Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Niikola- czytałam o twoim konflikcie serologicznym, ale tak jak odpowiedziały dziewczyny, w tych czasach to nie problem. Wiekiem sie nie przejmuj tak bardzo. Jest wiele kobiet które dopiero ok 30- stki zaczynają myśleć o dziecki a ty masz jeszcze pare latek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA! Ponoc czasem na stronie głównej nie da sie zalogować. Wtedy trzeba kliknąć na preferencje na którymś z głównych tematów :) To zmieniłam stopke w końcu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z początku tylko planowałam, potem staranka, a teraz ciąża :) Właśnie odszukałam swój pierwszy wpis tutaj. Z 29.11. Chciałam się wyrobić z zajściem do września... No to się udało :) A do połowy listopada wyrobie sie nawet z porodem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszewa
Nokola co Ty tak panikujesz z tym konfliktem serologicznym!!! Przeciez to nie jest żaden problem!!! Po urodzeniu pierwszego dziecka dostajesz immunoglobinę i po sprawie! A w pierwszej ciąży nie ma żadnego ryzyka. Faktycznie jestes panikara ;) Ale nie szukaj sobie problemow na siłę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszewa
A dlaczego w przypadku konfliktu trzeba sią dobrze zabezpieczać? O tym nic nie słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Channah! To ładnie sobie pospaliście z małym:-) Ale masz fajnie że już masz w domku te wszystkie żeczy dla Ktosia, na pewno 100 razy dziennie wszystko oglądasz od nowa i znowu i znowu... ja bym tak robiła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, ale fajnie... Ile ja jeszcze musze na to czekać?! Mam nadzieję 02.06 ujrzeć 2 kreski na teście... Przeciez to się można nerwowo wykończyć jak tak ciągle się nie udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- cudownie się czyta, to o czym piszesz:-) Czyli to jednak możliwe że temperatura spadła i to dość mocno a mimo to jest ciąża. A słyszałam że od jajka utrzymuje się wyzsza przez cała ciążę. A jednak nie:-) A później i teraz masz wyższą czy taka normalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz brata we Wrocku! To mój (prawie) region:-) Jakieś 70 km mam do Wrocławia:-) Ale to się wydaje tak blisko w porównaniu z twoim miejscem zamieszkania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik--ojjj zcas leci jak szalony zebys wiedziaal :) super:) poza tym to chyba zgłupiałm..aaaleto dobzre ;) bo poszłam dzis z mamą do ciucholandu i normalnie znalzałam sliczną bluzeczke ..uwaga... ciązową!!! i co zrobiłam...wziełam ;) chile sie zstanawiałam ..no bo po co? ale jak to po co...przecież planuje ciazę nie ;) wiec sie przyda..teraz jestem jakas taka zadowolona bo sie ciesze ze to juz niedługo staranka.no humor dzis pierwsza klasa ;) a oto moja bluzeczka za całe 6 zł,mam nadzieje ze za niedługo się przyda :) http://i45.photobucket.com/albums/f60/agapa/bluz.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niikola
laseczki,widze ze kwitnie rozmowa na forum ,suuper:) Myszewa, owszem,panikuje :) ale ja nie wiem jak to robią z tym wstrzykiwaniem.A co do zabezpieczen,to wlasnie mi sie wydawalo ze jak chcemy miec gora dwojke,to pasuje jakos uwazac.moja kuzynka tez ma z mezem - i + i wlasnie mowila ze nastepne dziecko dopiero po 5 latach?!(czy to prawda) czy juz jak mi wstrzykną te immunoglobuliny to nastepne moge rodzic nawet po roku bez problemow? a ja chcialam zmienic partnera przez ten koflikt wariatka! tak to jest w przypadku mojej niewiedzy :O dzieki wam duzo sie dowiem i dziekuje laseczki :) Asik dziekuje za pocieszenie:) jestescie bardzo zyczliwe,podoba mi sie to forum naprawdę:) mysle ze duzo sie od was dowiem ciekawego. J A N A u mnie pisze to samo! dokladnie no:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niikola
