Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bankowiec ...

Praca w Banku

Polecane posty

Gość Kamaaaa
Do stokrotta_81 -> czy można z Tobą porozmawiać poza forum? Np mail albo gg? Bardzo mi zależy! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak ja to czytałam, że to miało być brutto :) widać choroba rzuciła mi się nie tylko na gardło :) stokrotta na jakie stanowisko aplikowałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotta_81
Kamaa można;) napisz tu stokrota1234@o2.pl a dostałam te samo stanowisko co u siebie Specjalista Klienta Indywidualnego ;) ale ja chciałam to stanowisko - zapytali co chciałabym robić a ja chcę to co umiem najlepiej;) obsługiwać klienta indywidualnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PETER_IMMORTAL
Czy ktos z was pracuje na dzialalnosci gospodarczej w banku ,bądź innej instytucji finanswoej? Jak to wyglada ? Czy to nie jest za bardzo wiążące ? Jak jest z założeniem i ewentualnym zakończeniem dzialnosci? BRE Bank stawia taki wymog ,dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam kilka pytan , poniewaz sama aktualnie szukam pracy i biore tez w swoich poszukiwania pod uwage wlasnie banki; Czy Wy wysylac aplikacje w odpowiedzi na ogloszenia, czy nawet jesli nie szukaja aktualnie pracownikow, to wysylacie? I czy wszystkie macie wyksztalcenie preferowane? I czy ktoras z Was nie miala zadnego wiekszego doswiadczenia zawodowego i dostala prace w banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracuję w biurze kredytowym...
Peter A co chciałbyś wiedzieć konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PETER_IMMORTAL
Chodzi mi ogolnie ,o to ,czy jest to lepsza forma zatrudnienia niz umowa o prace i jakie sa konsekwencji z prowadzenia dzialalnosci gospodarczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o pomoc
witam, bardzo proszę o informacje pracy w Banku Nordea. Stanowisko dysponent/kasjer- chodzi mi o płace. Wie może ktoś ile mogą zaproponować na początek? I czy u nich również są normy sprzedażowe. niedługo zaczynam tam szkolenie i nie wiem czy dobrze wybrałam. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MultiBankHipoteki
Halooo ludziska gdzie sie podziewacie? nikogo nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MultiBankHipoteki
ja jestem cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maje
Ludzie a ja chcę już skończyć pracę w banku tylko wciąż o pracę trudno. I dalej w tym banku tkwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MultiBankHipoteki
a CO SIE DZIEJE TAKIEGO ZŁEGO ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej multi jesteś tam jeszcze???? widze ze w taką wichurę nie tylko ja siedze w domu:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Setunia
Ja pracuję w banku już 1,5 roku. Było ogłoszenie na portalu internetowym i wysłałam do nich cv i podanie, po tygodniu zostałam zaproszona na rozmowę, po kolejnym tygodniu otrzymałam telefon, że zostałam przyjęta na 3 miesc na okres próbny potem umowa na czas nie określony. Nie miałam żadnego doswiadczenia, dopiero co obroniłam licencjata i była to moja pierwsza praca. Wykształcenia nie mam czysto związanego z bankowościa i finansami, raczej podchodzi to pod ekonomie i teraz dopiero zaocznie robię mgr i też nie związanego z bankowością typowo. Praca jest ok, ludzie wporządku bardzo sympatyczni. Wynagrodzenie w ciągu tych 1,5 roku miałam 3 razy podwyżkę i do tego premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MultiBankHipoteki
Hej hej !! Rebeccaxx ja jestem non stop tylko po 22 net mi nie działał chyba przez tą burzę :) do Setunia a w jakim banku jak mogę wiedzieć? i jaka kasa? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam Multi!! Fakt, wczoraj trochę wiało:-)))))) Powiesz mi na ile może liczyć doradca w hipotekach w multi, mam zamiar coś pozmieniać w swoim życiu zawodowym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MultiBankHipoteki
