Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Temat: co was najbardziej deneruje na tym forum [sprawy merytoryczne zeszły na bok i wyskoczyła taka oto perełka]: \" 23:52 Iron Hill (...) A propos - tak ostatnio rzadko zaglądam na Kafe, że nie miało mi się prawa to przyśnić, a jednak... :O Śniło mi sie, ża karmiłam Goda bananami pod jakimś Lidlem :O wyglądał jak Ptasiek i miał dużą głowę z paroma włoskami na krzyż... \" N/C ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh my goth... kolejny dowód na to, że na Kafe się przegrywa życie :D Ale nie znacie zakończenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na topiku jest ;) Jak mi się jeszcze raz coś takiego przyśni, to więcej spać nie pójdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwoli prawdy historycznej, choć kilku włosków na krzyż na dużej głowie jednak nie przebiło ;) : \" 00:08 Iron Hill (...) A potem śniło mi się jeszcze, że przyleciały znienacka dwie postacie w kominiarkach i ukradły te banany, i uciekły za róg, żeby je zeżreć, a ja się ostałam z rączką od reklamówki w dłoni i tobą gęgającym na krawężniku :O\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.p.
Temat: "Pytanie do Panow..." " 00:16 TxM Troche krotko tu jestem ... i moze dlugo i nie pobede ,ale mam wrazenie ze to takie jakies kobieco delikatne forum " :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:45 jak to jest Słyszałam że jest tak że jak facet ma poniżej 170 cm wzrostu i chce się ożenić to musi mieć zgodę sądu. Podobnie kobieta, tylko ona może nie mieć mniej niż 140 cm. Jak to właściwie jest? Mam kumpla co jest kurduplem, ma 165 cm i ma narzeczoną ale obawia się że mu nie dadzą ślubu. Co powinien zrobić ? 20:50 hahahahahhahah hahahahb hahah o kurwa,.. Nie sieją nie orzą.. sami sie rodza... 21:03 jak to jest więc jak to w końcu jest ??? 21:30 niestety nie ma czegoś takiego jak to jest to plotka, Nie ma czegoś takiego. A szkoda!!! Uważam że faceci-kurduple powinni być samo. Jak może facet kurdupel co nie ma 170 cm wzrostu się ruchać? Na to trzeba sobie zasłużyć! I uważam że takich idiotów powinno się kastrować! Nie każdy musi się bzykać. Zasada prosta! Chcesz pobzykać - Urośnij! A skoro jesteś niski to już nie moje zmartwienie Co do kobiet to uważam że ograniczeń być nie powinno! Kobieta to kobieta Każda może!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a poczytajcie sobie
Temat: gdzie na randke? 14:33 proszaca o propozycje Ide jutro na spotkanie/randke. No i tym razem to ja mam stanac na wysokosci zadania i zaproponowac gdzie pojdziemy, co bedziemy robic.... A mi pomyslow brak, bo juz ostatnio bylismy w kinie, na spacerze w parku, na pizzy... Ktos ma jakis ciekawy pomysl co by mozna bylo robic (oprocz siedzenia w domu)? 14:34 idzcie do muzeum,nad wode,do lasu... 22:42 aaaaaaaaaaaa nad wode. szczegolnie jutro. chyba na kry popatrzec albo nad wanną postac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwaliła mnie odpowiedź
:D Temat: Przyłapałam rodziców jak sie Kochali !!! 00:07 ona............ ostatnio szlyszalam z sypialni moich rodzicow sapanie i jęki.... nie moglam przez to zasnąc a na nastepny dzien zobaczylam w szafce w ich pokoju paczke prezerwatyw 00:09 zginieszmarniezginieszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viking Stavanger
Temat: Kto się najlepiej podszyję temu zrobię dobrze. Parę fajnych podszywów, więc wklejam. :-) kalifornijska śliwka suszona gdy sie sciemnia zakładam brązową kufajke i zapalam kałowe znicze aby uczcic rocznice smierci Józefa S. 13:00 kalifornijska śliwka suszona każdego popołudnia wypatruję przelatujących samolotów i marzę aby zostac pilotem 13:01 kalifornijska śliwka suszon najbardziej smakuje mi samogon przechowywany w przednim garbie mojego wyleniałego wielbłąda 13:04 kalifornijska śliwka suszona wystukuję na moim telefonie numer do poradni psychiatrycznej, celnie plując w klawisze pestkami dyni 13:04 kalifornijska śliwka suszona myjąc się mydłem zastanawiam się, czy aby nie jest z żyda tudzież z cygana 13:05 undertaker podszyw z 13:04 był całkiem przyzwoity, ale nic nie sugeruję nawet elektrycznych psów nie ma.... 13:10 kalifornijska śliwka suszona smucę się, gdy wpadam w radosny nastrój 13:12 kalifornijska śliwka suszona zaprojektowałem logo dla Biedronki 13:21 nie o tym nie o tym pierwsza z 13.04 i 13.12 jak dla mnie bomba!!!!! 