Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

popieram donn. ja jestem na zwolnieniu od początku stycznia. Rozumiem, że nie chcesz wchodzić w konflikt z teściową, może da się wynegocjować jakieś lepsze warunki pracy i obędzie się bez L4?? Czy masz umowę na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierp.06
ja mam umowe na czas nieokreslony i dyrektor wiedzial przed podpisaniem umowy oo ciazy i mowil ze mu to nie przeszkada i zebym sie nie przejmowala ale co mam zrobic z ta tesciowa. ona jeszcze wplywa na mojego mmeza i on zaczyna myslec jak ona. ale jesli do nastepnej wizyty (29.03) dalej bede sie zle czuc to biore zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo! Uważam, że to rozsądna decyzja. Nie wiem jaką pracę wykonujesz, może uda się część robić w domu. I będzie i wilk syty i owca cała. A teściowa no cóż... To w końcu twoje życie i to nie ona powinna dyktować warunki. A z mężem porozmawiaj spokojnie, powinien zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierp.06
pracuje w bibliotece. do tej pory bylam na wypozyczalni ale od tygodnia jestem w sekretariacie. teraz jest lepiej ale i tak czasami bym sie polozyla i troszke poleniuchowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie będziesz źle czuła to nawet wybierz sie wcześniej do lekarza, kurcze jak w pracy wiedzą i im to nie przeszkadza i jeszcze jak masz umowe na czas nieokreślony, to wogóle nie masz sie czym przejmować, zwłaszcza że płacić ci będą tyle samo.... Pogadaj z mężulkiem a teściową sie radze nie przejmować!!!!!!!!, bardziej jej powinno na twoim zdrówki i przyszłych wnuków zależeć niż na tym co kotoś sobie będzie myślał jak pójdziesz na L4!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierp.06
dzieki. koncze bo wybieram sie na spacerek. ide do urzedu skarbowego zaniesc dyrektorowi jakies papierki. trzymajcie sie cieplutko. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje z kolei w butiku w typie Netto, maz zaklina mnie co rano, zebym dzownila ze \"dzis nie przyjde, bo sie zle czuje itp\" On jest przerazony kiedy sobie wyobraza ze musze podnosic ponad 12-kg ciezary. Ja tez, tylko, ze czasem nie mam wyboru...jedna z szefowych jest najwyrazniej zazdrosna o moj \"odmienny\" stan i przywileje z tym zwiazane, ze jak ona i ja mamy tez sam grafik, to robi mi wielka laske, jak posci mnie do toalety (siedze glownie w kasie od jakiegos czasu, a do toalety biegalabym co pol godziny). Wiadomo,ze co za duzo to niezdrowo, wiec od siedzenia w kasie tez bola ramiona i kregoslup itp.... Kombinuje zeby wziac urlop juz w maju a potem pojsc na takie specjalne zwolnienie (ale to jeszcze palcem na wodzie pisane). Jak czuje sie naprawde zle, zostaje w domu i pryszcz. Njagorszy jest stres, a ten jak do tej pory spotyka mnie w pracy z powodu pewnej szefowej, kropka. No ale co nas nie dobije to wzmocni. Trzymajcie sie w ciepelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Plusia gratulacje pierwszych ruchow ,prawda ze wspaniale uczucie?moja kruszynka jak kopala tak teraz nie chce b.malo a juz sie przyzwyczailam i bylam spokojna ,ale pewnie sie jeszcze nakopie? No ja tez zacznam pomalu myslec jak tu odejsc z pracy niby wszystko ok ale te pobolewania brzucha staja sie czasem dosc intensywne ,brzuch mam dosc duzy sama sie dziwie moja 1 ciaza i tak szybko urosl ,wczoraj wieczorem po kapieli myslam ze sie roplacze zobaczylam dziwne czerwone slady po bokach brzucha na wysokosci pepka ,bylam przekonana ze dostaje rozstepow ale dzisiaj ani sladu po nich ,to dziwne moze jakas wysypka to bylo hmmm,nie wiem grunt ze juz zniknelo. Moje chorobsko pomalu mija choc slychac jak moje pluca cale zaladowane ,ahh niech sie dzieje wola nieba ,oby do poniedzialku mam wizyte ,puki co ratuje sie Roxelki nalewka .