Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość wedle życzenia
Temat: Moja teoria na temat zwiększonej liczby samobójstw. 21:00 leonora To tylko taki boski plan na przeludnienie ziemi :D 01:07 undertaker leonoro nie myślałaś nigdy o tym może, że nie ma miejsca na ziemi dla ludzi z tak małym rozumkiem jak twój i że może lepiej ci będzie w niebie? 01:08 shorty giń w czeluściach piekieeeeeł 🖐️ 01:09 cukierek sluchaj ja generalnie mila jestem... ale uswiadomie cie, ze na tym forum moga znajdowac sie osoby, ktore stracily kogos w ten sposob wiec puknij sie w ten rudy leb i nie wymyslaj bzdurnych tematow 01:09 leonora Dobra, przepraszam :(:P 01:10 undertaker jesteś kurwa jak giertych, najpierw coś pierdolnie a potem przeprasza..idź w chuj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prima k.urwa sort
Temat: nietypowy problemiik...- 21:24 frog... 21:24 faktycznie trudna sprawa w księżniczkę to ty sie nie zmienisz :( 21:26 frog... Mam nietypowy problem ze swoim facetem. Jego penis jest za duży, za długi i za gruby. Nigdy nie wchodzi do końca. I to jeszcze nie wszystko... On jest niewyżyty seksualnie. Najchętniej uprawiałby seks 10 razy dziennie. Czy znacie jakieś pozycje, które ułatwiłyby nam nasze pożycie????... 21:27 na żabę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: globulka w odbycie! zgłupiałem? 15:47 malarz mam do Was pytanko..mianowicie zamierzam spróbowac seksu analnego z moja love i tak się zastanawiam czy można w tym celu urzyć globulke??? tzn chodzi mi żeby uzyskac poślizg! jak sądzicie to jest dobry pomysł? bo troche się boję że może podrażnić scianki odbytu lub wyjdą jeszcze jakieś komplikacje! a jesli uważacie to za głupi pomysł to co mi doradzicie? wazeline? 15:49 Marzycielka222 Wazelina ok! 15:50 wiemy to lweatywe najpierw zrób zmarowansko na całego wtedy 15:51 jeśli będziesz używać kondomu, to żadnych kremów!!! kup specjalny lubrykant! 15:52 malarz lubrykant? chodzi ci o węgiel drzewny w brykietach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaa..
15:56 pocztexka Musze wyslac paczke-zalezy mi zeby dotarla do innego miasta we wtorek(wysle ja w piatek). Chodzi mi zeby bylo pewnie i w miare tanio. Orientujecie sie czy Poczta wysyla normalnie paczki czy nie? A pocztex dziala? Tylko w Pocztexie zaplace za okolo 5 kg pewnie z 40 zl 15:58 wyślij do adresata jak nie wiesz gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wednesday
Temat: co kupic swince na gwiazdke 16:30 siezień co laski lubieja ? 16:35 dział porad Cosmopolitan Drogi siezieniu Jesteśmy mile zbudowane Twoją poprawną polszczyzną, w zamian chcemy ugotować Ci pyszna kolację i dać oralną rozkosz. Redakcja 16:36 Ogórek kup śwince korytko.... 17:04 podszywaczka stara praczka worek ziemniakow 17:06 Filo Zofia wrzuc do świnki pieniążka - jak do skarbonki 17:08 MagdaPon "Śwince"? A kto pyta, wieprz?? 17:10 ale jakiej swince morskiej??? To ja bym kupila nowe poidelko albo jak masz wieksze fundusze to moze duza, nowa klatke??? 17:10 Filo Zofia i świeże sianko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalej po świńsku
Temat: Gdzie w Warszawie , mozna wyrwac ladne swinie ? 17:12 Kaziunio 17:12 na targu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: MOJ FACET SIE CZEPIE...TYLKO PO CO ? 09:02 FIONA 24 (anrad1982@o2.pl) moj mezczyzna czasem podczas kapieli sie czepie... przyznaje sie do tego. jestem zla na to. czuje sie zlekcewazona niedoceniona mysle ze moze sie mna znudzil. on mowi ze kazdy facet to robi nawet jak ma panienke... (...) 09:03 albo kiedy pojdzie Ty to dopiero jestes CZEPNIETA 09:13 bezzębna_łachudra czepnij go przez łeb to mu przejdzie Ma się ten zwierzęcy magnetyzm... 