Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

hej :) .....jak SUPER!!! W końcu spadł ŚNIEG!!!!! :D Strasznie brakowło mi go do tej światecznej atmosfery! Daria-poszukam w necie \"mojego\" wózeczka i postaram się wkleic link.... Asik- doczekasz się, już niedługo 🌼 Gosik- wygląda na to, ze masz superowy zespół ludzi w pracy, to bardzo ważne, w końcu w pracy spędzamy połowę /jak nie więcej/ życia.... Inuszek- uwielbiam taką bieganinę po mieście jak już jest klimat Świąt, napewno super spedziłaś dzień mimo, iż sporo miałaś do załatwienia! Niestety w tym roku nie mogę tak \"pobiegać\" po rynku, bo muszę leżeć, a po drugie jest już mi ciężko /mały sodki ciężarek daje znać o sobie...;)/ ... A szkoda, bo są na Rynku Gł. targi Świąteczne... chętnie bym poszła i jak zawsze przyjechała z nowymi zdobyczami do domku! A ja dziś poppłodniu ma wizytę u gina. Wcześniej pójdę odebrać wyniki z piątkowych badań. Agapka- właśnie miałama Cię dziś \"zbesztać\", że Cię coś w ogóle nie ma u nas....Pisz co u Ciebie, jak tam przygotowania do wilekiego dnia? buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... i jak zwykle Dziewczyny, w czas przypomniałam sobie, że należy zmienić stopkę :D Od dziś 31 t.c :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- napisz nam koniecznie jak przebiegła wizyta, jak się zachowywał synek:-) Kraków zimą, hmmm, to musi być piękny widok... Muszę kiedyś namówić męża na wycieczkę:-) U mnie pada deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku- deszcz :( ....okropność! Dośc deszczu, niech spadnie wszedzie śnieg, ....dużżżżo śniegu :D Koniecznie zróbcie sobie wycieczkę do Kraka. Będe na bieżąco informować ile jest śniegu i przyjeżdżajcie, bo wtedy jest dodatkowy urok.... Napewno napisze wszystko jak tam po wizycie, jest duża sznasa, że to będzie jutro rano. Nie będe mieć robionego usg. Na \"podglądanie\" Synusia idziemy za tydzień do prywtnej kiliniki, do której zawsze chodzimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie szaro i brzydko - żadnego śniegu. :( Mała płacze, nie moge znalesc notatek na zajecia, chyba nie zaliczylam jednej pierdoły, jutro egzamin, dzisiaj na szczepienia z Justynką, zamowilam 5w1 ale nie wiem czy nie powinnam jeszcze czegos dodatkowego, wczoraj byly kolki, nie wyspalam sie, pranie nie zrobione i zaraz mnie szlak trafi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- spokojnie, tylko się nie denerwuj. Justynka to wyczuwa i będzie bardziej marudna... Ten dzień się skończy i będzie ok. Notatki sie MUSZĄ znaleźć. Kamilla- do Krakowa tak prędko to my sie nie wybierzemy... Najprędzej w przyszłym roku, a i to nie wiem czy tak na początku:-) No ale zobaczymy, kto wie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też strasznie ponuro, ale ja wybieram się do fryzjerki, podciąć moje niesforne włosiska, bo potem to dopiero na chrzciny chyba pójdę. Tak więc muszę wychylić nosek z ciepłego domu. No i odwiedzę jeszcze moją mamcię. Jakoś w tym roku w ogóle mnie nie rusza klimat tych świąt, zdaję sobie sprawę, że mogą być one u mnie w powijakach i nawet się na nie nie napalam. Nie będę miała choinki, ani nic z tych rzeczy, bo jak zainstalujemy już Emilkę z całym sprzętem, to nie będzie miejsca na pierdoły świąteczne. Dlatego odpuszczam na rok. trudno.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inuszek
Kochane Mamusie, obecne i przyszłe, zgodnie z obietnicą uzupełniłam tabelę o swoje dane (Miama-dzięki:) Wizyta u fryzjera zawsze trochę poprawia humor, więc oby tak się stało, a może i wtedy zapał świąteczny przyjdzie! PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26....Bielsk.........22.11.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......02.01.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........starania od czerwca 2007 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........4............14.12 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................"x"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............16...........31.12 Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2............19.12 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...38...