Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość Kamilkaaa26
Asiczku trzymam kciuki. A we wtorek bedziesz miała od razu wynik? Trzymaj sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga79
Asik trzymaj się, wszystko będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik trzymam kciukaski. Uffffff Emilka dziś skończyła pół roczku i... już staje i stoi ;-) Wprawdzie podtrzymywana ale jednak. Sama jeszcze nie siada, choć posadzona chwilę siedzi i tak jak Justysia turla się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak też jutro mam wizyte! Trzymam Asik za Cibie kciuki bardzo mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szybko dajcie znać co i jak. Acha w stópce new fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! U lekarza super!! :D Pani była w szoku bo jajnik wrócił do normy pracuje jak powinien i są pęcherzyki i dziś w nocy, w czwartek i w sobote ostre starania o potomstwo! Musze tak to robić jeśli jest nadzieje na dzidzie! Dobrze, ze nie kazała mierzyć temp tylko testy owulacyjne używać ( jak chce) a że mam to z nich skorzystam Nawet nie wiecie jak się ciesze! A i jescze winki które odebrała mi ze szpitala mam dobre :D I powiedziła, że schudłam i byle tak dalej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkkaaa26
Asik kochana gdzie jesteś? Jak tam po laparoskopi? Czekamy na wieści :) Moluś to super ze wynik masz dobre i działaj, działaj w tym tygodniu, jesli jest szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwa problemy co do zajścia w ciążę. 1)jestem za chuda,ale już to powoli zmieniam 2) poważne tyłozgięcie macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejk :) paczli- witaj!!:) i zostań z nami!!! Napisz cosik o sobie...👄 Moluś- cudne wieści :) :) :) strasznie się cieszę...trzymam kciuki za staranka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Asik- odezwij się!!!!!!!!! Za nami pirwsze jabłuszko i marchewka -Mati uwielbia i jedno i drugie.....zajada się nimi tak że hej!!!!!!!!:D... aha kaszkę dostaje na noc-to tez jest jego nowy przysmak, je aż mu sie uszy trzęsą!!!! oczywiście w nocy i w dzień nadal dostaje cyca ;) buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć...co tu pisać o sobie...Tez chciałabym miec dzidziusia, ale jest jeszcze taka ogromna ilość rzeczy do zrobienia wcześniej... A Wy na kiedy planujecie ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to że za nic w świecie nie moge przytyć... Zamówiłam sobie takie witaminy oraz środki, dzięki którym bede mogła przybrać na wadze troaszke. Biore już 2 dzien... zobaczymy jak bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga79
hej wszystkim, witaj paczuli - ja też niedawno dołączyłam do tego grona, a planujemy z mężem zacząć starania o dzidzię od stycznia (jeszcze troszkę czasu jest). Dziś byłam u gin, badanie ok tylko chyba jeszcze na różyczkę zrobię bo nie chorowałam, a warto by się zaszczepić w razie co. Jeszcze zobaczymy jak cytologia wyjdzie. Mam łykać kwas foliowy i dbać o siebie :) Kamilla7 super, że Mati z chęcią zjada owocki i warzywka :) Asik - czekamy na wieści Paczuli, ile ważysz, że aż tak chcesz przytyć? Ja ważę 52 kg i myślę że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga79
Moluś, cieszę się że badania w porządku, no i powodzenia w staraniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Asik- gdzie jesteś!!!!!???? aga-to bardzo dobrze, że się tak wczesniej przygotowujesz do ciąży. Jeśli nie byłas szczepiona na różyczkę to faktycznie warto się zaszczepić....lepiej dmuchać na zimne :) W tym tyg Mati wypróbuje po raz pierwszy brokułki ze słoiczka :) zobaczymy czy posmakują ;) miłego dnia dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
