Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Słodziutki chłopczyk Agapko. Śliczne zdjęcia. I Ty też taka uśmiechnięta, sympatyczna. Asik może wreszcie się uda coś ustalić. Nadeszła niedziela, wreszcie sobie pobędę z mężem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....23......Płock.....starania zaczynam we wrzesniu! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsk.........25.03.. .. .ogólne, TSH tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania.od.czerwca.2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) Julka...........Julita.......28.......Białystok.....ogól ne -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....27......DolnyŚląsk............20...........15.04 Moluś..........Joanna.....30.......Koło................. ...4...........26.I II -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS darka.......daria......29.....malbork.....34.....15marze c ...dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania...ania....25....siemianowice...23....15.05.07. ...syn 100krocia.............25....rybnik.......8......09.10.07 ......? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna G*O*S*I*K......03.01.2007........Caden Miama..........08.01.2007........Emilia Kamilla7.........14.02.2007......Mateusz Dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku ahaaa a mi sie coś ubzdurało że ty masz juz jakies lecznie..ale wszystkiego dobrego życze i oby badania wykazały conieco i abys mogła działać w tym kierunku zyzce ci tego z całego serducha !!!!! Miama--dzięki 😘 całuje dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak czegos teraz nie napisze to sie chyba nigdy nie zbiore,.... Ja i Justynka mamy sie generalnie dobrze. Jestem wykonczona praktykami w szkole i pisaniem magisterki, a Justysia ostatnio za mało przybrała na wadze i lekarka kazała dokarmiać kaszkami. Tyle, ze Justys ich nie lubi, wiec kombinuje i dodaje do tego owoce ale i tak sie krzywi... :( Mam okropnego niejadka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- bardzo dawno cię tu nie było, dobrze że się odezwałaś. Justynka na pewno z czasem nadrobi wagowo. Jak będzie mogła jeść jeszcze inne rzeczy to pewnie trafi na coś co jej posmakuje:-) Pozdrawiamy!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB greta78.....karolina.....28.....floryda.........14.01... .s.zawieszone Agapka........Emilia.....23......Płock.....starania zaczynam we wrzesniu! Karyn.........Kasia.......26.....Bielsk.........25.03.. .. .ogólne, TSH tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................star ania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........star ania.od.czerwca.2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) Julka...........Julita.......28.......Białystok.....ogól ne Donna leng.....Magda....25.......Poznań...starania na 100% w 2007 :) TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................ \"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....27......DolnyŚląsk............20...........15.04 Moluś..........Joanna.....30.......Koło................. ...4...........26.I II -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.. .......Płeć..LCS darka.......daria......29.....malbork.....34.....15marze c ...dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania...ania....25....siemianowice...23....15.05.07. ...syn 100krocia.............25....rybnik.......8......09.10.07 ......? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna G*O*S*I*K......03.01.2007........Caden Miama..........08.01.2007........Emilia Kamilla7.........14.02.2007......Mateusz Dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Agapko- wybieranie sukini ślubnej - cos wpaniałego :D ...romarzyłam się kiedy ja wybierałam swoją...hmmmm...baaaardzo miło to wspominam, zresztą jak wszystkie przygotowania do ślubu... Pisz na bierząco co tam udało się wam pozałatwiac, no i oczywiście pochwal się jak już dokonasz wyboru tej wyjątkowej sukni :) A podopieczny- śliczny chłopczyk :D U nas ok. Byliśmy na usg bioderek- wszystko w porządku :) Dziś fatalna pogoda....nie wiem czy uda nam się wyjśc na spacerek... Czekam na prawdziwą, cieplutką wiosnę :D Jesteśmy w trakcie załatwiania sparw do chrztu. Pozdrawiamy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kamilla to tak jak u nas. Ubranko masz już kupione? Spoko, chrzciny za równe 3 tygodnie, no i kupę przygotowań. W kościele wszystko załatwione, ale intensywnie będzie w domu. JANA ciekawa jestem jak będzie z Emilką, narazie je cyca aż piszczy, super przybiera, ale za 2-3 miesiące.... zobaczymy. A u nas w porządku, mała zasnęła, ale broiła na całego. Ja też ok, tylko te sprawy łóżkowe dalej kiepsko, cała obolała jestem w środku, no i póki co słaba przyjemność, raczej przeciwnie, ale trzeba próbować :-( Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- tak, ubranko kupione, i te wszystkie gadżety typu świeca, szatka itp. też :) ale to dzięki pomocy mamy....;) Choć teraz, jak już Mateo skończył miesiąc to staram się coraz więcej znim wychodzić nie tylko na spacerki... w tym tyg mam w planie pojechać gdzieś niedaleko z nim sama samochodem....musimy być niezależni ;) Co do chrztu to mam problem w co ja się ubiorę....i czy uda mi się coś kupić. Kiedy dokładnie chrzcicie Emilke? W Wielkanoc? Właśnie.... co do spraw intymnych, jestem cholernie ciekawa jak to będzie....w tym tyg idę do ginki...zobaczymy czy mamy już zielone światło. Chciałbym abyśmy już wrócili do aktywności :D Trochę się tego obawiam....zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świecy i szatki jeszcze nie mam, ale to pestka. Chrzcimy w poniedziałek wielkanocny, chciałam w niedzielę, ale się nie da. Najbardziej mnie martwi to, w co JA się ubiorę????