Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Gość w kolejności terminu porodu
NICK.............MIASTO.........WIEK.........TC........TERMIN........KG miki25........Warszawa..........24............5..........01.08........0,5 Lia............Warszawa..........................9.........01.08.........bz doris26.......Kraków.............................8..........04.08........bz blondi23......Elbląg...............................8..........05.08........bz insomnia......... ??................24............6...........07.08........0,0 justyna..............................29............9..........08.08.........bz kpiotrowicz..Warszawa.........23........... .7..........17.08........0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daffodile
Witam ponownie:) dzis test rowniez pokazal 2 kreseczki:) tak mi sie zdaje ze jestem jakies 3 tyg w ciazy:) mam teraz troche metlik w glowe, bo co prawda od dawna sie staralismy, ale jak sie w koncu udalo to jestem w lekkim szoku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............MIASTO.........WIEK.........TC........TERMIN........KG miki25........Warszawa..........24............5..........01.08........0,5 Lia............Warszawa..........................9.........01.08.........bz doris26.......Kraków.............................8..........04.08........bz blondi23......Elbląg...............23.............8..........05.08........-1 insomnia......... ??................24............6...........07.08........0,0 justyna..............................29............9..........08.08.........bz kpiotrowicz..Warszawa.........23........... .7..........17.08........0,0 Dopisałam swoje brakujące dane. Nie mam dziś humoru, pokłóciłam się wczoraj z mężem o macierzyńskie. Jestem podłamana ciężko mi będzie zostawić niespełna miesięczne dziecko z opiekunką a Maćka dać do przedszkola. W sezonie budowlanym pracuję po 12 godzin i do tego jeszcze studia. Czuję się zniechęcona, przez to wszystko wykrzyczałam mężowi, że nie chcę tego dziecka. Tak mi dzisiaj przykro jest, nie nadaję się do niczego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela21
czesc!! ja mam termin na 8 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpiotrowicz
Blondi - doskonale Cie rozumiem ... miesiąc czasu to baaardzo malo .... Wszyscy wiemy ze im dlużej jestesmy z dzieckiem, tym dla niego (i pewnie dla psychiki mam) lepiej... Mam nadzieje ze wszystko zdażycie sobie jeszcze poukladac. Moze znajdzie sie ktos na Twoje miejsce do pracy. Mozesz przeciez wszystko monitorowac ale nie poswiecajac na to az 12 godzin dziennie... Zupelnie nie bedziesz miala czasu dla siebie :( A gdzie jesZcze studia - przeciez tez sa wazne ,.... No nic, trzymam kciuki :) K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpiotrowicz
Angela 21 Gratuluje :) Dopisz się do tabelki i napisz coś o sobie :) Co robisz, skad pochodzisz itp... Pozdrawiam :) K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa29
karmija-to tak jakja tez miałam plamienia -dostałam duphaston a teraz po zakonczeniu- luteine dopochwowa -mam nadzieje ze bedzie wszystko ok angela21-mamy ten sam termin:) pozdrawiam i biegusiam do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donn
NICK.............MIASTO.........WIEK.........TC........TERMIN........KG miki25........Warszawa..........24............5..........01.08........0,5 Lia............Warszawa..........................9.........01.08.........bz doris26.......Kraków.............................8..........04.08........bz blondi23......Elbląg...............................8..........05.08........bz insomnia......... ??................24............6...........07.08........0,0 justyna..............................29............9..........08.08.........bz kpiotrowicz..Warszawa.........23........... .7..........17.08........0,0 donn...........Kraków.............26.............8..........08.08........0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donn
NICK.............MIASTO.........WIEK.........TC........TERMIN........KG miki25.........Warszawa..........24.............5.........01.08........0,5 Lia.............Warszawa..........................9.........01.08.........bz doris26........Kraków.............................8..........04.08........bz blondi23.......Elbląg...............23.............8..........05.08........bz insomnia......... ??.................24.............6..........07.08........0,0 justyna..............................29.............9..........08.08.........bz kpiotrowicz..Warszawa.........23............ .7..........17.08........0,0 karamijja.....Łódź................28..............8..........12.08.......1,0 donn...........Kraków.............26..............8..........08.08........0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpiotrowicz
