Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa99

Jak to jest ze Świadkami Jehowy??

Polecane posty

to o co prosiłam nie było głupim prowokacyjnym pytaniem tylko Twoim stwierdzeniem , którego nie potrafisz wyjaśnic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIERZE W BOGA
w nauke kosciola KATOLICKIEGO-jestem katoliczka i BYCIE JECHOWA TO GRZECH SMIERTELNY!!NAWROCCIE SIE BO POJDZIEICE DO PIEKLA!!!!!!!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm................
powiedzcie mi co byloby gdyby na siwecie byli Sj: kto sparawowal by by wladze ustawodawcza, wykonawcza, kto bylby w wojsku, policji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Schwacher
ups i iftar. Ten cytat pochodzi z ksiązki: Prowadzenie rozmów na podstawie pism, autor nieznany, wydawnictwo WTS, dwa wydania 1991 i 2001;str 165 i następne. Oczywiście każdy kto zna ten fragment Biblijny wie, ze to co napisano powyżej jest nie do konca zgodne z prawdą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby na całym swiecie byli tylko sj to nie potrzebne byłoby wojsko policja ale nigdy tak sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm........
karolinka oj jak malo znasz zycie. Mowisz ze niepotrzeban bylaby policja, bardzo oj bardzo sie mylisz. Sj sa tylko ludzmi robia rozne rzeczy dobre i zle. Tak samo sa zawistni, tak samo zdradzaja, popytaj bylyvh Sj i przejrzyj kobieto na oczy bo narazie masz klapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm........
a skad wiesz jacy "WY" czyli MY ;) jestesmi. czyzbys miala zdolnosci jasnowidzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie posiadam takich zdolnosci i omijam ten temat bo niezgodny z Biblią a byli sj piszą różne rzeczy z zemsty bo ktos lub cos......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do " my" to widzę każdego dnia jak postepujemy ............. bryyy okropneeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm........
a wiesz karolinko ze wsrod tych "MY" sa rowniez Sj masz racje brrrrrr okropne. Mowisz ze z zemsty hmmm czyli sj sa rowniez msciwi (nie wazne ze byli ale przecie byli sj) . widzisz policja tez im bylaby potrzebna. Otworz oczy kobieta sj to nie idealy niestety potrzebowali by i policji i wojska i wladzy ustawodawczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm .. przykro mi ale nie zrozumiałas (es) znaczenia słowa " my" do wiadomosci Twojej; nie jestem sj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romulaus
Przeczytalem wlasnie ten pamietnik ocalego z armagedonu. Nie! no to sa jaja jak berety! Trzeba przyznac,ze fantazji ludziom nie brakuje! Ale niezle jest! A co wazniejsze zgodne z wizja jaka podaja jehowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm.....
karolinko czyli sj nie sa ludzmi? nie chcesz ich nazwac slowem "MY" a co z checia zemsty u ludzi SJ bylych i tych co nadal trwaja w organizacji. czyli sa msciwi tak? czy tylko byli sj dostaja nagle tej cechy charaktetu spada to nan nich jak "grom z jasnego nieba" karolinko widze ze chyba nie bardzo rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm.....
karolinko piszesz ze nie jestes sj a kim jestes? bo jezeli nie sj to ja niestety niechcialabym bys reprezentowala moja wyznanie. bo oczywiscie widze zle rzeczy popelniane przez ludzi mojego wyznania ale rowniez widze zle rzeczy popelniane przez ludzi innego wyznania w tym i sj dlatego wszystkich okreslam slowem MY - czyli ludzie. wiec logicznie rzecz biorac jezeli widzisz same zle rzeczy w obecnym wyznaniu to przenies sie do sj - to jest poprstu dzialanie konsekwetne. bo pisanie bzdur jacy to sj sa super a ludzie innego wyznania zli, tkwiac dalej w tym wyznaniu to kompletna bzdura i brak konsekwencji, ewentualnie "rozgrzeszanie" siebie z tych "zlych rzeczy ktore sama robisz a moze poprstu boisz sie ze po czasie klapki z oczu odpadnna i sj nie beda tak wspaniali jak sie napoczatku Tobie wydawalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem sj , a katolikiem a słowo \" my \" własnie oznaczało katolików widze każdego dnia zachowanie \" jednych\" i \" drugich \" i widze ogromną różnice i nie mówie ze są wspaniali ale dostrzegam , że ich wiara i zachowanie bardziej przypomina chrzescjanina i postepowanie wg przykazan ( znam i przebywam z nimi , równiez w ich domach od około 15 lat )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmm.............
no wlasnie karolinko czarne owce sa wszedzie rowniez u sj, wiec bedziesz twierdzic ze sj niepotrzebowali by wojska i policji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej w tym ze sj mają racje utwierdza mnie przesladowanie ich chocby tutaj na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesladowany swiadek
karolinkaa nie potrzebowali by poniewaz tymi sprawami zajęly by sie inne osob Jakie inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm...........
.no własnie karolinku, kto inny by sie zajal? przeciez postawilam tez co byloby gdyby wszyscy byli sj? Karolinko piszesz ze sa przesladowani wiec ja moge poiwedziec tez ze sj mnie ciagle przesladuja. Pukaja do mojego domu - ciagle mowie dziekuje ale wracaja, nachodza mnie na ulicy. Czy to nie przesladowanie - czuje ze jestem przesladowana ;) w tej samej formie jak ty piszesz ze sj sa przesladowani nadal nie odpowioedzialas dlaczego nie jestes sj, przeciez w ich mniemaniu zginiesz w armagedonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmm ..... przeczytaj sobie księgę objawienia ... może choc coś zrozumiesz ( pewnie nie ! ) ...... potem zastanów sie nad kolędą ?? i pukaniem do drzwi pana w sukience .... a jesli go zaprosisz na rozmowe to spytaj o Armagedon i piekło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Schwacher
Oj, typowa retoryka Strażnicowa, Typowa, pełna pychy i zarozumialstwa. Dlaczego miałby nic z tego nie zrozumieć? Bo nie jest SJ to jest głupi? O Armagedonie mówisz? O Armagedonie to jest jedno zdanie - nazwa miejsca doliny gdzie mają zebrać się przeciwnicy Boga. Miejsca a nie zjawiska. Piekło powiadasz? Włąsnie Apokalipsa mówi: iż w jeziorze ognistym jego przeciwnicy będą męczeni dniem i nocą na wieki (Objawienia 20,10). Z powaznej lektury Apokalipsy wynika coś zupełnie innego niż z nauki SJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×