Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Czy ktoś może mi dokładniej powiedzieć jak wygląda przeprowadzenie scenki sprzedażowej? Ja od 6 lat nie szukałam innej pracy a teraz w środę idę na rozmowę do millenium nie wiem czego mam się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam na odpowiedz na to pytanie juz dluzszy czas, mysle ze sie doczekam, troche wiecej info jest w ,, praca w getin,, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
do dziewczyn w sprawie scenki. Piszcie na meila . Pracuję w mill 6 lat , może pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! pracuje w Mille drugi tydzen, piszecie, ze na kasie nie mozna sprzedawac...mozna, jest trudniej, ale mozna. na razie sie wkrecam, idzie mi coraz lepiej, klienci sa bardzo mili, jak im mowie, ze pracuje od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euurobank
A czy jest ktos kto pracuje w Eurobanku na stanowisku Doradcy Klienta? Jak ksztaltuje sie placa? Mam szanse sie dostac z wyksztalceniem wyzszym, ale zupelnie odbiegajacym od bankowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia
Pracuje w bankowości 4 lata. Chcę zmienic pracę. Mam propozycję z Kredyt Banku. Ktoś z Was coś podpowie? Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota_81
ja jutro jadę na rozmowę do polbanku Słysząłam duzo dobrego o tym banku Ktoś z Was może mi coś więcej o nim opowiedzieć? ja pracuję w pekao s.a. zubrze zarabiam 2200brutto premie są kwartalne, ale kiepskie i przede wszystkim zero szacunku i pomocy - pracowałam w BPH, ale PEKAO nas przejęło -mówię Wam masakra! takie cofanie się w tył, a co najśmieszniejsze pracownikom PEKAO podniesli pensję zeby mieli taka jak my byli BPH... zatem nawet nie ma marzyć o żadnej podwyżce... NIE POLECAM! ale prosze napiszcie cos o Polbanku, jak wygląda rozmowa itp. mam od razu rozmawiać z dwoma jakimis Dyrektorami od Biznezu czyli chyba zaliczę dwie rozmowy ;) pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaaaaaaaaa
UP Ja idę na rozmowę do Polbanku w środę. Stokrotka, a w jakim regionie? Też jestem ciekawa co i jak. Jakie zarobki, jakie wymagania. No i jak wygląda taka rozmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota_81
w regionie mazowieckim;) taka mała mieścinka;) 100km od Wawki;) a Ty>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda**
Witam, możecie mi dziewczyny powiedzieć na jakie stanowiska macie rozmowy w Polbanku? Długo czekałyście na zaproszenie na rozmowe? Ja też będę się starać do tego banku więc chciałabym wiedzieć co i jak? Dzięki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
marta0909 bardzo Cię przepraszam ,że nie zadzwoniłam ale miałam dzisiaj straszny kocioł. Pisz mi dziś na meila jakie masz pytania to postaram się pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaaaaaaaaa
stokrotka ja na podkarpaciu :) daj znać jak Ci poszło i jak wyglądała rozmowa ok? ja złożyłam ogólne podanie o pracę, bez wyszczególnienia stanowiska. Zaprosili mnie na rozmowę po mniej więcej miesiącu od złożenia podania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malezjatka
czesc wszystkim mam pytanie...ide jutro na rozmowe do bz wbk, ma to byc praca na stanowisko doradcy klienta czy jakosc tak(dawno wysylalam zgloszenie i juz sama zapomnialam).nie mam zadnego doswiadczenia na podobnym stanowisku, pracowalam wczesniej ale to byla praca z calkiem innej beczki i to na zlecenie. na dodatek studiuje zaocznie, wiec sama sie zdziwilam ze sie odezwali.nie wiem czego sie spodziewac i na co byc przygotowanym.Jest ktos kto tam pracowal lub pracuje.prosze o pomoc i z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLBANK
Zastanówcie sie zanim podejmiecie prace w polbanku. czasy swietnosci tej instytucji sie skonczyly, i to co teraz tam robiaz to czysty wyzysk pracownikow. ludzie stamtad masowo odchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EBSA
Do: Eurobank - jak się tam pracuje Doradca Klienta zarabia w zależności od wielkości miasta. U mnie jest to 1654 netto + ~1300 premii co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisia
Naprawdę nie ma nikogo z Kredyt Banku? Mam propozycję na kierownika placówki. Nie wiecie jaka tam jest praca, zarobki itd? dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereseb
hej a czy ktoś z Was pracuje lub pracował jako przedstawiciel bankowy ds small buisness w ING? ewentualnie miał styczność z taką osobą? warto się w to pakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota_81
ja już po rozmowie w Polbanku i powiem, ze spodziewałam sie czegoś innego... przede wszystkim za dawno nie byłam na żadnej rozmowie o prace i troszkę spanikowałam, nie jestem z siebie zadowlona i wiem, ze nie zawdzwonią, ale cóż nie na Polbanku świat się kończy;) przede wszystkim fajnie było sobie przypomnieć o co pytaja n atakich rozmowach, jak się zaprezentować aby sie sprzedać - na pewno wykorzystam to na innych rozmowach;) małaaaaa pytali jak pozyskam klientów, dlaczego wybrałam polbank jako pracodawcę, jak dobrze realizuję plan w swojej obecjen pracy itp. trzyma za Ciebie kciuki -napisz koniecznie jak Ci poszło, ja szukam dalej;) Młoda** do mnie zadzwonili na drugi dzień jak wysłałam im cv;) trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie proszę
Proszę napiszcie jeśli ktoś wie, czy kasjer w Aig Bank zajmuje się też sprzedażą wszystkich produktów jak doradca, czy tylko wpłaty i wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotta_81
mała PRZYJęLI mnie;) poczekaja na mnie 3 miesiące jeżeli nie dostanę okresu wypowiedzenia wcześniejszego i co najważniejsze... dali mi tyle ile chciałam...jestem w takim szoku, ze żałuję, ze nie powiedziałam że chcę więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka negral
Stokrotka a ile powiedziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaaaaaaaaa
stokrotka no to gratulacje :) Ja już po rozmowie. Poszło... trudno powiedzieć jak poszło ;) okaże się w ciągu tych dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotta_81
mój kolega, który pracuję w polbanku powiedział powiedz dwa będzie z czego schodzić powiedziałam dwa nie musze z niczego schodzić;) jak dla mnie na mie ścinkę, w której mieszkam to naprawde duzo...;) oprócz podstawy jest miesięczna premia i prrowizja od sprzedazy więc.. czego więcej chciec?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaaaaaaaaa
stokrotka ale brutto czy netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotta_81
2200 brutto miałam w PEKAO S.A. a w polbanku 2000 netto czyli jakieś 2800 brutto;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88888887
dziwczyny mam wyszktałcenie srednie ,uczeszczałam do liceum profilowanego zarzadzanie informacją,czy jest szansa bym dostała prace w banku.. jesli ktos ma jakies propozycje rosze pisać,,,jestem ze slaska a dokałdnie z rudy śląskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz poskładać CV do rożnych banków, ale tak naprawdę z doświadczenia wiem, że wykształcenie wyższe jest atutem jeśli chodzi o pracę w banku. Jednak najważniejsze jest dobre zaprezentowanie się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×