Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Nie bylo mnie jeden dzien a tu nasze mamusie rodzic zaczynaja Agata trzymam kciuki za szybki i bezbolesny porod Anna 20 ja tez bym chciala wiedziec kiedy zobacze mojego skarba i jak o cc mysle to jakos mniej sie boje niz naturalnego porodu. Padlinka super ze u Ciebie wszystko do normy wrocilo Bernardka130 z ymi torbami to moze do kazdej kartke z zawartoscia trzeba przykleic! To musiala naprawde jakas niedoinformowana studentka napisacHA HA Magiem u mnie tez wyszlo ze synus na wadze nic nie przybral ale moj lekaz stwierdzil ze jego USG to maszyna robi i moze blad do 20% sie wkrasc, wiec jesli sie wkradl i u Ciebie i u mnie to jest ok, bo dzidzia i tak i tak przybrala cos na wadze. Nie przejmuj sie waga dzidzi, bo prawdziwa i tak poznamy dopiero po porodzie ja wczoraj caly dzien nad woda z rodzina z Polski, a po poludniu zaczelo padac i przyjemnie wiac i jest tak do dzis Mam nadzieje ze sie to nie zmieni. Rano spalilam zelazko wiec dzis musze na zakupy sie wybrac bo bez tego sprzetu to ani rusz. Pozdrawiam wszystkie mamunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem z tematu \"Termin wrzesień 2006!!!!\". Mam pytanie, mam troche skróconą szyjkę i martwię się. Czy możecie mi powiedzieć ile mają wasze szyjki? Wiem, że to troche osobiste ale gryzie mnie to a wy jesteście trochę bliżej niż ja finału :) Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dół od wczoraj .... mam wrażenie ze moje zycie ograniczylo sie tylko do problemow zwiazanych z dzieckiem i strasznie mnie to meczy .... Przed ciaza bylam bardzo aktywna i trudno mi sie pogodzic z tym, ze jestem teraz tak ograniczona. Mam wrazenie ze moj maz zyje tak jak do tej pory a ja robie sie kura domowa z ktora niedlugo nie bedzie o czym porozmawiac, bo jak siedze tu ciagle sama, to co sie moze dziac..... :( Dziewczyny kupujecie laktatory? Jak zamierzacie karmic? Ja chce sie w niego zaopatrzyc, bo wiem na pewno, ze nie jestem typem Matki Polki i ze nie zamkne sie w domu na pol roku z powodu karmienia dziecka .... Chce miec poczucie ze zawsze bedzie mogl z nia ktos zostac. Nie za bardzo chce podawac mieszanki dlatego wole odciagac swoj pokarm. Poza tym wracam od stycznia do pracy na pol etatu a dziecko cos bedzie musialo jesc ;) podpytalam wiele osob w co warto zainwestowac. Wszyscy zgodnie twierdza ze lepiej zaplacic wiecej i kupic elekrtyczny, bo odciaganie przebiega duzo szybciej i sprawniej. polecaly Medelę Mini Electric. Niestety to drogi sprzet- na allegro najtaniej znalazlam za 240 zl z przesylka. W aptekach kosztuja jakies 50 zł wiecej. Duzo osob jednak odsprzedaje pozniej swoje laktatory i z tego co obserwuje na allegro schodza po 160-180 zl!! Nie oplaca sie wiec jak na moj gust kupowac uzywanego jesli kosztuje wiecej niz 160 zl,bo mniej sie na tym straci jesli kupimy nowy i sprzedamy. Co myslicie o laktatorach? Moze ktoras sie juz zaopatzryla? Dziewczyny jaka koszule/ koszulke zabieracie do porodu? Krotka koszule nocna czy zwykly thisert? i jakiej powinny byc dlugosci?Przed pupe czy za? Ja osobiscie bardziej komfortowo czulabym sie w takiej za pupe ;) Evvik - z tego co wiem Purelan produkuje firma Medela. Na pewno są dostepne na allegro, widzialam je tez w szpitalnym sklepiku na Żelaznej w Św Zofii :) Nie biegaj wiec tylko moze tam sie udaj ;) Buziaki!! Mam nadzieje ze u was nastroje lepsze i lepiej niz ja odnajdujecie sie w nowych rolach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, wlasnie wstalam, wzielam prysznic i tak sobei czytam, co od wczoraj pisalyscie. Ja troche zabalowalam i wlasnie dochodze do siebie, znajomi robili grila wiec meza zostawilam z remontem mieszkania i poszlam z kolezanka no i wlasnie juz do domu nie wrocilam, na razie jeszcze wszyscy sipa wiec wroce pewnie dopiero kolo poludnia, ale bylo super, odstresowalam sie od pracy (wczoraj zepsulam ksero i w poniedzialek bedzi eafera na sto fajerek) i od gladzonych scian naszej kawalerki, malowania antresoli i nie wiem czego jeszcze. Takie wyjscie to zbawienie. Wanda 1, nie mam pojecia jaka mam dlugosc szyjki, na ostatnim badaniu, jak bylam