Hej wiesz nie wiem czy jest takie stanowisko zwykłego doradcy ds hipotek, bo z tego co wiem to w Multi nie ma.. jest tylko specjalista :D Specjalista na poczatek dostaje 2400brutoo..po 3 miesiacach próbnych jest podwyżka ale nie iwem o ile... jak masz okazje to probuj, warto. Ja jutro zaczynam prace :) Aż sie doczekac nie umiem :) a na ich stronce i na stronkach z ogłoszeniami o pracy jest pełno ich ofert. A skąd jesteś Rebi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z południa, zaraz wejdę na ich stronę i sprawdzę czy są jakieś wakaty w moim rejonie, a co do podstawy to chyba nie masz się czym przejmować bo prowizje ze sprzedaży są chyba całkiem przyzwoite:-))) Jakie masz kwalifikacje? wysyłałeś/aś podanie z ich strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MultiBankHipoteki
Ja też z południa :) Masz maila? Albo gg ?? A kwalifikacje mam takie że mam inż matematyki :P i pracowałam 2 lata w kredytach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do setuni dzieki za odp:) ja tez jestm wlasnie po licenciacie i to z socjologii , jak sa jakis ogloszenia to wysylam;) moja kolezanka dostala sie do wbk ale wczesniej pracowala w mc donalds wiec jakies doswiadczenie miala, bo pozniej tam byla niby menagerem;) no nic, bede probowala dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bankowiczka22
Mam takie pytanie. Chciałam się dowiedzieć czy jest możliwe aby przyjęli mnie na przygotowanie zawodowe do banku jakiegokolwiek.Podoba mi sie praca w banku i mam zamiar pochodzić i popytać w bankach w moim mieście tylko zatanawiam sie czy jest sens. Są to odziały banków, główne siedziby są pewnie w większym mieście i nie wiem czy taki kierownik odziału może mi cokolwiek powiedzieć na ten temat i czy wogóle biorą na takie przygotowania do banków Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MultiBankHipoteki
Hej Ja już pierwszy dzień po pracy w Multi :) Ogółem podoba mi się tylko nauki mnie czekaaaa że ho ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guder
jakie macie w swoich bankach plany sprzedaży kredytów gotówkowych i kart kredytowych? nie musicie pisać w jakim banku pracujecie, ciekawi mnie jedynie średnia planów na te dwa produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAAAAAAAAA12131
Jutro dowiem sie czy zostane przyjeta do banku , boje sie ze stanowisko bylo i tak juz zaklepane dla kogos innego:(, podobnie jak poprzedniczka oferte wzielam z portalu , wyslalam aplikacje , bylam na rozmowie i teraz czekam, jutro mieli sie odezwac..... Czy to jest naprawde mozliwe zeby mnie zatrudnili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilijka
najlepszy w banku jest plan sprzedaży....jak nie wyrobisz to nie będzie miło....a spróbuj wyrobić w małym mieście w malym oddziale gdzie wiekszosc klientór już ma jakiś produkt. Ale jak umiesz przekonać człowieka że czegoś potrzebuje mimo iż wcale tego nie potzrebuje to sukces. Choć bardzo nie lubie jak mi włażą do domu z tymi ofertami (telefony do indywidualnych klientów, oferty pocztą), a ponieważ nie lubie to nie chciałabym tego robić wobec innych ludzi....z tym kojarze prace w banku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w banku to nie tylko
sprzedaż i stanowiska typu opiekun czy doradca Klienta. Pracuje w Centrali i kontakt z Klientami mam jeżeli już to telefoniczny i nie musze nikomu namawiać, zeby wziął kredyt otworzył konto, lokata itp Podoba mi się taka praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja79
Do \"praca w banku to nie tylko\" jakie masz stanowisko w Centrali? I w którym banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnht
Witam, moje pytanie dotyczy pracy w banku Millenium. Co prawda były podobne pytania, ale niestety nie znalazłem tam wyczerpujących odpowiedzi. Dlatego, czy ktoś mógłby mi streścić w kilku słowach: 1) Jak wygląda praca w Millenium na stanowisku przedstawiciela handlowego ds. sprzedaży kart kredytowych (rozumiem, że trzeba wyrobić jakiś konkretny dzienny limit? Ciężko?) 2) Jaka "mniej-więcej" jest podstawa (ew. ile zażądać) i jak kształtuje się system prowizyjny/motywacyjny 3) Jaka atmosfera wśród załogi (chodzi mi głównie o Łódź) 4) Możliwości awansów? We wcześniejszych opiniach przeważały bardziej negatywne spostrzeżenia ("bagno", "tyrka" itp.), dlatego też prosiłbym o opinię ludzi związanych z tą firmą bądź też posiadających znajomych w tym banku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×