Przeżyłam dzis koszmar... Na pepierze toaletowym zobaczyłam skrzepy krwi. Było ich całkiem dużo, wyglądalo tak, jakby początek okresu... Szybko pojechalam do najbliższego szpitala a tam: "wie pani co pani ma tak krótką szyjke macicy ze nie wiadomo, czy pani ta ciaze donosi. Zakladajac oczywiscie, ze jeszcze nie obumarla." Zanim zrobili mi USG kilka razy zdażyłam juz uslyszec, ze serduszko moze nie bic.... Zarodek jednak rozwija sie prawidlowo i ma wielkosc zgodna z wiekiem ciazy. No i serduszko bije :) Mam iść na zwolnienie na razie na tydzien i brac Duphaston 2x2 i nospe 3x1. 10 stycznia kolejne USG. Jezu, bylo strasznie... Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - nie martw sie, najwazniejsze, ze szybciutko zareagowalas - jesli serduszko bije to dzidziusiowi u Ciebie dobrze i prawidlowo sie rozwija - a krotka szyjka - to jeszcze za wczesnie zeby wyrokowac - to sie moze z dnia na dzien zmienic! Jednak uwazaj na Siebie-przede wszystkim zazywaj ten Duphaston - on ma wielokierunkowe dzialanie ochraniajace wczesna ciaze i pomagajace sie w pelni zaimplantowac - mnie lekarka od samego poczatku ciazy kazala brac najpierw jedna tabletke dziennie - tak profilaktycznie a potem dwie dziennie. Nie rozumiem tylko po co Cie tak straszyli obumarla ciaza - idioci - najpierw sie robi USG a nie mowi na wyrost - zwlaszcza, ze krwawienia we wczesnej ciazy podobno az u 20% kobiet, ktore donosza do konca ciaze sie zdazaja - wiec po co gadac pacjentce od razu takie rzeczy :(((( Trzymaj sie i odpoczywaj - wierze, ze bedzie dobrze. Doris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............MIASTO.........WIEK.........TC........TERMIN........KG miki25.........Warszawa..........24.............5.........01.08........0,5 Lia.............Warszawa..........................9.........01.08.........bz doris26........Kraków.............................8..........04.08........bz blondi23.......Elbląg...............23.............8..........05.08........bz insomnia......... ??.................24.............6..........07.08........0,0 justyna..............................29.............9..........08.08.........bz kpiotrowicz..Warszawa.........23............ .7..........17.08........0,0 karamijja.....Łódź................28..............8..........12.08.......1,0 donn...........Kraków.............26..............8..........08.08........0,0 ToYaB.........Białystok...........27..............7..........?? ;) ..........bz Dopisałam się do tabelki. Niestety, nie wiem dokładnie, na kiedy mam termin. Według internetowego kalkulatorka ok. 23 sierpnia, ale z tego, co piszecie 7-tygodniówki, to pewnie będzie wcześniej. Wszystko powie mi mój lekarz w poniedziałek. Dziś nie wytrzymałam i pojechałam do poradni, bo od środy czułam się fatalnie (wymioty, bóle brzucha, nie mogłam nic jeść) - postanowiłam nie czekać do poniedziałku. Lekarka, owszem, potwierdziła ciążę, przepisała specjalne czopki (pomogły!), skierowała na wstępne badania krwi i kazała iść normalnie do mojego lekarza w poniedziałek na umówioną wizytę. Więc tyle się zmieniło, że na 100% mam potwierdzoną ciążę :) Super! W końcu będę mogła się pochwalić rodzinie. Trzymajcie się dziewczyny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Dziewczyny jak mozecie to prosze dopiszcie mnie do tabelki ,wiec troche o sobie mieszkam w Stanach od 10 lat ,to moja pierwsza pociecha w drodze z moich obliczen wypada koniec sierpnia na wizyte dopiero sie wybieram ,jestem 6 tyg i 2 dni w ciazy ,mam 30 lat to chyba by bylo wszystko ,dlatego o poznych porach pisze do was bo wy juz spicie jak ja wracam z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa29
Wszystkiego Naj,Naj w nadchodzącym Nowym Roku dla wszystkich Mamuś i ich Malusienienkich Pociech-oby wszystko sie dobrze ułozyło i w Nowym Roku nam przybyło(Malenst oczywiscie:)-kg jak najmniej:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tableka we własnej osobie