w szpitalu, lekarz powiedzial, ze jest krotka i to wszystko, zadnych datli mi nie podal, a nie wiem ile to znaczy ta krotka. A bylismy pokloceniu przy przyjeciu wiec juz sie nie dopytywalam. Kpiotrowicz, to straszne, ze tak sie czujesz i mam nadzieje, ze po porodzie wszystko wroci do normy i nie dasz sie zostawic w domu przez cale dnie i noce. Ja mam wrazenie, ze to zycie mojego meza zmienilo sie na \"ciazowe\" a moje na bardziej \"wychodzace\", bo on juz nie wiem od kiedy robi ten remont na przyjsice dziecka, planuje szfe dziecka, urzadza prasowania ciuszkow, chce kupowaz rozne gazety i ciage gada o butelkach, kosmetykach, pieluchach i tym, co jeszce musimy kupic, a ja jakos myslec o tym nie moge. Odrywa mnie od mysli porodowych i dziecinnych praca w pracy i praca w domu, bo pisze dokt. i tlumacze, co kilka dni robie wypad z kolezankami i czuje sie naprawde lepiej niz przed ciaza bo wkoncu sobie powiedzialam, ze bede robic to, na co mam ochote, a nie, nie wyjde bo jeszcze dwie strony, tylko wlasnie wyjde by sie odprezyc. A teraz mi jeszcze doszlo fajne zajecie, czytam sobie co piszecie i bardzo mi sie podoba to forum, bo sa bardzo rozne osoby i rozne opinie i nie jest jak w tych wszystkich ksiazkach, ktore mi juz na nerwy dzialaja. A co do laktatora, to chyba wartko kupic, moja mama upiera sie przy zwyklym, tesciowa przy \"obsludze recznej\" piersi ale mnie sie najbardziej podoba pomysl z takim (nie elektrycznym) tylko recznym, ktory mozna \"podlaczyc\" do butelki a potem mleko wstawic do lodowki i ktos je moze dziecku podac. Mam jakies ulotki o latatorzec CottonBabies (jesli tak sie pisze), ze niby w swojej klasie najlepszy i najtanczy, ale ceny nie znam, postanowilismy kupic jak juz sie dziecko urodzi i jak stwierdze czy mam pokarm. A co do koszulki do porodu, to do szpitala, w ktorym mam rodzic nie wolno zabrac nic z wyjatkiem grzebienia, klapek pod przysznic, kremu i wody min. Koszule, szlafrok, podpaski, rzeczy dla dziecka, kosmetyki ipt. daja na miejscu i nie pozwalaja przynosic swoich. Ale wiem, ze w iinych trzeba i pisza by brac koszule rozpinana z przodu, a dlugosc to moze lepiej za pupe. Trzymajcie sie \"cieplutko\", w Poznaniu boski rzeski ranek, ide cos sobie zrobic do picia i budzic to moje towarzystwo bo do poludnia sie nie wygrzebia. Buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz odnosnie koszuli--ja miałam zamiar rodzic w t -shircie meza hehe-bo dłuzszy i w ogole ale znajoma mi odradziła-polecajac koszule rozpinana ze wzgledu na połozenie dziecka po porodzie bezposrednio na piersi a nie na koszulce-a czy w swojej czy szpitalnej to zalezy kto przyjmuje na oddział- jedni wymuszaja załozenie szpitalnej koszuli a inni pozwalaja przebrac sie w swoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jak my wszystkie jestem ciekawa co u Agaty. czekam już z niecierpliwością na info od niej. mnie wczoraj maleństo nastraszyło porządnie, bo jakoś nie miało ochoty sie ruszać. Wieczorem już nie wytrzymałam napięcia, poryczałam się, mąż \"ochrzanił\" maleńką, że nas stresuje ino i zaczęła wierzgać :-) Dziś rano oprócz czkawki też jej się nic nie chciałom, ale puściłam nam Mozarta i Kaja zaczęła tańczyć.:-) Jednak Mozart dobry na całe zło :-) ostatnio czytałam artykuł o słonicy, której towarzyszka zmarła i nic nie było w stanie jej pocieszyć. Ściągnęli jej orkiestrę, która zagrała Mozarta i słonica wyraźniesię ożywiła i zaczęła się kiwać jakby tańczyła. Bardzo mi się to podobało :-) kpiotrowicz ja też nie chciałabym utknąć w domu, po urodzeniu Kaji. Wiadomo, dziecko jest teraz najważniejsze ale myślę, ze przy odrobinie pomocy naszych bliskich bedziemy funkcjonować w miarę normalnie. Ja już mam zaplanowaną siłownię jak tylko się pogoję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Donn, dzieki za kolejna liste.... Wyslalam do Was najnowsze zdjecia- wczorajsze :-) Jak ktos nie dostal to dajcie znac! Ja mysle, ze Agata_27 jest juz najszczesliwsza mamusia na Ziemi.... i ze zaraz bedziemy sie ustawiac w kolejce z gratulacjami :-D Ja dzis na krociutko- powod opuchlizna dalej daje w kosc (doslownie). A na zgage dobra