Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość www.lida-inne.wizytowka.pl
Zapraszam na moja strone po oryginalne preparaty w niskich hurtowych cenach polecam. Schudnij na lato www.lida-inne.wizytowka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka25
Wszystko ładnie i pięknie ale skoro piszesz oryginalna to coś pewnie za tym idzie? rozumie że gdy będzie nie oryginalna to zwracasz pieniądze ? Wypowiedz się w tej kwestii ,pisać można wszystko ale żeby coś za tym szlo to inna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka25
I jeszcze jedno niskie hurtowe ceny czyli rozumie że sprzedajesz bez zysku? no bo skoro kupujesz hurtowo i sprzedajesz po takich cenach to albo nic z tego nie masz w co wątpię albo to podróbki bo przecież musisz jakoś zarabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_shopaholic
WItam. kupiłam meizitang izelony, dzisiaj mi przyszedł. Zamawiałam z adresu preparaty24@gmail.com. Nie wiem czy to dobry adres, postanowiłam spróbować. Paczę odebrał mąż więc nawet nie mogę powiedzieć jak wyglądają kapsułki. jak tylko dotrę do domku po pracy to zdam raport.jak macie jakieś opinie nt dostawcy spod tego adresu mailowego proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
k_shopaholic domyślam się że zaczynasz od jutra? dawaj znać jakie masz objawy. Ja dzis nie czulam wogole ze wzielam tabletke, nawet zjadlam obiad (oczywiscie nie za duzo ale wiecej niz przez ostatnie dni potrzebowalam do najedzenia sie i sie przespalam ok poludnia, a tabletke wzielam po 6.00. Tak sie zastanawiam czy moze byc tak ze juz sie na tyle przyzwyczailam? waga stoi w miejscu czyli zjechalam tylko 1 kg, a dzis 5 dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .demencjaa
Vanilia-cz a ty umiesz czytać? to jest forum dotyczące LIDY a nie meizitangu więc o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska1
k_shopaholic albo chcesz kogos zareklamowac albo kupiłaś u pani M której specjalnie nie trzeba reklamować bo cieszy się złą sławą. Jęzeli tego nie robiłaś to wpisz sobie ten namiar w google a sama sie przekonasz o tej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
A Ty umiesz czytac???? podaje jeszcze raz tytul forum: UWAGA NA TABLETKI M E I Z I T A N G I LIDA DAI DA HUA!!!!! Wiec nastepnym razem zastanow sie co piszesz, a i jeszcze jedno, bo widze ze nie wiesz, ale LIDA zawiera tyle samo sibutraminy co meitaizing, wiec dziala na tej samej zasadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzissss
A ja własnie za 3 dni zamierzam kupić sobie LIDA :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzissss
Czy od ali jarosz warto kupić??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska1
Pani Jarosz :-) powstrzymam się od komentarza albo nie czytasz postów albo piszesz to celowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoska1
Napisz do nie na gg to ci kogos zaufanego polecę moje gg 3025529 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_shopaholic
tak zaczynam od jutra. BWiesz co 1 kg na 5 dni to wg mnie za malo, na diecie królów traciłam w tydzień pierwszy (oczyszczanei) 4,5 kg. Broń Boże nie chcę nikogo reklamować, powiem szczerze,że nie szukałam w necie tego adresu-ale zaraz to zrobię, mam nadzieję,że mnie nie oszukano i nie będę łykała wit. C..... Wróciłam do domu jż, nadawce sprawdziłam na przesyłce i jest z krakowa i nie Pani/Pan M. tylko Pani Karolina. nie jak gdzieś pisano z radomia. Zaczęłabym dzisiaj ale chyba za późno na eksperymenty. PS.nie wiedzialam że nie mogę podawać adresu mailowego-myślałam ze o to chodzi-zeby wiedziec od kogo kupować a od kogo nie, zeby wyelminować straty kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .demencjaa
Vanilia-cz skoro jak piszesz meizitanc czerwony ma tyle samo subitraminy co lida to po holerę przepłacać i kupować coś co nie wiadomo kto to i gdzie tłucze .Tak na dobra sprawę Meizitancu nie kupi u żadnego chinczyka. Na dodatek meizitanc kosztuje chore pieniądze a lida jest dużo tańsza. Lida ma 10mg subitraminy więc ten czerwony według twoje toerii to żadna rewelacja. To lepiej kupić Jaderę lub Xiyouji bo ma większą dawkę a i tak taniej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
.demencjaa, a LIDE to Ty wiesz kto tlucze? ona tez jest nielegalna. po drugie to ile kosztuje LIDA skoro meizitang kosztuje 100-150zl? a po trzecie to skad wzielas te dane ze lida ma 10mg subitraminy? wygogluj sobie "subitramina" i zobacz ile ma jej i lida i meizitang. maj po tyle samo!! 0,030mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dzissss
Zoska 1 czytam, a raczej przeglądnęłam posty, ale każdy najeżdża na każdego, każdy sprzedawca ma po kilka nicków i gubię się. Pani jarosz, pani K pani jakaś tam. Nie mam gg mogę zostawić maila kazyczka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .demencjaa
