Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gosik jak super że się odezwałaś. Zazdroszczę ci tych ruchów. Ja narazie nic nie czuję.... Ale będę się wsłuchiwać, wzdęcia totalnie mi przeszkadzają niestety i obawiam się, że przez nie mogę nic nie poczuć wtedy kiedy powinnam, albo pomylić je z czym innym. Płeć mam nadzieje poznamy przy następnym usg, czyli 10 sierpnia. powinno być już widać... Channah my też pamiętamy i cierpliwie czekamy na Ciebie. Całuski dla Kubusia Jana Ty nam tu coś kombinujesz :D 👄 żartowałam........ Pozdrawiam i do juterka. Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stetoskopem nic nie słyszałam, ale moja mama ma taki stary, ruski, więc pewnie mało dokładny. Niestety ja nie jestem chuda, mam trochę tłuszczyku, to i na ruchy sobie poczekamy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane JESTEM W CIAŻY!!!!!!!!!!!!!!! to normalnie SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz jednoznacznie nie potwierdził, powiedział ze moze to byc ciąża ale nie musi, stwierdził ze jestem rozpulchniona\" kazał czekac, przepisał luteine - powiedział ze jesli jest ciaza to podtrzyma a jesli nie to wywoła okres - to prawda??? no i powiedzial jakie zrobic badania jesli to ciaza wyszłam od lekarza i nadal kurcza nic nie wiedzialam - łatwo mówic poczekac! znalazłam labolatorium całodobowe, pojechałam zrobiłam test beta HCG - czekałam 2 godz na wynik:-o -wyszło 555mlU/ml, co oznacza ze to drugi albo 3 tydzien ciazy ( analizujac wg wartosci wskaznikowych ktore podane były na wyniku) , hymm i to tez jest dla nas zastanawiajace bo z naszych obliczen wynika ze jesli juz jestem to powinien byc to 4 tydzien ciązy. i tak sie zastanawiam czy mozna miec podwyzszony ten hormon jak sie spoznia miesiaczka lub jak sie ma jakies zabrzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) Jak betahcg Ci wyszło to na bank ciąża, nic innego! :D Już dawno nie było tu zaciążenia więc naprawdę fajnie że Ci sie udało! :) Luteina wywołałaby Ci okres po jej odstawieniu w przypadku braku ciąży. A mówił Ci ile masz brać? Tzn jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg z ta luteina to było tak ze on sie zapytał czy chce?? chym a ja mu ze nie wiem, ze to on powinien wiedziec czy mi to potrzebne czy nie, to on wtedy :piszemy i dał mi recepte ale jak brac- ile i jak długo, nic nie powiedział , moze na recepcie jest napisane ale rozszyfrowac ja tego nie umiem. bardzo mnie zdziwila jego postawa dlatego narazie nie kupilam jej, postanowilam was popytac i poszukac na necie info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteina nie zaszkodzi ani Tobie ani dzidziusiowi , a może tylko pomóc bo podtrzymuje ciążę jak jest ewentualnie zagrożona, więc możesz spokojnie ją wykupić. A w aptece może Ci farmaceutka rozszyfruje co lekarz nabazgrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki- tak- cudownie!!!!! Gratuluję!!!! ja tez chcę!!!!!!!!!! Strasznie sie cieszę! To na 100% ciąża. Widocznie przez to że masz dłuższe cykle, przesunęła ci się owulacja dlatego to jest tak wczesna ciąża:-) Jejku jak masz fajnie!!!:-) Gosik- już pierwsze ruchy! Normalnie szok jak ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) ale wiecie co ja nie wiem co czuje, tak mi jakos dziwnie z ta wiadomoscia, niby sie ciesze ale......... poprostu jakas mam blokade i niedowierzam, nie pozwalam sobie na radosc, nie pozwalam wybiegnac moim mysla w przyszłosc, w jakies obmyslanie jak to bedzie, porazona jestem ty ze mysmy tak naprawde nie planowali dzidzi, od nocy poslubnej przestalismy totalnie uwazac i smialismy sie ze znajomymi ze zrobimy mała dupke - no i sie udało i to mnie normalnie zwala z nóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA - mysle ze jesli juz to lekarz tam napisał jaka dawka a nie ile dni. Jak długo ja powinnam ta luteine brac?? Musze poszukac innego lekarza - DOBREGO - ktory poprowadzi mnie juz do konca - szczesliwego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie powiedział ile to bierz ciągiem tak długo aż powie żeby już nie brać. Na początku zawsze jest jakaś niepewność. To normalne. Zajdą wielkie zmiany w zyciu... :) Ale dobre zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki SUPER WIADOMOSC!!! :) Będzie dobrze i nie martw się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki- tak- po prostu szczęściara z ciebie!:-) Darka- może ty też już jesteś szczęśliwą posiadaczką lokatora w brzuszku?:-) A ja CHCĘ, tak strasznie bardzo dołączyc do szczęśliwców za pare dni, powiedzmy za tydzień... Wstawcie się za mną u bociana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik - gadałam z bocianem, za około 11 dni przyleci do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak--GRATULUJE no super wieści z samego rańca :) jeju jak sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki- tak- a co ten bocian taki precyzyjny? 