Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Channah robisz mi tu smaka. Od tygodnia mam ochotę na big milka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 ja też o \"suchej\" bułce z serem. Jak ja bym zjadła pizze albo frytki, jejjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę do dermatologa. Dzi ś byłam ale kolejka ogromna, a nikt mi nie da godzinę przed pracą wolnego :( Ponowne podejście jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah pewnie, że robimy !!! Przyniose pizze (ze dwie ) i górę frytek i coś do picia i ciasto a na koniec herbatę odchudzającą (dla mnie ) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- jeszcze raz dziekiza pocieszenie- tego mi trzeba 👄, bo denerwuję się bardzo.... Darka-👄 dziękuje za rady! Mamk do Ciebie prośbę; napisz mi na maila (żeby tu dzieczynom głowy nie zawracać) co tylko przychodzi Ci do głowy jesli chodzi o FC! Błagam! dziekuję Ci z góry! :D 👄 Ależ jestem głodna po przeczytaniu wszych postów o pizzach, frytkach itp.!!!!! :) Idę jeść!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Do Kamilla7: nie zalecili mi jeszcze wyciecia migdałów, kilku lekarzy mówiło nawet że mi nic nie jest, bo one z wieszku niby ładnie wyglądają, tak się paskudy maskują. A ja właśnie zjadłam obiadek. Dzisiaj jakiś nieciekawy dzień. W nocy wybili nam szybę w aucie i ukradli radio :( Dzisiaj nie poszłam do pracy i jeżdziliśmy za szybą. Za chwilę idę do lekarza, zapytam też jego co sądzi o tej szczepionce bo się zastanawiam czy ją brać, czy to nie będzie tylko wyrzucenie kasy Ginekolog też ostatnio stwierdził że mam tyłozgięcie macicy i cos też mówił o przodopochyleniu trzonu macicy, więc już zgłupiałam co w końcu mnie dotyczy :) Chyba jakoś odbiegam od normy, choć ginekolog mówił że nie ma się czym przejmować. Najwyżej początki ciąży powinnam spędzić na brzuchu. to buziaki dla wszystkich Chętnie tez pooglądam fotki, bo widzę że krążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanah wstawiaj wodę na herbatę :) zaraz jestem, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah ja też chętnie pooglądam, możesz zaśmiecać i mnie :D Ja dziś mam jeden z gorszych dni, ciągłe mdlenie. A Wy tu ciągle o jedzeniu ;-) Ale fajnie się Was czyta........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooo ja jak zwykle z lekkim opoznieniem...;) Channah dzieki za fotke-ale widac ze zmeczona mamusia byla... Ja chcialabym tak wygladac bo jak tak dalej pojdzie to nie bede 100 razy bardziej zmeczona...tak jak Ty miama mam mdlosci i w ogole jakos mi ciagle slabo-dzisprzyszlam do pracy 2 godziny pozniej-dostalam do lozka mleko i cistaka imbirowe-podobno maja pomagac na mdlosci-nawet mi lepiej bylo-po prostu nie wolno sie tak nagle zrywac z lozka-przynajmnie na mnie to dziala... Dominika-trzymam kciuki za egzamin z angielskiego -na pewbo sobie poradzisz tylko nie stresuj sie bo to zawsze moze przeszkodzic...Powodzenia !!!!! JANA fajano sie czytalo twoje sprawozdanie z usg...ahhh milo popatrzec na dzidziusia...ja nie wiem kiedy bede miala na razie mam wizyte do mojej ginekolozki na 12 czerwca-tu piwerwsza wizyta jest ustalana na 11 tydzien-dla mnie troche pozno-ale...w koncu zapisala mnie na 10 tydzien...Moja mama wczoraj kupila mi ksiazke\"What to expect when you\'re expecting\" to tutejszy hit dla ciezrnych...mam zamiar poczytac dzis po pracy-mam tylko nadzieje ze dam rade bo ostatnio usypaim na stojaco... dobra spadam na lunch-bo mi troche w brzuchu zaczyna grac paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze 100- stronka :) jak miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam do pracy-na lunch zjadlam wielki talerz ....zupy ogorkowej, ale byla pyszna-tu obok mojej pracy jest jedna restauracja ala polska i maja dobre jedzonko-zawsze inne zupki-dzis ogorkowa-moja ulubiona-ale sie nazarlam jak swinka...;) walsnie mialam ochote na ogorkowa albo kapusniak...ale ja sie monotematyczna zrobilam-teraz moje najwieksze przyjemnosci to zjesc i sie wyspac...