Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

hejka :) ....uffffffff, ale upał.....jest jeden plus tego goraca- parnie szybko schnie :D :D :D Jeszcze nie mamy klimy w domu, ale chłodzimy sie przy wiatraczku ;) Asiku- jak dobrze że jesteś i że takie dobre wieści przynosisz!!!!!! straaaasznie się cieszę :) 🌼 ❤️ Greta- jak fajnie Cię znowu \"zobaczyć\" :) Bardzo radosny ten post...pełen optymizmu!!!Fantastycznie się go czytało!!! Może jenak uda Ci się częściej mobilizować i pisac do nas.... Pogłaszcz brzusio...napewno jest sliczny....może go zobaczymy..;) Channah- jakiego ty masz dorosłego faceta! :D Fotki odlotowe....ta oststnia to moja ulubiona ;) Wczorajszy dzień był suuuuper! Byliśmy u znajmych poza Krakowem na grilu. Mają domek...ślicznie skoszoną trawke....chuśtawkę w ogrodzie....poprostu miodzio!Schowlaismy się w cieniu za domkiem i grilowalismy...małody zajadał się brokułami na świeżym powietrzu i chuśtał się z rodzicami. Mąż zajmował się dość sporo Matim, a ja mogłm poplotkować z przyjaciółką :) Więcej takich dni :D........ Jedno mnie tylko martwi; Mateo znów postawił veto butelce....a już się cieszyłam bo w zeszłym tyg wypił 70 ml soczku... co za uprciuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Asik ale super! Widzisz, wiedziałam że dobrze się skończy, teraz tylko czekać na kolejne wieści od Ciebie ;-) Channah ale masz dużego mężczyznę. Ale urósł! Greta witaj! Wszystkie Cię pamiętamy! Pisz z nami częściej! no i chwal się brzusiem, a potem jego zawartością ;-) Moluś czekamy również na wasze efekty. JANA Mikołajka jak Wasze skarby? A my byliśmy z Emi w Ogrodzieńcu na 4 dni. Jak znajdę chwilkę - wstawię fotki. Było fajnie, choć pogoda pozostawiała wiele do życzenia. Pozdrawiam całe grono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra-zaraz ida fotki:) balonik rosnie jak na drozdzach a mi sie podoba jak nie wiem co:) dzieki bogu jeszcze nie puchne przy tych florydzkich upalach ale cos czuje ,ze wszystko przede mna:) wciaz pracuje po 4 dni w tygodniu ale tylko do konca lipca a potem laba!!!!pakowanie torby,przygotowanie pokoiku,domku i pokoju dla rodzicow bo przylatuja do mnie na miesiac a to kolejna moja radosc:) pierwszy wnusio w rodzinie bo mam tylko mlodsza o 7 lat siostre wiec u niej nic sie w najblizszej przyszlosci nie szykuje-ma czas dziewczyna:) tata mial 2 cory wiec jemu pasuje,ze wreszcie jakis chlopaczek w tym babincu sie pojawi:) ja jak wiecie zawsze chcialam dziewuszke ale juz sie przestawilam na calego i czekam na tego malego przystojniaczka z niecierpliwoscia :))) co nie znaczy,ze sie nie boje tego zderzenia z macierzynstwem-boje sie jak cholera!!!!!!!!!!nie jestem najlepiej zorganizowana osoba,uwielbiam pospac dluzej,poczytac do pozna w lozku i miec czas tylko dla siebie ,wiem jednak ,ze i na to kiedys wroci czas a teraz bedzie jazda bez trzymanki:) dzieki bogu,ze mama przylatuje bo sama bym chyba chodzila po scianach z tego szoku !!!!! ciesze sie rowniez z tego,ze moj maz bedzie mi pomagal w nocnych batalich bo zaczyna prace o 16 kazdego dnia i nie bede miec wyrzutow sumienia,ze nie spi po nocach:)pod tym wzgledem musze sie pochwalic,ze mam wspanialego meza i zawsze moge na niego liczyc w sytuacjach ekstremalnych i nie tylko;) 100-krocia czasem pisuje na forum pazdziernikowek - nie za czesto jednak,spodziewa sie coreczki i chyba wszystko u niej w porzadku czytuje czasem tamto forum bo na poczatku myslalam,ze wlasnie na pazdziernik sie zalapie i tak mi juz zostalo,ze czasem czytam co u dziewczyn slychac channach-coz to za zmiana decyzji odnosnie drugiej kruszyny????ja myslalam,ze to tuz tuz za rogiem czaja sie drugie staranka a ty mnie tu niezle zaskakujesz:)moge spytac dlaczego odkladacie bobaska??? mam nadzieje,ze nie uznasz tego za niegrzeczne wscipstwo bo nie takie sa moje intencje i wcale nie musisz odpowiadac jesli nie masz ochoty sie tym mze mna dzielic-ja to uszanuje a co do fotek to sliczne sa i kubus juz niezly przystojniaczek!!!!! rosnie ci sliczny chlopaczek:) ty tez sie trzymasz elegancko