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też lekarz przepisał Nospę jakbym miała większe bóle, ale na razie nie brałam, bo sporadycznie mam tylko kłucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sierp06 planowo mamy ten sam termin, wiec jak dobrze pójdzie to razem bedziemy rodzić....tylko ze na dwóch przeciwnych końcach Polski:) ale jak razem to razem,,,,Ja tez mam ostatnio bóle ,,,brzuch mnie ciągnie jak bym mostek robiła,,,napręzone miesnie na maxa, ale cóz zrobic,,,brzuszek mam juz spory jak na 4 miesiac,,,,sama wogóle sie nie zmieniłam,,,,lekko waga tylko drgneła a brzuszek jak piłka do siatkówki,,,mi sie on podoba, jest mi troche ciezko jak wchodze po schodach w pracy ale reszta jest całkiem znośna, ja mam wizyte 14 marca i chemy juz z Tomaszem zobaczyc dzidzie no i moze serduszko też usłyszymy:) jtro robie badania na przeciwciala, tak bardzo zazdroszcze tym z Was które czują ruchy,,,,też bym chciała, a tu cisza, no ale cóż 16 tydzien dopiero u mnie wiec czekam...y na sygnały od babelka, życze miłego wieczoru:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sierp.06 witam Cie bardzo serdecznie. Bole sa normalne, tez je mam ale powinnas dbac o siebie.Najwazniejsze jest dziecko i Twoje zdrowie. Nie sluchaj tesciowej. To Ty jestes w ciazy i Ty jestes odpowiedzialna za jego rozwoj. Moze i ona pracowala, ale kiedys bylo inaczej, kobiety pracowaly i rodzily na polu co wcale nie znaczy, ze my tez musimy :) Postaraj sie porozmawiac z mezem i tesciowa, ze bardzo zalezy Ci na dziecku i masz prawo po ostatniej ciazy (wspolczuje) byc bardziej przezorna.Pozdrawiam.papa Jak sie ciesze ze piszecie o pierwszych ruchach, bo wiem ze mnie to czeka coraz blizej:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Jak ja się cieszę, że to piątek:) aby do 15:00 i wolne:) Byłam u gina, ale niestety moja wizyta nie przebieagła tak jak myślałam. Niestety nie miałam Usg:( . Powiedziałam mu, że coś mi się przyplątało i Clotrimazolum pomógł na troszeczkę ale 2 dni temu znowu wróciły dziwne upławy, zrobił mi cytologię, przepisał globulki GYNO-FEMIDAZOL - kazał brać co drugą noc. Dał skierowanie na wyniki. Następną wizytę wyznaczył na 27.03. Powiedział, że teraz mi nie zrobi usg, bo najlepiej zrobić w 20 tyg. a 20 tydzień nie długo i zrobienie usg teraz i za 4 tyg. to będzie za często:( Słuchajcie dzisiaj rano powiedziałam moim szefom (kobieta i mężczyzna) o ciąży. Jezu jakiego miała stersa, w żołądku mnie ściskało od rana. Zareagowali superowo - W SZOKU JESTEM - najpierw powiedzieli, że wiedzą (moja szefowa się domyśliła), pogratulowali mi, przytulili, powiedzieli, że mam się niczym nie martwić, że po 3 miesiącach wrócę do pracy i po sprawie. Jak się cieszę, że tą rozmowę mam za sobą, uff jaka ulga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pogoda-brrr-szaro smutno i tak jesiennie-a powinna sie wiosna juz robic:( wie ktoras z was jakie powinny byc prawidłowe wyniki toxoplazmozy?? doris-dowiedziałam sie co nieco o tym leku o ktory suszyłam Ci kiedys głowe-\"lanatosit C \"sie nazywa-nalezało dopisac \"c\"teraz juz znajduje ta nazwe-chociaz opisu działania nadal nie moge sie doszukac:( tak czy tak powiem o tym fakcie pewno ginowi-chociaz lekarka ogolna mowiła ze to nie ma teraz znaczenia jezeli wszystko jest ok-ale czuje czesto nierownomierne bicie serca:(moze zleci mi jakies badania? pozatym wyniki mam ok hemoglobina etc ksiazkowe co mnie cieszy bo przed ciaza miałam ciagle problemy z zelazem -zawsze mocno zanizone-rekordem był wynik 9 przy normie od 49 do 150!wiec chociaz tyle tylko tej toxo jestem ciekawa napiszcie jak ktoras wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam was z całego serca jeśli którąś przestraszyam historią mojej koleżanki ,naprawdę tego nie chciałam. Mnie samej bylo bardzo przykro kiedy o tym usłyszałam i również się przestraszyłam ,dlatego też opiszę( to co wiem od niej samej) jak to wyglądalo ,ale chyba bardziej dla uspokojenia nas wszystkich. Taka sytuacja zdaża się niezmiernie żadko i niestety niezależnie od nikogo , więc nie było w tym ani jej winy ,ani nikogo innego. Spotkałyśmy się 3 lub 4 stycznia w przychodni kiedy robiłyśmy wyniki i nawet wtedy nic nie zapowiadało że coś dzieje się nie tak. Wieczorem poszła na wizytę kontrolną i przy usg lekarz stwierdził że coś jest nie tak...