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wóciłam z urodzinek:-)objedzona tortem i lodami:-) poczytałam Was i co znów mam ochotkę cos zjeść:-) czekam na swoje zachcianki:-)może już niedługo wskoczymy z Asikiem do III tabelki:-) Channah- dzięki za fotkę:-)sliczny brzusio:-) czekam na kolejne fotki,uwielbiam zdjecia kobiet w ciąży:-)a tymczasem obżeraj sie i leniuchuj puki możesz:-):-) Kamilla-podam moje GG: 3857124 , zawsze mozesz spytac co Ci przyjdzie do głowy:-) Karyn- trzymaj sie:-) Miamia i Gosik -zazdroszcze Wam tych mdłości:-)) Agapka- buziaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria...uwierz mi jeszcze tego bedziesz miala serdecznie dosc(trzymam kciuki na poczatku czerwca)...ja tez tak myslalam-czemu nie mam tych mdlosci jak przystalo na kobiete w ciazy???-az przyszly-i wszystkiego mi sie odechciewa...ale musze to zniesc-jak sobie pomysle ile kobiet przez to przechodzi to az sie wierzyc nie chce-i dopiero teraz doceniam te kobiety(na prawde powinno sie ustepowac miejsca w autobusie czy stania w kolejkach do kas)-ale to tez dziwne, bo najgorzej jest w pierwszym trymestrze kiedy brzuch ajeszcze nie widac, wiec jak poznac czy ktos jest w ciazy?? ja wczoraj jak jechalam do pracy to tak mnie mdlosci napadly ze myslalam ze lada moment ...\"puszcze pawia\" w moim nowiutkim samochodzie..;) no wiec szukam czegos i w koncu znalazlam jakas torebke-panike mialam na calego, ale otworzylam okna-wszystkie 4ry a tego dnia padal deszcz(oczywiscie mnie troche orzezwil...i zaczelam gleboko oddychac i jakos przeszlo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne babki jesteście! Channah jeszcze raz dzięki za fotkę, śliczny brzusio. Teraz wieczorem czuje się dobrze i przed chwilą pożarłam wielką połowę bułki :D Darka i Asik czekamy na Was w tej najlepszej dla nas tabelce. Gosik widzę że pomimo tych \"doskwieraczy\" optymizm Cię nie opuszcza ;-) MNie też nie. Tak trzymać. Strasznie dziwnie z tym ginem. Ja bym tyle czasu nie wytrzymała. Dziwne zwyczaje, a badania, jakieś skierowanko, leki???? Pozdrówki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Channah- dziękuję za zdjęcie, słodko na nim wyglądacie:-) Miama i Gosik- ach jak bym chciała żeby mnie pomdliło:-) Ale tylko z wiadomego powodu:-) Darka- na początku czerwca ewakuujemy się z tabelki nr 2 i to bez gadania! Pakuj się, bo schodzimy do tabelki niżej!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- musisz byc przygotowana:-) Nie wiadomo kiedy Kubusiowi zachce się wyjść na zewnątrz:-) Ale lepiej żeby jeszcze poczekał do tego lipca... gdzie mu będzie lepiej jak w brzusiu mamy? Dogadzają pysznościami i ciepełko stale:-) Jesli chodzi o mnie to jestem chętna, zwarta i gotowa aby opuścić tabelkę nr 2 na rzecz tabelki nr 3- tam jest moja meta i Mekka i w ogóle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channach--przyslij prosze fotki,,🌻 dam rade ;) buziaki dla was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!:) Ja cie....jak mi się nic dzisiaj nie chce, a nauczelnie muszę jechać..w sumie to urwałabym się :p, ale po analizie stwierdzam że powinna tam być, ble! Za oknem beznadzieja.... mokro i ponuro! Darka- dzięki za nr gadu, zapisałam i będę Cię napastować ;) Channah- dzięki za fotosa, fajniutki ;), przysyłaj jak tylko cosik będziesz mieć, bo ja także lubię kobiety w ciąży oglądać! Gosia- 🌼, trzyamj się dzielnie 👄 Buźka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanach--oojj sliczny twój brzucholek🌻 super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channach lecę, pędzę z całą torbą delicji ! Wziełam wszystkie smaki, bo nie wiem na który masz ochotę. Dziewczyny chcecie troche delicji?? Dużo jest ! Ja zasypiam dziś, a jeszcze tyle do zrobienia. Ale robota nie zając... Pijemy kawe>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaa26