NICK.............MIASTO.........WIEK.........TC........TERMIN........KG miki25.........Warszawa..........24.............5.........01.08........0,5 Lia.............Warszawa..........................9.........01.08.........bz doris26........Kraków.............................8..........04.08........bz blondi23.......Elbląg...............23.............8..........05.08........bz insomnia......... ??.................24.............6..........07.08........0,0 justyna..............................29.............9..........08.08.........bz kpiotrowicz..Warszawa.........23............ .7..........17.08........0,0 karamijja.....Łódź................28..............8..........12.08.......1,0 donn...........Kraków.............26..............8..........08.08........0,0 ToYaB.........Białystok...........27..............7..........?? ;) ..........bz agusia2.......USA..................30..............7...........?? ;) ......... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) W przyszlym tygodniu wybieram sie do lekarza:) obliczylam ze moj termin wypada gdzies na 31 sierpnia:)ale zobaczymy co lekarz powie. Macie jakies objawy ciazy? Bo ja poza bolem piersi i uczucia ciezkosci w dole brzucha - zadnych. Dzis mam zamiar powiedziec mojej rodzinie..jestem ciekawa jak zareagują:P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpiotrowicz
Ja jestem wybita z rytmu po tej wczorajszej przygodzie... Wystraszyli mnie nie na dobre... Całe szczescie te skrzepy byly jednorazowe i juz nawet w szpitalu nie wiadomo bylo skad sie wziely... Licze wiec ze nie wroca... Ta glupia baba zasiala mi jednak tyle niepewnosci w glowie... Czlowiek przy takich ludziach czuje sie taki bezradny... Nawet nie chce myslec o porodzie. Zastanawialam sie kiedy powiem o ciazy w pracy i sprawa sama sie rozwiazala - dowiedza sie ze zwlnienia... Napisze dzis do nich maila wyjasniajacego co sie stalo... Pozdrawiam, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelain.
witajcie kpiotrowicz - ales mnie wystraszyła tą sytuacją - mam nadzieję że juz wszystko będzie dobrze, lepiej iść na zwolnienie i uważać na siebie. W pierwszych trzech meisiącach podobno często zdarzają się sytuacje więc trzeba bardzo uważac. Teraz myśl pozytywnie i o przyjemnych rzeczach. Ja wczoraj wróciłam z pracy z płaczem - pracuje w banku (koniec roku) i musiałam cały tydzień siedzieć po 10 godzin dziennie. W pracy jeszcze nie wiedzą o ciąży.Wróciłam tak zmęczona i umęczona psychicznie (cały czas w pracy to była istna zawierucha, że to mnie przerosło). Przeceiz to nie powinno być tak, to pocżatek ciązy, podobno najważniejszy okres, a ja zamiast odpoczywać, spacerować, to ja sie stresuje (bo tempo, bo to trzeba załątwić, bo najwazniejsze sa plany sprzedazy itd ) i siedze przed komputerem 10 godzin dziennie). dodatkowo męćzą mnie poranne wymioty i nudności - przez ostatnie 3 dni i choroba która dalej mnie trzyma. Czuje się bezradna i wkurzona że tak musi byc. Wiem że wiekszośc kobiet pracuje w ciązy, ale powinno się je odciązyć od niektórych obowiązków. Dobra kończe bo Was zanudze moimi narzekaniami. Może w nowym roku będzie lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madelain.
NICK.............MIASTO.........WIEK.........TC........TERMIN........KG miki25.........Warszawa..........24.............5.........01.08........0,5 Lia.............Warszawa..........................9.........01.08.........bz doris26........Kraków.............................8..........04.08........bz blondi23.......Elbląg...............23.............8..........05.08........bz insomnia......... ??.................24.............6..........07.08........0,0 justyna..............................29.............9..........08.08.........bz kpiotrowicz..Warszawa.........23............ .7..........17.08........0,0 karamijja.....Łódź................28..............8..........12.08.......1,0 donn...........Kraków.............26..............8..........08.08........0,0 madelain......J.Góra..............29..............7..........16.08........0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciężarówki! kpiotrowicz uważaj na siebie i na fasolkę. Trzymam za Was kciuki. Daffodile nasze fasolki są chyba w jednakowym \"wieku\" :) bo mi termin z kalendarza internetowego wyszedł na 29 sierpień. Ja oprócz bolących i powiększonych piersi nie mam żadnych objawów.No może momentami odczuwam lekkie \"niedobrze mi\", ale nie wiem czy to nie samosugestia:) Na ten Nowy Rok życzę wszystkim dużo zdrówka, szczęścia i szczęśliwego rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się dopisuję :) NICK.............MIASTO.........WIEK.........TC........TERMIN........KG miki25.........Warszawa..........24.............5.........01.08........0,5 Lia.............Warszawa..........................9.........01.08.........bz doris26........Kraków.............................8..........04.08........bz blondi23.......Elbląg...............23.............8..........05.08........bz insomnia......... ??.................24.............6..........07.08........0,0 justyna..............................29.............9..........08.08.........bz kpiotrowicz..Warszawa.........23............ .7..........17.08........0,0 karamijja.....Łódź................28..............8..........12.08.......1,0 donn...........Kraków.............26..............8..........08.08........0,0 madelain......J.Góra..............29..............7..........16.08........0,0 maggiem........??..................27..............4...........29.08.......0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw przyjmijcie ode mnie najlepsze zyczenia na caly Nowy Rok - aby wszysktie Dziewczynki majace juz swoje Dzeciatka w brzuszkach jak najlepiej znosily ciaze, jak najmniej rozterek, klopotow i nieprzyjemnosci, a potem jak najlzejszego porodu, a dla tych Oczekujacych jak najszybszego spelnienia marzenia i malutkiego serduszka bijacego pod Ich sercem :) madelain - powinnas uwazac z praca przed komputerem - we wszystkich zaleceniach - nawet w prawie pracy jest napisane, ze nie wolno kobietom w ciazy pracowac przed komputerem wiecej niz 4 godziny i ze pracodawca ma obowiazek zmienic im obowiazki w pracy jesli pracuja dluzej - podobno nie chodzi tyle o promieniowanie z monitora co o niewygodna pozycje ciala - rozwaz to co pisze i moze poszukaj odpowiednich ustaw - nie warto sie narazac - trzeba wykorzystac to co nam sie nalezy. Kasiu - to dobrze, ze nie znalezli przyczyny krwawienia - nie ma zadneg krwiaka i kosmowka przylega :) mysle, ze powinien Cie troszke uspokoic fakt,ze nie zamkneli Cie w szpitalu - przeciez jesli cos tak naprawde by lekarza niepokoilo nie pozwolilby CI tak po prostu isc do domu - a strasza na wyrost - nie znaja pacjenta i nie wiedza czy maja z kims rozsadnym doczynienia - a wierz mi, ze niektore pacjentki sa naprawde nieznosne i nie umieja nawet o siebie dbac a co dopiero o dziecko :) Ciesze sie, ze Ciebie to oczywiscie nie dotyczy :) Pozdrawiam D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak szybciutko chciałam złożyć wam naserdeczniejsze życzenia oworoczne , dużo zdrowia miłości i przedewszystkim spokoju.... Tak ,bo to teraz dla nas naważniejsze. :) Kasiu ,mam nadzieję że krwawienia więcej się nie powtórzą i z całego serca życzę Tobie aby było już dobrze :) Chuchaj na fasolkę i chroń ją jak najlepiej potrafisz :) Dla wszystkich nowych przyszłych mam również wszystkiego co najlepsze . A teraz zmykasm szykować się do wyjazdu... :) chociaż prawdę mówiąc jestem już tak zmęczona że chętnie poszła bym spać :) To chyba ostatni sylwester , przynajmniej w ciągu kilku najbliższych lat , który spędzę poza domem w gronie najbliższych przyjaciuł... Pozdrawiam serdecznie i trzymajcie się cieplutko Agnieszka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również chce złożyć wszystkim przyszłym mamusiom i ich maleństwom wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!!!, by zdrowie Wam dopisywało a dzidzius rósł zdrowo. Pozdrawiam pa. Dopisuje sie do listy NICK.............MIASTO.........WIEK.........TC........TERMIN........KG miki25.........Warszawa..........24.............5.........01.08........0,5 Lia.............Warszawa..........................9.........01.08.........bz doris26........Kraków.............................8..........04.08........bz blondi23.......Elbląg...............23.............8..........05.08........bz insomnia......... ??.................24.............6..........07.08........0,0 justyna..............................29.............9..........08.08.........bz kpiotrowicz..Warszawa.........23............ .7..........17.08........0,0 karamijja.....Łódź................28..............8..........12.08.......1,0 donn...........Kraków.............26..............8..........08.08........0,0 madelain......J.Góra..............29..............7..........16.08........0,0 maggiem........??..................27..............4...........29.08.......0,0 Lonta................................21.............6............23.08......bz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabelka na bis cała