herbatka z miety- ze tez mi wczesniej to do glowy nie przyszlo i dopiero czasopismo mnie oswiecilo :-p Sciskam was wsyzstkie co sil. Misja pranie i sprzatanie czeka na Agentke Plusie.... Pa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata - ja nadal trzymam kciuki - a może już nie trzeba i już tulisz Swoje maleństwo:) Czekamy na informacje... Basia - tak jak Dziewczyny piszą czkawkę dziecka trzeba po prostu przeczekać - dzieci potrafią ją mieć do kilku razy dziennie, ale to normalne i ni e należy się tym niepokoić:) Wanda - ja też nie mam zielonego pojęcia ile ma moja szyjka - ale jeśli Twoja się za wcześne skraca - to bardzo pomaga dużo leżeć z pupą do góry - nawet tak na stałe w nocy warto podnieść nogi łóżka - np. podłożyć książki - bo wtedy dziecko się troszkę przesuwa i nie uciska tak szyjki - więc dalej się ona nie skraca. A najlepiej to pogadaj z lekarzem co jeszcze możesz zrobić i czego nie powinnaś - ale jeśli pozwolił Ci siedzieć w domu a nie w szpitalu to znaczy,że z tą szyjką nie jest tak źle:) Kasiu - moim zdaniem koszulka tylko za pupę - bo czasem trzeba gdzieś przejść np. przez korytarz:) a może nie być czasu na założenie szlafroka...Moja siostra rodziła w podkoszulku swojego męża,ale takim ogromniastym - za pupę i mówi, że to najlepsze rozwiązanie - potem po porodzie jak dziecko kładli na brzuchu to po prostu podwinęła wysoko ten podkoszulek - i tak w tym czasię była szyta przez lekarza, a potem przykryta kołdrą od dołu. Rekasus - ja też wczoraj zabalowałam na grilu - było nawet fajnie, tylko wszyscy mnie wciąż o skurcze wypytywali? Nie wiem co w tym takiego ciekawego? A jeden kolega wygłośił swoją teorię na temat porodu - że dla niektórych kobiet moment przeciskania przez kanał rodny daje efekt cudownego ORGAZMU - rotfl!!!!! I jak tu z takim dyskutować - powiedziałam,żeby trzymał kciuki żeby u mnie poród taki efekt zamiast bólu wywołał:)... A jak chodzi o laktator to ja też dopiero po porodzie sie zastanowię czy jest mi to potrzebne - bo jak okarze sie,że nie mam np.pokarmu to po co tyle kasy wydawać. Wiem też,że elektryczne laktatory można wypożyczać. Oliwia - moje dziecko też mnie tak ostatnio nastraszyło, ale na szczęście potem nadrobiło z nawiązką:) Ja zaplanowałam aerobik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za zdjęcia dziewczyny 🌻 plusia dostałam twojego maila i chciałam sobie na Ciebie popatrzeć ale niestety nie mogę znależć zdjęć :-( czy są w załącznikach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
cze laski,jak u Was z uplawami?Mi sie zdaje,ze porod sie zbliza w megatempie,za niedlugo chyba tez pozbede sie czopa sluzowego,bo uplawy zmieniaja kolor,strasznie mi ciezko chodzic,po kazdym dluzszym spacerze brzusio twardnieje na kamor.Widzialam sie wczoraj z B.,ojcem dziecka,to byla chwila slabosci,przytulil nas i powiedzial,ze jest z nami,obiecaj,ze dzis pojedziemy gdzie tylko bede chciala.Moze kiedys znow sprobujemy wspolnych sil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:::) Plusiu dziękuje za zdjecia:) niezła z ciebie agentka mamusiu:) ja postaram sie też lada dzień wysłać jakies nowe zdjęcia i to chyba jedne z ostatnich z brzuszkiem bo kolejne to już bedą z maluszkiem:) całuje słodko wszystkie maluszki i pozdrawiam okrągłe brzuszki ( co za rym) ... ps. idziemy słuchać mozarta i jeść śniadnko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusia świetnie wyglądasz. Gdzie się schowało to dodatkowe 17 kg, bo ja nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczeta Kasiu ja biore koszule rozpinana z przodu byla za dluga wiec ja obcielam przed kolanko, do tego dwie koszule do karmienia tak na wszelki wypadek jakby sie cos przytrafilo i musialabym zmieniac Plusia wygladasz super ja przytylam tyle co ty ale przy Tobie to na20 albo i 25 wygladam Ato dowod na to ze moj maz jest tez w ciazy! Zajzyjcie a sie usmiejecie [URL=http://img154.imageshack.us/my.php?image=scannen0001xp8.jpg]http://img154.imageshack.us/img154/2472/scannen0001xp8.th.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌼❤️🌼❤️Mamy pierwsze DZIECKO na forum!!!!!