Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczna księżniczka

pierwszy raz bez gumki...

Polecane posty

witam sloneczna ksiezniczko skierowalas mnie tutaj wiec jestem prosze o pomoc otoz zmienilam tabsy po 7 dniowej przerwie wzielam pioerwsza nowa 10 dnia kochalam sie gumka pekla co robic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
ja nie mam pojecia :(moze powinnas isc do lekarza i opowiedziec mu o calej historii ja bym tak zrobila!!ale my tu zawsze mialysmy takie problemy czy bedzie dzidzius czy nie?w sumie to co miesiac mamy i zawsze nam sie udaje :)napewno i tobie sie uda:)pozdrawiam!! a swoja droga to uzaleznilam sie od kafeteria:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie juz uzaleznilam ;) zeby bylo jasniej to zmienilam tabsy, po 7 dniowej przerwie tak jakby kontynuowalam te stare wzielam nowa paczka, a przy 10 tabletce pekla gumka boje sie isc do lekarza.... licze na odp dzieki ;-* i dziekuje slonecznej ksiezniczce za zaproszenie, tu jest fajnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nic się nie stanie przecież miałaś już zjedzonych 10 tabletek z nowego opakowania, a na ulotce pisze - w awaryjnej sytuacji przez pierwszych 7 dni się zabezpieczać, a Ty byłaś już w 10 dniu, zatem nie martw się, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam:) witam becia,miło ze do nas zajrzałas:) widzisz dziewczyny maja racje kazda z nas ma takie schoziolki:P bo jesli chodzi o sprawy pigułek,plemników niby ciaz to my jestesmy w tym najlepsze;D zgadzam sie z olcia,uwazam ze nie amsz powodów deo zmartwien:) skoro tabletki kontynuowałas tylko było to po zmianie, to nic sie nie stało jesli miały podobny skład:) a jesli sie sporo rózniły to tak jak mówi olenka jest ok,bo w razie sytuyacji niebezpiecznej nalezy zrobic 7 dni z gumka:) a ty miałas taka sytuacje w 10 dniu:) wiec luzik:D trzymamy za cxiebie kciukole;) i koniecznie poinformuj czy zjawiła sie@:) jejquu milczysz na temat diety;> czyzbys juz skonczyła;P ja nadal dzielnie trwam:D chociaz czasem mam chwile zwatpienia:/ ale jak narazie widać powolitku małe zmiany ubytkowe w moim brzuszku:P jestem bardzo szczesliwa i wierze że moge schudnać tyle ile bede chciała:D a teraz zmykam na spacerek moje kochanie po mnie przyszło:) papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co to za zastuj,no wsztydzcie sie:/ wiecie co dziś spedze peirwsza calusienka nocke z moim ukochanym:D zawsze tak bardzoooo chciałam porpostu połozyc sie koło niego is zasnac:) a rano obudzic sie i pierwze co zobaczyc to jego buzke:) nadartzyła sie okazaja wiec tzreba ja wykorzystac:D chcoiaz coprawda troche to bedzie dziwne:P bo co jakis czas organizuje z przyjaciółkami wieczorek pieknosci(wiecie duzo jedzenia filmy i plotki:P ghehhhehe) i dzis na taki wioeczorek zabieram mojego kochanego bo był ciekawy co my babeczki wyprawiamy na takich kobiecych zlotach:p i bedziemy razme spac:D ach,ale bedzie cudnie:D no i włąsnie etraz gorsza strona medalu,prze zte wieczorki moja diete szlag trafi:/ ale co tam,bede sie ograniczac:) bedzie ciezko:/ ale damy rade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna nie martw się na pewno po wieczorze spalisz te nabyte kalorie wiadomo jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
no dalej sie ograniczam ale ja nie moge sie uczyc jak mysle ze bym cos zjadla:Pa teraz wlasnie ucze sie caly czas do maturki:)juz dostaje swira ale tez dam rade:)pozdrawiam spadam sie uczyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie olenko,musiałam byc grzeczna:P wiecv nici ze spalania w ten sposób kalori:P za to moje kochanie zaczeło mnie wspierać w odchudzanku i mnie zmusiło dzis rano do 15 minutowej meki na rowerku treningowym:P takie jeden wieczorek,ech,ale naszczescie nie zjadłam duzo:) wiec nie czuje sie ociezale;P dzis juz wracam do diety:D juz zjadłam sniadanko bardzooo zdrowe:D i teraz juz bedzie jak nalezy:D wiem jejquuu co czujesz,ale musisz wytrzymać,jedz czesciej,np co 2 a nie co 3 godziny,ale mniejsze jeszcze porcje:) zawsze miej cos prsy sobie np jabłko,albo cos równie zdrowego:) ja sie przyzwyczaiłam juz do tego i nie odczuwam głodu:) zmykam wypoczac troszke,bo w niocy sie nie wsypałam:P najpierw filmy do pózna potem dizecko sasiadki bawiace sie o 4 nad ranem:P i moje kochanie zaczepiajace mnie:D ale było supperrr uwielbiam takiew ieczorki:D hihi polecam je kazdej kobiecie:D odrazu lepiej sie czuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