No właśnie, czemuu nie pisze :( Asiczku wracaj!!!!! A moze musiała zostać dłuzej w szpitalu? A moze odpoczywa w domku po szpitalu Na pewno niedługo sie pojawi Asik czekamy na Ciebie niecierpliwie Nikt nie ma do niej telefonu? Chyba channah ma ale ona chyba jeszcze nad morzem wypoczywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też czekam na wieści co u Asika:-) pozdrawiam Was waszystkie:-) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Już jestem, albo raczej dopiero! Jeszcze was nie doczytałam, o czym pisałyście jak mnie nie było, ale dzisiaj nadrobię Wyszłam dopiero wczoraj z kliniki, bo laparoskopia przesunęła się na środę a musiałam tam kwitnąć od poniedziałku. Ale co najważniejsze! Jestem bardzo zadowolona, bo okazało się że jajowody mam drożne!!! Macica tez w porządku i miałam tylko na pęcherzu ognisko endometriozy, które od razu usunęli Mam nadzieję że to była jedyna przyczyna niezachodzenia w ciążę i teraz już pójdzie wszystko gładko Więcej napisze później, będę miała na to duuużo czasu bo zwolnienia dostałam aż 3 tygodnie!!! Ogólnie jestem bardzo zadowolona z pobytu na Polnej, z opieki, z lekarzy, naprawdę do niczego nie można się przyczepić Tylko te nerwy związane z czekaniem do środy na laparoskopię były niepotrzebne, ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik no nareszcie!!! :D Super, że już po i wszystko OK !!!! Polna jest OK- ja sobie chwale. A na jakim odziale leżałaś??? Napisz wszystko dokłanie !!! Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaa26
Asiczku nareszcie :):):) Ja tak właśnie mysłałam ze pobyt Ci się przedłużył. Najważniejszę że wszytko OK i masz dobe wieści. A od kiedy wolno Ci się starać? Czy na NFZ miałaś robioną laparoskopię? Jak wyglada taki zabieg? Czy w znieczuleniu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga79
Asik!! Super, że w końcu jesteś!! Bardzo się cieszę, że wszystko jest ok :) Czekałyśmy tu na Ciebie i na jakieś wieści gryząc paznokcie! Dobrze, że jesteś zadowolona, pozytywne nastawienie to 90% sukcesu. Pewnie czujesz jakby nowy napływ sił (wykorzystaj je do staranek :) ). Teraz musisz wypocząć, zrelaksować się... oczywiście prędziutko rozpocząć staranka... no i napewno niebawem przekażesz nam super wiadomość że to już... Oby jak najszybciej! Trzymam mocno kciuki BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga79- dobrze to ujęłaś- czuję jakby nowy przypływ sił, nadziei:-) Moluś- ciesze się że i u ciebie dobre wiadomości:-) Byłam na oddziale niepłodności i endokrynologii rozrodu. Bardzo sobie chwalę pobyt tam, wszystkie położne i lekarze bardzo mili, uśmiechnięci, nikt nie robi łaski że tam jest i coś się od niego chce. Po prostu super! Jak w Leśnej Górze:-) Laparoskopię miałam na NFZ, także nic nie płaciłam, a czułam się jak w prywatnej klinice. Pokoiki bardzo ładne, każdy pomalowany na inny kolor, mój był pomalowany na modny ostatnio bordo:-) Pokój z własną łazienką i tv, po prostu cudo! Byłam całkowicie uśpiona, także nie bolało, jak się obudziłam to od razu z bananem na twarzy że już po wszystkim i że sie obudziłam i nie czuję nawet żadnych mdłości, brzuszek pobolewał ale do wytrzymania, ale zaraz i tak dostałam środki przeciwbólowe i później już nie potrzebowałam ich więcej:-) Starać się mogę już chyba po @... czyli powinniśmy się akurat w tym czasie relaksować nad morzem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- wilki morskie witajcie po wczasach:-) Jak się udały urodzinki Boberka na plaży?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje stare forumowiczki:) pewnie srednio mnie pamietacie ale ja was doskonale:) czytam was czasem zeby wiedziec co u was slychac i oczywiscie sledze losy asika i calej starej gwardii:) ja juz jestem w 30 tygodniu z moim synkiem natankiem i we wrzesniu mam w planach wydac go na swiat:):):) a poki co czuje sie switenie,balonik rosnie a ja jestem bardzo szczesliwa!!! asik -wspaniale wiadomosci!!!!gratulacje postepu do przodu i brawa za wytrwalosc i niezlomnosc!!!-tak trzymac kochana a z wakcji nadmorskich moze juz wroci mala muszelka......kto wie....:)tego ci zycze z calego serca i wlasciwie powiem ci,ze te dobre wiadomosci,ktore od ciebie przeczytalam zmobilizowaly mnie do napisania a powiem ,ze juz bardzo sie rozleniwilam jesli chodzi o pisanie ostatnio -pozdrawiam cie goraco asiu:) darka-piekne fociaki,sliczna coreczka i mamunia rowniez cala rozanielona razem z dumnym tata:)sliczna tworzycie rodzinke-az milo was ogladac takze zawsze jak masz nowe fotki to podsylaj bo my tu czekamy!!! chcialam ci jeszcze podziekowac za natchnienie mnie imieniem natan(nie wiem czy pamietasz ale kiedys mi pisalas,ze tak nazwalabys synka) bo nie mialam