Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość balbina77
kórde , a czemu ten mój wpis jest pomarańczowy?pomórzcie !ja nie chce być pomarańczowa bo one strasznie mącą.pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina77
patrze i patrze i naprawde nie wiem czemu mój wpis jest pomarańczowy?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina77
chyba nikt w tej chwili nie ma czasu żeby mi pomóc ale jeśli mogę się do was przyłączyć to prosze o pomoc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina77
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey:-) nadrobiłam u Was zaległości i ciesze się że jest tyle dobrych newsów!!! pozdrawiam nowe planujące:-)fajnie że jest nas coraz więcej:-) trzymamy z Lenką kciuki by szybko zapełniła się III tebelka:-) Asik:-) będzie dobrze!!! Moluś:-) czekamy..... Greta:-) wygladasz przecudnie....jak z kalendarza dla przyszłych mam!!!!widac że jesteście szczęśliwi:-)NATAN będzie miał cudownych rodziców!!!i ciesze się ogromnie że wybrałaś to imię:-)u mnie by nie przeszło gdyby był syn...zbyt wiele sprzeciwów...no ale mamy Lenkę..a imię Natan nadal bardzo mi sie podoba! i nie matrw się kochana za zapas....pierwsze 2 miesiące jest ciężko fizycznie ale z każdym dniem jest coraz lepiej...pamiętaj że rodzice sa właśnie Ci najwłaściwsi i najlepsi dla swojego dziecka i szybko się siebie nauczycie...macierzyństwo to cudowny czas w życiu kobiety....no i masz nas na forum...zawsze służymy radą w końcu wychowujemy tu już kilka forumowych dzieciaczków:-) Channah:-) kiedy Kubuś tak urósł??? zdjęcia z plaży SUPER!!! Miama:-) Emilka to już duża kobitka....fajna z Was rodzinka:-) Agapka:-) czekamy na wielki dzień:-)i fotki...bądż szczęśliwa w tym szczególnym dniu:-) Kamila:-) Lanka juz tez zwiedza świat w spacerówce:-) pokaż nam Matiego:-) Jana:-) buziaczki dla Justysi:-) 100krocia:-) leżenie i spokuj:-) musi być dobrze...niech maleństwo jak najdłużej pomieszka u Ciebie w brzuszku:-)powodzenia:-) Gosik:-) zapomniałas o nas??? co u Ciebie za wielką wodą???? nas wlasnie odwiedził przyjaciel z Toronto...a jak Caden??? Mikołajka:-) nowe planujące:-) trzymam kciuki:-) jeśli kogoś pominełam to przepraszam...tylko o tej porze mam czas na kompa...a mózg juz nie działa..... właśnie wgrywam nowe fotki ... a u nas tuż po Chrzcinach... wszystko udało się tak jak sobie wymarzyłam...Lenka miała suknię z epoki wiktoriańskiej...i była taka grzeczniutka...w czasie sakramentu podnisła główkę. poatrzyła się na wszystkich dookoła i się uśmiechała... rośnie i każdego dnia nas zaskakuje...w dzien mało śpi za to nocki z jedna pobudką ok4-5 rano...jest tylko na cycku...butelka jest beee...nie ciagnie tylko czeka aż jej nakapie parę kropelek i przełyka... skończyła juz 4 miesiące i jest bardzo ciekawa świata...kocha ludzi i jest bardzo pogodna nie da się opisać szczęścia jakie zagosciło w naszym domu odkąd jest z nami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- piękne fotki!! Strasznie mi sie podobają, jak zwykle...:-) I kolejna mamusia, która aż emanuje swoim szczęściem. Wspaniale:-) Czekam z utęsknieniem na chwile kiedy to szczęście będzie też moim udziałem... Mam nadzieję że to już niedługo:-) Jakbym się już nie miała okazji zjawić przed wyjazdem na d morze to żegnam się już w tej chwili. Wyjeżdżamy jutro raniuteńko i wracamy za tydzień w niedzielę. Będzie mi was brakowało, pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczku bawcie się dobrze i... przywieźcie \"kogoś\" z wakacji ;-) Daria cudownie się czyta takie posty. Cieszymy się, że u was tak się układa. Widać że Lenka wprowadziła do Waszej rodzinki wielką radość i ciepło. Jest cudowna. Ślicznie wyglądała do chrztu, a na codzień też siuper Channah jak wieczorek? Balbinka witaj! Zostań z nami. Aga dzięki ;-) Moluś cisza dalej? u nas pracowity dzień, a w kwestii kupek do nocnika, bez zmian, Emilka robi tylko w nocnik i nigdzie indziej. Dziś zaczęła pchać, popatrzyła mi prosto w oczy, jakby chciała powiedzieć MAMA NA CO CZEKASZ? DAWAJ NOCNIK!!! i zaraz wycisła w nocniczek. :-) Wspaniała mała kruszynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Tak u mnie nadal cisza. Czuje się nawet OK, tzn objawy na @ jak by mineły. Jak nic nie dostane do poniedziłaku to we wtorek