Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Kupiłam rozmiar uniwersalny, który rozciąga się do 120 cm http://www.allegro.pl/item109993946_wielorazowe_majtki_poporodowe_hartmann.html W pasie są dobre, ale w udach cisną, które mi również przytyły :(. Muszę coś pokombinować i poszerzyć, bo nie ma sensu kupować drugich skoro i tak miałyby być ciasne. Wszyscy mówią, że tylko brzuch mi urósł, lecz nie jest to prawdą, bo wszędzie nabrałam. Co do przewijaka to sama już nie wiem, bo w sumie taki 60 cm to nie na długo starczy, jak dziecko po porodzie ma ok 50 cm, a szybko rośnie. Kupiłam pled do przewijania z ceratką http://www.allegro.pl/item108632610_108632610.html i chyba będę tylko to stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanienkę będę kłaść na pralce w łazience. Wydaje mi się to najrozsądniejsze, gdyż umywalka blisko, jak coś się pochlapie to nie będzie problem. Co do rozmiaru to jeszcze nie wiem, kupię jakąś pośrednią. Najgorsze jest to, że dojdzie mnóstwo rzeczy do domu i trzeba je gdzieś upchać. Wanienka będzie musiała stać w kabinie, bo innego miejsca nie znadję. Pieluchy będą w szufladzie pod łóżeczkiem, na ciuszki mam już szafkę. Wydaje mi się, że to i tak będzie za mało. Chyba będę musiała zamówić szafkę wiszącą, bo stojąca już nigdzie nie wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg licznika i temrinu porodu, to zostało mi jeszcze 36 dni. Ciekawe czy będzie mniej czy więcej. Wolałabym mniej, gdyż przy tych temperaturach to nie da rady wytrzymać. Najlepiej jest rodzić wiosną, bo nie trzeba chodzić z brzuchem latem. To chyba jest najgorszy okres na poród, ale trudno się mówi. Kiedyś planowałam sobie rodzić na wiosnę, lecz niestety nie wyszło, bo nie miałam miesiączek jak w zegarku i nic nie można było zaplanować, tylko samo wyszło ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej HeJ ROXELKO:-) Skopiuje to co jest na recepcie:-) chlorphenamine tabs 4 mg:-) dwa razy dziennie:-D u mnie duzo nauki, juz mam oficjalnie dosyc!!! ostatni egzamin w srode... buzi tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! boze co za upal!!!Nogi i rece puchna ze szok,ja jeszcze nie mam wszystkiego dla dzidzi,wlasciwie prawie nic ,bo teraz mam remont a poza tym w nastepnym tygodniu ide z moim synkiem na wyciecie migdalkow i bedziemy tydzien w szpitalu , wiec jak wroce to juz sie bede zajmowyc zakupami dla naszej corci!! Cos na rozsmieszenie http://www.smog.pl/wideo/1491/zarazliwy_smiech/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kostki u nog ktos mi chyba napompowal- takie spuchniete!!!!!!, nic nie pomoglo trzymanie w gorze cala noc. Jeszcze troche a zwariuje!!!! Pokaze ja jutro te swoje cudne stopki poloznej, ciekawe co ona na to... Obraczka tez juz zaczela cisnac, a niech to!!!!! Kati, gratulacje!!!!!! 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 W nocy nie spie juz kolo 4:00 bo maly harcuje, a teraz to i ma czym, ale nie ma gdzie... wiec potrzasa mna porzadnie w lozku :-D I nijak nie chce sie przewrocic jak trzeba :-( Za oknem prawdziwy zar leje sie z nieba, niech mnie ktos zamknie w lodowce, litosci!!!!! Pozdrawiam Was wsyzstkie, jeszcze minuta przed kompem, a nogi trzeba bedzie amputowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór księżniczki:) Dzis postanowiłam sie zrelaksowac przed jutrzejsza obrona i razem z P. pojechaliśmy nad wodę:)Pływaliśmy łódką i było super!!!!opaliłam się wiec moze nie bede musiała smarowac sie tak czesto samopalaczem itp:) Po powrocie do domku moj ukochany zaczał remontowac nasze mieszkanko,ktore jak juz wczescniej sie chwaliłm dostaliśmy od