Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Asik no to poszalejesz, ale fajnie. Oczywiście kciuki idą w ruch. Bawcie się dobrze na tych wczasach ;-) Jana no widzisz a Emilce 17 lipca. lepiej jak dzieciom później wyjdą ząbki, bo są one mocniejsze. nie wiem czy Emilce nie idzie drugi, jakaś taka nie bardzo jest... Asik ma rację, chyba nie zamierzasz nas teraz opuszczać. Jutro do szczepienia więc dowiem się ile mała waży, mierzy itede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co się dzieje z Moluś? Coś nic nie pisze, a może ma dla nas jakieś dobre wiadomości? Może @ już w kosmosie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jestem jestem.... Cierpliwie czekam na dzień @ a to już jutro albo pojutrze - pogubiłam się. Jak narazie zero obiawów by miła się pojawić ale się nie napalam. Po za tym to mam problemy typu teście i przez to kłotnie z mężem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- w takim razie czekamy z tobą na nieprzyjście @:-) Teściowie, cóż, temat rzeka, cóż oni mają w sobie takiego...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś tabelka III zapomniana czeka... Oj tak, teściowe :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Greta o mnie zapomniała i fdot nie podesłałą !!! Może któraś z Was podeśle.... Sprawdziłam- @ na jutro. Jejku channah super usłyszec słowo \"mama\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga79
Moluś czekamy na wieści! I nie przejmuj się teściami, nie warto czasem. Tak wogóle, co do teśców to moja teściowa jak zacznie gadać to nie ma szans żeby wtrącić słowo i wiele razy mnie z równowagi wyprowadzała, ale teściu jest super, naprawdę. Ale ogólnie to nie wtrącają się do naszego życia. Channah ale fajowo, że Twój boberek mówi swoje pierwsze słówka, to musi być niesamowite słyszeć jak gaworzy taki maluszek... Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ale ruch się zrobił \"u nas\"\":-) Channah- cudownie znów poczytać wiadomości od Ciebie:-) Super że Kubuś już tak się rozgadał, no i rozbiegał, nie ma co:-) My już prawie na walizkach, załatwiamy wszystko co musimy załatwić przed wyjazdem, a potem błoga relaksacja... przeplatana szaleństwami z mężem:-) Moluś- przegoń @, niech nie wraca! Postaram się przesłać ci zdjęcia Grety, jeśli nie dzisiaj to jutro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- jak tam, przyszła @? A właśnie, miałam ci podesłać te fotki, już się biorę do roboty...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej nie piszcie tak szybko, bo nie nadążam z czytaniem i odpisywaniem. ;-) :-O Zwariować można z tą pogodą. Raz z nieba leje się żar nie do zniesienia, innym razem pada, a co za tym idzie zimno się robi. Przez to wszystko bolała mnie z lekka dynka cały boży dzionek. Emilka też w te upały się męczy. Oczywiście znów mam się czym pochwalić. Otóż wczoraj nasze 6,5 miesięczne baby zrobiło kupkę i siku do nocnika. Rewelacja. Dziś rano postanowiłam ją też posadzić, bo wydawało mi się że ciśnie, dałam jej zabawkę do ręki, a ona jak to ma w zwyczaju mniej więcej od tygodnia tą zabawkę bach na ziemię i dawaj wychylać się za nią. trzymałam ją pod paszki, ale się tak wychyliła, że jak była 15cm nad ziemią przeważyła i wysunęła mi się z rąk, spadochron jej się nie otworzył i wylądowała buzią na dywanie. Efekt? płacz z zaniesieniem się, uspokoiła się dopiero przy cycku. nic jej się nie stało, ale się wystraszyła. Kto wie, może to też jest powód mojego bólu głowy. Po tym zdarzeniu przekonana byłam, że nie zechce już usiąść na nocnik, ale jako wytrwała mama posadziłam ją znów popołudniu, na co Emilka odpowiedziała jeszcze większą kupą niż wczoraj, no i oczywiście siku też było. Jestem bardzo dumna z mojej dużej dziewczynki ;-) Usiłowałyśmy się wczoraj zaszczepić, tak jak miałam wpisane w książeczkę 25 lipca o 16:00 zjawiłyśmy się w przychodni. Okazało się że pani doktor ma urlop i małej nikt nie zaszczepi. Wkurzyłam się, bo po jakiego groma każą nam przychodzić o konkretnej porze. Gdybym miała przybliżony termin, zadzwoniłabym. Ale małej się chociaż upiekło. Pójdziemy w następnym tygodniu. Kij im w mrowisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- gratulacje dla samodzielnej córeczki! No pięknie! To chyba bardzo szybko sie nauczyła, super:-) Faktycznie coś słabo nasz topik przędzie. Brakuje mi paru osób, które już nie piszą... Ale pamiętam! I wy pamiętajcie, jak ogłoszę na topiku szczęśliwą nowinę to macie ją wszystkie przeczytać!:-) Moluś- fotki wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- Twoje ostatnie zdanie mnie wzruszyło i rozczuliło... Bardzo się cieszę, że jesteś szczęśliwa, jakikolwiek byłby tego powód:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga79
