Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość monker
ze specjalną dedykacją :-P Temat: Zony Policjantow ... Albo Tirowcow ... 23:56 Kruszynnnnka Jak to jest byc zona policjantow ... moj chlopak chce isc na policjanta i nie wiem czy to dobrze byc zona takiego albo jak sie nie dostanie na policjanta to chce isc na tirowca ... bo podobno oni maja jakies tam humorki czy jakies nerwy juz nie pamietamo co w tym chodzi ale chcialabym siedowiedziec ... a u tirowcow slyszalam ze ich dlugo w domu nie ma i czy wy tesknicie czy jak ... napiszcie co wiecie pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrowersyjne trochi
Temat: Mój pies zjadł 2 kasztany no i chyba sie pochorował 20:33 szlag by to Zwymiotował calutką karme dwa razy,plus biegunka. Czy czyjs psiak tez zjadł kiedys kasztana? Czy to moze byc od tego? Dzizus... 20:36 bo najlepsze kasztany są na placu pigalle 21:01 Ronaldo mmmm pies znajomej polknal kiedys orzecha laskowego i stanal mu w jelicie...musial miec zrobiona operacje..jedz lepiej do weterynarza 21:05 naryniaa to jakis pies akrobada jak mu stanal w jelicie 22:02 najlepsze kasztany sa na placu Pigal 22:54 autobus kurcze ale mnie przsestraszylas moj york zjadl ostanio malego rzoledzia o amatko jestem cala roztsrzesiona to bylo tydiZen temu ma to jakies znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______________________
Temat: mam 152cm wzrostu i jestem chudzina 14:52 jak sie ubierac doradzcie co mi pasuje a czego stanowczo przy moim wzroście powinnam unikac 17:11 ło ludzie co za głupie pytanie zdecydowanie powinnaś unikać sklepow z odzieżą dla dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie pussiaczek
Temat: waga w góre i dół !!! 18:37 Amelka1988 witam jak to jest z ta waga rano waże 45kg a wieczorem 47-48kg wiec sama nie wiem ile waże a i jeszcze ptanie czy można przytyć prze okresem ?? jak to jest pomocy 18:38 nie nie można Przed okresem nie można tyć, jest to zabronione ustawowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: buty,patrzcie!!!!! 23:38 dkdkdkd hahahah,jak dla dziwki!!!!!!!!!!!!!!!!!! 11:12 raczej jak dla kogoś kto nie pamięta, że miał dołączyć link 17:47 Lizzzy No własnie!! Wklejaj ten link a nie się smiejesz (koniec tematu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mymłona
fizjo sluchajcie mam problem bez zadnego dotykania staja mi sutki nie jestem podniecona ani nic czy wy tez tak macie? No to... Ogranicz mentosy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: wpisujcie największe kłamstwa facetów!!! 18:34 fuckt to na szyi to nie malinka, przypaliłem się garnkiem jak sprawdzałem czy makaron już się ugotował ... 15.08] 17:37 Fantasy nie miał czasu do mnie zadzwonić ani napisać na GG bo syna bolały zęby po założeniu aparatu i musiał go pocieszać (syna ma 24 lata) 17:46 liiilooo Mój zmuszony do przyznania sie do zrady \"czułem się zgwałcony, kocham cię \" ;D a niech go sobie gwałcą ;p ... 11:43 madziol a mój idąc na dyskotekę (nie powiedzial mi o tym) spotkal moją kolezankę, z którą sie umowilam i zostal. mi powiedzial, ze nie mogl sie do mnie dodzwonic, wiec poszedl mnie poszukac!! a i jeszcze jededn lepszy tekst: ide z siostra na dyskoteke popilnowac jej torebki (siostra ma 26 lat)!!!! buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to kwiatka nie dostalam
