Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość artevis
BARDZO DZIEKUJE za kontakt napisze No powiem, ze lekko sie zapieniłam, Nie mam 20 lat, i naprawdę stosowałam Lide i ktoś wysyła mi w pudełku które moze z zewnątrz jest oryginalne ale zanim łyknęłam tabletkę to jej się przyjrzałam a tu morka zieleń, bez oznaczenia. Nawet nie wiem jakie G można w tym znaleść. A przy okazji jestem na diecie od pół roku biegam codziennie po 4 km i ćwiczę jogę i moja waga stała. Wiec czytam tez te posty i pierwszy raz pisze, Mam 32 lata i czasem stoi przemiana materii tak sie dzieje Lida ja rozrusza udało mi sie zamówic wczesniej z apteki 1 opakowanie i koniec :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia36
Hei marti1984 Jadera jest super możesz kupować śmiało pokuszę się aby stwierdzić że działa tak samo jak meridia 15mg tak jak działała jak była dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artevis
A masz jakieś dojście sprawdzone do tego specyfiku? Jak coś proszę o kontakt na maila m.artevis@wp.pl Jestem załamaniem szukania nowego źródła tych tabletek, a o oryginalnych nie wspomnę/ Tych co mówisz nie brałam, A mam problem z metabolizmem życzę każdemu biegania po 8 km, i waga stoi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artevis
UWAGA!! Dziewczyny które używają Lida zawsze trzeba zażywać przy nich magnez!! i pic 1l min wody, otępienie i stan naćpania wystepują przez tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia36
Jedera jest super ale nie zawsze jest u mojej pani . OK prześlę ci za chwile namiar. Podpowiem ci że gdyby nie było czasem to tez ma dobry wynalazek o nazwie zi xiu tang be pollen . Własnie teraz to kończę bo nie było ostatnio Jadery i musze stwierdzić że jedno i drugie jest ok. Jedyny minus że zi xiu jest droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia36
ZGadzam się z Awertis magnez dużo pomaga ja sama biorę magne b6 max to podobno najlepiej przyswajalny magnez.Na mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia243
Które dziewczyny zamawialy od pani kkk.anetka? Jak wyglądają kapsułki od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia243
właśnie odebrałam swoje tabletki. Zamawiałam od osoby polecanej tu na forum. kkk.anetka@ Proszę o odp jak powinny wygladać kapsułki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artevi
Te tabletki były 4 lata temu do kupienia w aptece dla osób z dużą nadwagą, ministerstwo ich nie zaakceptowało wiec nie były jako środek od tak dostępny, Właścicielka z apteki FARMACEUTKA dając mi te tabletki kazała kupować magnez u to ten za 30 zł i pic 1 litr wody, BO BRAŁA ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TO KOMU JE SPRZEDAJE I CO!!! Gdyby wysiadły mi nerki, watroba , zeby, paznokcie 1 pytanie u lekarza co pani bierze i od kiedy ta pani miałaby duże kłopoty. Wiec wiem co mówie i dziwie sie ze nikt nie mówi proszę na priv napisać i ma to na stronie, ONE SA ZAKAZANE jako DOPALACZE, i te podróbki zawierają jednen z srodków przez który były dwa wypadki smiertelne w Gdansku, potym zostały dopalacze zamykane, Ktoś mi napisał " Moje panie sa zadwolone i sobie chwalą " Tak ale wie pan ze ta pani po tym "orginalnym" specyfiku ma niewydolnosc watroby i nerek a pana X to traca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artevi
Wszystko jest dla ludzi, tak sama wiem po sobie bo ja jestem aktywna współpracuje z dietetykiem, biegam codziennie i cwicze joge i mimo to miałam moment ze mi waga stanęła mam 30 i tak bywa. Ale dziewczyny kupując jakiś szajs mogą wam wypaść włosy, problemy z zębami, itd. I po co ZARZYWAC MAGNEZ 3x dziennie, i pic 1,5 litra wody. Patrzeć na tabletki bo opakowanie to wiecie oryginalne można zamówić. I u swojej Pani juz nie kupuje Farmaceutki BO POWIEDZIAŁA ZE ICH PRODUKCJA ZOSTAŁA WYCOFANA wiec dlatego sama szukałam z myślą ze ktos ma wiecej, A w francji mi to potwierdzili mówiąc ze jest angielski odpowiednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia36