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec.....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna J_A_N_A - spokojnie, takie dni bywają i u mnie, choć na pewno dzieciątko to więcej niepokoju, ale wczoraj miałam troszke podobnie. Wizja hospitacji, 7 nudnych lekcji i masa spraw do zalatwienia. Jak się obudziłam to chciałam pędzić po L4, na szczęście tego nie zrobiłam i wieczorem byłam z siebie zadowolona, że nie odpuściłam! Kamilla-za "słodki ciężarek" zrezygnowałabym już nawet z bieganiny po mieście;) A Ty masz śnieg, więc klimat pełna parą, wystarczy tylko spojrzeć przez okno, nie trzeba wychodzić. Napisz jak po wizycie. Pozdrowionka dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inuszek fajnie, że się dopisałaś. Zapał świąteczny to ja bym może i miała, ale nie ma sensu, za 3 tygodnie mam urodzić, więc kto się będzie bawił w ubieranie choinki, czy przystrajanie czegokolwiek. Może się zdarzyć (tfu tfu) ze święta spędzę na porodówce, więc się na nic nie nastawiam. U fryzjera byłam, lekko tylko sobie podcięłam włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...tak sie czuje jakbym miala lada moment urodzic-chodzic nie moge ani lezec-a podnosci sie z lozka to juz w ogole masakra... dzis jeszcze poszlam do pracy-moze wytrzymam do konca tygodnia ale na pewno nie dluzej...Chyba mi ginka cos wczoraj naruszyla\"tam w srodku\" bo chodze jak kowboj i wszystko mnie boli...mowila, ze dziecko jest bardzo niski, szyjka skrocona i poklepala malego po glowce..;) Jutro mam jechac do szpitala jak bedzie miala dyzur i zrobi szczegolowe monitorowanie dziecka-to odnosnie mojego biadolenia o cesarke...Tu mozna normalnie sie umowic na cesarke-ale jak moga probuja cie od tego odwiesc...no ale to oczywiscie moj wybor...Wyslalam dzis mame do polskiej apteki poszukac tantum rosa i po te majtki jednorazowe-i bede spakowana! chcialabym miec juz to za soba.... Miama jak sie trzymasz? nowa fryzurka to dobry pomysl-tylko ze ja bym nie usiedzia przez 3 godziny na stolku..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Laseczki! czesc Inuszek! Witamy! :) Sorki, że tak mało się odzywam al ejestem tak ostatnio zmeczona, że szok! Byłam dziś u gina. spytałam czy da rade na kase chorych robić monitoring cyklu i da sie!!! Ale sie ciesze! Mam nadzieje, że dzięki temu monitoringu szybciej zajde w ciąże. :D 🌻 dla wszystkich dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK ja też kiepsko się czuję. Źle się chodzi, mała cały czas ciśnie na pęcherz i chyba na jelita. Poza tym na żebro prawe, że ciężko nawet za przeproszeniem tyłek podetrzeć w toalecie. Ehhhhhhh W sumie chciałabym ją już tulić w ramionach, ale z drugiej strony zamierzam wytrzymać do stycznia. No i mam nadzieję że się odwróciła - boję się cesarki, wolę poród naturalny (odwrotnie niż Ty). To już tak niedługo, ciekawe która z nas urodzi wcześniej. A u fryzjera siedziałam krótko, bo tylko mi troszkę podcięła włosy i pocieniowała. Nawet nic nie modelowała, tylko wysuszyła. Moluś powodzenia! A teraz uciekam, bo się źle siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki na dobranoc ktoś mówił o sniegu? ja też chce!!!!! czekam na mój pierwszy płatekk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik, Miama- teraz będę co rano z wyczekiwaniem sprawdzać czy to może już?:-) Jejku, normalnie udzielaja mi się te emocje i nerwy:-) Takie radosne oczekiwanie:-) Życzę wam, żeby wasze porody przebiegły dokładnie po waszej myśli, szybko, sprawnie i możliwie jak najmniej bolesnie! Moluś- super, że będziesz monitorowana na fundusz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Już niedługo dwie nowe dzidzie :) !!!! Moluś super :) Ja dzisiaj ide go gina z tym jajnikiem. Już mam