vanilia_cz Bez komentarza :-) lida ma 30mg? kto ci takich bajek naopowiadał największa dawka normalnie która była dostepna w aptekach to była 15mg a ty piszesz 30mg gdyby tak było to ludziom by serducha powysiadały. Na meridii 15mg pisało nie przekraczać dawki jednej kapsułki dziennie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .demencjaa
A moze 3 kapsułki to się zgodzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
Widze ze ciezko z mysleniem. Napisalam ci zebys wygoglowala slowo "sibutramina", ale zebys sie nie meczyla skopiuje ci to co ma na ten temat do powiedzenia wikipedia: Preparaty zawierające chlorowodorek sibutraminy, które były dostępne w Polsce : leki oryginalne: Meridia 10, Meridia 15 kaps. 0,01 g, 0,015 g leki generyczne: Zelixa tabl.powl. 0,01 g, 0,015 g Lindaxa 10, Lindaxa 15 kaps. 0,01 g, 0,015 g Afibron kaps. 0,01 g, 0,015 g Reduce - kaps. 0,015 g dostępne jako suplementy diety, rozprowadzane nielegalnie: Meizitang 0,030 g Lida 0,030 g jak wiec widzisz meizitang i lida posiadaja tyle samo sibutraminy, podejrzewam ze roznia sie tylko czyms tam bo to sibutramina iest w nich najwazniejsza. No i wez juz nie udawaj ze jestes madra skoro podstawowych rzeczy nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .demencjaa
Ciemnogród jednym słowem :-) Czyli uważasz że ludzie płacą ciężkie pieniądze tylko dla samej nazwy? Jezeli jest jak mówisz znaczy się piszesz to lida jest dwa razy silniejsza a kosztuje dwa razy taniej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .demencjaa
Meridia czy reduce kosztuje 160zł za 30sztuk dawka 15mg . Lida według ciebie 30mg koszt około 99zł za 30sztuk chociaż podróbki chodzą nawet 70zł za 30sztuk .Myslisz że ludzie przepłacają dla samej nazwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
yyyy ale zaraz, o co ci chodzi? ja tak nie uwazam, Ty tak uwazasz bo nie wiesz po ile chodzi meizitang. ja zaplacilam 99zl+10zl za przesylke wiec nie widze roznicy w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
Przypominam 3 raz, ze nie wg mnie bo ja badan nie prowadzilam nad iloscia sibutraminy w lidzie czy meizitangu, przeczytalam to w wikipedii. Poza tym ja wcale nie twierdze ze ludzie przeplacaja za meridie tylko ze wzgledu na nazwe. Byl czas kiedy meridia kosztowala 300-400zl a meizi czy tez lida 100-150zl a ludzie meridie kupowali, jak myslisz dlaczego? mozna sie jedynie domyslac ze ci ludzie poprostu nie wiedza o istnieniu tych chinskich 2 razy silniejszych lekach, albo boja sie je brac ze wzgledu na nagonke w mediach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
sory bo nie zrozumialam ze ci chodzi o meridie. tak wlasnie jest ze ludzie przeplacaja, biora lek z polowa dawki, a czesto boja sie go nawet brac (meridie -nie wiem czy ona jeszcze jest na recepte?) bo tak sie obilo o uszy ze byly jakies przypadki utraty zdrowia czy nawet smierci, ale to mi sie wydaje ze ktos pewnie bral non stop kilka miesiecy, albo byl juz chory na choroby wymieniane jako przeciwwskazania, a moze nawet o tym nie wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
Ola nie wiem czy wierzyc, czy nie, no ja predzej uwierze wikipedii niz Pani ktora to sprzedaje bo wiadomo ze chce sprzedac. A mowila ci wogole ze zawiera sibutramine? Czy moze to co jest w skladzie leku (czyli same tybetanskie ziola)? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
a a ze efedryne (pochodna amfetminy) te tabletki posiadaja to wiecie? czy nie wiecie co bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka .
A tam pierdol... enie :) . Ja Bralam Lide jaki czas temuu przez miesiac , po 4tym dniu przyjmowania tych tabletek lida zaczyna dzialac . ogolnie przez ten miesiac schudlam 12 kg ale tez cwiczylam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_shopaholic
Magdalenka a przy tego typu "suplementach" mona ćwiczyć? Bo wszęzie czytam, że po tym serce wal:) więc jak dorzucę leki to mi wyskoczy chyba:) o której najlepiej brać meizitang?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka .
k_shopaholic Jak czytam te wszystkie fora to mysle ze ludzie przesadzaja .. Ja Lide wtedy bralam o 15:00 bo o tej godzinie wychodzilam z pracy , a pracowalam w biurze ( praca siedzaca) i nie chcialam zeby mnie nosilo przy komputerze :) . . Teraz zamowilam znowu te tabletki i bede brala po wyjsciu z domu , Cwiczyc cwiczylam ,Im wiecej cwiczysz tym efekt jest lepszy .. najlepiej z poczatku cwiczyc jak najwiecej bo pod koniec tabletki juz dzialaja mniej ( ja osobiscie nie mam problemow zdrowotnych i moze dlatego nic zlego mi sie nie dzialo typu zawroty glowy itd .. ) . Moja Kolezanka tak sie uwziela ze w 3 miesiace spadla z 25 kilo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka .
a meizitang zielony ma takie samo dzialanie jak lida ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×