tesciow(tj.góra domku).Roboty tam jest sporo,ale P. i teśc mowia ze do konac tygodnia skoncza:)OBY!!!!Potem jeszce sprzatanko (pomoga mi kolezanki) i mozemy juz zamieszkac:) No nic kłade sie bo główka mnie troszke boli od tego słonka! odezwe sie jutro po obronie czyli wieczorkiem:)buziaczki papapapap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!! Widzę ,że ja dzisiaj pierwsza? U mnie w Słubicach jest tak gorąco ,że poprostu rozpływam się. A będzie gorzej. Najgorzej ,że u mnie w mieszkaniu jest 25 stopni a na dworze 28 , jest rano. Dzisiaj jadę do lekarza, na wizytę. Też muszę powiedzieć lekarzowi ,że mi nogi, ręcę puchną . Ciśnienie mam 138/60 (tak było wczoraj). Niewiem czy to coś da, bo przecież jestem juz na rozsypce to co się dziwić ,że mi coś puchnie. Jeżeli chodzi o bombardowanie w żebra, to ja mam tak samo. Pakuje mi się pod prawe żeberko (często), boli i dziwne uczucie. To ja go podrapię w to miejsce i on się przesunie. Nie zawsze skutkuje , ale czasem pomaga. Ale to nie wszystko. Gdzieś mnie w podbrzusze kopie ,wypycha się , no to boli. No to natazie uciekam. Odezwę sie jak wrócę od doktora. PA PA PA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciężarówki. Ale się dziś wkurzyłam, pół nocy nie spałam bo siekierę można było zawiesić w mieszkaniu, wszędzie otworzone okna co i tak nic nie dało, od 6.00 siedzę w pracy przy kompie a nogi już jak bańki. Zadzwoniłam do swojego lekarza po L-4, w planach miałam pójść od 3 lipca, ale jeżeli ten tydzień ma być taki gorący jak jest teraz to oszaleję, nie dam rady z tym wstawaniem, puchnięciem nóg, poceniem się itp nieciekawymi sprawami, czas już chyba wyłożyć nogi do góry i zacząć wreszcie odpoczywać. To wogóle moje pierwsze zwolnienie w życiu :) - zawsze to nowa sytuacja i rozrywka :). Teraz zacznę prać, prasować ubranka, skupię się na sobie, przefarbuję już włosy bo tego wymagają i ogólnie doprowadzać powolutku mieszkanie do czystości. Kotunia dzięki jeszcze raz za adres baby maxx, nie kupiłam wózka ale już wiem że zdecyduję się na huck traxx jaguar 4, wystraszyłam się że taka mała gondola ale wzięłam miarkę i zmierzyłam wszystkie wózki jakie były w sklepie okazało się że każda z tych gondol lub nosideł czy to w polaku czy w chicco ma 80 cm długości i tyle samo szerokości, wózeczek okazał się leciutki i idealny do składania jeżeli chodzi o samochód, niestety nie mieli tego koloru co chciałam więc zamówię przez allegro, podobnie z łóżeczkiem też nie było tego co mi się podobało, ale za to kupiłam sporo drobiazgów typu butelki, smoczki, szczotki do butelek, nożyczki, gruszkę, szczoteczkę itp. tak więc jestem zadowolona :) teraz tylko jeszcze pogonię sklep w sprawie mebli żeby się pospieszyli no i czekam na swojego Wojtusia z utęsknieniem :). Ostatnio też wydaje mi się że schudłam, może to przez ten upał, jem tyle co zwykle dużo piję wody - sama nie wiem może mi się wydaje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) u mnie gorąca bardzo goraca a ma być jeszcze gorzej..... kpiotrowicz>> też kupiliśmy ten wcześniejszy model bo ten 005 ma plastikowe koła i do tego jest cięższy.... a przewijak ma wymiary 71x 50 więc w końcu nie wiem czy o ten większy czy mniejszy... ale nie wydaje sie mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamusie!!!! Nareszcie: deszcze!!!!!!!!!!!!! Prosze o jeszcze..... ;-) Polozna zbadala poziom zelaza i cisnienie- jestem jak najbardziej ok. Ale waga!!!!!! Niech bedzie ze mierzylam sie dzis w dzinsach, no ale +17kg to juz chyba przesada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie to jeszcze 6 tyg przede mna z kawalkiem.... :-( Przy