pracy w warzywniaku - chodzi o sprzedaż jak największej ilości produktów. Tyle, że w warzywniaku nie dostajesz planów sprzedażowych i na koniec dnia nie musisz sporządzać raportów ze swojej aktywności. W niektórych bankach presja jest tak duża, że niektórzy zaczynają postępować nieetycznie (co oficjalnie jest niezgodne ze strategią Banku) i zaczynają "wciskać" klientom produkty nie informując lub podając niepełną informację o rzeczywistych kosztach obsługi. Wbrew obiegowym opiniom, zarobki nie są kosmiczne; dużo ludzi nie wytrzymuje stresu i ciśnienia - wystarczy spojrzeć na to, jak duża jest fluktuacja kadr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza-Mille
Do Agaaaa25 Na rozmowie było w porządku, chwilę wcześniej byłam na rozmowie w KB (3 etap), mimo że miałam wrażenie, ze poszło mi źle, zadzwonili i zprpomowali pracę-odmówiłam. W Mille rozmowa była konkretna, rzeczowa i w miłej atmosferze. Ja byłam szczera, opowiedziałam o swoim doświadczeniu, poszłam na te rozmowę na luzie, ale nie powiem, że mi nie zależało, odezwali się nieco później niż obiecali, ale jestem zadowlona :) Teraz szkolenie Życzę Ci powodzenia, trzymam kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pqqqqbbqbqqyzgsv
weteran a wiecej szczegolow? Bo u mnie w miescie bylam kiedys klientka i bardzo sympatycznie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję pracy
POLBANK nie jest szczytem moich marzeń i szczerze mówiąc nie wiem czy zdecyduję się na pracę w tym banku, z tego to powodu ,że Grupa EFG chce sprzedać POLBANK jakiemus innemu polskiemu bankowi, dlatego, że jest on w tej chwili niedochodowy, a co idzie za sprzedażą oczywiście będą cięcia na etatach - a jak będą zwalniać to zaczną od tych którzy racują najkrócej... Nie wiem co będzie dalej , nie wiem co zrobię - na razie czekam na telefon czy w ogóle się zakwalifikowałam do kolejnego etapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typstereo
mam pytanie! przeczytałem już kilka negatywnych wypowiedzi na temat lukas banku ;/ bylem dziś na pierwszej rozmowie, ciekawy jestem jak dalej jeżeli chodzi o proces rekrutacji, jak z kasą, nie mam doświadczenia więc i też specjalnych wymagań, na pewno ta praca nie jest moim spełnieniem marzeń, bo wolałbym pracować np. w KNF'e, ale tam też dobrze mieć doświadczenie w banku, napiszcie co wiecie o pracy i rekrutacji w lukas banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_nordea
Witam Bylem ostatnio na rozmowie o prace w banku nordea. Wiem ze teraz są nowe zasady co do rekrutacji. Jest tylko jedna rozmowa na ktorej hr z dyrektorem staraja sie sprawdzic wszystko. Pytania od "opowiedz nam cos o sobie na podstawie swoich dotycczasowych prac" po pytanie rzędu "ile chciałby pan zarabiac miesiecznie?" poprzez pytania sprawdzajace wiedzę teoretyczna i praktyczną - bardzo szczegolowe i na koniec test z wiedzy. Nie wiem jak wypadłem, wiem że kosztowało mnie to wiele stresu, dałem z siebie wszystko, mimo nie dużego doświadczenia w bankowości znalem odpowiedzi na wiekszosc pytan, na kilka poprostu nie znałem. Dali sobie 10 dni na odpowiedz niewazne czy ngatywna czy pozytywna.. Czy ktoś sie moze wypowiedziec? Czekam, stres mnie zrzera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_nordea
aha praca dotyczy doradcy od hipo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_Nordea
aaajccc... :) pyza-mille dzieki za poprawienie, pisałem szybko, na twoim miejscu też nie moglbym sie opanowac ;] sam sie z tego smieje ... żal ;] sry jeszcze raz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję pracy
Witam. Czy ktoś może mi tak szybko napisać z jakiego kraju pochodzi bank MILLENIUM?? nie jest on chyba bankiem Polskim?? Ratujcie Prosze ponieważ dzisiaj mam rozmowę a nie mogę się nigdzie doczytac skąd jest ten Bank... A był ktoś na rozmowie w tym banku - ciężko jest przejść pierwszy etap?? Poczytałam trochę na forach i przyznam że opinie na temat tego banku są w większości negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Millennium jest spadkobierca BIG Banku Gdanskiego- w kodzie SWIFT jest nadal wzmianka o tym, a Millennium jako grupa finansowa pochodzi z Portugalii i wszedzie ma ta sama nazwa (m.in. Francja, Angola, Turcja, czy cos tam jeszcze:) ).... a najnowsza twarza Millennium Jest Jose Mourinho, znany trener pilkarski-portugalczyk:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! do szkolenia już tylko kilka dni ! a ja dalej nie mam nigodo do pogaduch w pociągu ! Odezwijcie sie Ludzie z Katowic ! szkolenie Milllennium 28.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renpie55
Kto ostatnio miał wideokonferencję w Multibanku. Idę jutro czego mogę się spodziewać. Jakie są zarobki na placówce franszyzowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankus
Prośba.... napiszcie mi proszę na czym polega praca w banku spółdzielczym,nie wiem na co mam się szykować, co mam wiedzieć za nim zacznę pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikacz78
