Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Rosa to ja kopiowałam pamiętam Twoją tabelkę ale ozdoby czemus nie chciały mi sie kopiować a nie chciało mi sie dorabiać... :( Dzisiaj ide ogladac kolejne mieszkanie, ale juz prawie jestem na jedno zdecydowana :) Dzisiaj kupilam 2 body i 2 spioszki za 22,88 ! :) W Auchanie :) To moje pierwsze rzeczy poza skarpetuszkami dla maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana--zazdroszcze takich słodkich zakupków ;) bzuiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki-tak GRATULACJE! ale wspaniała wiadomość!! J_A_N_A super, że mieszkanie się znalazło! Bedziecie robić remont czy odrazu do zamieszkania? Pozdrowienia dla Wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie od razu mozna mieszkac bo wszystko wyremontowane oprocz kibla i łazienki, ale najpierw zrobimy remont. I musimy znalesc najemce na nasza kawalerke... :) Ide na obiad (mintaj)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki -taki- taka super wiadomosc z ranca! bardzo sie ciesze,GRATULACJE !!!!!! ja tez przez pierwsze dni chodzilam jak w amoku-nie moglam w to uwierzyc, teraz juz to powoli do mnie dotarlo-ale to normalne! pozniej cos jeszce napisze na razie biore sie za robote,paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wszystkim:-) Tiki-tak- GRATULACJE🌻 wszystko się dobrze poukłada...potrzebujesz trochę czasu:-) u mnie wciąż to samo czyli nic:-( oczywiście mnie nie było gdy mnie tu nie było:-) wczoraj Poznań a dzis ....nie chcę zasmucać tych co pracują... same zobaczycie bo zaraz wyślę fotkę znów nad Morzem:-)a Morze dziś było jak jezioro.... musiałam się zrelaksować i przestać myśleć.... pozdrawiam Was wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria, ty to masz zycie wiecznie sie relaksujesz..;)czekam na fotki ja wam dzis z domku wysle zdjecia bo kupilimsy aparat i w koncu moge cos popstrykac, u nas znowu upaly...ale co tam wole to niz zime... Jana ciesze sie ze w koncu znalazlas mieszkanie ktore lubisz...nie nbedziesz przeciez biegala w 9 miesiacu szukac chalupy Buziaczki Asik Agapa Karyn Kamilka Rosa Daria Miama Jana Greta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mnie nie ominie szukanie domu w grudniu-wiec tuz przed moim porodem...wynjamujemy ten aktualny dom do marca-07 i juz nie moge sie doczkeakc kiedy kupimy wlasny( a swoja droga to wkurza mnie ten aktualny-jest za wielki-porobie potem zdjecia to same ocenicie)...no wiec do marca trzeba bedzie cos znalesc-zaczniemy sie rozgladac wlasnie w grudniu...a moj chlopak chce zebysmy wlasnie ten dom kupili, bo bedzie na sprzedaz-ale ja go nie lubie=tylko lokacja jest dobra-przy pieknym parku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik to dobrze że jesteś spakowana, już zacznij biegać za biletem, żeby szybko uciec przed @. Tiki tak plemniki potrafią przetrwać do 7 dni, potem zapłodnienie, wędrówka i zagnieżdżenie - dlatego tyle czasu mogło upłynąć i ciąża jest młodsza niż myśleliście. Channah jaka ciężarówka? Chyba z naczepą powiedziałabym :D Wracasz powoli do starych ciuchów? Czekamy znowu na fotki Kubusia JANA jak się dowiem co mam w brzuszku to pewnie też poędzę na zakupiątka mam zgagę No i wszystkie Was pozdrawiam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ale Ci zazdroszczę, aż mi się fajnie zrobiło jak zobaczyłam zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello darka to ma zycie jak w madrycie;) jeju ale jej zazdroszcze :):):) fotka cudna ;) modelka na