Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Miama- czekam na zdjęcia brzuszka z niecierpliwością:-) Swoim tez się chętnię pochwalę:-) No, to jeszcze pół godzinki i zmykam do domku:-) Pogoda pod zdechłym azorkiem więc wskoczę pod kocyk z jakąś książką:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziś w końcu słoneczko zagościło i aż się chce żyć:-) wpadłam do taty do biura by go zmienić (na pogrzeb poleciał)i od razu wskaczyłam na forum:-)jastem chyba juz uzależniona:-) Asik-już się pakuję do III tabelki z Tobą:-))ale coś czuję żę to ty szybciej w niej zagościsz:-)i zostanę tam sama:-) a dziwne jest to że od naszych staranek tak wiele sie dzieje i zmienia:-)mozliwość nowej pracy, i wyjazdów dalekich:-) co przy ciaży odpada:-( ale to tak zawsze jest że jak się dzieje to wszystko naraz:-)a ja mocno wierzę w to co ma być i wiem że dzidzia pojawi w najlepszym dla siebie i dla nas momencie:-) dziewczyny oszalałam:-)zaczepiam wszystkie koleżanki z wózkami i nie mogę od nich eodejść:-) i jestem strasznie nakręcona na córeczkę, choc wiem że tak nie wolno:-) pozdrawiam Was bardzo słonecznie:-) spokojnego weekendu tym które maja wolne:-) buziaczki i rosnących brzuszków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- życze udanej imprezki:-) Darka- chyba coś niecoś wiem o tym kafeteriowym uzależnieniu:-) Miłego weekendu!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah- napisz co pakujesz do torby do szpitala:-) wiem że ja mam jeszcze z tym czas ale tak się zawsze zastanawiam ,gdy czytam te porady w gazetach i necie że by to wszystko zabrać to 3 osobne walizy potrzebne:-) wczoraj śmiałyśmy się z kuzynką że teraz to kobieta tak szybko wychodzi ze szpitala że jaj facet nawet dobrze nie zdaży wytrzeżwieć a co dopiero chałupke przygotować, tzn. posprzatac i uzupełnić lodówke i braki:-) Asik-udanego weekendu:-) wiesz czego Wam zyczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystam z okazji i możliwości sprzętów w biurze i właśnie skanuje nasze zdjęcia ślubne:-)te które były robione analogowo z sesji na zamku:-) więc teraz będe je miała wszystkie w kompie:-) w końcu bo to już 9 m-cy po:-)ale ten czas leci:-) jeśli ktoś chce popglądać to dajcie znać to wyślę mailem:-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka wysyłaj, ja wszystko przyjmę :D Channah to do szpitala chyba TIR-em trzeba będzie jechać. Będziesz miała poród rodzinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka ja też chętna na piękne zdjęcia :D Channah super to napisałaś \"do szpitala zabieram - *męża *mój balonik *dużo siły \" Chyba masz luzackie podejście do porodu :) Fajnie, że mąż będzie z Tobą. Ponoć bardzo pomaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki, musze robic notatki co zabrac...:) mam pytanko dot ych zaciazonych-czy nie ogarniia was zmeczenie i sennosc w ciagu dnia-mnie starsznie-no i jak sobie z tym radzicie-ja kawy pic nie moge od poczatku ciazy nawet na zapach kawy robi mi sie niedobrze...:( zaczelam czytac ta ksiazke-dla niewtajemniczonych-\"What to expect when you\'re expecting\" fajny\"podrecznik\" goraco polecam jak byscie dostaly w Polsce... daria nie zapomnij o mnie! jgoha@yahoo.com buziaki,paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też będę chciała mieć poród rodzinny. Niech facet wie, jak kobiecie ciężko. Myślę, że może mój nie zemdleje :P Gosik nie radzę sobie z sennością w ciągu dnia. Myślę że dobrym sposobem jest ruch na świeżym powietrzu, oczywiście w miarę możliwości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
Do Miama: spaghetti wyszło pyszne, dzięki za przepis. Faktycznie mały zastój na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK - ja nie bywam senna, a kawe lubię pić, chociaż ograniczam się do 1 na 2 tygodnie albo i dłużej, więc nie wiem co Ci poradzić :( Ja mam ostatnio problem z omdleniami, pewnie mam za niskie ciśnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka79
Witam Was serdecznie Czytam sobie co jakiś czas wasze forum, a szczególnie topic o dziewczynach planujących ciążę. Sama chciałabym w przyszłym roku, w okolicach stycznia rozpocząć starania Moje pytanie jest techniczne - jak podpytać partnera co on na to, czy jest gotowy, czy też chce? Jak to było u was? Czekałyście aż wasi mężowie, partnerzy wyszli z takim pomysłem, że to już czas? Czy to wy zainicjowałyście rozmowę o dzidziusiu? Jak to było u was? Nie wiem od czego zacząć, jak się do tego zabrać :D Przerzuciłam pytanie do was na topic. Zapewne jest tu więcej doświadczonych kobiet :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaaaaaaaa bardzo się cieszę że Ci się udało, tymbardziej że to mój kombinowany przepisik. Smacznego Biedroneczka moim zdaniem najlepiej zainicjować sytuację, przy jakiejś innej okazji. Na przykład wizyta u lekarza, rozmowa o \"kumpeli\" w ciąży, film o dzieciach, albo coś w tym stylu. Ale jeśli masz dobre relacje z mężem, to myślę, że wcale nie potrzeba \"pomagaczy\" ;-) Powodznia pozdrówki dla wsystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jeju ...jaki ładny dzień, od samego rana tak mocno świeci słoneczko :) uwielbiam takie radosne, słoneczne dni :D wczoraj byłam na ustnym FCE- było spoko! Bardzo boje sie części pisemnej.... Jutro mam już pierwszy egz na uczelni w ramach sesji letniej... Darka- czekam na foty z sesji na zamku!!! 