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciłam tydzien temu :) Justynka pół mszy przespała, a drugie pół słuchała śpiewów. Było OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorem ...zmęczona jestem,ale to chyba przez ta pogodą..okropna jest..chcę prawdziwą wiosne wkońcu!!!! Za jakiś czas wybieram się do mojej lakarki ginegolog,aby zrobic jeszcze kilka badań: chcę zbadać prolaktynę bo z moimi cyklami jest róznieniby duzo się nie spóxnieją ale zawsze nieregularne jakieś...a wcześniej wszystko jak w zegarku. No i zapytam jakie badanka moge jeszcze zrobić.No bo we wrzesniu mamy ruszać pełną parą....tzn.we wrzesniu chyba zaczne na miesiąc przed robić te moje okropne zastrzyki z heparyny w brzuch i potem do dzieła. :) ściskam Was mocno, mocno, mocno! mam do Was i do tego miejsca straszny sentyment! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- kurcze, coś twoje cykle szaleją, jak nie w jedną to w drugą stronę... Co na to gin? Miama i Kamilla- widzę, że przygotowania do chrztu pełną parą:-) Pamietajcie o zdjęciach dla cioć z kafe:-) Hmmm, rozumiem, że Panna Lenka karze jeszcze na siebie nieco poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa- doskonale cię rozumiem- tego \"miejsca\" po prostu nie można opuścić...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeej! Nie wiecie jak mi niezmiernie miło, że mogę wam zakomunikować, iż LENKA JEST JUZ NA ŚWIECIE!!! Daria- raz jeszcze GRATULACJE ode mnie i Mateuszka :D ❤️ oto sms od Darii: "20 marca 2007 o godzinie 2:20 przywitała się z nami nasza kochana córeczka-lenka, waga 3300kg, 55cm i 10 punktów!jest taka słodka!" No to mamy kolejenego bobaska na naszym topiku!!!!!SUPER!!!! Jesli darka coś jeszcze napisze to oczywiście przekażę jak najszybciej.... :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Darka wielkie gratulacje, to masz już swoje szczeście przy sobie :) cudownie, czekamy na relacje i fotki Ja też mam sentyment do tego miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allllllllle bomba! Dareczko kochana gratuluję!!!!!!! Już się doczekałaś. Asik zdjęcia ze chrztu oczywiście będą. A póki co najnowsze w stopce. Też mam sentyment, bo jakby nie było przyniosłyście mi szczęście! A teraz zmykam do małej księżniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- GRATULACJE! Bardzo dobra data na urodzinki:-) Kazałaś na siebie czekac Lenka, nie ma co:-) Ale warto było!:-) Dużo zdrówka i radości z okazji NARODZIN!:-) Channah- znamy Bobra nie od dziś i wiemy, że badania to dla niego pestka:-) Na pewno będzie dzielniejszy od Mamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super darka, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka!!!!! Wielgachne Gratulacje!!!!!! Weszłam tylko na chwilę, bo zaraz lecę na zabieg a tu taka wiadomośc. Dobry humor na cały dzień! POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiecie, tak się romarzyłam....bo w sumie to Darka o podobnej porze urodziła swoją córeczke jak ja Mateuszka....i tak sobie wspominam jak wyglądały te chwile po porodzie i ten cały dzień po .... aż się wzruszyłam...:) Nie moge się doczekać relacji Darii z porodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Darka zda nam tak samo piękną relację z porodu jak Kamilla czy Channah:-) To bardzo budujące, że jednak kobiety mogą rodzić naturalnie i mieć miłe wspomnienia. Kurcze, tyle teraz trąbią w tv o cytologiach, a ja już z 4 lata nie robiłam... muszę wreszcie się wybrać... Ostatnio często o tym myślę i trochę sie boje. Ciekawe czy po badaniu HSG mogę w tym samym cyklu zrobić cytologię, czy lepiej odczekać i w następnym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Asik - moje wspomnenia z samego porodu tez są OK. Źle tylko wspominam opieko po porodzie i podejscie pielęgniarek do położnic :( ALe moze tak jest tylko w moim miescie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, aż się miło czyta, że poród nie jest taki straszny jak to nieraz opisują. Rzeczywiście bardzo dużo zależy od podejścia personelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mowa o porodach, bo ja mojego nie opisywałam, bo był straszny i trwał strasznie długo (w końcu Emilka była dużą dziewczynka), to jednak pocieszające jest to, że szybko się zapomina o bólu i nawet człowiek nie jest w stanie dokładnie go okreslić poza tym że był silny i nie do wytrzymania. Dlatego też ja, po tych wszystkich niemiłych doznaniach zaryzykuję stwierdzenie, że za dwa-trzy lata znowu zamierzam wpisać się do grona \"planujących\", czy raczej \"starających się\", bo pragnę, żeby Emilka miała rodzeństwo. Więc ogólnie chyba nie ma źle i da się urodzić naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z reszta nawet gdyby poród był nie wiem jak fatalny (choc nie był) to i tak warto dla dziecka wszystko znieść! :) Jak patrze na uśmiech mojej córuni to sie rozpływam, nikogo tak nie kocham bardzo jak ją :) A niedługo juz 5 miesięcy skonczy! ALe czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah - a ja szycie wcale nie czułam :D WIec co kobieta to inny poród... Duzo zalezy od szpitala , lekarzy i położnych... Mnie najbardziej bolał masaż szyjki zeby rozwarcie sie zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×