niej niczego sobie ;) a morze poprosu przecudne az samemu chcialo by sie w nim poplywac :):):) jana spoko nic sie nie stalo :) ta tabelka byla tak dawno ze juz niepamietam :P:P:P i wogole sie nie gniewalam :)jeny jak fajnie robic zakupy dla takich maluszkow :)ja ostatnio bylam w sklepie i dla mojej chrzesnicy kupowalam sukienke boziu szczeka mi opadla jak mi ekspedietka zaczela pokazywac te cuda zglupialam i niewiedzialam ktora wybrac ;) co jedna to piekniejsza a te kokadrki falbanki sa przecudne :) no twoja justysia to napewno bedzie strojnisia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama...zapytam ciebie bo jestes prawie w tym samym tygodniu...czy robilas badanie krwi(wlasnie teraz16 tydz) zeby stwierdzic nieprawidlowosci w rozwoju kregoslupa dziecka...mi niedlugo krwi zabraknie-caly czas jakies testy przepisuja-i to podobno standart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie.... Ja wlasnie niedawno wracam od ginki no i jak zwykle nie mam dobrych wiesci...w poniezialek ide na oddzial...bo grozi mi wczesniejszy porod...:( Mam skurcze ktorych miec nie powinnam i beda mnie podlanczac do jakichs tam urzadzen...i wprowadzic chca nowy lek na ktory moge zle zareagowac i wola mnie miec na oku...:( Kurcze jak to jest, ze niektorzy nie chca miec dziecka, zaliczaja wpadke, nie dbaja o siebie i takie tam...i wszystko jest w porzadku, a tu czlowiek nawet na rzesach by byl zdolny chodzic gdyby zaszla taka potrzeba i wciaz jakies komplikacje...!!! Gdzie tu sprawiedliwosc sie pytam....no gdzie??? Chyba sie dzis wczwsniej poloze bo mam dosc tego dnia... Acha...Tiki-tak...gratuluje - wspaniala widomosc. 🌻 Dbaj o siebie i mała fasolke...i rozpieszczaj sie na maxa!!! Jana- gratuluje mieszkanka-wiem co to przeprowadzka ...wiec i ty uwazaj na siebie i bron cie BOZIA sie przemeczac!!! Ty masz teraz od tego ludzi...;) Darka... Asik....a wy kiedy??? Mam nadzieje ze nastepne super wiesci od was...:) Pozdrowienia dla calej reszty...i do jutra pewnie!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wasz topik jest dla mnie na czasie.To mój 2 cykl starań.Dlatego mam pytanie jeśli można?. Czy zawsze dostrzegałyście podczas owulacji przezroczysty i rozciągliwy śluz? Jak długo trwa zapłodnienie?Jeśli to nie problem to dajcie znać.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy możecie napisać w którym dniu cyklu zaszłyście w ciążę?(Pytanie do zaciążonych oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kromka-dla mnie tez kwestia sluzu byla bardzo niejasna...bo jak zaczelam sie starac o dziecko to sluzu plodnego nie widzilam...dlatego zaczelam sie martwic ze moze to z powodu jego braku nie moge zajsc w ciaze...w ktoryms miesiacu w koncu zobaczylam tez pldny i zabralam sie do roboty...:) no i wlasnie w tym dniu sie udalo! ale JANA kiedys pisala, ze ona miala tez niewidoczny i zaszla w ciaze...moze on jest ale w srodku...wiec probuj na wszelki wypadek-Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK jeszcze nic nie robiłam, mam porobić jakieś badania, ale to morfologia, mocz, toxoplazmoza, chyba żółtaczka i chyba tyle. Nic nie wiem o jakichś innych badaniach. Zrobię za 1,5 tygodnia, to Ci powiem, bo ni w ząb nie umiem rozszyfrować co on mi nabazgrał na tej kartce. Mikołajka przykro mi że będziesz musiała leżeć w szpitalu. Będzie z Tobą jakiś kontakt, żebyśmy wiedziały co u Ciebie? Kromka miałam płodny śluz, zawsze mam. Ale sama nie wiem kiedy zaszłam, tygodnie liczę tak jak lekarz, bo nawet na