okazji zapytalam sie o klucia w pochwie, ktore daly mi sie troche we znaki, ale wg poloznej to normalne zjawisko pod koniec ciazy ;-) Dzis jedziemy za miasto kupic nosidelko dla niemwlecia do samochodu. Tanio i dobrej firmy, z atestami bezpieczenstwa. w koncu jakos trzeba przetransportowac dzidziunie ze szpitala. Ja naprawde zycze Wam, zeby upaly zelzaly.... Mam nadzieje,ze i u Was pokropi deszczyk i przyniesie ulge opuchnietym noziom! Buziaczki dla wsyzstkich, annaa20- trzymam kciuki po poludniu! :-D Powodzenia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusia>>>>>> przyslij troche tego deszczu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo inaczej najpewniej padne z tego gorąca!!!!!!!! :D właśnie skończyłam szorować balkon i suszarke a teraz ide wieszać pieluchy, zostało jeszcze troche parania ale pewnie dzisiaj sie uda... mąż sie ze mnie śmieje jak mu powiedziałam że będze prać ochraniacz na łóżeczko i pytał czy czasem nie mam zamiaru całego wózka wyprać.... no cóż szczerze powiem że nie głupi pomysł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_B
donn>> jaki w końcu ochraniacz kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_B >> kupiłam na całe łóżeczko, tak mi szwagierka doradziła bo ona miała na połowe i musiała kocem obkładać.... a pozatym tylko taki był w kolorze który mi sie podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
A Ja spodziewam sie Paulinki bo wiem ze juz bedzie dziewczynka na 20 sierpnia.Jest ktos jeszcze w tym dniu?Najgorsze jest to ze w lato jest taj cieplo a my musimy chodzic z brzuszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo kochane Dziekuje za zyczenia Moj skarb spisal sie na medal nawet przez chwile nie wstalam od stolu tak wszystkich obslugiwal. Za to synus kopal caly wieczor tak mamie zyczenia skladal U mnie upalow ciag dalszy37stopni. Wczoraj byl upal ale wial tak silny wiatr ze myslalam ze bedzie padac niestety dzis nawet wiaterek nie zawieje. Horror Ja chce deszczu!!!! Basia23 witaj u nas Gratuluje dziewczynki, evvik ma termin na 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_B
donn>> widzę, że chcesz nazwać córeczkę Aurora. Powiedz mi proszę jak się zdrabnia to imię, bo bardzo mnie to ciekawi. I jeszcze powiedz czy robiłaś piorąc podwójne płukanie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_B >> zdrabnia sie Aurorka, albo Aura :) robie podwójne płukanie, mam taką opcje w pralce ale narzazie jej nie wypróbowałam bo jest tylko na 40 st i pralka pierze 2h45min, więc po skończonym praniu włanczam jeszcze raz samo płukanie... właśnie zadzwoniła pani ze sklepu i przywiozą mi dzisiaj łóżeczko...zamówiłam go sobie na sobote ale nie udało sie im dowieść bo podobno mieli jakąś awarie samochodu, ale za to mi przywiozą do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie zestresowałam dzisiaj-eh niedosc ze moj gin ma urlop w okolicach terminu mojego porodu to -co gorsza w u nas w szpitalu na ginekologii i połoznictwie jest remont i bedzie trwał dosc długo i w zwiazku z tym maja odsyłac do porodu do rzeszowa lub mielca a porod w innym miescie mnie naprawde nie smieszy-do rzeszowa mam prawie 50 km!!!pozatym nikogo nie znam -personel i w ogole.....:( panikara ze mnie:)jeszcze tyle czasu a ja sie martwie i snuje czarne wizje-ale roznie to moze byc-13 mam wizyte wiec wszystkiego sie dowiem bezposrednio od gina ale... mam nadzieje ze do 13 nic sie nie wydarzy a pozniej nie bedzie tak zle..... dziewczyny z rzeszowa-gdzie rodzicie????jaki szpital????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