że dziecko prawdopodobnie nie żyje. Jej słowa do lekarza : że to niemożliwe ,że dzień wcześniej czuła ruchy! tylko że to też już musiało być niemożliwe... Na drugi dzień poszła do szpitala ,niestety potwierdzili tę tragiczną diagnozę. Dziecko zatrzymało się w rozwoju na 20 tc ,a przecież wiek ciąży określano już na 25 tc. wywołano poród .Dziewczynka była nad wyraz mała i stwierdzono że zaczeła się już \"wchłaniać\" nie wiem co to znaczy...Ale rozumiem że musiała nie żyć już trochę dłużej niż 24 god. Mamy chyba najlepszego księdza na świecie ,który pochował dziecko na cmentarzu ,to napewno jej (im -całej jej rodzinie ) bardzo pomogło... Naprawdę nie chcę was straszyć ,takie przypadki zdażają się raz na milion i chyba dlatego że dziecko musiało mieć poważną wadę ,nie wiem czy genetyczną ,czy może serca ,ale z dużym prawdopodobieństwem nie przżyło by nawet minuty na tym świecie . Koleżanka tylko żałuje do dziś że nie zrobili sekcji ,mówi że wtedy nikt tego nie zaproponował ,a jej nie przyszło do głowy .Może to drastyczne ,ale przynajmniej znała by odpowiedź na pytanie \"dlaczego???\" Mineło ponad dwa miesiące ,zaczeła się uśmiechać ,wierzyć że jej ukochane maleństwo jeszcze będzie z nią ,może będzie musiała na nie jeszcze trochę zaczekać ,ale nie podda się :) Dziewczyny ,uśmiechnijcie się i zacznijcie cieszyć się naszymi dzidziusiami ,niedługo będą z nami ,a mniej zmartwień ,nie doszukujcie się w sobie chorób i dziwnych dolegliwości... Więcej spokoju ,relaksu napewno wszystko będzie dobrze!!! Pozdrawiam was serdecznie Agucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graza
WITAM WSZYSTKIE MAMY TOXPLAZMA POWINNA MIEC 2 WYNIKI UJEMNE TZN igG I igM chociaz lepiej jest ja miec dodatnia w wyniku igg a ujemna tzn zakazenie stare w wyniku igm jesli chodzi o ciaze JA MA TOXOPLAZME WLASNIE Z TAKIM WYNIKIEM I NA CALE SZCZESCIE NIE MA ZAGROZENIA DLA MOJEJ DZIDZI JESLI IGG JEST DODATNIE A IGM JEST SWIEZE CZYLI NABYTE W CZASIE CIAZY TO NIE JEST DOBRZE JESLI OBA WYNIKI SA UJEMNE TO W CZASIE CIAZY TRZEBA BARDZO UWAZAC NA HIGIENE NIE JESC TATARA SUROWEGO MIECHA MYC WAZY WA I OWOCE MAM NADZIEJE ZE POMOGLAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierp.06
dzieki wszystkim za dobre slowo i rade. Kotunia napewno niedlugo i ty poczujesz kopanko. ja za kazdym razem placze kiedy je poczuje bo wiem ze u mojego dzidzusia wszystko ok. na razie jescze nie sa to czeste kopniaczki ale juz co dziennie dzidzius daje o sobie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie i dzidziusie,,,i weekend,,, w końcu wolny nie mam zjazdu na uczelni i moge odpocząć:) sierp.06 jak ja ci zazdroszcze tych ruchów,,, czekam na nie i czekan codziennie wsłuchujac sie w siebie, ale na razie cisza, pierwsze chyba usłysze serduszko bo we wtorek mam wizyte u lekarza, dzis jestem po pracy, zmeczona ale przynajmniej zadowolona perspektywą odpoczynku:) Wam wszystkim zycze intensywnego odpoczynku, i ładnej pogody:) przynajmniej ducha:) Buziaki Agunia Kotunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie!!!! Na początek to muszę dodać coś ważnego do tabelki (płeć) i coś mniej ważnego(kilogramy) NICK.................MIASTO..........WIEK...............TERMIN.....KG miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 3,5 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....3kg SYNEK doris26.............Kraków..............26................04.08........bz blondi23............Elbląg................23 ................05.08........+4 Elmirka76.......ok.Wadowic...........30..............05.08....+6,5 SYNEK Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 donn................Kraków..............27................07.08........1,3 justyna..................................29.................08.08.....+2 SYNEk plusia.............Szwecja...............29.................11.08.......4,0 edusia.............Hannover.............32................11.08.......3,0 karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik..............30................12.08.........?? Stokrotka _26......Lubin...............26................12.08........0,0 Agula 30.........zachodniopom.........30................14.08........+1.5 Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa.........23................17.08.......1,00 joanka...............Szczecin...........25.................17.08..........2 jolla80...............Warszawa..........25.................17.08.........? agusia2................USA................30..................19.08........?? z daleka ............Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo...........24.................19.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21(23).08...