usg zawsze wychodzi ten sam termin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) dzięki wszystkim za miłe słowa.... sorki że ostatnio nie nadążam do wszystkich odpisywać.... od soboty mamy gości z bardzo daleka, na 2 tyg, ale tylko kuzyn śpi u nas a reszta u mamy:-) własnie pifkują sobie z moim na balkonie... bo u nas wciąż gorąco:-) ale codziennie czytam i myślę o WAs moje kochane.... więc do jutra czekam na Wasze fotki :-) GOSIK-:-) od jakiegoś czasu mam problem z wysłaniem fotek do Ciebie:-)wraca mail, że nie można dostarczyć wiad. :-)może masz jakiś inny jeszcze mail?napisz mi jeszcze raz dokładny adres:-)ah ta droga za ocean......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kromka witaj w naszym gronie ;)...co do suzu...to ja ma zawsze bardzo ąłdny płodny....:) i wiem kiedy amm owu...poznaje włąsnie po śluzie i po kłuciu w jajnikach,zycze powodzonka...;) dobranoc szepcze wam an uszko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Darka- brak wiadomości od @ to dobra wiadomość:-) Oby tak zostało! Kiedy zamierzasz testować? To już tyle dni po że test powinien być wiarygodny... Super by było jakby ci się udało:-) Mikołajka- przykro mi że będziesz musiała być w szpitalu. Mam nadzieję że szybko cię wypuszczą i nie będzie już żadnych komplikacji!:-) Pędzę obejrzeć foty, bo liczę że pamiętałyście o mnie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- rewelacyjne zdjęcie i rewelacyjna Ty!!! Naprawdę super figurka i bardzo mi się podoba twój strój:-) Gosik- od ciebie nic nie przyszło... Prosze prześlij mi też swoje zdjęcia!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryyy chce ktoś kanapeczkę z serkiem pleśniowym? :) włąśnie jem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakoś kiepsko na tym naszym topiku :( Biedną Mikołajkę wysłano do szpitala a ja dostałam wczoraj po południu udaru słonecznego! A wyszłam z domu tylko na chwile! Ale nie wzielam nic na głowe...Temperatura skoczyła mi do 39,5 i pojechałam na pogotwie. Dostałam zastrzyk pyralginy w tyłek i kazali mi kupic apap i tytm zbijac jak mi calkiem nie zejdzie (tzn do ok 37) Zeszlo do 37,7, ale dzisiaj znow 38 wiec wzielam tabletke. Głowa okropnie boli :o I mdłości mam.... A na dodatek potwornie bolą mnie mięsnie plecow na dole, chyba nie wytzrymuja wykrzywiena kregosłupa i ciezaru brzucha. Sypie sie po prostu :( Dziewczyny uważajcie na siebie w tych upałach! Całe szczescie ze dzisiaj chłodno!!!!! Moze w koncu erki po osiedlu przestaną na okrąglo jeździć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana--bidulo...nie wychodz juz na słoneczko !! zdróweczka zyzce ;) darka--wwooww jaka laseczka z ciebie ;) super kostium masz :) jaaa już chce nad mozre !!!!!!!!!!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak zwykle przegapiłam informacje ze Mikołajka idzie do szpitala dopiero teraz doczytałam!!Mikołajko kochana nic się nie martw bedzie dobzre...moja koleżanka w 5 miesiacu miała szyjke już jak do porodu teraz jest w 8 miesiacu i wszystko dobrze ;) pujdziesz do szpitala to oni juz się toba tam zaopiekują,podadzą odpowiednie leki itp. i bedzie dobzre ;)zobaczysz!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku J_A_N_A- udar? Kurcze, jak to trzeba uważać. W tym upale to nawet chwila na słońcu jest groźna. Odpoczywaj teraz maxymalnie i niech ta temp spada. Agapa- jeśli mam być szczera to... no wiesz troche się wstydzę, ale.. mogę jedną kanapeczkę?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×