laseczki,widze ze kwitnie rozmowa na forum ,suuper:) Myszewa, owszem,panikuje :) ale ja nie wiem jak to robią z tym wstrzykiwaniem.A co do zabezpieczen,to wlasnie mi sie wydawalo ze jak chcemy miec gora dwojke,to pasuje jakos uwazac.moja kuzynka tez ma z mezem - i + i wlasnie mowila ze nastepne dziecko dopiero po 5 latach?!(czy to prawda) czy juz jak mi wstrzykną te immunoglobuliny to nastepne moge rodzic nawet po roku bez problemow? a ja chcialam zmienic partnera przez ten koflikt wariatka! tak to jest w przypadku mojej niewiedzy :O dzieki wam duzo sie dowiem i dziekuje laseczki :) Asik dziekuje za pocieszenie:) jestescie bardzo zyczliwe,podoba mi sie to forum naprawdę:) mysle ze duzo sie od was dowiem ciekawego. J A N A u mnie pisze to samo! dokladnie no:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niikola
dodam jeszcze taka przykra wiadmosc,ktora w sumie was nie dotyczy,ale sie kiedys rozplakalam,bo mam taka fajna kolezanke ze studiow.w 9 miesiacu ciazy poszla na kontrole tuz przed jechaniem do szpitala na porod-poszla do gine, i 2 tyg przez porodem nie czul bicia serca dziecka! ona czula sie dobrze,a dziecko tez zawsze ok bylo.nie wiem co bylo przyczyna.moze okrecilo sie wokol pępowiny? rozplakalam sie :( bo mi jej szkoda.nosisz cale 9 miesiecy a tu masz:( co innego poronienie po 2-3 miesiacach,ale juz miala rodzic! pochowali maluszka:( poszla rodzic umarle dziecko,bo podobno musi sie urodzic zeby nie bylo problemu zatrucia ciąza.planuja drugie ale podobno moga byc problemy :( co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- cieszę się ze humor dopisuje:-) Bluzka bardzo ładna:-) Channah- aha, to już będę wiedziała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Agapko tak się cieszę, że wszytko ok. Najważniejsze, że badania dobre. i że @ jest - Teraz to już tylko kwestia czasu :D. A o tym badaniu to pierwsze słyszę, więc nie pomogę ustalić co to. Kamilkaaaa26 - chodzę prywatnie. Niikola nie wszystkie tu już się starają :) ja dopiero planuje, więc pasujesz do nas jaknajbardziej. Plastrów nie używałam, więc nie wiem. Ale słyszałam, że uczulają, odklejają się. Wykup sobie na jeden mieisąc i przetestuj, bo mogą byc dla Ciebie dobre. Myślę, żę raczej powinnaś się martwić o swój stan nerwowy niż o choroby, bo dziecko bardzo wyczuwa kiedy mama jest zdrnerwowana. Uważam, że powinnaś się bardziej skupić na tym żeby się zrelaksować, a nie cały czas myśleć o ewentualnych chorobach i nie panikować. Daj na luz i tak co ma być to będzie :) Miama życzę dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu głośno. Poczytałam, ale spadam, bo obiadek trzeba zrobić, a słaba jestem jak nie wiem co. Super że u Was dobrze wszystko. Karyn dzięki. Ja się nie rozlatuję, ale łatwo nie ma. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dziewczyny, czytam i cztam i naczytać się Was nie mogę :D- super! U mnie w sumie ok, choć była dzis na usg tarczycy i ..... mam małego guzka ok 4 mm. Troche mna wstrząsnęło, ale lekarz poceszeł mnie i mówoł żeby sie tym nie przjmowac , tylko kontrolowąć... Juz mi przeszło, ale rano dotałam obychem w łeb.... Nikola- ja tez jestem troche taka panikara, ale to nic dobrego! Wrzuc na luz, bo to dla wszystkich jest dobre; przedeszytskim dla Ciebie i planowanego maleństwa. Wpisz ise do tabelki I, tam jest sporo \"planująctch\", do których należę również ja ;) Co do krwi, to ja i Mężuś mamy obydwoje O Rh+. Agapka- ciesze się bardzo, że takie dobre wieści przynosisz od gina/wiedziałam, że takie własnie będą/. Nowy zakup jest superowy, rozumiem Cię doskonale, bo ja często mam ochotę pokupować górę ciuchów