❤️🌼❤️🌼❤️ ❤️❤️❤️Dostałam sms\'a od Agaty_27 o treści: \"Urodziłam dziś w nocy o 2:25 syna. Dostał 10 punktów, jest piękny\" ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️❤️ Ja jako pierwsza składam GRATULACJE!!!!! Agatko wracajcie jak najszybciej obydwoje do formy i wracajcie do nas na forum - czekamy na relacje z porodu i zdjęcia Maleństwa:) Super, że wszystko w porządku i że tulisz już Swojego Syneczka!!!!!! Mówiłam, żeby kolejki jeszcze nie ustawiać, bo może Któraś wyprzedzi Annaa\'e20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabelkę od razu zmienię: miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+16kg donn........Kraków...............27...........01.08....10,8 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 14kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08...17kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+16kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +11 kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...+!!....surprise kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................12kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB.......Białystok...........28............21(23).08...+12,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....17kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........25..............27.08...........3kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA bernatka130......Kraków.......29............6.08.........12 kg.........? ekinio..........Warszawa.......28...........29.08.........9,5...córeczka 🌼Nasze DZIECI:🌼 *************************************************************************************** nick...........imie.....data ur.....tc.......waga......dl.....imie.....porod *************************************************************************************** 1.agata_27..Agata..15.07.2006.38.........................SYNEK❤️.. Jeśli chcecie żeby jakoś inaczej wyglądała druga tabelka, lub żeby jakieś inne \"parametry\" podawać to po prostu ją zmieńcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata To Ja jako druga skladam Agatko Tobie gratulacje.Zeby synus chowal sie zdrowo i zeby mamusia miala z niego pocieche.Pewnie jestes teraz najszczesliwsza osoba.Czekamy na wiadomosci jak dojdziesz do siebie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata_27 SERDECZNE GRATULACJE!! TAK SOBIE WLASNIE O TOBIE MYSLALAM I WIDZE WIADOMOSC, ZE TY JUZ JESTES PO. JESZCZE RAZ GRATULUJE!!! MAM NADZIEJE, ZE KIEDYS PRZESLESZ ZDJECIA NA FORUM. DORIS 26 TABELKA JEST SUPER, ALE NIE WIDZE SIEBIE. CZY MAM SIE GDZIES SPECJALNIE ZAPISAC, BO TROCHE SOBIE TU NA POCZATKU NIE RADZILEAM, ALE TERAZ JUZ NAWET PREFERENCJE USTAWILAM, ALE MOZE O CZYMS ZAPOMNIALAM. POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelke bo mnie tez tam nie bylo miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+16kg donn........Kraków...............27...........01.08....10,8 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 14kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08...17kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+16kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +11 kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...+!!....surprise kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................12kg Basia23......Wyry................23..............20.08.......16kg...corka agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB.......Białystok...........28............21(23).08...+12,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....17kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........25..............27.08...........3kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA bernatka130......Kraków.......29............6.08.........12 kg.........? ekinio..........Warszawa.......28...........29.08.........9,5...córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało wyjsc ładnie-z kwiatami:) AGATKA-dla Ciebie i synka 🌻G🌻R🌻A🌻T🌻U🌻L🌻A🌻C🌻J🌻E🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+16kg donn........Kraków...............27...........01.08....10,8 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 14kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08...17kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+16kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +11 kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK rekasus .....Poznan..........27..........12.08....16kg....niespodzianka be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...