majunia243 zadałaś pytanie na które nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. A czemu? od 2008roku zmieniała sie dwukrotnie receptura samej lidy . W zależności od wersji proszek jest albo ciemny albo jasny. Sama folia też może być srebrna lub turkusowa. Nawet hologramy są inne bo zależy to od wytwórni. Tylko jedna wytwórnia tłoczy numerki na kapsułkach. Prawdziwy skuteczny proszek gd weźmiesz na język ma "tablektowy smak" podróbki mają smak nazwijmy zwykłej trawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieżnia
Arweti podała ci link do wersji rosyjskiej ale europejska ma zupelnie inny kolor folii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka0101
Moim zdaniem zamiast się dopytywać zacznij je brać ale z tego co piszą inni wiem że pani kkk.aneta@interia.pl ma dobre preparaty. Na forum wizaz widziałam dużo pozytywnych wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczyny gdzie można kupić JADER? Szukam sprawdzonego sprzedawcy. Moze ktos polecic kogos? Bo juz glupieje... Bede wdzieczna.. Ewentualne M? Pozdrawiam. Rok temu bralam Lide al to byla podrobka.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynianka34
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM i itp. chińska chemiczna trucizna. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merrryyyy
Hej gdynianka dla którego koncernu pracujesz? to ty zakładasz posty dla ALEVO? :-) Nie wierzę że ktos jest tak nawiedzony żeby chodzić po wszystkich forach i wklejać ten sam tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małga 33
Polecam ten namiar www.schudnij-szybko.otwarte24.pl oraz ten namiar http://www.meizitang-lida.wizytowka.pl/ wszystkim którzy mają za dużo w portfelu. Szybko i skutecznie pozbędziesz się zbędnych złotówek. Polecam Martyna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla666
TAk TAK POTWIERDZAM SUPER ODCHUDZA KIESZEŃ I KASĘ :-) JA STRACIŁAM JUŻ 200ZŁ W DWA DNI TERAZ NIE MUSZE JUŻ KUPOWAĆ BO NIEMA ZA CO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinaa27
Witajcie ! Jesienią 2012 r. schudłam na 1 opakowaniu Lidy 8 kg. W sumie, to zamawiałam w ciemno, ale tabletki okazały się oryginalne. Po jakimś czasie zamówiłam 2 opakowanie, niestety tabletki już inne... :/ Teraz mam trzecie opakowanie, z innego źródła i też niestety podróbka. Zastanawiam się skąd wziąć oryginał. Napisałam do 3 osób i zobaczymy... Pozdrawiam wszystkie osoby borykające się z podobnymi problemami i życzę udanej Majówki :) Nie grillujcie za bardzo ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka0101
Hello jestem tutaj od niedawna , jeżeli może to komuś pomóc to moge podrzucić namiar telefoniczny na osobę co sprowadza prywatnie małe partie sprawdzonego towaru. Najlepiej pisać do tej osoby bo nier zawsze odbiera z racji że pracuje. Numer tela 882 776 525 .Jak na razie nie narzekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
Witam, dziś trafiłam na meitizanc (czerwony), przyjechałam do koleżanki i mi powiedziała ze kupiła takie tabletki (nie słyszałam nigdy o nich) i stwierdziła że brać ich już nie będzie (wzięła 2) bo skoczyło jej ciśnienie, była cała bordowa. odsprzedała mi resztę i od razu wzięłam pierwszą tabletkę ok godz 11.00. dopiero ok 14.00 zaczęłam czuć przypływ energii. Uczucie jak po amfetaminie, totalny brak apetytu tzn, zjesc mogłam, ale nie musiałam, dużo energii, troche szczypały oczy ale suchości w ustach nie miałam. poczytałam troche i widze , że każdy ma inaczej. nie pociłam się, wręcz przeciwnie było mi zimno. zobacze, pobiore kilka dni i się przekonam:) pamietam że po amfetaminie schudłam 2 kg przez wieczór i noc;) ale to było daaawno temu jak byłam młodziutka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