livmar>> w końcu sprawdziłam te moje seksowne siatkowe majteczki :) i powiem ci że są dobre nawet mogły by sie rozciągnąć jeszcze bardziej.. :P co może sie przydać niestety..... i są z takiej milutkiej siateczki... kupiłam je w sklepie z art dla dzieci bo w aptece nie mieli... 2.5zł za szt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna - okropnie gorąco - tak mi przygrzało, że dopiero teraz wylazłam z ciemnego kąta gdzie najchłodniej w domu. Cały dzień marudzę i porykuję, że nic nie moge zrobić bo jak tylko sie podnosze to mi się kręci w głowie z gorąca i poty na mnie biją - w życiu się tak nie czułam. Ani kawałka wiaterku i ani krztyny cienia . nawet lodówka nie wydala:( A miałam prać i prasować - o ja głupia - prasować żelazkiem parowym w taką pogodę - samobójstwo popełnić chyba chciałam - na szczęście nie miałam siły. Powiedzcie mi coś dziewczyny. Bo rzeczy dla dziecka w proszku bez fosforanów - znaczy tym dzieciowym to ja wiem - ale np. rzeczy dla siebie do szpitala i pościel swoją też? Bo mi się kołacze gdzieś z tyłu głowy, że położna w szkole rodzenia mówiła, że ludzie się dziwią, że dzieci się na coś uczulają dotykowo a biorą na ręce i przytulają golaski do swoich ubran praynch w zwykłych proszkach i kłąda w swoje łóżka gdzie pościel w zwykłych proszkach prana. No i nie wiem - prać te swoje szpitalne koszuliny i biustonosze z klapkami oraz pościel łóżkową w Dzidziusiu czy innej lovelli i tak już cały czas czy nie? Bo zgłupiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bernatka130 >> ja rzeczy dla siebie do szpitala uprałam w lovelli pościel też upiore i chyba wogóle będe jej urzywać zamiast innych płynów do prania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuchatki Pisze szybciutko, bo zaraz sie rozplyne. Dobrze, ze w pracy mamy klimatyzacje, bo inaczej nie daloby sie przezyc. Najgorzej jest w autobusach, ale jeszcze troche i ja tez sie pobycze. Basia ja mam termin na 20 sierpnia, a jak bedzie to sie okaze:) Nawet nie chce sie nic jesc ani gotowac w taki upal, ale trzeba mezulka czyms nakarmic po calym dniu pracy. Moje biedactwo dzis mialo w biurze 32 stopnie. Straszne. Mam nadzieje, ze w koncu sie ochlodzi. Wszyscy dookola mi mowia, ze lato ma byc chlodne, tylko jakos tego nie widac i wciaz sa upaly. Ide troszke polezakowac, odezwe sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie, U mnie grzmi i blyska, lekko pokropilo, ale i tak jest duszno. Mogloby porzadnie popadac, ale chyba burza idzie gdzies dalej. Dziewczyny jak u Was jest z podrozowaniem? Ja w weekend bylam u tesciow, niby tylko 100 km, ale bez nospy myslalam, ze nie dojade. Jakas masakra jest z tym u mnie. A moja siostra chciala, aby moj maz 1 lipca byl chrzestnym. I ciekawe jak ja mialabym wtedy przejechac te 260 km, zwlaszcza, ze zaczal mi sie osmy miesiac? Ale szkoda Was tym zameczac...:( Czytalam troche forum czerwcowek. Czesc z nich juz po porodzie ze swoimi dzidziami, kurcze tez bym tak chciala. A wlasnie, ciagle zapominam napisac. Roxelka dzieki, dostalam Twoje fotki i slicznie wygladasz. Aha, ja tez kupilam takie gatki siatkowane i tez ostatnio je przymierzylam, czy nie sa za male. Ale sa baaardzo rozciagliwe i mile w dotyku. A wlasnie, ile kupilyscie takich majteczek???? A podklady poporodowe? 1 opakowanie wystarczy czy trzeba wiecej? Moje zakupy przez internet sie udaly, wreszcie zaczynam miec cos do szpitala. Jeszcze troche i ja bede gotowa, trzeba bedzie tylko uprac koszulki i ok. Zostanie mi jeszcze cala wyprawka dla dzidziusia, ale na poczatku lipca i ja kupimy. Zastanawiamy sie nad kupnem wozka Deltim Focus, cos mi sie wydaje, ze ktoras z Was juz o nim pisala, ale nie moge znalezc gdzie. Mozecie mi doradzic czy ten wozek to dobry pomysl? Uciekam juz, zycze chlodnej nocy i slodkich snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Dziękujue za trzymanie kciuków! Obroniłam sie na 4! Jestem padnięta i ide sie połozyć!Od dziś mozecie mówic do mnie pani pedagog:)hihihih,spokojnej nocki:)papapap buziaczków 1002!