ciążowych i ubranek dla dziecka, ale powstrzymuję się co sił.... - do czasu :D Pozdrowionka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, dzis ide na moje pierwsze USG !!!! ale sie ciesze...! juz nie moglam wytrzymac-wiec wczoraj pojechalam do mojego lekarza i troszke go skitowalalm ze mam bole brzucha i chce isc na usg-no to dal mi skierownie i umowiona jestem na dzis na 11.40, musze sie zwolnic z pracy na 2 godzinki...Moj chlopak ma tam na mnie juz czekac...mam nadzieje ze to nie zaszkodzi dzidzi-ale nie moge sie doczekac zeby ja zobaczyc-to juz 9 tydzien sie zaczal!!! a nie wiecie ile jest dozwolonych usg podczac ciazy- czy w ogole jest jakis limit? Agapa..ja na ciuchy ciazowe nie mam na razie chopla...ale za to dla dzieci-strasznie-chyba od jutra uderzam na zakupki...mam dwie kolezanki jedna z rocznym synkiem i jedna z roczna coreczka-wiec w zaleznosci co bedzie to mi sie dostanie cos w spadku..;) Miama widze ze ty dalej slabiutka...:( ja tez ledwo co siedze-a dzis jeszcze male zyganko mialam w pracy-zdecydowanie nie moge jesc rano owocow-a zjadlam dzis jogort ze swiezymi owocami-truskawki, maliny, jezyny, jagody...a potem mialam za swoje...... Kamila nic nsie nie przejmuj jak lekarz mowi ze wszystko ok to tak jest! ja tez jestem niezla panikara, a potem wychodzi na to ze nie bylo sie czym marwic...wiec kontroluj i wszystko bedzie dobrze.. dobra spadam, bo niedlugo wychode, pa, odezwe sie po///////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila7 ojej to musiałaś przezyc chwilę grozy u lekarza. Ale kontroluj i wszystko będzie ok. Ale napewno nerw był... Agapka super bluzeczka, już niedługo jak znalazł :) G*O*S*I*K pisz kochana jak po wizycie u lekarza! Limitów usg nie ma - bo nie szkodzą. U nas robią 3 , ale jeśli chce się więcej to można, ale odpłatnie. Channah super, że robisz te wszystkie zakupy, rzeczy są takie fajne, już sie niedoczekam kiedy my będziemy kupować . Ja dziś padam, jest mi strasznie nie dobrze cały dzień, a dziś po pracy jadę spisywać pierwsze odszkodowanie i nie wiem jak to przeżyję, bleeeee :( (trzymajcie kciuki, żeby przeszło) A mojemu mężowi śniło się dziś, że byłam w 21 tyg. ciąży i że moja koleżanka nam powiedziała, że ja w ciązy jestem i to w 21 tyg. ? hihi i nikt niezauważył.... cały czas słyszę, wiesz jaki miałem dziś piękny sen :D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Karyn sny świadczą o tym że się o czymś dużo myśli. I lubią się spełniać. więc.... Gosik czekamy na relacje z wizytki :D A ja się źle czuję, bo przeziębionko i z nosa leci jak z kranu. Oby tylko dzidzi przez to nic nie było. Zaraz lecę zmierzyć temperaturkę. Będzie dobrze. Agapa bluzką świetna, na pewno Ci się przyda. Ja zanim wiedziałm że jestem w ciąży kupiłam sobie spodnie z dużą gumką, bo mi się spodobały. No i teraz będę miała prawie.... no i szczęście mi przyniosły, dwa dni później wyszedł pozytywny test. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niikola
dziewczynki jestescie kochane :) ❤️ poczytam co mi piszecie a jak bede miala chwile to cos wiecej naskrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ;) zapomniałam dodac ze z maluszkiem brata jest juz coraz lepiej :P dzwoniłam do cioci i Olga (mama małęgo Patyryka) dostała juz go dzis do karmienia :P super informacje,a na dniach ma dostac mlaucha juz do pokoju normlanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niikola