09:14 Nefrytowy_Drab Ale trzego siem kąkretnie czepia? Ciemna Strona Kraba http://dzikosc-osierdzia.blogspot.com http://meskiespytki.blogspot.com/ 09:15 AAAAAAAAAAAAAAAA DZIEWCZYNO!!! NAUCZ SIE PISAC!!! 09:15 Nefrytowy_Drab A! Jórz wjem, trzego siem czepia. Tego rze ałtorka nie órzywa wibratoruw. 30.11] 10:32 Gusik ja czepie ty czepiesz on/ona/ono czepie.... No ! I przestancie sie wreszcie trzepiac autorki tematu, wy... wy...wy wredne, okropne, podle i... i.... i w ogole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Chcę założyć własne państwo! 1 2 17:22 leonora Na Antarktydzie jest za zimno, pozostałe terytoria zaś już należa do innych państw. Myślałam też, żeby założyć własne państwo w łazience - mialabym złoża gazu (rury) własne prywatne morze (wanna), nawet tron królewski by sie znalazł (klozet). Jak myślicie, czy to dobry pomysł? 17:25 cukierek zaloz mam nadzieje, ze bedziesz miala zakaz opuszczania jego granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: cytat HOUSTON MAMY PROBLEM??? 11:40 houston prosze podpowiedzcie z czego ten cytat bo zaraz mnie szlag trafi a i tak sobie nie przypomne..jakas dziura w mozgu czy co? 11:41 oj nie jest tak źle Z lotu na księżyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: znacie jakieś zabawy okreslajace plec dziecka? 11:31 cikawostka5689 mam na mysli jakies gry ,quizy ??,ktore na podstawie jakis informacji pomagaja okreslic plec? 11:32 obciągnięta z wiatrem what ????????????? 11:33 obciągnięta z wiatrem np. zabawa w lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: ROZGRYZŁAM PODSZYWACZY! 22:30 Fioletowo Liliowa Haha czytaliście \"Mistrza i Małgorzatę\"? Początek drugiego rozdziału: \"W białym płaszczu z podbiciem koloru krwawnika posuwistym krokiem kawalerzysty wczesnym rankiem czternastego dnia wiosennego miesiąca nisan pod krytą kolumnadę łączącą oba skrzydła pałacu Heroda Wielkiego wyszedł procurator Judei Poncjusz Piłat.\" Co wam przypomina konstrukcja tego zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: makijzaż podczas porodu 09:23 listonoszka Kokoszka czy kobieta jak idzie rodić moze miec makijaz? czy każą jej zmyc go? nie wyobrazam siebie stekac bez makijazu i tak od parcia będe miała rózne kolory na twarzy, ale chciałabym miec chociaż rzęsy pomalowane i konturówke do ust a jak wy miałyscie? 09:25 net-ar makijaz musisz miec bez niego nie da sie urodzic i koniecznie miedzy skurczami trzeba poprawiac kontur warg{sromowych takze} hihhihihihihihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Gentleman nie pyta o wygląd jelita! 09:01 Lord Strażnik Tajnej Pieczęci Dobrze wychowany mężczyzna zakłada, że poznana przez niego kobieta ma czysty i higienicznie utrzymany odbyt. Nie pyta zatem o takie sprawy przed umieszczeniem tam penisa. Jeżeli stan tych okolic budzi jednak zastrzeżenia, należy po prostu grzecznie przeprosić, oddalić się pod pozorem odebrania ważnego telefonu i zniknąć po angielsku, pozostawiwszy na kartce wyrazy admiracji (lecz bez adresu zwrotnego). 09:19 zaniepokojony Edward no dobrze, ale co zrobić jeśli rzecz odbywa się w naszym domu? mogę wyjść, ale co to da? 09:23 gentelman z urodzenia w takiej sytuacji zakłada abażur na głowę i udaje lampę ewentualnie przyjmuje pozę jak w rzeźbie \"Apollo z oliwką\" Nadmieniam tylko że niewskazane jest dla dżentelmena uczęszczać do solaruim geyż zburzy to naturalny odcień alabastru 13:32 a co to znaczy dobrze utrzymany odbyt? czy chodzi tu o lewatywy? 