Hej wszystkim! Dziś mój ostatni dzień w pracy, od godz. 15.00 URLOP!!! I tak do 15 sierpnia! Cieszę się ogromnie, mimo że nie mamy w planach wakacyjnych wyjazdów... choć bym bardzo chciała. Moluś daj znać jak się sprawy mają. Asik pewnie już się nie możesz doczekać błogiego odpoczynku, życze udanego urlopu! No i owocnych staranek! Miama, no proszę, zuch dziewczyna z tej twojej córci, choć mi się wydaje, że 6,5 m-ca to za wcześnie na takie "dorosłe" wyczyny, ale pewnie nie ma reguły na takie rzeczy. Olcia skończyła właśnie 6 m-cy ale nawet jeszcze sama nie siedzi, nie raczkuje, i wogóle jeszcze chwiejna taka jest, a co dopiero żeby na nocnik... Tak czy inaczej - gratulacje! Channah twoje szczęście powinno sie udzielić każdemu, tyle optymizmu bije z tych słów! Oczywiści buziaki dla randkowicza Kuby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga79- wspaniały czas przed tobą! Życzę również udanego urlopu, pełnego relaksu, abyś naładowała akumulatory na coraz bliższe staranka:-) Rozumiem że nie masz w domu internetu i \"zobaczymy\" się dopiero po twoim powrocie do pracy? Będzie nam ciebie brakowało, bo ożywiłaś nasz topik, ale będziemy cierpliwie czekały:-) Ja oczywiście, żyję wyjazdem:-) Załatwiamy masę spraw, które nie mogą poczekać do naszego powrotu. Niby to tylko tydzień, ale jednak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie! U mnie narazie cisza ale jest to pewnie cisza przed burzą!!! Całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- cisza przed burzą, powiadasz? Hmm... poczekamy zobaczymy:-) A dotarły do ciebie fotki Grety ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku dzięki za miłe słowa, mam w domciu internet więc będę zaglądać oczywiście. W pracy to zawsze jakoś inaczej bo cały czas przy kompie i więcej sposobności aby pisać, a w domu mąż przeważnie oblega komputer więc różnie to bywa :) BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga79- wiem jak to jest, jak mąż oblega komputer w domu:-) Ale dobrze, że będziesz miała okazję zajrzeć i może coś napisać:-) Kończę kawkę i biegnę po zakupki. Znowu nie wiem co na obiad zrobić, żeby się nie narobić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik fotki tak super! ?Ja ostatnio kupiła rybe i\" pomysł na rybe w sosie śmietanowo-szpinakowy\" obrałam pyrki i wsio! Mąż się zajadał :D Mówie, że cisza przed burzą bo coś tak czuje, że dostane....Ale tak jak mówisz poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- robiłam też niedawno \"pomysł na rybę w sosie śmietanowo- koperkowym\"- też pycha:-) Chyba wykorzystam ten pomysł na dzisiaj lub jutro, dzięki za przypomnienie o nim:-) Sio @!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga e tam, wcale nie za wcześnie. Choć przyznaję, że wyczyn z tym nocnikiem. Ale jak ją wcześniej nauczę, to szybciej pozbędziemy się pieluszek. Nie jest tak? Channah lej balsam szczęścia na nasze zmęczone duszyczki. Jak najwięcej!!!!!!! Moluś goń tą wredną @, niech spiepsza za góry za rzeki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, za góry za rzeczki... byle nie nad morze:-) Moluś- to będziemy miały chyba jutro to samo na obiad:-) Planujesz jakiegoś testa? Bo wiesz... ja od niedzieli będę odcięta od internetu...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą znów była niespodzianka do nocnika, ale super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama, w sumie racja, im wcześniej tym lepiej dla samodzielności, zrestą nie ma reguły, każde dziecię jest przecież inne i idzie swoim torem :) Więc życzę dużo dużo niespodzianek do nocnika! Moluś wypędzamy @ a sio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik myślłam o teście ale nie wiem. Jak nie dostane to pewnie w przysżłym tegodniu będe robić. A długo cie nie będzie??? bo jak coś to możesz mi maile wysłać numer telefonu to Cie poinformuje co i jak :) Miama jestem pod wrażeniem !!!! :D mojej kumpeli syn- w maju skończył 2 lata. Siku woła i chętnie robi na nocnik ale kupke wali w gacie gdzieś w koncie. :-o Może się jeszcze nauczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina77
Witam serdecznie.ja też planuje ciąże a nawet zaczeliśmy już staranka, ale czy sie udało dowiem sie dopiero za 8 dni.pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×