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaa20 - gratulacje!!!:) evvik - ja mam Deltima Focusa - ale nie ten model który jest teraz w sklepach (znacyz tegoroczny) tylko z 2004 roku - aczkolwiek kupiłam nowy w sklepie - i pan powiedział, że nie rózni się niczym od nowego modelu za bardzo tylko wzornictwem i kolorystyką. Jestem z niego bardzo zadowolona (jak na razie aczkolwiek jego funcjonalności nie jestem w stanie ocenić bo prowadzam go bez bobasa po domu:) ale jeździ łatwo i ma super amortyzacje - kołysac można w różne strony i nie skrzypi - ma tę amortyzację trzystopniową i można regulować w zalezności od wyboistości podłoża. Budka mu cichutko chodzi i wszystko można zciągnąc i wybrać - i pokrycie gondolki i spacerówki. Gondolkę i spacerówkę zakłada się osobno (nie jak w niektórych gondolkę na rozłożoną spacerówkę. Gondolka jest duża i ma uchwyty tak, ze można nosić bez stelaża (znaczy znieść ze schodów osobno chyba bo nie iwem czy jest funkcjonalna do noszenia. Czytałam gdzieś ze jakimś specjalnym systemem który się dokupuje osobno można gondolkę przymocować na siedzeniu samochodowym, ale my kupiliśmy też fotelik grillo, który pasuje do stelaża Focusa (tzn. po zastosowaniu adaptera - kosztuje 25 zł - adapter - fottelik nowy ok. 250 - kupilimy używany:) Wóżek na prawde waży z gondolką 14, ze spacerówką 13 a z fotelikiem 12 i można zciągnąc kółka wtedy stelażjest płaski i mieści się do małego bagażnika nawet. Ha i ma fajną torbę przypinaną do rączki tak ze się nie pląta i duży kosz na zakupy czy coś tam - to tyle. Hehe ja byłam zakochana w tym modelu od połowy ciązy - dlatego tak go wychwalam:)) Mam nadzieje, że dzidzia tez bedzie zniego zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanej pani pedagog, najszczersze gratulacje!!!!! 🌼 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 🌼 Co do prania swoich ubran i poscieli- czyz nie byloby najprosciej uzywac tego samego proszku do wszystkich rzeczy? Ja tak robie :-) Mam taki bez dodatku niepotzrebnej chemii i perfum.... Co do podrozowania Evvik, to mnie czeka 500km w te i we wte (razem ok 1000km), bo mielismy jechac do zach. Danii w tym tyg. do tesciow, wiec 260 km to pestka. Dzis sie przekonalam, ze to mission immpossible... Spedzilam bowiem w samochodzie ok 4,5 godz a mialam uczucie jakby mi ktos stopy oblozyl gabka, a potem to wsyzstko scisnal sznurkiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Makabra... Fakt ze spadly rzesiste deszcze nie wiele dal, bo dalej duchota :-( Ale okien nie zamykam dzis w nocy w ogole, o nie.... Leze z nogami wyzej glowy i to przynosi znikome ale zawsze jakies efekty.... Maly sie wiercim jakby mi chcial sie za chwile przez pepek urodzic :-D Dobrej nocki Skarby! Ps. Chyba sie pogodzilam z faktem ze mam 17 kg na plusie, bo wszyscy mi mowia ze ich nie widac. Wydaje mi sie wiec ze to woda zatrzymuje sie w organizmie i ze to nie tluszczyk jest winien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia_26
Witam... Przez przypadek trafiłam na to forum i muszę przyznać, że dużo ciekawych tematów tu poruszacie. Ja również zostanę w sierpniu mamusią... mam termin na 17.08, wiem już że to będzie dziewczynka - Dominika :-) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×