Temat: !!!!Anna Mucha ustąpiła mi miejsca w trolejbusie!!!! 15:45 klaas Kiedy bylam w 8 miesiacu ciazy Anna Mucha ustapila mi miejsce siedzace w trolejbusie! Rozmawialysmy potem o ciazy i dzieciach, zupkach i pieluszkach... Najmilej plotkowalo nam sie o karmieniu piersia i przewaga pampersow nad tetra. Wspominalysmy, jak Rachel z "Przyjaciol" karmila w serialu piersia, a widac bylo, ze nie bobasek tylko lala - okazalo sie, ze Ania uwielbia Przyjaciol tak, jak ja! Ania to wspaniala, mila, uczynna dziewczyna! Na jej czesc nazwalam moja nowo narodzona coreczke Ania (drugie imie mojej dzidzi to Mucha). Mozna powiedziec ze Ania uratowala mojemu dziecku zycie - pewnie bym poronila, gdybym wtedy nie siadla. Pozdrawiam cie Aniu! Jestes moja idolka! :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: mam totalny mętlik 18.10] 08:15 nie wiem czy dobrze robię nie podrywam facetów z zasady, bo im się w głowie przewraca. A kto by chciał faceta z mózgiem w kształcie d...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorillaz zallirog
BARDZO UCZYNNY MĄŻ.... 19:50 fikumiczku Mam problem z moim nad wyraz uczynnym mężem.... Wszystkim bardzo chętnie pomaga... Jest na każde zawołanie i wystarczy jeden telefon a on jest gotowy do pomocy( np. sąsiadom...), wtedy to nie zwraca uwagi na rodzinę, na nasze plany... Już do tego doszło, że np.: ostatnio zaplanowaliśmy romantyczny wieczór... ja poszłam wziąść prysznic a mąż międzyczasie otrzymał tel. od sąsiada... powiedział mi przez drzwi, że za moment wróci..... wrócił za półtorej godz. tłumacząc, że "sąsiada brata żona miała problem z rysunkiem technicznym i on musiał im pomóc!!!".... Co o tym sądzicie i jak ja powinnam na to wszystko zareagować... 09:54 dziubasubs Miała problem z rysunkiem technicznym? Heheheh rozumiem, że wyjął ołówek, gumkę i jej pomógł :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roboty
tropiciele cytatów - do roboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Kurde, brakło mi ryżu dla psa a czas na posiłek Może być kasza ??? 20:11 madzia0000 karmię go ryżem z wołowiną i jażynami. 20:12 to już lepszy makaron. 20:13 madzia0000 wielkie dzięki. A czemu nie kasza ??? 20:16 Świrek dziwne. ryż i jażyny? Jakie jażyny? Bóraki, marhew, pietrószka, cebóla? 20:17 madzia0000 marchew, tak kazał hodowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GE Monkey Bank
Temat: kto tu jest dzisiaj moderatorką chciałbym wiedzieć ? 00:44 dzieciaki zachwyt@tlen.pl Mam na imię Arek , z kim mam przyjemność i dlaczego został wykasowany temat o Ani , posłuchaj moderatorko , przeczytaj regulamin kafeterii , zanim skasowałaś ten temat to zrobiłem kopię , piszę skargę na Ciebie do Brańskiego , nie jesteś tu Bogiem ja nie jestem gówniarzem biedaczek :-D:-D:-D nie wie jeszcze że może sobie do d**py pisać. :-0 i tak nikt sie tym nie przejmie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 35
mój mąż na mnie pracuje a ja za to obrabiam mu kiełbase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:16 zycie mnie nie lubi glupie pytanie ale skad sie pobiera te ikonki na forum ?bo ja naprawde nie wiem a chcialabym ich uzywac 18:18 emotka trzeba wykupić specjalny pakiet ikonek. są też w rocznym abonamencie. 18:19 emotki http://forum.o2.pl/emotikony.php 18:19 trenuje się tu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=158640 18:21 zycie mnie nie lubi dzieki -ale dlaczego mam za to placic i ile? 18:24 emotki 10zł na cel charytatywny - tak jest w regulaminie kafe 18:25 evil juken :D I know I have a bad reputation, but it isn\'t just talk, talk [ 29.10] 18:26 emotka Uściślę: 10zł za jednorazowe wykorzystanie emotki. Evil, nie szastaj kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ieonora Drapciak
wprost przepadam za najfajniejszymi cytatami drugimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghmghfhz
" Harry, dasz się przelecieć?" "Też się cykałem przed pierwszym meczem" "Musimy pozbawić cię twojej plugawej męskości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyłącz caps locka
uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: dziwny zwiazek,wielka miłość.... 10:08 pleple mam 20 lat i wlasnie 2 tygodnie temu rozstałam sie z chlopakiem.byl on starszy ode mnie o 14 lat,ale naprawde go kochalam i kocham caly czas.poznalismy sie w nietypowy sposob,bo przez internet,ale na sponsoring.wiem,ze wiekszosc ludzi to potepia,ale dzieki temu poznalam moja wielka milosc.nikt mnie nie rozumie,wszyscy doszukuja sie jakis korzysci jakie mialam z tego twiazku,ale ja myslalam o moim chlopaku jak o bliskiej i kochanej osobie,a nie przedmicie.planowalismy wspolna przyszlosc,dziecko,dom itp.wszystko sie zepsulo przez brak sexu,bo moj chlopak zrazil sie do mnie wiedzac o mojej przeszlosci,a na dodatek na basenie zlapalam chorobe i nie moglam sie dlugo wyleczyc i moja rodzina troche dziwnie do niego podchodzila...bylismy ze soba 1 rok 2 miesiace i 10 dni i nadal sie spotykamy i kontaktujemy,bo trudno nam sie z tym pogodzic...mamy misia,ktorego traktujemy jak dziecko,wszystko bylo takie idealne... 10:53 pijawka A z kim zostal misiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: wakacje dziecka a bielizna? 10:12 żabka z ptaszkiem Dziecko powiedzmy ma 2 lata czy 3 latka czy nawet 6 latek. Jedzie na wakacje do babci dlaeko na wieś. Babcia oczywiście nie ma 80 lat tylko z 60pare powiedzmy. Teraz pytanie czy dziecku do plecaczka nalezy zapakowac na miesiąc 30 par majteczek, z 20 par rajstopek i kilkanaście bluzeczke, podkoszuleczek na zmiane? Bo zakładam ,że dziecko codziennie musi miec zmienianą bieliznę prawda? więc babacia wyciaga i zakłada świeże dziecku. gdyby dziecko wzieło tylko 5 par majteczek to w szóstym dniu co babacia załozy? wezmie i będzie prała? pomysli sobie a czemu mamusia nie dała ci wiecej majteczek i teraz co? w czym będziesz chodzić? czy babcie musza prac ? czy to w naszym obowiązku lezy dac tyle ubrań by babcia niemusiała męczyc się jeszcze z praniem majtek. I kolejna sprawa czy powiedziec babci- daje 5 par majtek a jak się wybrudza uierzesz? jakos nie wiem jakbym mogła swojej tesciowej to powiedziec. Prosze jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górka
Temat: Jak zmienić kierunek tycia??? 21:12 tyjetylkotam Moj problem polega na tym, ze mam figure tzw. gruszki, czyli od pasa w gore chudzinka, a tylek i uda wieksze. Chcialabym przytyc od pasa w gore, bo widac mi az zebra, ale zawsze wszystko idzie w dolne partie ciala! Czy jest jakis patent na zmiane "kierunku tycia"? Nie chcialabym przytyc w dupie i udach, bo tam jest juz tyle ile byc powinno i nie chce wiecej. 21:26 zacznij zacznij trawic wektorowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Czy sperma wybiela zęby? 18:22 Lila 888999 powiedzcie czy to prawda? 18:24 powiedzcie że to żart 18:25 movewring tak i na pryszcze tez jest dobra 18:26 no jasne i jeszcze przywraca cerze blask tak ,że widaać w oku błysk 18:26 Lila 888999 wlasnie nie zart...serio pytam 18:51 serio ja Ci powiem do niedawna byłam sama i miałam szczerze mowiąc \"takie se\" zęby. troche żółte a jeszcze na dodatek paliłam. miesiąc temu poznałam wspaniałego faceta. przystojny, mądry inteligentny troskliwy. i zaczęlismy uprawiac sex oralny. stan mojego uzeienia sie zmienił. wybieliły mi sie zbye i co najwazniejsze wyprostowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wróżka