13:33 Frania Maj to znaczy że wymuskany cokolwiek to znaczy jestem tu nowa... proszę o gorące przyjęcie 13:45 Lord Strażnik Tajnej Pieczęci W rozdziale 3 dzieła sir Anthony Eystona, na stronie 43 jest o tym kilka zdań: \" tymczasem te kwestie dotyczą także odbytu. Jak scharakteryzowalibyśmy odbyt idealny? Oczywiście czysty, ale to pewne minimum. Odbyt taki ma przyjemną ciemnoróżową barwę, powierzchnię gładką i lekko błyszczącą. Nie występują asymetryczne zgrubienia ani wybulenia. Tak jak po pysku i oczach psa widzimy czy zwierzę jest zadowolone i dobrze utrzymane - tak po wyglądzie odbytu i jego dobrej kondycji wizualnej możemy wnosić o klasie jego właścicielki. Oczywiście prawdziwa lady zna umiar. Praktykowane ostatnio pachnące lawendowe i jaśminowe lewatywy (sprowadzone głównie przez kobiety niższych klas z Irlandii i kontynentu), choć same w sobie korzystne - nie mogą być nadużywane. Korzystający z odbytu mężczyzna odnosi wtedy wrażenie, że wszedł do chińskiej perfumerii. A jeśli mężczyzna chciałby odnieść wrażenie, że jest w chińskiej perfumerii to nie obnaża kobiecego odbytu, lecz udaje się do chińskiej perfumerii.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuleczka 26
Temat: WSZYSCY JESTEŚMY JESIOTRAMI - temat z polskiego na maturze próbnej. 11:22 jak to rozumieć i najwazniejsze o czym pisać 11:27 jak to rozumieć hmm, ciekawa interpretacja, ale przyszło mi do głowy, że może przez to, ze zbudowano tamę we Włocławku i tym samym przerwano wedrówkę tarłową tym rybom, przyczyniono się tym do wyginięcia jesiotrów... 11:30 to proste jest chodzi o powieść M.Bułhakowa "Mistrz i Małgorzata" - występuje tam (w kontekście menu w tetralnym braku) "jesiotr drugiej świeżości". Chodzi zatem o to, że wszyscy nie jesteśmy pierwszej świżości, bo spotnieliśmy. Dalej przechodzisz na płaszczyznę trądziku młodzieńczego, kosmetyków, solarium itp. itd. - pracę masz gotową. Powodzenia 11:38 to proste jest Mam też konkurencyjną interpreacje: może chodzić o jesiotry ktore przebywają w akwarium jednego z supermarketów i są tam silnie stłoczone - zupełnie jak my wszyscy na przedświątecznych zakupach. Dalej przechodzisz na płaszyczyznę Giertycha, zakazu pracy w niedzielę itd - praca gotowa Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: KOT NIE MA PRAWKA 14:45 nauka jazdy i dobrze sie z tym czuje? 14:45 bezzębna_łachudra nie dziwie się Ma się ten zwierzęcy magnetyzm... 14:45 nauka jazdy mialo byc KTO...literowka...przeperaszam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: o Podszywach 14:59 joape Na początku był podszyw. Stal się poularny tutaj na kafeterii zaczynało się zazwyczaj od obciągu z połykiem i kloo\'tzy na klate. Póniej podszyw nieco wyewoluowal wprowadzając elementy gęsiwaq i rodzynek tematyka ogólnie fekalna i kałowa niesmacza czasem smieszna. Potem podszywy staly się bardziej wyrafinowane naprzykład przełomem stał się jak sądzę podszyw o stroju batmana który to zapoczątkował nowy nurt wzorujących się na nich skąplikowanych podszywów wzbogacanych bardzo czesto o analną i fekalistyczną tematykę. Obecnie podszywy te się zestarzały i stają sie nudnawe robione na jedno kopyto. Bo w wielu jest przyslowiowy pan zenon pani jadzia , analne pchanie odbytu czy wsadzanie czegoś do odbytu, gejoskie tematyki wszechobecne łącznie z używaniem narracji typu \'wyobrazam sobie wtedy \' \'natchiony wielką pasją ruszam...\" \"Kiedy zapada zmierzch robie...\" PRzydałby się jakiś nowy nurt w tych podszywach bo przestają być smieszne a zaczynają nudzić. 15:00 może najpierw naucz się poprawnie pisać? 15:01 joape mużyn wchodzi mi do wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Forumowe przysłowia 14:18 leonora W tym temacie mozna wymyślać modyfikacje prawdziwych przysłowiów, lub wymyślać nowe, tak by pasowały do tematyki forum. Np. Amant Wszech Czasów szczeka, karawana idzie dalej. Lauren z wozu - koniom lżej. itd. 14:24 Myrevin Czym leonora na kafe nasiąkła tym na topikach trąci. 