laski powiedzcie mi ..... brałam 2 opakowania diany pod rząd, bez przerwy. dostałam okres- uffff, w terminie, tak jak zawsze- w niedziele wieczorem. dziś jest wtorek, a już okresu nie ma.....:( czy to jest w porządku ? odkąd biore tabsy okres trwał 5-6 dni.... czy to przez tą zmianę, że aż 42 tabletki bez przerwy ? help...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie brałam jeszce tabletek bez przerwy wiec nie wiem czy moje uwago beda dobre,ale z tego co wiem to skoro dostałas okres to nie amsz sie czym martwic,byc moze masz racje ze taki k\\rótki przez brak przerwy,lekarze mówia zawsze ze jak okres przyjdzie to znaczy ze jest dobrze:D podam inny przykład,moja kumpela raz zapomniała tabletki,i przypomniałą sobie o niej 14 godzin pózniej,lekarz powiedzaiła ze ma nie robic przerwy,a jesli po 2 miesiacach bedzie okres to wsyztsko ok,a jak nie bedzie to do lekarza,wiec mysle ze nic ci nie bedzie:D i wszytsko jest wporzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie zakończyłam pisanie pracy, ale po sprawdzeniu pewnie będę musiała co nieco popoprawiać. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje;D rozumie się że do anbs teraz bedziesz czesciej zagladać;> ja jutro rano wyjezdzam do Jaszkowa na zawody:) nie bede z wami az do poniedziałku:) trzymajcie sie wiec i trzymajcie kciukole za mojego tatusia i wujka:D poapa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
juz sie nie moge doczekac kiedy bede miala wolne po tej maturze bo juz jestem troche zmeczona:(ciesz sie olenka ze ty juz szkonczylas ,troche sobie odpoczniesz:)pozdrawiam ja ja zwykle uciekam wiecie do czego.... do ksiazek;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
dziewczyny co jest ???nasz topik na 3 stronie??!!!straszne :(co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja czekam wlasnie na @ jestem w 2 dniu przerwy w braniu i tak czekam, zamartwiam sie i schizuje, bola mnie piersi i mam uplawy moze dostane hmm???????????? p[ozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evellka
Siemka....nie rozumiem dlaczego ktos stad miałby jakies dziwne gadki ci strzelac... przeciez to normalne,ze chcesz sie upewnic.... Kochana powiedz swojemu chłopakowi,iz nic sie nie stało...wiem jak to jest podczas tabletek kochac sie bez gumki...wiem jakie to cudowne...a na koniec jak on zostawi ci w tobie...supeeer.Miliard razy tak sie kochalam i jakos nie zostalam mama....teraz bym chciala zostac mamusia ale musze czekac....powodzenia...nie martwcie sie...korzystajcie z zycia poki mozecie....i jak potraficie najlepiej....pozdrawiam.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajqqq
evelinka fajnie ze napisalas do nas:)mam pytanko ile lat bralas tabletki???bo ja caly czas boje sie o bezplodnosc po tych tabsach:(a w przyszlosci bardzo bym chciala miec dzidziusia a teraz absolutnie nie moge sobie na to pozwolic dlatego tabletki sa jedynym wyjsciem.......ehh ciezki to zycie kobiet,choc ja nie jestem w tym sama moj chlopak pomaga strasznie,kochany jest bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny u mnie praca wre pod każdym względem, znowu piszę teorię a do tego remoncik. Od dzisiaj jest 7 dniowa przerwa, więc nie muszę już o niczym pamiętać (czyt. tabsy). Co u was słychać, a zwłaszcza słoneczna co u ciebie, bo widzę , że się ostro zagalopowałaś na tych zawodach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
kurcze zatrulam sie czyms :(wymiotowalam wczoraj 2 godziny po wzieciu tabletki ,dzisisja biore juz ostatnia i przerwa...myslicie ze powinnam sie dodatkowo zabezpieczac,czy po 2 godzinach raczej juz sie wchlonela !!czekam na porade:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ale będziesz się musiała dodatkowo zabezpieczać przez pierwszych 7-8 tabletek z nowego opakowania bo ta się na pewno nie wchłonęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
a jak teraz bede miala przerwe??to przez nastepne 7 tabletek z nowego opakowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zarówno teraz jak i przez pierwszych 7 tabletek z nowego opakowania, no chyba że nie będziesz robić przerwy no ale ty za krótko je bierzesz żeby robić taki maraton.zatem już od 8 tabletki będziez mogła iść na żywca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie znowu mam