13:22 pssst to ja leclerc tu podszywcz z 13:12 dziekuje za uznanie 13:27 kalifornijska śliwka suszona zakradam się nocami na zaplecza barów mlecznych, gdzie pożeram niesamowite ilości ryżu, undertakerów na ostro i cynamonu, śpiewając jednocześnie Marsyliankę na trzy głosy 13:32 kalifornijska śliwka suszona wyplatam coole z wikilny, ktore potem sprzedaje jako kokosowe draze na targowisku w Jekatarynburgu 13:57 kalifornijska śliwka suszona w czasie lunchu (w Lidlu o godz.23:30), siadam na krawężniku przed sklepem i konsumuję lubieżnie ser napletański kierownika zmiany 14:00 kalifornijska śliwka suszona zbieram znaczki poczty bułgarskiej i rzucam amatorsko oszczepem w kinie "Amarant" w Poznaniu, co powoduje u mnie radosny skurcz odbytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocymoj pies je wlasna kupe (perla1208@go2.pl) Witam! jestem od niedawna wlasciecielka pieska rasy Cocer Spaniel.Piesek ma dwa miesiace i od jakiegos czasu zjada swoja kupe. Nadmieniam ze pies jest ciagle glodny. Dajemy mu sucha karme, a takze gotowane mieso, z warzywami, ryzem czy kasza. Je wszytsko i w tempie takim jakby ktos mial mu za chwile zabrac miske. Nie wiem jak mam go tego zwyczaju oduczyc. Moze ktos mial podobny przypadek z psem/ 08:42 może nakarm go do syta 08:45 Ciocia_Zła_Rada Jest dobry sposób żeby nie jadł własnej. Dawaj mu swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Obciach 18:38 sla Zamierzam kupić daewoo nexia. Czy to straszny obciach? 18:39 xaxaxa już nie. ten topic przebił tamten zamiar :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, jak to kobieta bywam wredna i miewam koszmarne poczucie humoru :O:P, czyli dzisiaj porozmawiamy o stopkach ;): - iwosia \"Owce na razie umilkną. Przekonasz się jednak sama, jak krótkotrwale jest miłosierdzie, odmierzane na tajemnych szalach Dobra i Zła; na błogosławione milczenie będziesz musiała sobie znowu zasłużyć. A potem jeszcze raz i jeszcze, i tak bez końca. To właśnie bowiem poczucie zagrożenia, fakt, że je dostrzegasz, jest silą, która cię prowadzi.\" - klon iwosi \"Owoce na razie umilkną. Przekonasz się jednak sama, jak krótkotrwale jest me osierdzie, odmierzane na tajemnych szelkach Dobra i Zła; na błogosławione milczenie będziesz musiała sobie znowu zadłużyć. A potem jeszcze raz i jeszcze, i tak bez końca. To właśnie bowiem poszczucie zagrożenia, fakt, że je dostrzegasz, jest kiłą, która cię prowadzi.\" Od 25 września nadaję do Was z byłego PGR\'u Zagórki (dawne słupskie)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: jestem chudy , szpetny i zapwene nigdy nie znajde dziewczyny 17:39 szpetota jestem autentycznie brzydki i mam tego swiadomosc siedze przed kompem calymi dniami bo niechce mi sie ruszyc z domu - bo po co ?? jak widze fajnych facetow gdzies w knajpach to mnie szlag trafia - dlaczego ja ??? nawet w lustro mi ise nie chce patrzec - zenua ! 17:52 Lunia no to co zrobisz, musisz zaakceptowac ten stan rzeczy, najlepiej znajdź sobie jakąś pasję - np.zbieranie ołowianych żołnierzyków albo makulatury\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Mój mężczyzna nie chce się z mna kochać-jestem załamana 20:06 Miarka1 Mój mężczyzna którego bardzo kocham, nie chce uprawiać z mną seksu Oboje nie mamy doświadczenia w tym temacie , ale ja bym bardzo chciała, a on nie. Twierdzi ,że za krótko się znamy i nie potrzebuje tego wcale Ja bardzo potrzebuję jego czułości i takiego fizycznego okazywania uczuć. Co mam o tym myśleć? 20:07 Miarka1 i jeszcze jedna sprawa mnie frapuje : czy batman by wygral ze spidermanem ?? jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.p.