prawdopodobnie testuje. Emilka mnie zadziwia!!! :D Asik by pogoda dopisała i odpoczywaj i w ogóle :) Channah samkowała pizza mężowi, na pewno !!! A Boberek też jadł ;) Darka fotki cool !!! Agapka i jak tam??? i dla wszystkich moc całusów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj balbina77! Zostań z nami i czekamy na dobre wieści :) Channah tak tak dołączyłam do was na dobre i się \"zaczerniłam\". Wogóle to super czytać o twoim szczęściu, mam nadzieję, że wieczór z pizzą udany? Darka buziaki dla Lenki, zdjęcia super szczególnie te z chrzcin (sukieneczka prześliczna), masz cudną córcię i sama wyglądasz świetnie, bije od was szczęście że HEJ! Aby tak dalej! Asik jeszcze raz udanego urlopu!! Czekamy na relacje po powrocie. Miama pozdrowionka dla wytrwałego nocnikowniczka :) Moluś, no no, może to już? Czekamy na newsy, oby te pożądane. Buziaki dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś no i jak??? jeju ja już cała podniecona, że może wreszcie Ci się udało. Ale ciiiii, żeby nie zapeszyć. Aga pozdrowienia od wytrwałego nocnikowniczka dla Cioci. A gdzie Agapka? Że nie wspomnę o reszcie... Miłej niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 🌼 🌼 🌼 100krocia, trzymam za Ciebie kciuki. Czasem strach ma wielkie oczy, ale często boimi się na zapas, bo w końcu układa się pomyślnie. Wierzę, że wszystko będzie dobrze! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah Bober musi być przekochany w takim zachowaniu :-) Emilcia chyba przechodzi wychodzenie drugiego ząbka. Półtorej godziny teraz płakała, aż nie wiedziałam, jak jej pomóc, wkońcu chwilę temu zasnęła wtulona we mnie. :-( A jeśli chodzi o nocnik, to pasmo sukcesów trwa. Byle tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika 1983
kochane przytulanki miałam z męzem 17 -23 lipca dzis zrobiłam test moze za wczesnie ale sie łudze wyszedł negatywny totalna załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika 1983
3 sierpnia a przytulanki były od 17 do 22 lipca boli mnie w podbrzuszu i krzyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika za wcześnie, moim zdaniem. Moluś Ty kiedy testujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martika 1983
juz sama niewiem ale dziwią mnie te bóle w podbrzuszu i ból krzyża jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem kiedy ;) Moim zdaniem też za wcześnie! To może faktycznie dotaniesz @ ALe jesli nawet to nie ma czym się załamywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, ojej kiedy się okaże co i jak, już nie mogę się doczekać... Może pora na teścik? Channah, Kubuś napewno zrozumiał kazanie rodziców i będzie się od tej pory już tylko do nocniczka! ;) Miama buziaki dla \"cierpiącej\" Emilki, oby ząbki jak najmniej dawały się we znaki i się dziecko nie męczyło! No widzę tu coraz więcej nocnikowniczków ho ho ho Martika bez stresu, poczekaj parę dni i powtórz test, a najlepiej wybierz się do gin. Trzymam kciuki! A Asik nad morzem wypoczywa, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś jak tam się sprawy mają? Channah widać cię już zza tych papierów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odświeżcie naszą starą tabelkę:-) bo cos czuje że III zacznie się wkrótce znów zapełniać:-) za co mocno trzymamy z Lenką kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molusiu kochany napisz coś, bo mnie ściska.... My dziś wybieramy się do szczepienia, ale strasznie żal mi mojego skrzacika, bo te ząbki, szczepienie... dziś żółtaczka, czyli bardzo bolesne ała. Już się denerwuję. Sprawy finansowe chwilowo wyglądają lepiej, więc chociaż to mam na momencik z głowy. Acha i pochwalę się, że Emilka dostała swój pierwszy rowerek od babci. Ale się cieszy. Siedzi w nim twardo, albo staje na nóżki. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!! Mnie też ścioska z ciekawości :D ALe narazie cisza !!!! :) Szczepienia brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test kupiłam może jutro zrobie :) TYlko się boje ;) ale chyba zrobie by wiedzieć na czy stoje. A Bete trzeba robić na czczo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Moluś, aby do jutra, oj ciekawe... Miama próbowałaś kremu znieczulającego przed szczepieniem? Podobno EMLA jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×