w formie mamuska:) asik-bardzo mi milo i dzieki za dobre slowo dzielna kobitko:)ja tez was polubilam tylko ostatnio spadu do pisania cos nie mam a dzis u nas burzowo i oczy mi sie kleja niemilosiernie trzymam kciukasy za wakacyjne bara bara:) nam sie udalo za 4 razem wiec jakby co to pamietaj,ze ty teraz liczysz od nowa -na nowe \"oczyszczone \" konto;) kamila-czekam na fotki matiego i twoje z nim wiec nie zapomionaj o mnie i szybko slij -adres wiesz gdzie:) miama-no to fajnie,ze ty tez mnie kojarzysz i ucaluj malenka od cioci:) cala reszte sciskam i ide wam te foty wyslac i sie kimnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga79
Asik, mam nadzieję, że będzie jak mówisz i czas szybko zleci, a potem już tylko niecierpliwe ooczekiwania. Staram się dbać o siebie, badania mam zrobione (toksoplazmoza - bo kiedyś chorowałam, różyczka - bo nie jestem pewna czy miałam i nawet cytomegalia chociaż nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje i że mi to zleciła lekarka) , jestem też świeżo po wizycie u gin, który stwierdził że wszyskt ok więc DO DZIEŁA :) No i oczywiście biorę kwas foliowy. Pomyślę o dentyście - dzięki za radę. Channah superowe fotki!! Śliczny ten Twój boberek :) Kamilla7 - co racja to racja, jedyny plus tych upałów ze pranie schnie w mig :) Greta78 super że twój balonik rośnie i że jesteś taka szczęśliwa, aż chce się żyć! Też bym chciała mieć dziewczynkę; mimo że jestem typową panną, poukładaną i zorganizowaną, to też zderzenie w przyszłości z byciem mam czase daje do myślenia, ale nic mnie nie zrazi! BUZIAKI DLA WSZYSTKICH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale super, że więcej nas się odzywa teraz na forum:-) Channah- zdjęcia piękne, jak zwykle:-) Widzę że pogoda nie była taka zła jak mówili w tv:-) Greta- mam nadzieję, że jak już wróciłaś do nas to na dobre:-) Lecę sprawdzić pocztę...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta- brak słów... wyglądacie po prostu pięknie!:-) Ciąża ci służy... nie no nie ma po prostu słów... Wyglądasz rewelacyjnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc zaczęliśmy się starać...a że lubu mój rano wychodzi i wraca popołudniem, a ja chwilowo nic nie robię, mam wakacje...to zaczęłam WAS czytać. Godzina, dwie, pięć...potem musiałam położyć się spać bo ze zmęczenia już nie dawałam rady. Nie tak łatwo jak się wydaje przeczytać blisko trzystu stron. To już niezła książka...I jak Was tak czytałam to się pośmiałam, powzruszałam i tym bardziej przekonałam że WARTO. Że decyzja, którą podjęłam jest słuszna. I właściwie za to chciałam wam podziękować. Za to, że dzięki tym opisywanym staraniom...przeszłam dwudniowy przyspieszony kurs, który zaowocował eksplodowaniem uczuć macierzyńskich:)Pozdrawiam was serdecznie dziewczyny i jeszcze raz dziękuje. Do poczytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo upalne :) a ja się pojawiam i znikam...za co przepraszam!ale siłą rzeczy... Ostatnio byłam an wizycie u gina :) aby zacząć przygotowania do staranek :) ...przepisała mi witaminki i folik ...a zastrzyki w brzuszek na iesiąc przed starankami! Już niedługo dziewczynki...juz niedługo..moja cierpliwość sięga zenitu! Gretko dostałam Twoje foty na maila..cudnie wuglądasz!przecudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga79
Cześć wszystkim! Agapko trzymam kciuki, zobaczysz, wszystko będzie dobrze i staranka szybko zaowocują! Czytałam ostatnio "twoje losy" i tym bardziej jestem całym sercem z Tobą! Jest w Tobie tyle wiary i miłości, że nic nie może zburzyć tej świątyni. Czytałam Twojego bloga, tyle tam przemyślanych słów, jakoś tak wyjątkowo się tam czułam... Witaj margos, powodzenia w staraniach, czekamy na dalsze (dobre) wieści. ZIMNE BUZIAKI DLA WSZYSTKICH NA OCHŁODĘ W UPALNY DZIEŃ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Jeszcze zyjemy. Nie jest u nas najlepiej. W 20tc szyjka sie prawie cala skrocila. Mam zalozony pessr i caly czas leze w lozku z nogami w gorze. Dzidzia moze urodzic sie w kazdj chwili, a to dopiero 28 tydzien. Na szczescie mala ma juz kg. Caly czas mam skurcze. Na dodatek łożysko jest na przegrodzie macicy co moze zaklocic rozwoj dzidziusia. Staramy siee byc dobrej mysli. pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
