Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość 90 dni
A ty co tak aktywnie tą Marynkę promujesz nie tu to gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość playwoman
Hej Mordka ja jadę na jednym preparacie od Tej osoby od pani basiawawa13 w Waraszawy:-) jest dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wkońcu ktoś ;) Ja ciągle się zastanawiam nad zakupem jakie masz efekty może napisz coś więcej. A wracając do tej Pani z Warszawy to tak myślałam, że ma dobre produkty cena u niej za LIDE to ponad 100 zł inna kobitka widziałam że miała za 70 zł więc różnica ceny dosyć znaczna przypuszczam, że jakość też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 90 dni
No własnie Masz racje Mordka co może być za 50-70zł jeszcze z dostawą gratis? Dziwie się naiwnym dziewczyną kupują taniochę a potem płaczą że ktoś jes oszukał. Widziałam na jakimś portalu Lidę nawet za 50zł za opakowanie w życiu takiej taniejbym nie wzieła przecież skoro kots za tyle sprzedaje to musi na tym zarobić z połowę jak nie wiecej więc samo przez się rozumie że to podbróba bo kto tak tanio sprzedaje musi kupować to za grosze. Oryginalne produkty nie były nigdy tanie i raczej to co skuteczne i dobre nigdy tanie nie było. Kupiłam kiedyś tanie okulary Armaniego przez neta. Owszem wyglądały jak Armiani ale kosztowały 3 razy taniej i na tym koniec rozsypały sie po kilku dniach. Teraz mam nauczkę nie patrzę na cenę wolę dołożyc i mieć coś trwałego. Tak samo z lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy moze mi ktos dac namiaty na tą Pania basie z wawy mój email to edziurka88@interia.pl JA TEZ CIAGLE ZWLEKAM Z ZAMÓWIENIEM JUZ JAKIES 2 TYG BO CAŁY CZAS SAMI OSZUSCI ZATANAWIAM SIE JESZCZE NAD ALICJA NAD TA PANIA WYZEJ ALE JAK JEST NOWA NA RYNKU TO MOZE NIE ROBIŁA BY LUDZI W BALNA ?PISZCZIE DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa koleżnka Ola
Witajcie pewnie chodzi o tą panią basiawawa13@gmail.com ja nie kupowałam więc się nie wypowiem na ten temat ale widziałam jak polecają ją dziewczyny na forum wizaz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość playwoman
Hej to własnie ten adres potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
witam ja zamawiałam ze strony schudnij -szybko lide i nic specialnego schudłam 2kg ale i tak chciało mi sie jejsc apetyt nie zmalal i tak myslę ze takiej dobrej lidy to juz nie ma jak 3 lata temu jak brałam jest coraz wiecej podróbek nie trafiłam na tak samą wtedy waga leciała 8kg mniej w oczach człowiek robił sie mniejszya teraz to takie wmawianie sobie ze biorę to schudnę a ile kasy wylane w błoto ,już stwierdziłam ze nie bedę zamawiac lidy jak juz to skusze sie na nowosci zixiutang lub xiyouji czytałam o nich i sa duzo mocniejsze i roznią sie składnikami i nie sa tak jeszcze podrabiane jak lida mam pare zrodeł ale jeszcze mysle cena troche wysoka ok 160 zł ale jak maja pomóc kurcze wiosna idzie ?:niewiem bede myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede brac 2 miesiac lide.Pierwszy raz biore takie tabletki.Po pierwszym opakowaniu stracilam 4 kg.Dla mnie jest to naprawde duzo poniewaz stosowalam rozne juz diety i dupa!!!A teraz jednak kg mi leca. Jesc mi sie nie chce zjem sniadanie i biore tabletke i nie mam ochoty na nic.Suszy mnie bardzo i wiecej sie poce. Wiem ze w internecie jest duzo podrubek i strach zamawiac zeby pieniadze nie poszly w bloto.Mam nadzieje ze trafisz na odpowiedniego sprzedawce.Duzo masz do zrzucenia kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasigg
wiktoryna11, mam ogromną prośbę do Ciebie. Czy mogłabyś podesłać mi kontakt do osoby u której zamawiałas tabletki? Kupiłam ostatnio tabletki, ale okazały się nieskuteczne... Byłabym bardzo wdzięczna! kasig138@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala.jarosz
Moge pomoc w skutecznym odchudzaniu oprocz lidy i meizitangu xiyouji oraz inne preparaty zapraszam do sklepu www.schudnij-szybko.otwarte24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowe skuteczne i bezpieczne
Sama stosuję i z wielu względów bardzo polecam naturalne Zioła Tybetańskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
witam szukam sprawdzonego zródła na tabletki zixiutang lub xiyouji proszę o meila agnieszka111@onet.eu .pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewka 36