+1,5kg jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........0,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08...........? roxelka.............Essex,GB............27..................25.08.......4,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......2kg sierp.06.........podkarpackie..........23..............25.08.........-1kg oliwia13............pomorskie...........27.................26.08.........4 Lonta..................Rybnik ............21...............27.08........2,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08........2kg maggiem........zachodniopom..........27...............29.08........ 2,0 kika27...............Kraków..............28................??.............3 kg W środę dowiedziałam się o tym , że będę miała SYNKA. Dowiedziałam sie że jest wszystko w porządku, czuję ruchy i to nawet często. Tylko dzisiaj coś spokojne to moje dziecko. Najciekawsze było USG . Lekarz mi uchwycił jak paluszkiem dosięga do noska , nawet dziurki w nosie widziałam , uśmiecha się . To było piękne. Mam naprawdę wspaniałego lekarza. Fakt , że muszę jeżdzić do niego zawsze wieczorem (jadę na dyżur do szpitala) i to 60 km, ale się opłaca. A co do zwolnień lekarskich to wiecie co ja to miałam dane wyraźnie do zrozumienia (ale delikatnie), że jak pójdę na zwolnienie to już mogę nie wracać .Wolą , żebym poszła sobie na kilka dni urlopu i odpoczęła. Pracę mam fajną , bo pracuję we Wranglerze ale ...naszczęście dobrze się czuję to sobie pracuję . Chociać szefostwo mam fajne , nie mogę narzekać. Dobrze płacą i wogóle są wporzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrice
jak dotad sami faceci! podpatrywalam lipcowki i tam tez wiekszosc facetow czy to taki urodzaj w tym roku? :) ja bym chciala dziewczynke, ale jak bedzie facet, to tez bede sie cieszyc, byleby nie bylo takich historii, jak Agula opowiedziala. pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam u lipcówek... jhttp://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,1447.0.html jak kilka miesięcy temu robilismy nauki przedmałżeńskie to kobietka która to prowadziła pokazała nam te zdjecie i opowiedziała tą historje,,,zrobiło to na mnie takie wrażenie ze sie popłakałam jak norka, Tomasz tez był zaskoczony do granic mozliwości,,,,to zdjecie nazwano gdzieś,,, \"Palcem boga\' bo lekarz dał mu szanse na zycie,,,wiec jak by współpracował z sama Górą;););) pozdrawiam i zycze miłego wieczoru\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Wam wyjasniam czemu sami chlopcy u nas! -poniewaz latwiej na USG rozpoznac chlopca - to znaczy jesli lekarz cos dojrzy miedzy nozkami to raczej na 100% to chlopiec (to znaczy na 98% bo czasem sie tak pepowina ulozy, albo dziewczynka ma opuchniete wargi sromowe - i \"udaje\"chlopca), natomiast jesli lekarz nic nie zobaczy to wcale nie ma pewnosci, ze to dziewczynka - bo moze sie troszke wolniej te narzady meskie rozwijaja co sie zdarza i za 2-3tyg. jednak okaze sie ze to chlopiec - dlatego duzo ostrozniej rozpoznaje sie kobietki:) wiec jesli tak wczesnie lekarz chce ocenic plec to jak chlopiec to mowi, a jak raczej mu wyglada na kobietke to sie wstrzymuje i mowi, ze nie jest pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia--> ja też sie cieszę z wolnego weekendu tym bardziej, że przez następne trzy tygodnie mam zjazdy :( A co studiujesz? Ja finanse i bankowość na WSB w Gdańsku. Dziewczyny, a z tymi chłopcami to od jakiś 3 lat jest urodzaj, jak rodziłam Maćka to na 3 urodzonych chłopców przypadała 1 dziewczynka i podobno ta tendencja nadal się utrzymuje (tak wynika z obserwacji mojej pani gin). To dopiero dziewczyny za te parenaście lat będą miały powodzenie :) U mnie tez najprawdopodobniej chłopak ale czekam na potwierdzenie w piątek. Póki co na pewno niezły piłkarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!!! Bylam na Waszym forum daaawno , ale moj termin zmienil sie na wrzesien wiec sie przenioslam. teraz znow mam termin na sierpien (29.08.06) ale nie bede skakac z topiku na topik:) Pomyslalam ze czasem do Was zajrze zobaczyc jak sie macie Wy i Wasze malenstwa:) Czy ktoras juz czuje ruchy??? Ja czekam na pierwszy ruch z niecierpliwoscią ale chyba jeszcze za wczesnie! POZDRAWIAM🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!!! Teraz dopiero zauwazylam, ze niektore z Was