witaj 1000krocia. Oj bidulko, tyle musisz przejść. Ale bądź dobrej myśli i stosuj sie cały czas do zaleceń lekarza, tak jak to robisz teraz. Nagroda za taki wysiłek będzie cudowna. Życzę wszytkiegio dobrego i trzymam mocno kciuki. Musisż być dobrej mysli i uwierzyć że wszytko się pomyslnie poukłada, a z każdym dniem twoja kruszynka jest większa Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga79
100krocia trzymaj się, wszystko musi być dobrze i musicie myśleć pozytywnie choć pewnie czase to nie takie proste. Jesteśmy z Tobą myslami. Oprócz nóg - głowa też do góry :) Będzie OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- trzymaj się! Musi być dobrze! Przymusowy odpoczynek na pewno przyniesie zamierzony efekt i urodzisz zdrową, donoszoną dzidzię! Agapka- już niedługo wielki dzień, a później... czas szalonych nocy:-) I owocek będzie już niedługo:-) Margos- zostań z nami jeśli tylko masz ochotę:-) I napisz nam o sobie... też jeśli masz ochotę:-) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga miło że zajrzałaś na bloga,dzięki za dobre i cieplutkie słowa! 100krociu--jestem z Tobą,bedzie dobrze trzeba w to wierzyć! Asiku--tak tak już niedługo :) całuję😘 dobrego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia strasznie mi Ciebie szkoda, że tak się musisz namęczyć, a jeszcze ta niepewność. Ale tylko POZYTYWNE myślenie spowoduje że wszystko będzie dobrze. czekamy na dalsze dobre wieści. no i trzymamy kciuki za WAS! A my mamy 1 ząbek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę jeszcze póki mała śpi. Byłyśmy na Jurze K-Cz z Tatusiem. Wróciliśmy w niedzielę, ale kompletnie nie miałam kiedy napisać. Pojechaliśmy w środę, trochę się rozerwaliśmy, ale czy odpoczęłam? niebardzo, ale chociaż był to mały odskok od codzienności. Wracając do wyjazdu - było super, pozwiedzaliśmy zameczki (z małą na tatusia rękach), szkoda tylko, że pogoda nie bardzo dopisała - był silny wiatr i polewało. Ale trudno. końcem sierpnia albo we wrześniu planujemy jeszcze wypad na grzyby z dziadkami na kilka dni. już sie nie mogę doczekać. mamy 1 ząbek, co już pisałam - lewą dolną jedynkę. hurra! nawet nie było tak źle. Zero temperatury, tylko małe marudzonko, a w nocy przeciętnie. Emilka siedzi jak się ją posadzi dość długą chwilę, no i wstaje na nóżki jak się ją chwyci za rączki. Za tydzień na szczepienie, więc dowiem się jaka jest duża. Całujemy i uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) Greta- dzieki za fotki, wygladasz prześlicznie :D !!! margos_99-wzruszyłam się przy twoim poście....i postanowiłam poczytać kilka stronek wstecz....co również było waruszające :) Jesli masz ochotę to przyłącz się do nas!!! agapka- twoje cierpliwośc zostanie z pewnością nagrodzona, tak jak Asika :D zobaczycie dziewczyny....już się nie moge doczekać aby wam gratulować!! Ja też zaglądnełam na twojego bloga- te zdjęcia z twoim podopiecznym poprostu boskie!!!!!!:D 100krocia-trzymaj się mocno dzielna kobieto!!!!leż i odpoczywaj, dzidzi Ci wszytsko wynagrodzi!!!...juz niedługo!!! Miama- gratuluję 1 ząbka!!!!!!!! :D Fajnie gdzieś tak wyjechać i iderwać sie trochę od codzienności ;) Wychodzę codziennie z Matim na spacerki w godzinach porannych, nawet 3-4 godzinki jesteśmy na zewnątrz. W weekend przerobiliśmy naszego X-landera na spacerówkę....Mateo szczęśliwy, bo wszystko widzi...a świat jest przecież taki interesujący :) Na kolankach juz siedzi...uwilbia siedzieć,.... piszczy wtedy z radości :) Je już deserki, zupkę jarzynowe /po raz pierwszy jadł w tym tygodniu/ i soczki owocowe. Podaję mu oczywiście również pierś. A tak poza tym to upał nie do zniesienia....wentylator chodzi w sypialni 24/h...tam spędzamy większość czasu ;) I palnujemy z Mężęm uropl...ale jeszcze sami nie wiemy co tu wymyslić.....zobaczymy! Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam późnym popołódniem :) Kamilko mój podopieczny Antoś też ma x-landera,świetny wózek,amortyzatory zdały egzamin na 6 ! pozdrawiam miama-gratuluje zębola!!!!! hura! dobrego popołódnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga79