NICK.............MIASTO.........WIEK.........TC........TERMIN........KG miki25.........Warszawa..........24.............5.........01.08........0,5 Lia.............Warszawa..........................9.........01.08.........bz doris26........Kraków.............................8..........04.08........bz blondi23.......Elbląg...............23.............8..........05.08........bz insomnia......... ??.................24.............6..........07.08........0,0 justyna..............................29.............9..........08.08.........bz kpiotrowicz..Warszawa.........23............ .7..........17.08........0,0 karamijja.....Łódź................28..............8..........12.08.......1,0 donn...........Kraków.............26..............8..........08.08........0,0 madelain......J.Góra..............29..............7..........16.08........0,0 maggiem........??..................27..............4...........29.08.......0,0 Lonta................................21.............6............23.08......bz ToYaB.........Białystok...........27..............7..........?? ;)..........bz agusia2.......USA..................30..............7...........?? ;).........?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja znowu w pracy:( Miałam być na urlopie, ale niestety obowiązki służbowe. Daffodile dzięki za propozycję poklikania na gg, ale niestety nie dysponuje na tyle czasem w pracy ( a w domu już nie siadam do kompa), żeby klikać na gg, na forum też zaglądam tylko na chwilkę, ale mam nadzieję, że na forum uda nam się - mimo braku czasu - wymienić nasze poglądy na temat naszego stanu. Liczę na to, że wspólnie razem szczęśliwie dotrwamy do finału:) Daffodile czy ty byłaś już u gina? Ja mam wizytę wyznaczoną na 5.01 ale już nie mogę się doczekać, jak się uda to przełożę na jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............MIASTO.........WIEK.........TC........TERMIN........KG miki25.........Warszawa..........24.............5.........01.08........0,5 Lia.............Warszawa..........................9.........01.08......2,0(!) doris26........Kraków.............................8..........04.08........bz blondi23.......Elbląg...............23.............8..........05.08........bz insomnia......... ??.................24.............6..........07.08........0,0 justyna..............................29.............9..........08.08.........bz kpiotrowicz..Warszawa.........23............ .7..........17.08........0,0 karamijja.....Łódź................28..............8..........12.08.......1,0 donn...........Kraków.............26..............8..........08.08........0,0 madelain......J.Góra..............29..............7..........16.08........0,0 maggiem........??..................27..............4...........29.08.......0,0 Lonta................................21.............6............23.08......bz ToYaB.........Białystok...........27..............7..........?? ..........bz agusia2.......USA..................30..............7...........?? .........?? Auuu całe 2 kg...tragedia. Już nie dopinam się w spodnie w talii....zawsze nr 40 a teraz kupiłam 42 i całkiem dobrze się w nich czuję. Zastanawiam sie własnie czy nie iść sobie na usg prywatnie bo ciekawa jestem jak tam małe co nie co się ma... Ile razy robiłyście już usg mamusie?? L.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIITAM:) Maggiem-->dzis bede dopiero dzwonic do lekarza, caly weekend zastanawialam sie nad wyborem gabinetu:)Zam tu kilku swietnych lekarzy i mam znajomosci w tym kierunku, wiec jestem pewna ze opieke bede miala swietna:) Jestem ciekawa czy termin jaki wyznaczy mi lekarz bedzie pokrywal sie z tym ktory sama sobie wyliczylam:) hehe staralismy sie zeby ciaza wypadla na zime, a porod na wiosne, ale jak widac natura chciala inaczej:) Za to w kwietniu rodzi moja siostra, ciekawy zbieg okolicznosci, ze w tym samym roku pojawia sie w naszej rodzinie 2 malenstwa:) Co do objawow lub dolegliwosci ciazowych to nie mam zadnych, chyba jedynie jestem bardziej senna, zauwazylam ze popoludniami bierze mnie spanie. Stosujecie jakies witaminki?? Ja narazie lykam folik a co do reszty zobacze co z decyduje lekarz:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_Krystianka
Hello:) Witam i dołaczam do was sierpnióweczki:)Mam naimie Kasia mam 22 lata i pisze z Krakowa ,mam juz 14 miesiecznego syneczka Krystianka,to bedzie moje 2 dzidzi:) ostatnia @ miałam 15 Listopada termin wypada na 27 sierpnia,byłam już u lekarza i po badaniu potwierdził ciaze,jak narazie mam skierowanie na badanie krwi i nastepna wizyta w przyszłym tygodniu. Ciekawam jak wasze samopoczucie???U mnie nawet oki tylko mam delikatne mdłości rano i piersi bolą.Proszę o dopisanie mnie do listy:) Fajnie ze sa tez mamusie z krakowa:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×