kompletnie pojecia jakie imie moglabym nadac chlopcu a teraz wydaje mi sie,ze to imie czekalo wlasnie na mnie i nic nie moze bardziej pasowac do mojego malenkiego jak tylko-NATANEK!!!!!!!! -dzieki wielkie:) agapka-zycze ci wszystkiego najlepszego i trzymam kciuki za twoj wielki dzien a pozniej za te wyczekiwane staranka i oby ten owoc milosci pojawil sie jak najszybciej zebys nie musiala za dlugo sie kluc bidulko-duuuuzo szcescia dla was!!!!!!!!!!!!!!!! kamila-jak kiedys bedziesz miec chwilke podeslij mi prosze jakies fociaki twojego mateuszka bo nigdy go nie widzialam a pewnie niezly z niego przystojniak:) swietnie sobie radzisz jako mama i super jest to,ze tak jak darka zabieracie malego ze soba wszedzie i grilujecie,robicie ogniska i bawicie sie z synkiem tak jak kiedys i nie zamykacie sie na swiat tak jak niektorzy ludzie ,ktorym sie zdaje,ze jak maja male dziecko to niczego juz im nie wolno-brawo za podejscie!!ja tez mam nadzieje,ze maluszek nie bedziemnie ograniczal i odgradzal od swiata bo swiat jest taki piekny,ze trzeba sie nim dzielic z dzieciaczkiem:)-buziaki dla was channach-uwielbiam czytac twoje wpisy wiec wpadaj jak najczesciej i opowiadaj o wszystkim a takze dawaj fociaki znad morza!!! widze,ze wam tez zyje sie super i z boberkiem odkrywacie swiat:) kiedy planujesz nowego (albo nowa) skrzacika zaprosic do waszej rodzinki????bo ja juz sie nad tym zastanawiam:)-zycze wam duzo milosci szczescia i radosci i obys zawsze byla taka pelna zycia jak dotad anetko molus-dzieki za pamiec i fociaki!!! ciebie rowniez dopinguje na drodze starnkowej i trzymam kciuki by wszystko jak najszybciej poukladalo sie jak nalezy czyli fasolka-balonik-bobo:):):) powodzonka!!! miama,mikolajka,jana,kamilka i wszystkie dziewczynki ,ktorych nie wymienilam-ogromne buziaki dla was i duzo duzo slonka na wszystkie codzienne dni pozdrawiam greta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta ja Cibie pamiętam !!! :D I reszta dziewczyna na bank też!!! 30 tydzień powiadasz!!! kurcze- czadowo :D Całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga79
Hej dziewczyny! Jak tam po weekendzie, bo ja nad jeziorkiem byłam, oj fajnie odpocząć sobie, popatrzyłam trochę na małe bąble i ja też już bym chciała takiego... ach... ale dopiero od stycznia zaczniemy staranka i mam nadzieję, że nam się szybko uda coś "zbąblować" :) Wogóle to mam nadzieję, że wszystkim z nas starającym się o dzidzię uda się raz dwa! Witaj Greta, fajnie że się odezwałaś! Pozdrawiam gorąco, bo zapowiada się gorący (bardzo) tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga79
Channah super, że boberek taki samodzielny, i wogóle to zazdroszczę wam tego morza, ja w tym roku nie pojadę (bo do tej pory mi się udawało ze względu, że na kolonie z dzieciakami jeździłam jako opiekun). Ale kto miał z wami jechać to nie wiem... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Greta!! Czy cię pamiętamy?? No proszę cię!! Jasne że tak!! Bardzo się cieszę, że przyczyniłam się do tego że się odezwałaś:-) Proszę, odzywaj się częściej, naprawdę bardzo cię polubiłyśmy! Jejku 30tydzień, ale super! Dołączam do prośby Channah- pokaż nam się! Channah- już się zaczynałam martwić, że coś długo się nie odzywasz po powrocie z wakacji, cieszę się że już jesteś z nami:-) Fajnie, że plażowa imprezka udała się mimo wszystko:-) Pogratuluj Boberkowi od cioci Asik, myślę że bardzo szybko stał się samodzielnym sikaczem nocnikowym:-) Właśnie, ciekawe co u 100kroci. Też myślałam o niej ostatnio, że dawno się nie odzywała... Halo, halo, 100krocia napisz co u Was! Moluś- trzymam kciuki za owocka:-) Oby ujawnił się już w terminie najbliższej @... oczywiście zamiast niej:-) Aga79- czas do stycznia szybko zleci i ani się obejrzysz jak zaczniecie staranka. Wykorzystaj dobrze ten czas, przygotuj się do ciąży. Dobrze się odżywiaj, zadbaj o formę, może jakieś ogólne badania, żeby w razie czego później nie faszerować się lekami, warto też odwiedzić dentystę, żeby później nie przechodzić stresu w ciąży no i ewentualnego bólu zęba. Powodzenia! Aha, Channah- a ja się domyślam któż to taki chciał z wami jechać... no chyba żebym się myliła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×