Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość ika_extra
do zaintersowanej5. ile musiałaś czekać na odpowiedź po etapie rozmowy kwalfikacyjnej? ja właśnie byłam na takiej rozmowie i czekam na odp......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZWBJ_Morawiec
Ewa Marchewka. Przygotuj się na nieprawdopodobną, niespotykaną w żadnym innym banku wściekliznę sprzedażową. I pytanie się Ciebie, co dziesięć minut, czy karty już zostały zrobione - w sensie - czy sprzedałaś już tyle, ile powinnaś, aby oddział nie miał strat. Odszedłem z bz wbk. Pracuję w Nordea. Słaba decyzja. Ale jakoś tak spokojniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotta_81
witam serdecznie;) a ja pracuje w byłym BPH teraz PEKAO S.A. i mówię Wam porazka - ciągle kazą dzwonic, wszystkim wciskać kit i tyle! w byłym BPH było większe zrozumienie, jakaś pomoc, jak człowiek czegoś nie wiedział to przynajmniej mógł gdzieś zadzwonić wyjasnic, a w PEKAO- porażka -wszyscy mają cie gdzieś głęboko i tylko sprzedawaj, sprzedawaj..ale nie mają żadnych porządnych produktów do zaproponowania klientom... myślę o przejściu do Polbanku , są oferty pracy jak myślicie warto? tu mam 2200 plus jeden wielki stres ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociak_bs
stokrotta_81- a na jakim stanowisku pracujesz? I na jakie chcesz zmienić? To 2200 to jest brutto czy netto? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiula
MultiBankHipoteki - dzieki ja pracuje 2 lata z malutkim kawałkiem w banku od roku jestem na kredytach (każdy rodzaj) a wczesniej rachunki ale robi się jedno i drugie. Czy jakies ma się szanse dostać? Na co zwracają uwagę? Jakie dają wynagrodzenie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zainteresowanej5 i ika_extra Dziewczyny opiszcie proces rekrutacji do Getin, czy mialyscie rozmowe wstępna przez tel. ja czekam na tel od nich jak na szpilkach Czy przeprowadzali z wami scenke sprzedazowa?? z tego co przeczytalam to sa chyba 2 lub 3 rozmowy- to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie - rozmowa telefoniczna jest w przypadku rekrutacji awarynjen - czyli na szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana6
do ika_extra Po rozmowie telefonicznej na odpowiedź czekałam około 3tygodni może z tego względu, że po drodze były święta. do ewelinakoko Najpierw miałam rozmowę telefoniczną pózniej drugą chyba z kimś HR (ta chyba była najważniejsza) i później trzecią z menażerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika_extra
do ewelinakoko. tak najpierw była rozmowa wstępna przez tel, na drugi dzień zadzwonili do mnie i dostałam zaproszenie na rozmowę - chyba tą najważniejszą -i teraz czekam na odp, tak jak ty na szpilkach. na tej głównej rozmowie głównie pytali o doświadczenie zawodowe, wykształcenie. I była scenka sprzedażowa. ale nie masz co się martwić, podczas rozmowy panowała miła atmosfera. chociaż stres był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika_extra
do zainteresowana. dzięki za info. ja czekam na odp piąty dzień i się bardzo niecierpliwie, .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika_extra
do zainteresowana. czyli już pracujesz w getin? jak wrażenia z pracy? byłaś już może na szkoleniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczyny jestescie super!!! Jesli mnie zaprosza na kolejna rozmowe to dzieki Wam bede lepiej przygotowana. Pozdrawiam i zycze powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaanka1
MultiBank Hipoteki mam pytanie ile zarobisz netto. A ogólnie to pytanie -Kto pracuje w AIG bank i jak tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MultiBankHipoteki
aaaaaaaaanka1 przez pierwsze 3 miesiące próbne 2400brutto + premia a potem wyżej ale nie wiem ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arinho
Witam mam pewnien problem Zaproponowano mi prace na stanowisku przed. handlowego (sprzedaż kart kredytowych ) w CitiBanku za 850 zł. na reke plus prowizje od sprzedaży kart . Czy ktoś może orientuje się jak wyglada tam praca? Jaka jest szansa na stałe wyrabianie planu ( 18 kart miesiecznie ) ? Z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaki
Sprzedaż kart nie jest łatwa. JA mam taki target na 4 osoby, ale w innym banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca w banku millennium - asystent klienta. Co sadzicie o tym banku, czy ktos pracuje? jakie wynagrodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. wczoraj odbyłam rozmowe w lukas banku na stanowisko asystenta. chcialabym wiedziec jak wygladaja nastepne etapy rekrutacji. prosze o jak najszyszą odpowiedż. z gory dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do angeli24. mówisz o pracy w lukasie. Ile płacą za 3/4 etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wie ile płacą na stanowisku kasjera w AIG bank?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez dziewczyny w Tesco zarabiają wiecej bo 900 netto. to jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaki
do ewelinko Asystent to kasjer. Podstawa ok. 1800/2000 brutto plus premia za wyniki w sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmiraaa
jak można siedzieć na kasie i sprzedawać!???? jebane banki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela24 daj mi namiar na siebie, moze byc gg lub email Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moka00
hey, do jardel masz racje wszędzie wymagają 2 lat doświadczenia na stanowisku analityka kredytowego ale sam wiesz jak jest , mnie przyjeli do kredytów detalicznych ( czyli karty kredytowe, limit w koncie oraz kredyty konsumpcyjne ), pracowalam wczesniej w sprzedaży , czyli jak przyjmujesz wnioski i dokumenty to tez wstepnie weryfikujesz Klienta !!!!! i tego należy sie trzymać :) chyba większy problem z dostaniem sie na analityka kredytowego do hipotek bo z detalem nie ma większego problemu. kasa jaką proponuja to 2700 - 3500 brutto ( np. polbank , raiffeisen ), oczywiscie w hipotekach są wieksze zarobki ( 4500 - 6000 może i wiecej - dane np. z bgż i nie tylko ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moka00
do bankuś analityk kredytowy, o co pytają ? to zależy na jakiego analityka kredytowego , jacy Klienci - detal , czy hipoteki ? troche pytań o dokumenty finansowe itd. , a reszta pytan to standard raczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bankuś
Do moka00 - aplikuje do polbanku (przedsiębiorstwa). Czy mozesz mi podać swoj nr gg lub maila? Będę wdzięczna Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×