Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa99

Jak to jest ze Świadkami Jehowy??

Polecane posty

Gość Boanerges
Ktoś widzę jedynie co to umie Artura zbluzgać - czyżby słów w słowniku brakło? O argumentach nie wspomnę. ;-) Co do imienia z innej strony proszę poczytać może co Judaizm na ten temat mówi. A jak wiemy korzeni ignorowanie jest jak podcinanie gałęzi na której się siedzi. http://www.the614thcs.com/40.157.0.0.1.0.phtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeczuszka
Porozmawialabym chwilke, ale musze leciec do pracy, bede rano moj kochany. Jedyne co moge Ci zaoferowac to rozmowa i porada. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Schwacher
Tylko bez tykania. Byle kto do mnie kochany mówić nie może.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
Arturze kim Ty jestes dziwny człowieku o elementarnej wiedzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Schwacher
Dowiesz się w lutym, cała Polska się dowie (mam nadzieje,że będzie to pozytywne wrażenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
hi hi hi Ty i pozytyw dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Schwacher
Dużoi lepsze niź takie jak ty przekazujesz. Ciekawe, ponoć większośc tu piszących to kobiety. Nic dodać nic ując. Potwierdza sie tylko ,że mam racje co do tego ,że kobiety są stokroć gorsze od facetów w dąsaniu, sie obrażaniu, niewiedzy, chamstwie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
dobrze , że są madrzejsze !!! pamietaj jednak , że masz poważne problemy emocjonalne Arturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
brak dowodów na potwierdzenie tezy i rzuca mięsiwem oj nie ładnie panie Arturze nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odnoszę przykre wrażenie, że albo mamy podszywacza albo kolega Artur ma schizofrenię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Schwacherwp.pl
Możesz uzasadnić iftar? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boanerges
Artur daj sobie spokój z takim poziomem dyskutantów, po co Ci to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Schwacher
Mogę się wyżyć i wyładowac negatywne emocje.... Ale chyba lepeij będzie nie rozmawać. W końcu to tylko kobiety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uliczko z barlecony
no nareszcie polazł ... bedzie można normalnie pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uliczko z barlecony
więc kto wytłumaczy mi która religia jest prawdziwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TYLKO PYTAM****
Nie wiem czy było o tym... Przeglądałam temat ale nie sposob przejrzec wszystkiego;) Mam kolezanke śj. Jej charakter mi nie odpowiada i nie chce utrzymywac z nia blizszych kontaktow. kilka slow dziennie moge zamienic, ale ona doslownie na mnie wisi, a jest b. irytujaca osobka. nawet moje szczere "nie" i uwagi innych osob jej nie przekonuja. ma typowa mentalnosc swiadka(wychowana od poczatku w tej sekcie) i nei rozumiem dlaczego ona dazy do kumplowania sie ze mna skoro oni "nie moga sie integrowac"- sama mi o tym mowila. nie spytam jej bo nie lubie z nia rozmawiac na "te" tematy bo zaraz mi wmawia ze nie mam w niczym racji... sami widzicie.. w szkole sa inni swiadkowie wiec moglaby z nimi spedzac czas. chcialabym sie od niej uwolnic powiem szczerze, ale to ze wzgl na chrakter a nie na wyznanie. ale nurtuje mnie to: powiedziala mi ze tylko towarzystwo swiadkow jest godne(!) a ciagle szuka mojego tow. Ona wie dobrze, ze nie zamierzam sie bawic w śj. jest mi dobrze z mom wyznaniem. Ja nie mam do niej zadnych ale co do jej wyznania. o co chodzi? powiedzialam jej jasno ze nigdy w zyciu nie zmienie wiary i koniec ematu. ona zreszta rzadko porusza ten temat. a jesli juz to ja i tak jej mowie" ok kazda z nas ma swoja razje i finito"... jak to jest? integruja sie czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boanerges
JA TYLKO PYTAM**** Napisz na spokojnie na maila brooklyn(at)brooklyn.org.pl jeśli chcesz o tym pogadać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulokoltres
boanerges ...jak juz wytłumaczy to bedzie wytłumaczone he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Boanerges poziom ci nie odpowiada??? To co tutaj robisz??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aaaaaaaaaa Maryja też była kobietą :P I Chrystus ją kochał nad życie. Więc z szacunkiem panowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Schwacher
Jana 2:3, 4 (Wujek 1962): „A gdy zabrakło wina [podczas uroczystości weselnej w Kanie], rzekła matka Jezusowa do niego: Wina nie mają. I rzecze jej Jezus: Co mnie i tobie [„Czego chcesz ode mnie”, Bp, Gryglewicz"> niewiasto? Jeszcze nie przyszła godzina moja”. (Gdy Jezus był dziec­kiem, podporządkowywał się matce i przybranemu ojcu. Teraz jednak, jako dorosły mężczyzna, uprzejmie, lecz stanowczo odmówił wykonania polecenia matki. Ta zaś pokornie przyjęła pouczenie). Zgadnijcie skąd ten cytat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Artur cieniasku...ten cytat ma ciąg dalszy :P :P :P Jesteś świr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisiak
ten Artur to udaje , ze coś wie .. myslał , że wszystkich tu załamie wiedzą a jego wyśmiano z argumementów nie posiadających potwierdzenia .....tak nam przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dawno mnie tu nie było... co tu się porobiło??? ale sobie poczytałam i stwierdzam , że Artur... i Ulka wykazują sie swoją niewiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulka wykazują sie swoją niewiedzą Wskaż mi moja niewiedzę, karola. jeśli tak twierdzisz to musisz byc niezwykle wyuczona i musisz posiadac bardzo rozległą wiedze. wskaz mi zatem moja niewiedzę. I nie próbuj sie migać, przemądrzalska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się. Ani kościół ani świadkowie. To imie boże jest znienawidzone. To imie Jehowa budzi niezdrowy odruch. możesz to wyjasnic , to Twoje słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twierdzisz, ze "wykazuję niewiedzę" (co za styl) a teraz chcesz zebym ci cokolwiek wyjasniała? Przeciez jesteś taka madra to dlaczego oczekujesz ode mnie wyjaśnień? To może się zdecyduj i nie rób z siebie idiotki. Kiedy ja stwierdzam, ze ktos nie posiada odpowiedniej wiedzy to go o nic nie pytam. Czy to jasne? Nie będę z kims takim jak ty dyskutować więc daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego piszesz? nie jestem po to by sie kłócic a moje twierdzenie niewiedzy poparte jest faktami z poprzednich stron topiku , ponieważ nie potrafiłas forumowiczom wyjasnic kilku zagadnien , wiec jedo z nich Tobie przypomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisałas, ze nie bedziesz ze mną dyskutowac... jasne , że nie musisz tłumaczyc i tak nie potrafisz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×