moze to juz znacie, jak tak, to na mnie nie krzyczcie, ja nie znalam i rozbawilo mnie: Temat: Ludziska ale mialem dzisiaj piekna przygode 00:14 ggggggggggggg Była zima. Szedł wróbelek i było mu bardzo zimno. Nagle nasrała na niego krowa. Ciepło zrobiło się wróbelkowi i zaczął ćwierkać. Usłyszał to jastrząb, przyleciał i zjadł wróbelka. Jakie są z tego 3 morały? 1. Nie każdy kto na ciebie nasra jest twoim wrogiem. 2. Kiedy siedzisz w gównie to nie ćwierkaj. 3. Nie każdy kto cię z gówna wyciągnie jest twoim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Mój facet ma pod pachą wytatuowane SS i grupę krwi. Co to może znaczyć? Czy on 16:00 Zaniepokojona15 był w Szarych Szeregach? 16:06 lypaa może to skinhead :/ 22:47 meguska albo SuperSprzedawca na allegro ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Jakie śmieszne lub irytujące rzeczy zdarzyły wam się w autobusie lub tramwaju? kati26 kiedys zima jechalam autobusem. siedzialam sobie w grubych spodniach, rajtuzach pod spodem i uczylam sie do kolokwium b przejeta. Obok stal sobie chlopak. Nagle poczulam, ze mi jakos cieplej w udo, ale nie zrwocilam na to uwagi, zaczytana... Za jakis czas poczulam, ze to cieplo wedruje w gore, zamknelam ksiazke i patrze,..... a tu ten zbok trzyma reke na moim udzie (Cholera wie od jak dawna).... hahahaha kati z poczatku myslalam ze na Ciebie nasikal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza
Temat: Skoro temat piosenek to... 20:49 kasiunia. Podajcie wogóle jakieś wg Was fajne piosenki.. nieważne czy do płaczu czy do śmiechu. Ja ostatnio katuję kawałek Spearhead & Michael Franti "Oh My God". A Wam co w duszy gra? :P 20:52 kasiunia. Aaa.. i jeszcze Skunk Anansie "Hedonism" :D 20:53 Prącisław Polski zespół SEDES tytuł płyty "JESIENNY WIATR SPIERDOLIŁ MAJSTRA Z DACHU"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maup
Temat: NERO BURNING ROM 19:38 NERO BURNING ROM HEJ. mam pytanie zwiazane z nagrywaniem plyt dvd. mam zainstalowany wyzej wymieniony program. nie ma problemu z kopią normalnej płyty, ale w kreatorze nieaktywna jest opcja płyty dvd. czy ktos moze mi pomoc w zmianie ustawien (w sensie co i jak zmienic). z gory dzieki. A. 19:40 NERO BURNING ROM refresh 19:44 NERO BURNING ROM ref 19:47 viktoria79a a masz nagrywarke dvd? 22:02 NERO BURNING ROM Nie mam :-( :-D:-D:-D to ostatnie to oczywiście podszyw, ale fajnie zabrzmiało.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyw
niestety 26 każdej nocy o godzinie 2.30 skradam sie korytarzami Domu Spokojnej Starości sąsiadujacego z moim blokiem i wślizguje sie do pokojów staruszków po czym goląc im wosy łonowe strzelam palcami u nóg w rytm ostatniego przeboju Papa Dance. Z uzyskanych włosów sporządzam pędzle które sprzedaję na aukcjach internetowych jako wyrób Hand Made z krociowym zyskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
» Odpowiedz na ten temat Temat: Czy taka spódniczka tez jest seksi???? 15:45 pytam panów Chodzi mi nie o typową mini tylko taką sięgającą kolan. Oczywiście w modnym kroju.... NORA CARPENA Eee tam, ja bym szczerze mówiąc nie założyła krótszej od mini No... może ewentualnie na pogrzeb? 20.01] 18:09 Starsza pani musi zniknąc a jaka to jest krótsza od mini i czemu nadaje się na pogrzeb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maup
Temat: Meska czy zenska druga dziurka - czy ktoras z nich powinna byc pieszczona? 01:30 Moderator_samozwaniec Meska czy zenska (druga) dziurka - czy ktoras z nich powinna byc pieszczona? Prosze sie wypowiadac. 01:32 Nasti prosze lepiej isc spac szanowny Panie 01:34 Moderator_samozwaniec No to mi topic zepsulas... dzieki. 01:35 Nasti nie ma za co zalozysz newsa phyyyyyyyy 01:36 Moderator_samozwaniec newsa?????!!! 01:37 Nasti a co? nie potrafisz? 01:40 Moderator_samozwaniec niby jak i gdzie? 01:41 Nasti ło matko tu i teraz 01:43 Moderator_samozwaniec A czy msie rozni topic od newsa? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszyw
zuzia22 Starannie segreguje serwetki wyłowione z narażeniem życia z wagonu WARS pociągu relacji Świnoujście - Zamość, w celu ułożenia z nich repliki Panoramy Racławickiej. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cyklu \"Łódź żąda dostępu do morza\" ;) [zawsze lepsze hasło niż \"Kto mieszka w Łodzi ten sam sobie szkodzi\" :O;)] \"łodzianka... We wczorajszym ekspresie bylo napisane,ze manufakture [centrum wypoczynkowo-rekreacyjno-handlowe czy coś w ten deseń] ma otworzyc 108letnia mieszkanka Łodzi......pomyslalam sobie,ciekawe,czy dozyje:)Zycze jej tego z calego serca :)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×