+!!....surprise kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................12kg Basia23......Wyry................23..............20.08.......16kg...corka agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB.......Białystok...........28............21(23).08...+12,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....17kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........25..............27.08...........3kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA bernatka130......Kraków.......29............6.08.........12 kg.........? ekinio..........Warszawa.......28...........29.08.........9,5...córeczka Nasze DZIECI: *************************************************************************************** nick...........imie.....data ur.....tc.......waga......dl.....imie.....porod *************************************************************************************** 1.agata_27..Agata..15.07.2006.38.........................SYNEK.. rekasus >> już cie dopisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie dopisuje miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+16kg donn........Kraków...............27...........01.08....10,8 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 14kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08...17kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+16kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +11 kg.. SYNEK rekasus....Poznan................27............12.08....+16..niespodzianka Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...+!!....surprise kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................12kg Basia23......Wyry................23..............20.08.......16kg...corka agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB.......Białystok...........28............21(23).08...+12,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....17kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........25..............27.08...........3kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA bernatka130......Kraków.......29............6.08.........12 kg.........? ekinio..........Warszawa.......28...........29.08.........9,5...córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka! GRATULUJEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Azz sie poplakalam ze wzruszenia..buuuuuuuuuuuu :-D zawsze tak reaguje, heheheh...........ale........strasznie sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Ja ostatnio mam okropny apetyt...i zaczynam naprawde bac sie porodu juz... nie wiem co gorsze--po napadach glodu mam wyrzuty sumienia, ze nie powinnam sie obzerac bo to nie zdrowo, a strach przed porodem..hm..same chyba rozumiecie... Ja Gabe rodzilam w t-shircie ojca-po porodzie szczerze mowiac mnie interesowalo czy mi sie pobrudzi czy nie, ale z tego co pamietam po prostu podnioslam go do gory i polozyli mi corcie na brzuchu...i to bylo super...rozmarzylam sie, hihi Kati-----ekstra zdjecie, heheh naprawde, hehehe Buziaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn Ja tak obserwuje i Ty masz juz 37tydzien jakby nie bylo to Agata urodzila w 38tygodniu wiec dziewczyny te co maja terminy na poczatek sierpnia szykujcie sie bo mozecie byc nastepne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiście tez sie popłakałam bo szczęśliwe wieści czesto tak na mnie wpływają....ciesze sie bardzo a do męza powiedziałam ze mamy pierwszego chłopca:) bo zawsze mu zdaje relacje co u was czasami on sam czyta co u mam słychać:) ucieszył sie na ta wiadomość i też pogratulował:):):) ŻYCZE DUZO ZDRÓWKA DLA MAMUSI I SYNUSIA,,, A SZCZĘSCIE JUZ I TAK JEST Z WAMI BO MACIE SIEBIE NA WZAJEM... buziaki i czekamy na kolejne pociechy:):):) 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×