tego dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Wczorajsza wizyta bardzo poprawiła mi humor :) Pani doktor pochwaliła mnie ;) wyniki są b. dobre, a z szyjką już lepiej....Nadal mam leżeć i łykać to co do tej pory i będzie dobrze. Następna wizyta 2 stycznia. Wg ginki Mały może się urodzić z poczatkiem lutego. Gosik- ty jeszcze w pracy....dzielna kobieto?! Z jednej strony to dobrze, bo mamy kontakt z Tobą..... Pisz jak się sprawy mają! I jak tam monitoring!!! Kolejengo dzidziunia będziemy lada chwila mieć :D Jak super! Inuszek-właśnie rezygnuję z bieganiny po mieście, bo to dla nas nie wskazane... A klimat Świąteczny zrobię sobie w domku :) Kocham te wszytskie gadżety związane ze Świętami, dlatego zawsze ich pełno u nas w domku. Choinkę ubieramy po weekndzie!:D Moluś- to super, że zrobią Ci monitrong z kasy chorych.... to rzadkość w naszym kraju...:D dzięki za maila, śliczne te dzieciaczki! agapka-śnieg był u mnie w kraju wczoraj rano...i zniknął tak szybko jak sie pojawił..... :( Asik- oby twoje słowa dot. porodów były prorocze ;) Jak tam Dziewczyny plany na Święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki.. mozna sie przylaczyc?:) ja wlasnie odstawilam tabletki, zrobilam to w trakcie ich brania i dostalam niespodziewany\" okres\" badz krwawienie w 14 dniu cyklu( mam 28 dniowe)..troche sie przestarszylam ale gin upewnila mnie ze to normalne ze tak jest bo bralam tabletki i zostalam naszpikowana sztucznymi hormonami a teraz organizm sie oczyszcza..wiec potem: do roboty nad dzidziusiem!..dodam ze moj partner baardzo ale to bardzo chce dziecka i cieszy sie jak glupi do sera w kazdej chwili jesli wykazuje jakies odchyly od normy: czytaj nudnosci, pozeranie koreczkow sledziowych itepe..:)) smieszne i pocieszne sa takie sytuacje:) a wiec, mam nadzieje ze bedziemy sie wpsierac:) a jak wam poszlo w planowaniu? czy to co sobie zalozylyscie sie sprawdzilo? pozdrawiam bloomoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bloomo - zapraszamy! :) Dopisz sie do tabelki! :) I powodzenia w staraniach! :) Miama,GoSIK - rozumiem Was :) Jeszcze świeżo pamiętam jak toczyłam sie jak słoń morski albo wieloryb :p Ani sie nie da porzadnie \"wykichac\" w wc ani pochodzic ani postac ani nawet wyspac... :) A;e warto pocierpiec :) Teraz troche tesknie za uczuciem bycia w ciąży a szczególnie podabało mi sie czuc ruchy maleńkiej - jak wystawiała stópki i czułam je przez skóre :) Justynka śpi. Wczoraj byłyśmy na szczepieniu. Dostała dwa ukłucia. Po kazdym zrobiła usteczka w podkówkę a potem okropnie sie rozpłakała :( Tak mi jej było żal ze mi tez łzy pociekły (ale szybko otarłam zeby nikt nie widzial) i utuliłam biedactwo. Szkoda ze nie da sie takiemu szkrabowi wytłumaczyc ze to dla jego dobra :( Maleńka coraz cześciej sie usmiecha. Uwielbiam ja tulic i calowac :) Jest taka kochana. Nie moge sie doczekac az swiadomie sie do mnie przytuli... I urosła. Wazy juz 4900g i ma 58cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... I od 5 dni biore Cerazette. Chce poczekac pare lat przed kolejną ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik oby było tak jak mówisz - szybko i sprawnie ;-) Cieszę się, że nam kibicujesz, my też będziemy Tobie kibicować jak już urośniesz tak jak my :-D 100 krocia za chwilę, za momencik nowe topikowe dzieci, a potem znów. Oby ta 3 tabelka stale rosła w siłę ;-) Kamilla dobrze, że u Ciebie lepiej. Trzymaj się! Witaj bloomoo! Witam serdecznie! U mnie sprawdziło się przy drugiej ciąży (pierwszą straciłam). Po leczeniu i przygotowaniach, zaczęłam się starać i już przy drugim cyklu starań zaskoczyłam. Już niecałe 3 tygodnie i będzie z nami Emilka!!!!!!! :-D Powodzenia w staraniach.... ;-) JANA teraz czujesz małą na zewnątrz siebie, ja też już tak chcę ;-) Fajnie się czyta wszystkie wiadomości o naszych topikowych dzidziach. A Justynka rośnie w siłę. Już się chyba nie mieści w ubranka w rozmiarze 56???????? U nas w porządku, nie mam żadnych nowych doniesień ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj ;-) PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26....Bielsk.........22.11.