Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość waarriiiiiusska
u mnie lider mial zarabiac 2200 brutto miasto 50000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waarriiiiiusska, mówisz o oddziale franczyzowym czy macierzystym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeżeli lider miał zarabiać 2200 brutto to ile doradca....? A tak na marginesie, czy lider tez ma indywidualny plan sprzedażowy czy tylko na oddzial (100% czasu to zarządzanie, rozliczanie, itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinNoblebanq123
hej... sluchajcie czy istnieje w getinie cos takiego jak mobilni doradcy vip? Jesli tak to jaka to jest umowa? 3ba miec dzialalnosc? bo dostalem sie do getinu na hipoteke, zostalem poproszony o dokumenty takie jak zaswiadczenie o niekaralnosci, dok ukonczenia 100diow, liceum, referencje z wczesniejszej pracy. Chca mnie tez skierowac na badania lekarskie. Dali mi podstawe a ja sie zastanawiam czy to przypadkiem nie jest mobilny ale mobilny to musi byc dzialalnosc gospodarcza. Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do getin noble banq
a nie lepiej Ci po prostu zazdwonić i zaoytać jaką umowę dostaniesz i na jakie stanowisko zostałeś przyjety?? Zobacz też co masz napisane na skierowaniu na badania lekarskie ponieważ tam powinno być napisane stanowisko pracy. A co do własnej dz. gosp. nie wysyłaliby Cię na badania. Zastanawia mnie jedno - jak przyjąłeś pracę nie wiedząc gdzie i na jakich zasadach będziesz pracował!!! Z tego co się orientuję w getinie są mobilni doradcy ale nie weim czy klienta VIP. Jeśli się mylę to poprawcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nikacz 78
pytasz o zarobki w MILLENNIUM - nie wiem jaką dają podstawę bo Pani HR nie chciała mi powiedzieć kecz gdy ja powiedziałam że oczekuję mniej więcej 3000 brutto to zapytała czy te zarobki można negocjować, więc sądzę że podstawa nie jest za wysoka a rozmawiamy tu o WARSZAWIE a nie o jakimś mnejszym mieście. Co do mille nieciekawe jest to, że premia jest uzależniona nie tylko od wyników Twojej pracy a także od wyników całego zespołu - czyli jeśli Ty wyrobisz plan a jakaś osoba zawali bo zabraknie jej 1 karty to po premii. co więcej jeśli ty zrobisz podwójnie i generalnie wyjdzie tak że plan na placówkę jest zrobiony a jakiejś osobie zabraknie 1karty to też po premii. Bo do premii musi być zrobiny plan zespołowo i kazdy odzielnie bo inaczej nic z tego. A i jeśli pracujesz krócej niż 2 lata o zwracasz koszt szkolenia- ponoć niewiele kilkaset złotych ale zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pool
Aspiro to to samo co Mbank - już wkrótce nie bedzie czegos takiego jak Mbank bedzie tylko Aspiro czyli centra finansowe coś jak finamo, open finance pisałam odnoście pracy w Mbanku / Aspiro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aplikacji w polbanku
byłam na rozmowie w centrum warszawy z działem HR , pytania ogólne , nie było pytan produktowych czy typowo z tej branży. same typu : dlaczego ta praca, wady zalety, jakie extremalne sytuacje w pracy byly jak reagowalam itp generalnie spoko choc Pani Sywlia S - jezeli z taka bedziesz mial/a rozmowe jest lekko nieogarnieta ale spokoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pool / DO POOL
Aspiro to to samo co Mbank - już wkrótce nie bedzie czegos takiego jak Mbank bedzie tylko Aspiro czyli centra finansowe coś jak finamo, open finance pisałam odnoście pracy w Mbanku / Aspiro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowy
Mam do Was pytanie. Dostałem dwie propozycje pracy. Lukas i BZWBK na stanowisko Doradcy Klienta. warunki finansowe są zbliżone 1800-2000netto plus socjal. Pytanie o to, który bank lepiej wybrać? Chodzi mi o podejście do pracownika, plany, jakość produktów itd. Oczywiście wiem, że dużo zależy od placówki i zespołu ale jakiś tam zarys zawsze warto mieć. Co warto wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinbankq123
umowe bede mial o prace. aplikowalem na stanowisko doradcy klienta ds hipotecznych.. zaoferowali mi 2800brutto do tego 1% od kredytu, bede robil hipo i inwestycje. reszta tak jak mowilem, czyli musze przyniesc dokumenty ale nie prosili o dokumenty dzialalnosci. Aplikowalem na stanowisko stacjonarne ale jak manager powiedzialami ze daja mi telefon sluzbowy i laptopa, naszly mnie wątpliwosci... Mobilnym doradca być nie chce... Wolalbym raczej siedziec w oddziale, ale nie wykluczac mozliwosci podjechania do klienta... Prosze sie do tego ustosunkowac.. jak to jest na stanowisku doradcy ds hipo w getinie? To jest mobilny doradca klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasteczkowy
getinbanq123 doradca hipoteczny sam szuka klientów, ewentualnie obsługuje tych którzy trafią na niego w oddziale akurat. Więc jak najbardziej będziesz siedział też w biurze, ale raczej umawiając spotkania z deweloperami, pośrednikami nieruchomości itd. żeby dawali klientom twój numer telefonu. A gdzie tych klientów obsłużysz to już twoja sprawa. Ze źródeł bezpośrednich wiem, że Getin ma mało atrakcyjną ofertę hipotek. są drogie, ale za to szanse na kredyt mają nawet ludzie ze skomplikowaną sytuacją kredytową. Ostatnio na własne oczy widziałem umowę na 6% plus wibor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getinbankq123
ciasteczkowy mozesz podać do siebie namiary? Mam jeszcze kilka pytan a widze ze zorientowany jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasteczkowy
3057112 gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciasteczkowy
Bez namysłu wybieraj BZWBK, nie będziesz potem żałował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnhnhjhjhjhhj
dokladnie ciasteczkowy-tylko WBK bo w Lukasie straszna rotacja Rainbow albo moze ktos inny, mam pytanko dostane umwoe od 1 kwietnia w eurobanku mozesz napisac kiedy bedzie pierwsza wyplata? Moze glupie pytanie ale bez kasiory jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do PYZa -mille i alfreda Widzimy sie na miejscu ! podam mój gg odezwijcie sie bo już mam kilka kontaktów i bedziemy sie integrować już w niedzile :) mój numer gg 8390735.... czekam na odzew :) Pozdrowionka EKIPO MILLENNIUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnhnhjhjhjhhj
szkolenie kasowe we Wroclawiu kiedy jest jak sie juz pracuje czy przed praca? Jak to wyglada na ktora i czy w tygodniu czy w weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdfdfdfdf
a czy w eurobanku nosi sie swoje ubrania cyz trzeba cos kupic jest jakis wymog? czy sa ciuchy suzbowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigantka
do PYZA :) hej mam umówioną rozmowę w millenium w poniedziałek i mam ogromną prośbę możesz mi napisac o co Cię pytali ? jak przebiegła rozmowa ? z góry bardzo dziekuję to mój nr gg 9165642 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Wynagrodzenia sa wyplacane kolo 25-lub 28 w Eurobanku z tego co pamietam, premia z miesiecznym opoznieniem. W Eurobanku daja wlasne ciuchy, nic specjalnego niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasteczkowy
hej Właśnie otrzymałem obie oferty końcowe i BZWBK oferuje niższą płacę, na czym mi akurat w przypadku kwot ok 2tyś zależy dość mocno. jednak 200zl przy takiej umowie to sporo. A może jednak BZWBK faktycznie bardziej się opłaca? ps. pytanie poza konkursem. Wiecie jakie są koszty kart multisportu w obu tych instytucjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ciasteczkowy
Lepiej mieć 200PLN mniej przez 6-12 miesięcy, ale szanse na rozwój, perspektywy wyższych zarobków w przyszłości i stabilną pracę niż... ah szkoda gadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
Hej "Pracowniku Millennium",dobrze widziec jakiegos ziomala. Jestes moze w oddziale mobilnym? Ja sie zapytam, bo nie wiem jak dlugo pracujesz, ale mozesz wiedziec jak to wyglada w Twoim otoczeniu- 4 umowa jest na czas nieokreslony czy daja kolejna na 7-12 miesiecy? Ja nie narzekam na Millennium, sa wieksze premie niz w Euro i bez ograniczen...i wygodniejsze krzesla dla klientow:) Ale te rozmowy z Dyrektorem to u nas tez funkcjonuja- myslalem ze tylko u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lukasie jest rotacja, była duża jakiś czas temu to prawda - teraz już mniej. Zarząd w końcu zrobił coś z tym i raz na rok ludzie dostają podwyżkę plus podwyżki za zdany egzamin. System premiowy tez niezly no i kasa fajna wbreb obiegowym opiniom pseudo znawców. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasteczkowy
w BZWBK poinformowano mnie, że jeżeli chce wyjść poza oddział to wiąże się to ze zmianą miasta, co niechętnie bym zrobił. Rozwój bardziej w segmenty klientów albo konkretne produkty. Lukas dodał do tego możliwość objęcia stanowiska kierownika oddziału w mieście i ścieżkę trenerską. Plus kontakt i atmosfera z kierownikiem w moim odczuciu dużo lepsze. No ale pozory bardzo łatwo stwarzać więc ciągle podchodzę z rezerwą. Pewnie, że lepiej dostawać 200zł mniej z perspektywa rozwoju, ale nikt po tych 12 miesiącach w lukasie nie zabroni mi zmienić banku. Jeśli się mylę to wyprowadźcie mnie z błędu - naprawdę będę wdzięczy, bo wolałbym nie wpakować się w syf. No i czy ktoś może mi powiedzieć jakie są warunki benefit system w lukas. w sensie ile za kartę ;)(to już czysta pazerność na tą karte :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik Millennium
Rainbow - a ty jesteś z millennium czy z eurobanku bo nick na to wskauzuje :)? W Millennium masz tak że ci przedłużają na czas określony zanim nie wypracujesz w banku dwóch lat (np. ostatnia umowa konczy ci sie np. w 26 miesiącu pracy, to kolejna z automatu jest na nieokreślony). Nie, nie jestem mobilnym, pracuje w oddziale stacjonarnym. W którym mieście pracujesz albo chociaż czy w dużym czy małym i w którym regionie? U nas w regionie po ostatnich zmianach w systemie premiowym (wszystkie produkty muszą być średnio na 100%) mało który oddział wyrabia premie a jak już są to malutkie. Wkurza mnie to bo to wlasnie premie powinny motywowac pracowników a nie perspektywa pouczającej rozmowy z dyrektorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rainbow (Eurobank)
A nick mi zostal po starym Banku, wiec go nie zmieniam. Ja jestem teraz na tych mobilach, promowac Dobre Konto w Galerii Handlowej, a region Lodz. Tak myslalem ze ta "ustawa antykryzysowa" ma tutaj swoj udzial.... no niestety zabraknie mi kilku miesicy do 2 lat stazu, gdy skonczy mi sie obecna umowa- szkoda:/ Trzeba pomyslec o jakims mieszkaniu To samo jest u nas, najgorzej z depozytami, bo nigdy nie wiesz czy w ostatnim dniu Ci nie wyplynie kasa. Hipotekami jeszcze podciagniesz, ale co dalej.... A Ty dlugo juz jestes w Millennium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×