Hej dziewczyny jestem po butli o nazwie JADERA dostałam to od pani kkk.aneta@interia.pl w zastępstwie za Lidę bo u tej pani brakło gdy potrzebowałam. Jest co prawda droższa niż LIda ale powiem wam że warta tych pieniędzy. Po lidzie miałam bóle glowy i skoki nastroju a efekty były średnie. Po zmianie preparatu Apetyty zmalał mi dwukrotnie a waga zaczeła lecieć szybciej. Po lidzie chudłam 4-6kg a teraz po jaderze spadło mi 7kg .Czuję się świetnie jak po dawnej MERIDII .Mam wrażenie jakby to była Meridia mimo że wyglada zupenie inaczej. Czy ktoś z was może się pochwalić wynikami po tym preparacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala.jarosz
Moge pomoc w skutecznym odchudzaniu oprocz lidy i meizitangu xiyouji oraz inne preparaty zapraszam do sklepu www.schudnij-szybko.otwarte24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia243
Dziewczyny a czy slyszalyscie może o tabletkach JADEra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa3
majunia243 mogę ci podpowiedzieć że to dobry preparat ale u nas raczej chyba tego nie kupisz gdyby ktos to zaczął sprowadzać to zrobiłby nam przysługę........ Jak byłam w stanach to spotkałam sie z nim i wtedy mi waga szybko spadła. Sama chętnie bym go kupiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piszę pracę mgr na temat psychologicznych aspektów odchudzania. Pilne poszukuję osób (kobiet od 20-60 lat), które zgodziłyby się wypełnić e-mailowo ankietę. Badanie jest anonimowe. Pozdrawiam Osoby chętne proszę o wysłanie swojego maila na adres badania.psychologia@ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alowi
Sprzedam Adipex. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
Zgadzam się alowi , schudnij szybko i te sklepy to ta sama pani od trefnego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sie nie znam, kto jest kim, ale trafia mnie na samą myśl o naciągaczach. Osoby w naszej sytuacji, czasem desperacko próbują wielu sposobów zeby pozbyc sie nadwagi, a tu żerują na nas oszuści... wstyd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alowi
Sprzedam Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny z Czech (mieszkam niedaleko granicy). Wysyłka z możliwością sprawdzenia zawartości. Kontakt: alowi@wp.pl Do ala.jarosz - Szanowna Pani, jeszcze nigdy nikogo nie oszukałam i nie wiem dlaczego wypisuje Pani takie rzeczy na mój temat. Poza tym nie ogłaszam się nigdzie indziej jako inna osoba. Ma Pani złe informacje. Pozdrawiam. Alowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaskaaaaa
Witajcie w naszej bajce - kupiłam twn adipex u Alovi i zero efektów a nawet mi kilogram przybyło. Straciłam dużo kasy i co ? i jestem wściekła bo ludzie tutaj uprzedzali aja dałam się nabrać na bajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala.jarosz
ktos sie podszywa pod moj nick!!! ja nie mam nic wspolnego z pania alowi to zazdrosna konkurencja wypisuje takie glupoty a poza tym nie trudno to zauwazyc bo pani alowi oferuje adipex a ja takowego nie mam. aha i popytam moze cos uda mi sie zrobic i sprowadze jadere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artevis
Dziś odebrałam tabletki lida daidaihua http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/912790630/Lida-dai-dai-hua-meizitang-odchudzanie-dla-rozsadnych.html slim.odchudzanie@gmail.com Tabletki te są podróbką, i nie chodzi o pudełko na opakowaniu nie ma w filecie napisu Li Da, jak otworzycie opakowanie i wyciągniecie tabletke jest ona w kolorze ciemnej zieleni również bez tego napisu i nr. co znaczy ze jest to podróbką, Miałam od lat dostawę od jednej sprawdzonej pani co prowadziła aptekę, tabletki te zostały wycofana z powodu zamknięcia w polsce sklepu z dopalaczami. Ostatnio okazało się ze podobno produkcja tych tabletek została wstrzymana, Więc jeśli ktoś ma źródło do oryginalnych z chęcią poproszę ;))) m.artevis@wp.pl p.s tabletki te orginalne działaja biore je z przerwami od 4 lat i nie ma efektu jojo. tycie było efektem rzucania fajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieżnia
Hej Awertis trafiłaś na naszą handlarę która manipuluje nami od kilku latek. Moge ci polecić taki namiar kkk.aneta@interia.pl .Ja średnio po Lidzie od tej pan chudnę 5-6kg jak na lidę i moje problemy zdrowotne to dobry wynik. Najważniejsze jest to że ta osoba wysyła ze sprawdzeniem zawartości na życzenie więc nie ma opcji żeby cię oszukała .Zresztą to nie tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×