Bank Millenium...napewno ma związek z Portugalią, ponieważ w zarządzie zasiadają Polacy i Portugalczycy. W piątek 25.03 mam drugą rozmowę w W-wie z dyrektorem, pierwszą miałam u siebie na miejscu, do W-wy mam 210 km :/..będzie ciekawie jeśli się okaże, że się nie nadaję. Do tej pory pracowałam w Eurobanku, ale nie w placówce "murowance" tylko w placówce ratalnej....podstawa 1500 zł brutto + premia, o której można zapomnieć, bo raczej się nie widzi. Czy ktoś może powiedzieć mi jaka jest podstawa w Millenium, ponieważ na rozmowie nie poinformowano mnie o tym i nie odpowiedziano na moje pytanie wprost, tylko okrężnie dając mi do zrozumienia, że zarobki są wysokie, ponieważ mamy wspaniały system podwójnego premiowania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikacz78
Do bankus...praca w BS jest spoko, przynajmniej w tym w moim mieście. Po pierwsze...brak planów, pensja u nas około 2000 "na rękę", co na moim terenie jest wysoką pensją i co najważniejsze co m-c jednakowa, bez obawy, że jak nie sprzedasz karty czy nie założysz konta nie będzie kaski na Twoim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Nie mniej niz 2 tys brutto, wiec krzyknij jak najwiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koledzy i kolezanki Jaki jest przedział wynagrodzenia w eurobanku na stanowisku lidera oddzialu w malym miasteczku (20000 mieszkancow). Pytanie dotyczy oddzialu franczyzowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rainbow (Eurobank), pewnie będziesz coś wiedział na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MULTIBANK/MBANK/ASPIRO
ktoś o to pytał . nie polecam. w styczniu zaproponowali wynagrodzenie 500zł podstawy - masakra jakaś :/ oczywiscie do tego prowizja ale pokazali mi pracownika najlepszego i ten najlepszy zarobił około 2900zł to tez nie tak wiele jak na prowizje... oczywiscie za te 500zł praca od poniedzialku do soboty , 8 godzin kazdego dnia. szkolenie bezpłatne - trwa tydzien a jego tryb jest naprawde BEZNADZIEJNY bo jest to zazwyczajne szkolenie indywidualne gdzie kobita leci po kolei z podręcznikiem - ale oczywiscie jestes sie tego sam nauczyć- polecam szkolenia grupowe żadnych pakietów, bonusów nic na zachete... masz albo 500zł albo 700zł - w zaleznosci od tego czy pracujesz 6 godzin dziennie czy 8 godzin dziennie PODSTAWA JEST NIŻSZA NIŻ MINIMALNE WYNAGRODZENIE W KRAJU KTORE NA ROK 2011 TO : 1387ZŁ pozdrawiam i radze rozejrzec sie za inną prace AHA JESLI KTOS NIE WIERZY TO NIECH WPISZE NP" opinie o opracy w aspiro, praca w aspiro " aspiro to nic innego jak mbank Ja w komentarze w internecie nie chcialam wierzyc i sama poszłam sprawdzic , niestety wszystko sie potwierdzilo nawet gorzej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULTIBANK/MBANK/ASPIRO, wyjasnij troche prosze. Czy piszesz o eurobanku? Jezeli tak to czy o doradcy czy liderze. Aspiro ? Co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze jedno. Czy sa roznice (jezeli tak to jakie, np. wynagrodzenie) miedzy zatrudnieniem w macierzystym oddziale eurobanku, a franczyzowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza-Mille
Do Bea-Mille No ja się wybieram, ale z Wroclawia, więc spotkamy się na miejscu , też będę sama jechać... :/ Mp3 na uszy i dobra książka pozostaje ;) Pozdrawiam i do zobaczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfreda
Pyza-Mille będziesz w Warszawie już w niedziele,prawda? napisz jak możesz o której mniej-więcej godzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję pracy
czy jest tu ktoś kto był na rozmowie w POLBANKU u HR w głównej siedzibie na mokotowskiej w wawie?? Jeśli tak to napiszcie mi Proszę na głównie kładą nacisk i na co najbardziej zwracają uwagę?? Czy pytają o produkty banku czy raczej trzeba być bardziej zorientowanym na produkty konkurencji?? Jezeli jet t osoba która wie coś na ten temat to będę wdzięczna za info a co do MILLENNIUM to czy w tym banku pracuje się w soboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję pracy
Czy jest tu ktoś kto był na rozmowie do POLBANKU w siedzibie głównej HR na ulicy mokotowskiej w Warszwie?? Jest to drugi etap i ne wiem czego mam się spodziewać. Przypominam że aplikuję na stanowisko doradcy klienta detalicznego w oddziale. Czy wie ktoś czego oczekują od kandydatów? na pewno chodzi o sprzedaż tylko czy powinnam nauczyć się oferty produktowej Polbanku czy raczej oferty konkurencji są tu bardziej istotne?? Po raz kolejny Proszę ... POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Co do managera w Eurobanku (lidera w oddziale), to slyszalem o 3 tys na reke, w podobnym wielkoscia miescie do Twojego. Ale we francyzie to pewnie mniej.... Millennium nie pracuje w weekendy no chyba ze oddzialy w Galeriach handlowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×