11 dni... no dobra poczekam:-) Tylko niech ten bocian uważa żeby go @ nie przechytrzyła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak super wiadomość! Według moich wiadomości to też Ci powiem, że to na 100 ciąża. Z tymi tygodniami to faktycznie mogło Ci się przesunąć jajeczkowanie,a z drugiej strony również zapłodnienie trochę może potrwać, więc możliwe że stąd ta różnica. Ale ekstra, dopisz się teraz do szczęśliwej III tabelki :D Asik i Darka czekamy na Was!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
tiki-tak cudowna wiadomość. I faktycznie moze lepiej zmień lekarza, który porządnie zajmie się twoim maleństwem. No od razu jakiś radośniejszy dzionek się zrobił po takiej wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajeczkowanie moze i sie przesuneło, ale z naszych obliczen wynika ze 4 no bo pozniej nie było okazji zeby zrobić, no ale juz nieistotne pozostanmy przy tym ze jestem w ciązy:) rany jak to brzmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej Luteiny to ja sie narazie wstrzymam - szybko znajde lekarza innego i z nim skonsultuje, bo ten gin to mi nie odpowiada a pozatym kazał mi dopiero przyjsc po 20 sierpnia i ja bym miała przez ten cały czas ta luteine przjmowac. poszukam lekarza ktory ze mną pogada - wypyta jak wygladaja moje cykle itp, powie co i jak - sa tacy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka cos się nie odzywa, czyżby miała gdzieś wyjechać? Chyba nie... z tego co pamiętam. Kciuki i tak trzymam:-) Miama- tak jest! Jestem gotowa do opuszczenia tabelki starających na rzecz tabelki dla vipów:-) Jestem spakowana i chętna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc dziewczyny :) ale superrr wiesci tik-tak gratuluje z calego dbaj o siebie i brzusio :) hmm przesylasz bocianny :) to ja tezs chce stoje tusz za asikiem :) 100krocia ten sklep jest na powstancow na samej gorze :) czyli prawie przy bazylice :) nazywa sie beel czy cus takiego cuszki exstra ale cen nie znam a w merkurym to male stanowisko jest ;) gosik super:) gratuluje ruchow dzidzi :)fajniusie uczucie:):):) zycze milej zabawy z dzidzi :) asiki no co ty ja mialam @ uaktywnilam tabelke i nawet ozdobilam ja hihi tylko pewnie sie nie podobalo i ktoras pominela te tabelke :);) nastepna @7.08 a teraz dzialam bo mam te dni :)choc postanowilam brykac z mezem;) co drugi dzien zeby perelki meza byly silniejsze ;) darka no co tam u ciebie :) nooo odezwij sie z dobrymi wiesciami :) kamila co tam uciebie przeszly juz mdlosci :)👄 channah czekamy na ciebie :)i nowe wiesci od kuby 👄❤️pewnie rosnie jak na drozdzach :):):) cala reszte pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około ok.30 07.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy(obecnie na claxane a staranka od sierpnia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.08.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW tiki-tak .. Kasia ... 27 .. Wrocław-Legnica....ok 3.07 🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼 STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........7.08 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków................9...............? ale_kotek.....Agnieszka..25.....Poznań................1...............???? 100krocia....................24.....Rybnik..............0..............27.07 👄👄👄👄👄👄👄 TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop...3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...26.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL...17.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków........8.....16 Luty.07......?.....1. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ TABELA IV MAMUSIE nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- ucałuj od nas Kubusia!!!:-) Karmienie piersią musi być niesamowitym przeżyciem. Przynajmniej na początku:-) W tym cyklu znowu sie nakręcam niestety. Dopatruję się tysiąca objawów. Wczoraj miałam temp 37,4. A miałam nie mierzyć... Owu chyba była, skoro jest taka tempka i piersi troszkę pobolewaja i dół brzuszka czasami... Jejku jak jak chcę żeby to już było to!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hihi wybaczcie nie wyslo mi z upiekszaniem tabelki :P:P:P nastepnym razem mi wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
asik te bociany napewno przyniosa nam szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge pracowac, nie moge sie skupic - a mam tyle roboty! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×