czy w przerwie od pigułek kochacie się bez zadnych innych zabezpieczen ? bo ja tak zrobilam... i .. boli mnie brzuch czasem.... panika! pomocyyy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam juz:D ale zaczełam prace:) wkoncu mam co robic,bo juz sie strasznieeeeee nudziłam w domku:/ Jejquuu olenka ma racje,musisz sie zabezpieczac przez ten okres,wiesz zawsze dla bezpieczenstwa i własnego psychiczbnegoi spokoju:) jakos przetrwasz;) A jak tam twoja dieta;> u mnie juz widać kolejne efekty:D znowu mniej cm w pasie:P normalnie wstaje patrze w lustro i sie soba zachwycam:P i juz mnie az tak nie ciagnie do niezdrowego jedzenia:D ale odkad jestem na diecie,zaczeły mi wyskakiwac na ciele takie dziwne plamki:/ narazie mam 6 takich plamek,znaczy najpierw to były plamki czerwone,potem zaczeły wysychać,i teraz robia sie takie strupki,bardzo suche i takie drapiace:/ nie mam pojecia co to jest,mama mówi ze to prze diete,ale nie wiem:/ pójde do lekarza chyba z tym:/ No nic ide sie4 połozyć,bo chora jestem a jutro musze isc do pracy,musze wypoczac:) buziaki papa;* aha,jeszcze jedno,ja sie nie zabezpieczam dodatkowo podczas 7 dniowej p[rzerwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
prezerwatywy sa feeeeeeeee wczoraj myslalam z wkoncu sciagne z niego to swinstwo bo juz nie moglam wytzymac;/myslalam ze umre draznilo mnie to strasznie ,chyba wole sprobowac jakis globulek bo juz nie umieim uzywac tego lateksu!!to bylo straszne:(a myslicie ze jak sie bierze pigulki to tez sa dni plodne lub nie??moze to glupie ale wole sie zapytac;)bo jak sa to teraz wlasnie mam te nieplodne:)to moze nie musze:)o jakby fajnie bylo:)ale wiem lepiej nie ryzykowac:/ sloneczna no ja juz schudlam 3,5 kg jak sie wazylam 3 dni temu teraz to juz pewnie wiecej bo 2 dni wymiotowalam a teraz jem same sucharki;/ w kazdym razie efekty juz widac:) moze jednak sprobuje teraz tych globulek ,uzywalyscie ich kiedys??hmmm nie wiem co robic ,ciezko tak w celibacie:)a z 2 strony nie ma co ryzykowac:) wszystkiego najlepszego z okazji DNIA KOBIET;D@----,---'-- (to jest taka wirtualna roza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejquuu,co ty wyrabiasz,jak to na samych sucharkach?! Słuchaj musisz jesc nbormalne zdrowe rezeczy,ja byłam 3 dni na sucharkach i mam wysuszona skóre pomimo ze uzywam balsamów i oliwek,bola mnie oczy,jestemosłabiona,złapała mnie jakas infekcja potworna,a wczoraj dostałąm takich skórczów brzuszka ze chodzic nie mogłam:( myslałam ze sie porycze z bólu:( dostałam ochrzan od mamy za takie jedzenie,bo to wsyztsko wina mojej diety:( teraz chce zaczac jesc wiecej normalnych rzeczy,oczywiscie w mniejszych ilosciach,ale same sucharki to najgrosze co mogłas wymyslic,wiem co mówie,mam tak rozstrojony żołądek:/ strasznie sie czuje,nie chce mi sie wogóle jesc,tylko pic ciagle,i fakt chudne,ale jakim kosztem,bólu i cierpienia,nie szalej,jedz normalnie ale czesciej i w malutkich ilosciach:) teraz zaczełam prace nowa a tu choroba na maxa mi sie zbliza:/ mówie ci nie rób takich zreczy przed matura bo w spzitalu w koncu wyladujesz:/ a globulek nigdy nie stosowałam,ale słyszałam ze nie sa zbyt fajne,dziewczyny któe stosowały mówia ze juz wola gumki:) ja narazie nie mam takivch problemów,przez moja prace,i prze szkołe mojego chłopaka widzimy sie bardzo zadko i zazwyczaj jest bez sexu bo nie ma mozliwosci:/ ech,lipnie:( pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
ale to nie o to chodzi ze ja nie chce nic innego jesc:( tylko po tym moim zatruciu nie moge nic innego jesc bo zaraz to zwymiotuje albo boli mnie brzuch taki mam podrazniony :(dzisisja zjadlam 2 kromki razowego chlebka i juz sie zwijajm z bolu:(wiec musze dalej choc jeszze troche pozyc na sucharkach:( spodnie zaczynaja na mnie wisiec;) wczoraj moje kochanie przynioslo kwiatuszki dla mnie i mojej mamus slodziutki byl:)dzisiaj pierwszy dzien bez tabletek :)nie boje sie:)juz nie!! ide napic sie jakiejs ziolowej hetbatki bo mnie boli brzuch jak nie wiem co ,wole juz nic nie jesc;/ a co do mojego wczesniejeszego pytania ;myslicie ze jak sie bierzez tabsy to sa dni plodne lub nie??bo strasznie mnie to ciekawi:)pozdrawiam sloneczna ile juz schudlas??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma dni płodnych i niepłodnych, są tylko niepłodne, no bo jak inaczej wytłumaczyć, że nie zachodzi się w ciążę. Ps. dziewczyny zaczynacie mnie wkurzać tym odchudzaniem, ja się przymierzam do tego od 2 miesięcy i nic, a wy tu tyle zrzuciłyście:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×