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kmilko;) witam wszystkich w poniedzialkowy ,piekny,słoneczny poranek ;) buziaczki😘 w środe mam wzyte u gini ...oby tylko @ mnie nie zalła to bedzie wszystko ok,chociaż moze przyjść w kzdej chwli bo już ponad tydzień czekam.....ale oby przyszła dopiro po wizycie bo tak to bede musiala przekladac,a tak sie doczekac wizyty nie moge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kamilla- gratuluję zdanego ustnego egzaminu i powodzenia na dzisiejszym!:-) Na pewno sobie poradzisz!:-) Darka- ja też poprosze o zdjęcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku, pewnie jesteś zapracowany, bo nic sie nie odzywasz.... w końcu to pierwszy dzień tygodnia, tak to juz jest!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- sorki!:-) Rzeczywiście póki co jestem zawalona praca ale postaram się z nią szybko uwinąć żeby tu zaglądnąć i coś popisać:-) Samopoczucie na razie oki, chociaż tradycyjnie strasznie sie boję że ten cykl znowu będzie nieudany. Co prawda jajko było a od wczoraj biorę duphaston to może to coś pomoże... Tempka podwyższona jak to w drugiej połowie cyklu, poza tym żadnych oznak @ czy ciąży- piersi jeszcze nic się nie zmieniły a w poprzednim cyklu już były inne. Nie wiem, to mi się chyba niedługo w chorobę psychiczną zamieni... Na razie czekam do 02.06 na termin @ i jak franca przyjdzie to chyba wyślę męża na to badanie nasienia, żeby w razie czego wykluczyć jakiś kolejny element. A jeśli się okaże że to z nasieniem jest coś nie tak to szybciej weźmie jakieś leki i będzie dzidzia na wiosnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zawsze trzymam mocno za Ciebie Asiku kciuki.... nie moge się doczekać, aż zagościsz w tabelce III :D Bądź dzielna - jak dotąd! Wszystko się ułóży i napewno będziesz mamą! Ja za niedługo zbieram się , bo niestety idziemy dziś na pogrzeb (zmarała ciotka mojego Męża, strasza kobieta, na szczęście nie cierpiała).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah dziękuję za zdjęcia - super wyszły. Bardzo pasuje Ci brzuszek :) Kamila7 gratuluje zdanego ustnego, trzymam kciuki za pisemny i za sesję . Agapko, napewno @ nie przyjdzie. Środa już niedaleko :) Asik25 zobaczysz, że te bociany to jednak zadziałają juz niedługo :D Kamila7 wyrazy współczucia, pogrzeby są dołujące. Ale to tak jest, ze ktoś odchodzi aby zrobić miejsce nowemu członkowi rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! poniedziałek faktycznie piękny, ale cóż, ja i tak muszę unikać słoneczka... Darka a ja też mogę foteczki? Asik tabelka czeka i wzywa :D Kamilla współczucie dla męża 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziękuję Wam!❤️ wklejam tabelkę....w końcu, przepraszam, wiem , ze powinnam dawno temu to zrobić! mam nadzieję, że to dobra tabelka.... TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........05.06..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......05.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 05.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock..............?.........tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.........Ania.......małopolska.........27.05.........cytologia --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............9...........02.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....15.....4listopad.......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....6.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- tabelka skopiowana chyba dobra, przynajmniej sądząc po moich danych:-) Dziękuję dziewczyny że trzymacie za mnie kciuki w sprawie przejścia do tej \"lepszej\" tabelki:-) Darka- co ty na to abyśmy \"gromadnie\" czyli wszystkie dwie na samym początku czerwca przeniosły się do tej tableki którą mam na myśli?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Czemuś nie moge zmienić stopki... :( A już nieaktualna...Wobec tego zmieniam tabelke... TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........05.06..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......05.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 05.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock..............?.........tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.........Ania.......małopolska.........27.05.........cytologia --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............9...........02.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna...23....ZielonaGóra....17.....3/4listopad......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....6.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5 Kamila7 - szybko Ci się sesja zaczęła. Ja jeszcze nie mam nawet ustalonych terminów egzaminów. Ale w tej sesji luz, na moim kierunku jeden egz i jedno zaliczenie, a na kursie pedagogicznym tak samo :) Więc nienajgorzej. Agapa - trzymam kciuki żeby @ poczekała te kilka dni :) Będzie dobrze! Asik25 - 2 czerwiec już blisko, ale staraj się o tym nie myśleć (taaa, łatwo mi mówić). Jak Ci się uda to dziecko będzie na luty...? Ja się urodziłam w lutym :) To bardzo dobry miesiąc na rodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana- u mnie na uczelni zawsze egz robią wcześniej niz w sesji. ustalają terminy jak im sie podoba. Z jednej strony to czasem jest dobre, bo rozłożone w czasie.W tym roku sesja letnia jest wyjątkowo późno bo w lipcu (jeszcze dnigny tak nie było...). Ale Ci fajnie, ze tylko jeden egz.... ja jestem na ostatnim roku, oststnim semestrze, a mam w tej sesji 5 egz. :( Przegięcie pały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- staram się nie myśleć... a przynajmniej tak sobie wmawiam. Miałabym termin chyba na 12 albo 13 lutego. Ja też się urodziłam w lutym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×