Chanach Dziękuję za fotki śliczny brzuszek, widzę że służy Ci bardzo ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalkalka
hej dziewczynki!!!!!!! Widziałyście to??: http://www.bociany.ec.pl/ właśnie się wykluwają:)) Obejrzyjcie, to na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie dostałam zdjęć, buuuu 😭 Zgrzeszyłam wczoraj... byłam na kiermaszu. Obkupiłam się na dobry rok. Bluzeczki od 5zł do 12 zł. Dzinsy od 23zł do 50 zł. Buty po 20zł. (super klapeczki). Staniki po 6,5zł i drobinca od 1 zł. Super ciuszki i za grosze. A teraz w portwelu pusto :( a na dodatek to była kasa teścowej na książki, hihi, ale nie mogłam się opanować :P I dziś miałam problem w co się ubrać ... U Was też są robione takie kiermasze? Bo dla mnie to rewelacyjna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! u mnie nie ma kiermaszy ale raz na tydzień jest \"giełda samochodowa\" na której sprzedaje się wszystko- od samochodów, przez ubrania i jedzenie po zwierzątka. Można tam również kupić ciuszki dużo taniej a nówki :) Okropnie bolą mnie piersi, podejrzewam, że w końcu zaczną rosnąć. Albo coś mi się tam przetyka. Zdrowe są bo ginka je badała. Tylko OKROPNIE bolą, i są twrde jak kamienie :( channah - również dziekuje za zdjecia.. :) Juz nie moge sie doczekac kiedy tez bede tak obejmować brzusio... Na razie sie wsłuchuje aby poczuć ruchy. Juz pare razy miałąm wrażenie, ze chyba...tak pod wieczór jak zasypiam, hmm... PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim mieście też nie ma kiermaszy ale w soboty jest giełda na której tak jak u J_A_N_Y mozna kupić dosłownie wszystko. J_A_N_A- ojej, już ruchy, a niedawno byłaś zła bo @ znowu przyszła... Czas leci, a ja ciągle czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam! Ja dziś poranek bez nudności, za chwilę zabieram się za robotę. Właśnie wczoraj dostałam cynk o pracy, gdzie kiedyś robiłam i że mam szansę się tam przyjąć. A tu prawie 7 tydzień ciąży no i chyba zrezygnuję, nie chce narażać dzidziusia na dodatkowy stres i nagłą zmianę warunków życia. Co byście zrobiły na moim miejscu??? Asik i Darka pakujcie manele, bo III czeka na Was. Karyn ja nigdy nie mogę sobie nic wyszukać na takich kiermaszach, bo ja się nie nadaję na zakupy i Ci wszyscy ludzie którzy wręcz tarzają się w tych ciuchach żeby coś wygrzebać totalnie mnie rozpraszają i denerwują. Ale jak Ty umiesz sobie radzić w takim miejscu to podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- cudowny, przeswietlony balonik:-) Teraz wiem jak ty go widziesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już wiem Channah, dzięki za fotki. Świetnie się ogląda, mając w perspektywie taki sam balonik :D Pozdrówki dla Dzieciątka w baloniku i jego Mamy! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- będę wdzięczna za kolejne zdjęcia jak będziesz jakieś miała:-) Obiecuję rewanż:-) Najszybciej jak to będzie możliwe...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też Was obsypię moim prywatnym spamem, tylko jeszcze musicie troszkę poczekać, bo trochę rzeki przepłynie przez moje miasteczko, zanim brzuszek mi będzie widać. Channah nic się nie krępuj, ślij ile tylko dusza zapragnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×