:D "Noc na Uczuciowym" 03:00 8 wróżę także z sutków damskich nocny rozrabiaka + 02:59 0 zapraszam wszystkich wróżbitów na Łysą Polanę Baba - Jaga + 02:46 17 Wróżę z pierza tutu turu ru tuturu + 02:44 0 zbieram wszystkie wasze wróżby do kupy wrozka piker + 02:39 15 Czy wasz były probowal wbudzac u was litość byscie z nim zostały?? Nioonia7 + 02:38 35 kontynuacja (ost.) wrózbita z kosmosu + 02:35 2 PRZESLIJ MO SWOJ PORTFEL A CI POWROZE WROZKOWAAA + 02:32 2 wróżę ze śniegu wrozka yeti + 02:29 2 dobre!! buchchchacha + 02:28 0 wyslij mi swoje nagie zdjecie a okresle twoj potencjal nagaaa + 02:28 4 UWAGA WROZBY Z WASZYCH MAJTEK!!! wrozka afrodyta + 02:28 1 WACHAM WASZE STOPY I PISZE WROZBE wrozka afrodyta + 02:25 5 wroze z wlosów łonowych nocny diabel + 02:23 3 Wróżę z oka słonia nocny rozrabiaka + 02:23 176 Jak wycofują się faceci ???? (ost.) Isadora33 + 02:22 0 wrozba za 1 zl za minute linia horoskopow + 02:21 6 nie ma juz tu dobregeo wrozbity??????? bejbeee + 02:20 0 wroze takze z koziej kupy!!!! pytania zadawac wrozka maja + 02:20 2 wroze z bawolich oczu wrozka maja + 02:15 7 wroze z siersci jenota wrozka zona indianina + 02:11 4 kto mi dobrze tu powrozy? bejbeee + 02:08 1 czy wrozce agawie mozna wierzyc??????????? bejbeee + 02:06 23 od dzisiaj to moj kacik wielbicieli wrozb tarota wrozka agawa + 01:59 23 powróże pierwszej osobie która się wpisze o 01.50 wrózbita z kosmosu + 01:58 2024 Nie mam pomysłu na temat, ale topic będzie BOSKI (ost.) Giovanni + 01:56 150 Skazani na samotnosc. Wpisywac sie. (ost.) ona_smutna_ + 01:51 35892 Sposoby zdradzanych żon (ost.) Niedowiarek + 01:31 30 Nigdy Go nie zostawie... ze szczecina + 01:25 43 ostania wrozba na dzis, wpis ma byc o 1.15 (ost.) wrozka agawa + 01:16 2 dziwne sny... ************************ + 01:10 36 pierwsza osoba ktora sie wpisze o 1 w nocy dostanie duza wrozbe z tarota (ost.) wrozka agawa + 01:09 56735 Fatalne zauroczenie-On jest Księdzem!!!! (ost.) ULLA + 01:08 23 dla 2 pierwszych osob, szczegolowe wrozby wrozka agawa + 01:06 6732 Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III (ost.) szam + 01:06 74 dlaczego faceci po 50-tce nie maja brania (ost.) kaniński + 01:03 18 dostawanie fiola przed snem z braku mozliwosci pocalowania kogoś lub powiedzenia miś koala + 00:49 408 powroze kazdemu!!! podaj date dokladna urodzin i dokladne pytanie (ost.) wrozka agawa + 00:47 3 czy wierzycie w moje wrozby? wrozka agawa +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skubidubidoo
Temat: Co to znaczy TOKSYCZNA MIŁOŚĆ? 10:17 przenoszę Co to znaczy TOKSYCZNA MIŁOŚĆ? 07:58 karafka z wodą j.w. 07:59 codsadsadsa np . seks na lozku gdzie jest rozlany jakis kwas lub inna podobna substancja 08:01 karafka z wodą 08:11 codsadsadsa woda nie jest substancja toksyczna 10:07 nnlkjhjkhikhkjh Jak facetowi wali z pytonga toksycznym zbukiem... 10:13 Perła. Toksyczna miłość, to najczęściej zaborcza miłość rodzica do dziecka. Dziecko wyrasta na osobę niesamodzielną. Wtrącanie się dziecku do małżeństwa - najczęściej w dobrej wierze ale też to krzywdzi i czasem jest przyczyną rozpadu małżeństwa. Jest to miłość źle pojęta i w zwiążku z tym źle okazywana. .....ciche wody są najgłębsze...?? 10:55 to jest miłość wyniszczająca... 13:53 lukali to chora miłość,gdzie jedna z osób chce całkowicie uzależnić od siebie tą drugą w sferze emocjonalnej, chce uzależnić od siebie poprzez szantaż emocjonalny. uzależnia jak narkotyk ale nie daje szczęścia.może być w relacjach rodzice-dzieci, mąż-żona.w takich relacjach jedna strona powoli traci swoje ja,wyniszcza się. 03:19 podnoszeeee 03:21 ucinam 03:22 temat wyczerpany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: co myślicie? 09:46 davidka Czy można jeść przed 5 miesięcznym maluchem posiłki? Tz. chodzi mi o to że jak my jemy to mój Mały patrzy na nas jakby też chciał jeść to co my. Patrzy tymi dużymi oczkami i wygląda jakby się olizywał:/ :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×