Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Mam nadzieję, że sie "tak narobię" za garami, że w ogóle jeść mi się nie bedzie chciało hehe ;) a juz na pewno jajek ;p i tak ich nie cierpie- 1szt. na miesiąc zawsze mi wsytarczało na 2 kanapeczki z masełkiem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
No proszę wydało się że pani grażyna sama robię robi autoreklame :) ale muszę cie rozczarować moja Lida różni się tym że jest oryginalna a twoja podroba i widać to po zdjęciach :) to tyle ode mnie:) zapraszam kobiety które chcą mieć pewność ze mają lide z pewnego źródła od producenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ Ty kobieta jesteś chora!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ..nie jestem żadną handlarą tak jak Ty!!!!!!!!!!! ..jestem zwykłą kobieta która chce schudnąć i nie lubi być oszukiwana pisząc MOJA ..miałam na myśli tą która borę od 5 tygodni i kupiłam..na stronie dieta24. i porównywałyśmy z siostrą ( która kupiła u Ciebie) ..niczym się nie różnią..ani opakowaniem, ani proszkiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie muszę stanąć w obronie Grażynki.... Lidowiczko zapewniasz o oryginalności ale obrazka z Twoim opkakowaniem produktu nie widzę ??? Opis tabletek- każdy podaje jak Ty chociażby wystarczy wpisać w google, może pochwalisz się opakwoaniem, otworzysz jedną tabletkę, pokarzesz prosze te "kody, i numery" i kolor tabletki "oryginalnej":P Utnij spekulacje w końcu- masz produkt "oryginalny" udowodnij. Też chciałam od ciebie kupić i pisałaś. że paczka za pobraniem to po co chciałaś zgarnąć najpierw 40zł na konto jednak:P Pokryj dowodami swoję gołe słowa albo proszę nie pisz, że oryginalna, bo w końcu wypowiedziała się osoba, której siostra zakupiła produkt od Ciebie i ma porównanie:) i której nie da się podszyć jak pod inne "pomarańczowe" nicki :D Umiej przyjąć konstruktywną krytykę dziewczyno, przecież twierdzisz, że interes się dobrze kręci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Nie chce mi się już z wami dyskutować. Każdy może sobie napisać że kupił u mnie i nie działają. Tylko ciekawe czemu akurat siostra która niby kupila narzeka a inne panie wracają po kolejne opakowania bo moja Lida działa. Poza tym taki tekst że moje się nie różnią od jej.,wchodziłam na ta stronę podana przez grazyne i zdjecie pudełka jest calkiem inne jak mojego. Dla chętnych założe stronę ze zdjęciami mojej lidy i podam tu link. A każdy kto zainteresowany na maila mogę wysłać zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i słusznie - NIE DYSKUTUJ .. bo nie masz racji ..opakowania są identyczne i nie napisałam , że siostra narzeka..Twoja Lida tez działa..ona narzeka tylko że przepłaciła .. także bez urazy ja nie krytykuję Twojego towaru ..ale tego ,że jakby to nazwać jesteś WYZYSKIWACZKĄ ..( acha jeszcze jedno ..siostra wpłacała 40zł na konto kogo innego, a tabletki przyszły z z adresu zupełnie innej osoby)..to dziwne a może LIDOWICZKO- jesteś pośredniczka..co dlaczego sie nie przyznasz....każdy sposób na zarabianie jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oceniam Cie ale chętnie zobacze jak wygląda Twoja lida,nie wątpię, że masz inną bo przecież podróbek nie pracuje. Chce mieć pewność, że jak kupie to będzie działać- nie ważne czy oryginalna czy nie aby efekt był:) to wklej link jak założysz.pozdarwiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Polecam oryginalną lide sprowadzaną od producenta :) jej nowa wiosenna promocyjna cena to 90 zł płatne za pobraniem zamówienia z adresem proszę składać na maila lala222012@interia.pl zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasankamamka
Zgadzam sie w 100% co do koloru. A ubytek wagi zależy od przemiany materii i wagi wyjściowej. Im wiecej sie waży przed zastosowaniem tym szybszy ubytek w pierwszych tygodniach. Ja wyjściowa wagę miałam na poziomie 54,9kg teraz mam 51,1. Chce osiągnąć 49. Wiem, ze nie byłam "pulchna" i dlatego u mnie ubytek wagi jest wolniejszy. dzieje sie tez tak przy dłuższym stosowaniu Lidy. Reasumujac- ta oryginalność tabletek Lidowiczki to jakaś pomyłka. Powodzenia dziewczyny, trzymam kciuki za ubytek wagi i dobry wybór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasankamamka i ile zcasu stosujesz:)? ja na razie na kopenhaskiej wyjsciowa 56,5 teraz 53,5 - 3 dzien -zapewne to woda i malo jedzenia;) docelowa 46ha (tyle było nim pofolgowałam hehe ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudziutkapl
Hej! Proszę o namiary na sprawdzoną LIDĘ 15 na malpa008@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasankamamka
Mała-zlosnica biorę 3 tygodnie. Mam wzrost 159 i waga wyjściowa była norma. Niestety jestem szefowa własnej firmy i moja praca polega na kontroli i zarządzaniu. To wiąże sie z siedzeniem i siedzeniem. Jak chcesz pewne źródło to przyjedz we wtorek do Grodziska Maz. To przyjade i pójdę z Tobą po zakup Lidi w sklepie zielarskim. Tam są dostawy tylko we wtorek. Ale niestety jest dużo chętnych i czasami brakuje. Ale gwarantuje Ci 60 zł za opakowanie 30 tabletek z mlecznym, lub jak to woli białym proszkiem:). Pisz a.guda@ op.pl. Jednak nadmienie, ze kobieta sprzedająca robi trochę problemów, gdyż sprzedaje tylko zaufanym(pyta o ciśnienie i serce ). Ale ja mam patent:) jeśli mieszkasz blisko to pisz i spoko pomogę. Moje 3 koleżanki biorą, niestety ta która dała namiary od 2 tygodni nie zrzucila nawet kg. Ale wg spostrzezen uwzglednilysmy fakt, ze obrzera sie batonami :( ale wcześniej w ciagu 3 tyg. Schudla 6 kg. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasankamamka
Lidowiczka prześlij mi foto opakowania i proszku. a.guda@ op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasankamamka ja mam 160cm wzrostu i dzis waga nadal wskazuje 53,5kg :) Mieszkam na mazurach za Olsztynem , także jedynie poczta jeśli byłabys uczynna mi kupi-pokryje koszty- odezwe się na meila. dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasankamamka
Oki mała. Widzę, ze jesteś takich samych wymiarów jak ja. Chce być uczciwa, więc spoko jak chcesz wysle ci 3 tabl. Ze swoich, byś zobaczyła, oczywiście na mój koszt. A jeśli będziesz czuła sie oki to dam ci namiar ( nr tel) do kobiety i sie dogadasz. Jest to właścicielka sklepu zielarskiego, która nie sprzedaje chudym. Ale najpierw poczytaj forum, nt. Lidi w psychiatria. pl. Z tej str. Wzięłam dużo informacji. A zawiera tylko 15 str. Wpisz w Google lida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaczka
kto zna pewne namiary na lidę, co skuteczniejsze lida czy meiztang?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Oryginalna lida sprowadzana od producenta TANIO. Polecam zamówienia pod adresem lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaczka
Chciałabym zamówić od lidowiczki, ale na forum o zelixe piszą, że nie wysyła paczki, podają nawet jej adres i numer konta Anna Szczyg... już sama nie wiem. Proszę o naprawdę pewne źródło, może być drogo, byle skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Nie zajmuje się zelixa i nigdy nie miałam z nią stycznośi przeczytaj forum o zelixie pare stron wcześniej to będziesz wiedziała. Poza tym wszystkie panie które kupiły u mnie lide ja dostaly i JESZCZE JEDNO LIDA JEST ZA POBRANIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a zapomniałaś ją poinformowac (zapewne na meila to zrobisz),że 40zł wpłata PRZED na konto!!! wązny szczegół zapewne dla Niej...nie uwazasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Nie ma żadnej wpłaty na konto. Wystarczy podać adres k Lida będzie wysłana za pobraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkammmm
udalo mi sie zamowic oryginalna i jest git, kto szuka w necie to oryginalnej jest malo i ktos kto mial oryginalna i podrobke rozrozni tylko bo to sa szczegoly tylko, a trzeba by sie zastanowic skoro jest zabroniona i handel nia zabroniony to dlaczega so w necie skoro kazdy ma do neta dostep. I przykladowo Policja zlapie kazdego kto zamieszcza oferty, wiec te nie moga byc oryginalne . Moim zdaniem powinno byc dozwolone stosowanie ale pod kontrola lekarzy by oni mieli wglad w na nasze postepy, stan zdrowia, a nie w tv i nie tylko reklamowane , good b. appetite, slim coffe , itd one nic nie pomagaja a przemśł farmaceutyczny tylko sie jeszcze bardziej sie bigaci. moje gg 71201645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida nie jest zakazana tylko bardzo chodliwym towarem i w sklepach zielarskich tylko do kupienia. Jej skład zawiera mieszanki ziół. Lidowiczko cieszy mnie, że już nie pobierasz przedpłaty na konto w kwocie 40zł bo właśnie przez to zrezygnowałam... .... mam również nadzieję, że "promocja" u Ciebie trwa ;) coraz bardziej mnie zachęcasz he .miłej niedzieli dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Oczywiście mała złośnica zapraszam wystarczy podać adres by zamówić. Jutro postaram się zrobić te zdjęcia i podać wam link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK TO LIDOWICZKA NIE POBIERA?? OCZYWIŚCIE, ŻE POBIERA 40 ZŁ - KILKA DNI TEMU ZAMAWIAŁAM!! napisał(a): > Użytkownik napisał(a): > > From: > > Subject: Re: Lida > > To: "lala222012" ; > > > > Ok! > > Dziękuję za info. Zgłoszę się za tydzień ze względów finansowych. > > Mam nadzieję, że tym razem będzie to Lida prawdziwa - czyli > działająca, tak jak kiedyś :-) > > Pozdrawiam! > > Daria > > > > Dnia 6-03-2012 o godz. 12:04 lala222012@interia.pl napisał(a): > > > Użytkownik napisał(a): > > > > From: > > > > Subject: Re: Lida > > > > To: lala222012@interia.pl; > > > > > > > > Witam! > > > > Tu Kooza - z forum 'Kafeteria' > > > > W jakiej cenie sprzedajesz tabletki? Czy mogę zamówić je u Ciebie i > > > zapłacić 'za pobraniem'? > > > > Dziękuję i pozdrawiam! > > > > Daria > > > > Witaj sprzedaje za 130 zł razem już z wysyłka. i robię tak że > > > wpłata na konto zaliczki 40 zł a resztę kwoty czyli 90 zł płacisz > > > przy odbiorze. Paczka dochodzi w 48h > > > > > > Zapraszam :) jest prawdziwa ręcze za nią głową :) TO JA W TAKIM RAZIE POPROSZĘ O ZWROT MOICH 40 ZŁ NA KONTO...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny nie zaglądałam tu kilka dni..widzę że temat niejakiej Pani L....... ciągle na tapecie... powtarzam Wam ..jej tabletki " oryginalne" niczym się nie różnią od tych dostępnych np..na dieta 24 ..ja tam kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Kooza teraz jest promocja od 30 marca cena poszła w dol. W sklepie jak coś kupisz a potem to jest tańsze to zwracają ci różnice ceny? Nie kazałam ci kupować trzeba było zaczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena poszła w dół bo Pani Lidowiczka przestraszyła się naszych opinii no cóż kooza ..po prostu przepłaciłaś napisz jak na Ciebie działają jej tabletki..moja siostra brała od niej i było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×