Niech mi ktoś powie (nie pamietam czy pisałam, biorę drugi dzień meizitanc czerwony) bo tak czytam na necie, że powinnam się pocić że jest po nim gorąco, a mi jest poprostu zimno:/ fakt że mam otwarty balkon ale nie mogę ogrzać nóg nawet pod kocem:/ poza tym super czuję sie wspaniale, kontroluje puls i cisnienie i jest wszystko ok. żadnych zawrotów głowy, czy bóli głowy, nie mam suchości w ustach (wczoraj piekły mnie oczy, ale podejrzewam że od makijazu bo czesto tak mam). Jeść mi się kompletnie nie chce rano wepchałam w siebie kanapkę ale taką wypasioną z sałatą, serem żółtym, wędlinka, pomidorek i rzodkiewka. Jak pomyśle o obiedzie to nie mam na nic ochoty:/ ale coś wciągnę na pewno, bo co to za robota żebym nic nie jadła, to wiadomo że schudnę, a pózniej jak mi kg wrócą to będe płakać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska1
Sratatata kolejna ściema o meiztancu to przecież jedna wielka ściema. Kupiłam dwa razy od róznych sprzedawców i dwa razy nic .Czerwona to się zrobiłam bo mnie krew zalała że dałam się tak nabić w butelkę. Zadziałał na mnie ale Meizitang z G na końcu czerwony ( ten żelowy) a nie ta ściema z literką C .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
...............................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
Nie jest to ściema bo ja czuję ich działanie wiec może kupiłaś jakieś podróby? zbyt intensywnie czuję ich działanie żebym sobie to tylko wmówiła;) Ba jak je pierwszy raz wziełam nic o nim nie wiedziałam, myslalam ze to jakis nastepny szajs ale się skusiłam i po 3 godz zaczeła rozpierać mnie energia, brak apetytu ale jem, wmuszam w siebie i po 2 dniach zleciałam 1kg. a właśnie jak to jest? po jakim czasie czujecie działanie? u mnie to zawsze jest 3 godziny!! a i jeszcze jedno KTO SIĘ PODE MNIE PODSZYWA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ja wam spróbuję pomóc w inny sposób . Jak widać szukacie po omacku i kupujecie na chybił trafił. Jęzeli ktoś potrzebuje pomocy doborze preparatu odpowiedniego dla swojej wagi i problemu zdrowotnego to piszcie na ten adresik farmaceuta@10g.pl pod tym adresem w wolnym czasie pisze przyszła pani magister farmacji .Ja kupowałam w ciemno a teraz wiem czego mi potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
Chcę podzielić się swoimi spostrzeżaniami. dzis był 4 dzień na meizitanCu. Zjadłam normalne śniadanko (przed wziełam tabsa) oczywiście po 3 godzinach byłam USPOKOJONA, BEZ CHĘCI JAKIEJKOLWIEK DO JEDZENIA, Z CHĘCIĄ DZIAŁANIA a co najważniejsze MAM OCHOTĘ NA POŚWIĘCENIE CZASU DZIECKU, WAŻNYM SPRAWOM które do tej pory mnie wkurzały np układanie rachunków, wyliczanie, pisanie różnego rodzaju pism. Jak dla mnie MEIZITANC działa chyba bardziej przeciw depresyjnie. Opowiedziałam mamie swojej o tym bo ona leczy się od wielu lat na depresję i zaproponowała mi wizytę u psychiatry po przeciw depresyjne leki. podała mi kilka nazw tych leków (niestety nie pamietam) które jej pomogły, a które wg niej pomogły by i mi i jak zobaczyłam skutki uboczne każdego z nich (lista była na prawdę długa) to się poprostu przeraziłam!!! w jednym znalazłam nawet efedrynę czyli składnik także meizitanCu. Uwieżcie mi że skutki uboczne m a leków przeciwdepresyjnych są nieporównywalne. dziwi mnie jak czytam że ktoś tam był agresywny, ktoś inny mdlał, nie wiem może na każdego inaczej działa, ale mi bardzo pomaga w codziennym życiu:) na prawdę polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×