14:39 Lauren a to przyslowie jesienne znalezione w necie :D Czym głębiej na jesień grzebia się robaki, tym bardziej leonora daje się we znaki. 15:26 gen lucyferazy Komu w drogę temu K.N.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: coś dziwnego stało się z kobietami ostatnio 20:43 uwerciarz w twarzy co drugiej z nich dostzregam coś jakby pedalskiego: u jednej oczka są świńskie, u drugiej obleśny uśmieszek, u innej wulgarność gestu czy obleśność ciała ... Mamy do czynienia z czymś w rodzaju seksualnej konwergencji pedziów i kobiet. Może stąd ten zachwyt kobiet gejami ... 20:47 Mistrz cientej riposty Zaczął sie powolny acz systematyczny proces ewolucji łechtaczki w penisa:) Zaczyna sie od oczu bo oczy są zwierciadłem duszy, a gdzie kobieta ma dusze wiadomo chyba wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: moje bmi wieksze jest niz 21 23:03 gruba_ala dlaczego wszyscy mnie odrzucają? dlaczego mam byc wiecznie sama? 23:04 miłość bo masz wyższe BMI od IQ :-D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Co to znaczy po angielsku? 16:38 mnayataa Na jednym cieniu do oczow pisze:matrix, a na drugim :soft pearl.Ktory jest matowy a ktory z połyskiem? 16:39 móżina w polscie po pierwszym masz jazdy jak neo po pigule, a po drugim troche slabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: najpiękniejsi mężczyźni świata to Polacy 16:41 Seweryn Brzeszczot szkoda że polskie samice im nie doruwnuja 17:08 na pewno nie w ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mnie rozsmieszylo
Temat: co kupujecie na prezenty dla facetów? ja jestem już wykończona ----------------- ja kiedys uszylam swojemu chlopakowi misia ze starej skarpetki calkiem fajie wyszedl, zreszta ma go do dzisiaj 10:22 ze starej skarpetki ? Błee.. Miś misiem ale żeby ze starej skarpety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no zjade
Temat: Porod naturalny a soczewki kontaktowe 20:08 *aAa* Dziewczyny czy ktoras z was rodzila w soczewkach kontaktowych?? Ja nosze soczewki od 4 lat (wada -2.5 ,-2.75)i nie wyobrazam sobie porodu na "slepo" albo w okularach bo sa niewygodne Zastanawiam sie czy sa jakies przeciwskazania Zapytam lekarza na nastepnej wizycie ale moze ktoras z was wiec cos na ten temat z wlasnego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komplecik
Temat: Znalazlem rozowy komplecik. co o nim sadzicie? 14:40 Nieznany85 (nieznany1985@wp.pl) Poszedlem sie przejsc i znalazlem miedzy kontenerem PCK, a smietnikiem taki sliczny komplecik! rany, jak ktos mogl go wyrzucic? Co o nim sadzicie? http://img22.imagevenue.com/img.php?image=42720_Rozowy_123_412lo.jpg poszukuje znoszonych damskich ciuszkow... 15:09 Nieznany85 (nieznany1985@wp.pl) uwazacie ze powinien pojsc na smietnik? ladny czy brzydki? poszukuje znoszonych damskich ciuszkow... 15:36 Nieznany85 (nieznany1985@wp.pl) zadna z Was nie ma zdania? poszukuje znoszonych damskich ciuszkow... 15:37 przytul go do serca wyglada na samotny i opuszczony komplecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earearzfzdf
Temat: ozeń sie ze mna a zrobie ci loda 22:47 gorace wargi IV Wymyslilam dla mojego faceta wstrzemiezliwosc przedmalzeńską - na taką prawdziwa juz jest za pozno - ale zeby go zmotywowac postanowilam nie piescic go oralnie do czasu az sie ze mna ozeni. Ciekawe jaki bedzie tego efekt??? Wsumie nie wiem czy to zabawne czy tragiczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuur
Temat: czy piątek przed swietami jest wolny?? 20:45 euelynka tzn czy idziemy do szkoly?? 20:46 morphina zalezy gdzie? bo ja mam wolne :):):) 20:49 euelynka np w Lublinie :) 20:51 Janek Kepura w Lublynie mlodziez jest opozniona w rozwoju wiec do szkoly musi chiodzic i w swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×