Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julcia25

kto używa perfum Fm???

Polecane posty

Gość Potta
A nie za ciezki?:) cos o tym pisaliście, czytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :-) Potta, Rush Gucciego jest sliczny i właśnie taki jak go określasz, z nutą kadzidła.... a raczej piżma. Czy jest ciężki? Znam cięższe, a ten jest umiarkowanie ciężki. Na tą porę roku w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
A czy jest jakis konsultant z Pruszkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irresistible
czesc, chcę tylko powiedzieć że FM to na prawde super perfumy - kupilam sobie otatnio nr 38 - givenchy - very irresistible. Zapach jest przepiękny i jestem w szoku ze taki trwały. Moje ubrania pachną około 2 - 3 dni gdy je poperfumuję tym zapaszkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam Hrabio
:D Poszukuję własnie perfum na wiosnę. Kiedyś doradziłeś mi Gucci Rush, których używałam zimą, nie zawiodłam się. Teraz trzeba wybrać coś lżejszego. Zastanawiam się nad Dior - Dune, J'adore, Noa - Cacharel, Amor Amor, Boss - Intense, Truth - Klein, Mania - Armani i DKNY Be delicious women - Donna Karan. Lubię słodkie zapachy, ale nie kwiatowe, może być z nutą kadzidła. Zdam się na Twój gust, bo jest niezły ;) A może Gucci Rush 2? Doradź Hrabio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) donna Karan :) albo Jil Sander .... ostatnio wolę Jil Sander sensations jest świetne :) ... ale to oczywiście moje skromne zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam Hrabio
A to jakieś owocowe zapachy? Wolałabym coś w stylu Gucci Rush. A co z tym Rush 2? Czym się różni od Rush?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam Hrabio
A może jeszcze powiem jaki styl preferuję: sportowa elegancja. włosy rude kręcone, szczupła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja u Hrabiego zamawialam kiedys perfumy na allegro i jestem z nich bardzo zadowolona:-) Po jednym zapachu juz nie ma sladu a drugi jeszcze nosze w torebce,ale juz mysle o kolejnym zamowieniu:-) Przy okazji pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rush 2 jak dla mnie jest za lekki :) zbyt ulotny chociaz ma swoich zwolenników ,upierałbym sie przy powąchaniu Jila Sander :p jak nie wpadnie w nos coś Ci ładnego wywącham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) idzie wiosna więc zachęcam Panów i Panie do kupienia sobie nowych perfum... zawsze to dobry sposób na poprawę nastroju :-D słyszeliście zapewne o aromaterapii - czyli zapachy potrafią leczyć i przysparzać dobrego nastroju :-D polecam świeże, lekkie, kwiatowe, owocowe perfumy - zapraszam na moje aukcje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONSULTANTKA Marzena
Witam ja jestem w tej firmie od roku i bardzo jestem zadowolona,wprowadziłam duzo znajomych i bardzo sobie chwala.Mam stronke internetowa \,sprzedaje perfumy w internecie.Zainteresowane osoby moge wprowadzic do firmy i zostana juz pod moja opieka tzn. będę pomagała rozwijac sie im , swoim ludziom podrzucam osoby aby sie rozwijała sprzedaz. Na gg moge wytłumaczyc wszystko 5817373.Nie trzeba podpisywac umowy wystarczy ze osoba zainteresowana wejsciem do firmy poda swoje dane i ja wszystko załatwiam, a po 3 dniach z firmy FM przychodzi tester a potem przysyłaja z firmy dla was umowe ,ze jestescie dystrybutorami. Z apraszam na stronke www.kosmetyki24.neostrada.pl. Pozdrawiam goraco. I jeszcze jedno moja wiarygodność mozna sprawdzić w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie_koteczka
poszukajcie sobie, gdzie taniej w necie, maja otworzyc bajerancka porównywarke cenowa, www.cenniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla faceta Fahrenheit (Dior) dobrze zrobiony, tzn. bardzo podobny do oryginału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :-) Fahrenheit jest bardzo podobny (zresztą jak wszystkie perfumy FM) jednakże jak na mój gust bardziej ostry, żywiczy. Bardzo konkretny i mocny - tak jak oryginał. Tak się składa że juz mam porównanie, bo kiedys klient mnie o to prosił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikk
Jestem dystrybutorem z okolic Bytomia polecam szczerze,wszystkie te perfumy nr 33 light blue DOLCE GABBANA jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga!! od 4 maja będą dostępne w naszej ofercie Perfumy Feromonowe!!! :-D Super na lato :-P perfumy te, oprócz tradycyjnych własciwosci zapachowych, bedą posiadały domieszkę .... hm, no wlasnie - czego? to juz słodka tajemnica firmy. Mają być podobno bardzo skuteczne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25_
Witam :) Mam pytanie : czy na allegro tez mozna kupic probki bo interesuja mnie zapachy Rush Gucciego ,Miss Dior Cheri oraz Serenity Ghost i nie wiem ktory wybrac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25_
Dzieki za wyczerpujaca wypowiedz ;) A moze mi ktos podac link bo szukalam i nie moge znalezc :O Bede bardzo wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na aukcjach nie ma próbek.... chyba ze się z kims umówisz, i ta osoba wystawi je dla Ciebie :-) jesli chcesz to mozemy tak zrobic, probki będą po 1,5 zł za sztukę, i jeszcze niestety koszty przesyłki - priorytetowa około 3 zł - musialabym sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25_
kobietka 25 => jesli mozesz to bardzo prosze o te probki :) Daj mi znac na topiku jak je wystawisz i poprosze o link ,bo ja nie mam konta na allegro ,ale ma kolega i on reszte zalatwi :) Z gory bardzo dziekuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 :) przepraszam za treściwośc ;) próbki hm próbki kosztują mnie jako dystrybutora złotówkę jedna :) raczej nimi nie handluje bo i po co :) mam taka zasadę ,ze jak ktoś u mnie kupuje jakieś perfumy to sobie wybiera sztukę dwie :) oczywiście jeżeli chce wiecej prosze bardzo 1 zł za sztuke :) ot teraz to chyba już wsio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×