kamilla wpsisze sie do tabelki bo widzialam ją:) ale nawet nie wiem co oznaczaja te rozne literki u gory :D widze,ze nie tylko ja jestem taka panikara i delikatessa.dobrze wiedziec ze inne dziewczyny sa podobne :) super,ze nie jestem sama z tym na swiecie :) dobrze Ci,bo macie oboje Rh + a u mnie jest - i + :((((((((( CHANNAH mam nadzieje,ze lekarz kiedys zadba o to,jak bede planowac ciaze to od razu musze mu to nadmienic ze mamy - i + DZIEWCZYNY CO TO JEST "TC" ? Karyn masz racje,ale ciezko niestety jest,jak sie jest takim nerwuskiem jak ja :( wiem,ze juz teraz trzeba sie brac za siebie,bo nawet te pare lat przed ciąza(nie wiem ile,moze rok,dwa nie wiem) musze dochodzic do siebie,bo mam ciezki,bardzo ciezki i nerwowy rok za soba,a ten zaczal sie tez tylko chorobami-to reakcja na stresy z tamtego roku, i nie moge dojsc do siebie :( co do pigulek,to raczej bym sie nie decydowala,bo wiem jakie to niesie ze soba skutki.przy mojej duzej sklonnosci do grzybic i infekcji,nie tylko pochwy podobno antykoncepty robia jeszcze wieksze grzybice :( a plastry trzeba i tak zasiegnac porady gina,bo bez recepty chyba nie ma.musze to dokladnie przemyslec...dziekuje za rade. a teraz sprubuję wpisac sie do waszej tabelki,ale poprawcie mnie jak niepoprawnie to zrobilam. PS-kto jest z Malopolski? tzn krakow i okolice?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niikola
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........05.06..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......05.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 05.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock..............?.........tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.........Ania.......małopolska.........27.05.........cytologia --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............9...........02.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna...23....ZielonaGóra....17.....3/4listopad......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....6.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niikola
dziewczyny wspisalam sie do "starajace sie" ale nie mam pojecia jaki termin trzeba wpisac Ps-za zadne skarby nie moge zahaslowac nicka no!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niikola
Dziewczynki, Niikola= Nicolle w koncu zahaslowalam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec juz po wizycie....widzialam dzidzie pierwszy raz..nie bardzo mozna bylo powiedziec gdzie glowa a gdzie nogi ale zdecydowanie to widzialam-taka czarna plama ksztaltu samego glowotulowia...Niestety ta babka co robila mi usg nic nie powiedziala jak tam wszystko przebiega-powiedziala ze ona robi tylko zdjecia i rezultaty wysle do mojego lekarza...mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze,,.. wracam do pracy czy raczej ...zabieram sie za robote...;)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczek
Cześć dziewczyny, mam już dwójeczkę :) chłopca i dziewczynkę, ale marzy mi się jeszcze jedno dziecko, staramy się już jakiś czas, dziś zrobiłam teścik wyszedł pozytywnie, bardzo się ucieszyłam ale na krótko po paru godzinach zaczęłam krwawić i temperaturka mi spadła więc chyba nici z tego wszystkiego. Boli mnie brzuch ale ten ból jest tempy nie taki okresowy no i jajniki starsznie mnie ciągną. Smutno mi ale mam jeszcze nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale fajnie się czyta o waszych początkowych i dalszych też dolegliwościach ciążowych:-) Dla mnie to jak na razie pozostaje w sferze marzeń. Mam ogromniastą nadzieję że już niedługo odczuje je na własnej skórze:-) 2 kreski na teście za tydzień są szczytem moich marzeń:-) Guziczek- przykre jest to o czym napisałaś wieczorem. Może powinnaś czym preędziej pójść do lekarza, może nie wszystko stracone tylko przepisze ci jakiś lek na podtrzymanie. Sama nie wiem ale chyba warto to skonsultować jak najprędzej. TC- tydzień ciąży termin @- to przewidywany termin kolejnej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×