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......02.01.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........starania od czerwca 2007 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........4............14.12 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............16...........31.12 Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2............19.12 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...38...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec.....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama - jeszcze ją moge upchnąć w 56 ale nie moze sie wtedy za bardzo rozprostowac :D Dlatego jej nie katuje i 56 poszło w odstawke (poczeka w szafie na jej braciszka) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26....Bielsk.........22.11.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......02.01.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........starania od czerwca 2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy o to chodzilo? tak moze byc?:) rozumiem ze jak juz mie uda zajsc to mam sie wpisac w druga rubryczke..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W II tabelke sie wpisujesz gdy zaczniesz starania a w III dopiero jak zajdziesz w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bloomoo pozwolę sobie poprawić. Musisz skopiować całą tabelkę - wszystkie jej części. PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Agapka........Emilia.....22.......Płock.....starania odłozone do lata! Karyn.........Kasia.......26....Bielsk.........22.11.....ogólne, TSH 100krocia....................25....Rybnik.o......02.01.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv,PRL tiki-tak.....Kasia............27....Wrocław/Legnica..... joka........Agnieszka.......30......................starania_zawieszone lola78 .......ola ............27....almeria(hiszpania)..starania_zawieszone Inuszek......Karolina......24......Szamotuły........starania od czerwca 2007 bloomoo INKA 26 Poznań starania od 18.12.2006(po obecnej miesiączce hihi) --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......Karolina.....28.....destin(floryda)........4............14.12 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........21.12 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk............16...........31.12 Moluś..........Joanna.....29.......Koło...................2............19.12 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród.........Płeć..LCS G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn..............27Gr.06 ....chlop.....5 Miama.......Lidia....26......południePL...38...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...24.....Kraków.....23.....16Luty.07...chłop....1 darka...daria........29.......malbork......24...15marzec.....dziew....2 kasia...... Marta...23... ..Warszawa...4....ok.20.05.07....?...trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006...... .Kacper J_A_N_A.......27.10.2006........Justyna Poza tym jest ok. Tylko dobrze byłoby żebyś się mieściła w 1 linijce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey ale jestem wypompowana.... właśnie dziś była u nas położna:-) bedzie naszą pielęgniarka środowiskową po porodzie ale dziś była na prywatnej lekcji przygotowującej do porodu... pokazała mi dużo fajnych ćwiczeń:-) i powiedziała dużo ciekawych rzeczy o porodzie:-) dostałam niezły wycisk...godzinka ćwiczeń robi swoje.... ale czuje sie super rozlużniona i dotleniona... ciesze się że się zdecydowaliśmy na te lekcje... a jutro ide zobaczyć do szkoły rodzenia w szpitalu...mam nadzieję że tam tez będzie fajnie:-) i wogóle jestem teraz jakoś tak pozytywnie nastawiona:-) czego i wam wszystkim życze! 🌻BĘDZIE DOBRZE DZIEWCZYNY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×