znaja juz plec! :) ale ten czas leci szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... Blondi23: studiuje pedagogike specjalną - resocjalizacje we Wrocławiu...teraz robie mgr wczescniej skończyłam słuzby socjalne, i teraz musze 2 latka dorobić do mgr:)ale juz za mna pierwszy semestr,,, termin mam miesiąc po skończeniu drugiego...bo zjazdy mam do 9 lipca,,,wiec z bąbeliem bede miała zaliczony cały pierwszy rok:) Jestem tylko ciekawa jak w 8 miesiacu bedziemy wygladać na uczelni:) jak kuleczki:) ale jestem z siebie dumna i z babelka bo razem idzie nam studjowanie lepiej niz w pojedynke,,,:):):) mam nadzieje ze waszej dwójce też wstawiaja oceny x2:) bo przeciez co dwoje ludzi to dwoje:) pozdrawiam i biore sie za małe pożadki póki Tomasz z pracy nie wróci,,,bo przy nim to ja juz nic nie moge robic,,,tylko on,,,\'\'bo ja mam dzidziusia:) a on obowiazki:)\'\' miłej soboty ....bobaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego weekendu dziewczęta ja zmykam już do domku 🖐️ Kotunia ja to się tylko martwię jak ja wysiedzę po tyle godzin na wykładach i to w upały - już teraz wymiękam ;) Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................MIASTO..........WIEK...............TERMIN.....KG miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 3,5 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....3kg SYNEK doris26.............Kraków..............26................04.08........bz blondi23............Elbląg................23 ................05.08........+4 Elmirka76.......ok.Wadowic...........30..............05.08....+6, SYNEK Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 donn................Kraków..............27................07.08........1,3 justyna..................................29.................08.08.....+2 SYNEk plusia.............Szwecja...............29.................11.08.......4,0 edusia.............Hannover.............32................11.08.......3,0 karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik..............30................12.08........5,0 Stokrotka _26......Lubin...............26................12.08........0,0 Agula 30.........zachodniopom.........30................14.08........+1.5 Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz.........Warszawa.........23................17.08.......1,00 joanka...............Szczecin...........25.................17.08..........2 jolla80...............Warszawa..........25.................17.08.........? agusia2................USA................30..................19.08........?? z daleka ............Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo...........24.................19.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21(23).08...+1,5kg jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........0,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08...........? roxelka.............Essex,GB............27..................25.08.......4,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......2kg sierp.06.........podkarpackie..........23..............25.08.........-1kg oliwia13............pomorskie...........27.................26.08.........4 Lonta..................Rybnik ............21...............27.08........2,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08........2kg maggiem........zachodniopom..........27...............29.08........ 2,0 kika27...............Kraków..............28................??.............3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Hej dziewczyny tak to prawda ,ja slyszalam ze szacuje sie 7 dziewczyn na chlopaka ,takze jak nam sie porodzom synalki to badzmy dumne ja wlasciwie chcialabym syna ale wprawdzie to obojetne ,moja kruszynka wnocy kopala i od samego rana daje taki koncert ze hoho,ale bardo sie ciesze i jak przestaje to sie martwie ,czy wy tez macie ciagle takie dziwne sny ,ja myslalam ze juz przestaly a zeszla noc no takie rzeczy ze az wstyd mowic skad biora sie te wariackie sny ...gdzies czytalam ze w ciazy to normalne. Lece bo tyle pracy mnie czeka pranie ,zakupy ufff. Pozdrawiam,w Stanch wiosna na calego ,cudowna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez urodze
gratuluje - dzieciaki z sierpnia wyrastają na porządnych ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×