Hej upalnie! Miama gratuluje ząbka u Emilki. Jak pisałam jestem ciocią prawie półrocznej Olci i też czekamy na ząbeczka! Wogóle Olcia jest super, siedzi już od jakiegoś miesiąca ale jeszcze nie sama, jest zadowolona, że nie musi ciągle leżeć, i na rączkach też lubi być. Staram sie ją odwiedzać chociaż raz w tyg., tak szybko rośnie i zmienia się. Jak tyklo widzę jakieś rzeczy dla niej, ciuszki czy zabawki, to bym od razu kupowała (i kupuję często). Już tak bym chciała mieć swoje maleństwo... Kamilla7 fajnie że Mati już siedzi i może spoglądać na świat z innej perspektywy, przeciez wszystko jest takie interesujące, zanim się obejrzysz a już będzie chodizł :) Pozdrawiam pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pozdrowienia dla wszystkich od rozleniwionego Asika:-) Nie wiem co mam zrobić na obiad... łatwego, szybkiego i niedrogiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy kochanym ciociom ;-) Nam też się nic nie chce, Emilka straszny maruderek dzisiaj, albo przez te ząbki, albo przez ten niemiłosierny upał. A mnie trochę dołeczki łapią przez to wszystko, ale nie zamierzam Wam się żalić, po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga79
Miama, masz rację upał już chyba wszystkim daje się we znaki, nic się nie chce no i pusto na naszym forum, pewnie wszystkie szukamy ochłody gdzie się da... a przy kompie gorąco :) Pozdrawiam upałowe leniuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga79
Hello! No, upał trochę ustał, jest cieplutko, fajnie i bez przesady! Można odetchnąć pełnią lata, ach... Dziewczyny możecie polecić jakiś dobry kalkulator płodności on line bo chcę wymierzyć kiedy mam dni płodne aby w tym czasie uskuteczniać staranka. Jak na razie korzystam z tego: http://www.byckobieta.pl/kalkulator-kalendarz-dni-plodnych.html A może macie jakieś rady jaki czas jest najbardziej sprzyjający aby powstało nowe życie? My dopiero od stycznia, ale fajnie już sobie poplanować troszkę :) Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Prawdziwie letnia pogoda... Mam nadzieję że od niedzieli będzie równie piękna nad morzem:-) Dostałam @ więc na 100% nie zabiorę jej ze sobą na urlop:-) Będziemy mogli szaleć do woli i kto wie, może się coś uda posiać...:-) Więcej na temat ewentualnych możliwości czy dalszych trudności dowiem się 14 sierpnia na wizycie kontrolnej u profesora. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik - juz niebawem bedziesz w ciąży :) To co mnie glownie trzyma na kafeterii to to, ze MUSZE zobaczyc info od ciebie ze bedziesz mamą! Zaczynalysmy tu razem i nie pojde sobie dopóki nie oznajmisz ze są dwie kreseczki... Miama - gratuluje ząbka! Szybko :) 18 lipca mojej Justysi tez wyszedl pierwszy ząbek, lewa dolna jedynka. A ona stara juz :p prwie 9 miesiecy. Tez nie było gorączki tylko wczesniej lekkie rozwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga79
Asik na pewno nad morzem będzie super i pododa i staranka :) No i czekamy z niecierpliwością na wieści! Dziś Olcia kończy pół roczku, ale jestem dumną ciocią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- i bardzo dobrze, nie uciekaj od nas! Ale masz już dużą córcię- 9 miesięcy... Aga79- gratulacje dla dumnej cioci i wszystkiego dobrego dla półrocznego malucha!:-) Staram się nie nastawiać na natychmiastową ciążę ale wiecie jakie to trudne... Wiem, że może się okazać że są jeszcze inne ograniczenia. Poza tym są kobiety które nie mogą zajść w ciążę mimo że nie ma konkretnego powodu, boję się że jestem jedną z nich... Na razie chcę się skupić odpoczynku, dniach wolnych, których tak bardzo potrzebowałam, będę cieszyć się bliskością męża i to w ładnym nadmorskim miejscu i mam nadzieję że ładną pogodą:-) A na wizycie się okaże co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×