Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczna księżniczka

pierwszy raz bez gumki...

Polecane posty

Gość pojecie o antykoncepcji
kto sie wyzywa to sie wyzywa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm,powiem tak,ja tez sie boje,że bede bezpłodna,że bede miała traka czy inen swiństwo,ale nie zrezygnuje z tabsów,i już to napisałam dlaczego,i mysle,że jejquu uważa podobnie jak ja:) I wcale nie nazwałabym siebie nieodpowiedzialna,czuje sie całkowicie odpowiedzialna za swoje wybory życiowe,i jestem świadoma wszystkiego co jest zwiazane z ,moim wyborem:) Porównanie do syropku było tylko metaforą i nie nazwałabym tego porównania nieodpowiedzialnym:) trzeba wiedziec jak interpretowac pewne rzeczy droga pani:) Ech,jaka cudowna atmosfera:D az chce sie żyć:D dziewczatka ostatnio stwierdziłam,że za duzo od siebie wymagam,i nic nie dostaje w zamian,postanowiłam wziasc jeden dzionek wolnego jakos na dniach w pracy i wybiera, sie do aquaparku na cały dzien:D sauna,basen,masaz a potems olarium coby sie wygrzać:D nalezy mi sie coś od życias:) nawet jak wydam prawie cała wypłate:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojecie o antykoncepcji
nie powiedzialam nieodpowiedzialnym a odpowiednim:o księżniczko znalaś zasade działania tabletek (tak sądze bo dużo czytałas) i podjełas decyzjie mimo wiedzy ze mozesz miec raka itp..ale w głowe mi sie nie miesci, ze mozna bac sie ze bedzie sie w przyszlosci bezplodnym a nie zna sie zasady dzialanie tab.anty!Podstawowej zasady jej dzialania:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty agadsz:P jaka podstawowa zasada działania tabletek:P jejquu chodziło oto,że bedzie bezpłodna do końca życia:) ja tez sie tego boje:) z tego co wiem(a raczej troche wiem:P) to nieprawdopodobnym byłoby że każda kobieta która bierze tabetki jest bezpłodna do końca życia:) mysle poprostu że to jakies nieporozumienie:) My z jejqu sie martwimy ze nie bedziemy jzu nigdy mogły mieć dzidziuśków,a bardzo tego pragniemy obie,umówiłysmy sie ze za 5 lat razem bedziemy miały dzieciaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończcie już temat. Po tabletkach normalnie można mieć dzieci, więc nie panikujcie. Jakby po nich kobiety nie mogły zajść w ciążę to by ich nie produkowano to raz, a dwa nawet na tym forum są topiki, gdzie piszą dziewczyny, które zrezygnowały z tabsów i bez problemu zaszły w ciążę, więc nie przesadzajcie, bo to już się zaczyna robić nudne. Pozdrawiam, Old Sister ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co zamiast iść do kuchni idź do łazienki, weź ciepłą kąpiel, pomyśl o czymś miłym (ale nie o jedzeniu), potem połóż się w łóżeczku i też pomyśl o czymś przyjemnym. Może być?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ja zaczne brac tabletki za jakies 3 tyg bo czekam na okres ale ciagle sie dygam tak tylko z tabletkami sie kochac... wiec chyba bede jeszcze z gumka..moze to przesada ale nie wiem bo juz mialam wpadke ze guma pekla i to byl taki straszliwy stres :/ bede mrala tabletki harmonet... myslicie ze nie mam sie co stresowac i moge kochac sie bez prezerwatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletka wzięta w pierwszym dniu okresu daje pełną gwarancję bezpiecznego seksu, jednak z tego co wiem każda z nas odczekała jakieś 2 tygodnie i dopiero po nich poszłyśmy na całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki spokój od wczoraj:) taki piękny(obrzydliwa pogoda:/) dzionek że mam nadzieje,ze nikt go nie popsuje:) Mary07 oleńka ma racje:) my wiemy najlepiej bo też bierzemy harmonet:) tableteczka wzieta pierwszego dnia okresau daje ci zabezpieczenie:) ja czekałam dokłądnie 13 dni zanim sie odważyłam na sex bez gumki:) ale jak dostałam pierwszy okresik już wiedziałam,że sie nie ma czego bać:D trzeba tylko pilnowac punktualności i uwazać żeby nie zwymiotowac tabletki albo,żeby nie poszła w rury razem z biegunka:P a jak tego bedziesz pilnowała to bedzie wsyztsko ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie komentuje roznego rodzaju wpisow na moj temat!!dlatego zaczynam z innej beczki nareszcie weekend:)ale oczywiscie bedzie ciezka praca bo musze starsznie duzo zrobic;/ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:Psloneczna wiesz tak sobie uswiadamiam codziennie ze dobrze ze mamy tu olenke nasza starsza siostre ,ktora umie nas na ziemi sprowadzic:) WIELKIE DZIEKI OLENKA ZE JESTES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no to zmykam do ksiazeczek ,a moze do spanka bo sie dzisiaj nie wyspalam!!bo calymi dniami sie ucze a w nocy jestem z miloscia moja a rano wczesnie wstaje wykoncze sie przed ta matura!!juz czasami to zasypiam u mojego kochanego kiedy on ma rozne ochotki swoje....biedactwo ...no ale jak teraz sie poloze to mu wieczorkiem wszystko wynagrodze:)ale ostatnio szukam radosci we wszystkim to mi pomaga !!!nawet jak siedze nad ksiazkami!!! ŻYCZE I WAM ZEBYSCIE UMIALY SIE CIESZYC KAZDA CHWILA .....DZIEKUJE ZA WSZYSTKO :*:*:*:*:*: http://rmfmaxxx.net/grzes/deejay.html MACIE TU COS NA ROZWESELENIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jaka ja jestem zmeczona:/ byłam po pracy z mamą na spektaklu w teatrze a potem pojechałysmy na zakupy,boshe jak jka się nanosiłam;/ 2 siaty zakupów,rece mi pracie poodpadały,ale juz napewnoi sie wydłuzyły:/ i mam ochote cos zjesc,lepiej,mam ochote sie opychac jedzeniem:/ i jeszcze jakas nerwowa jestem:/ chyba dlatego ze jestem zmeczona:( i nakrzyczałam na moje kochanie,okropna jestem;( ide spać,dobranocka siostrzyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedactwo nasze się nanosiło zakupków. szkoda, że takie zakupy nie mają wpływu na brzuch tylko na ręce ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, myśle, że ta piosenka powinna stać się naszym hymnem a na pewno już zawsze będzie mi się kojarzyć z moimi forumowymi siostrzyczkami. Tak sobie myślę, że może prześlę wam kiedyś jakieś zdjęcie ślubne, a co mi tam. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neni
hej dziewczynki :) a czy podczas 7-dniowej przerwy tez do konca ??? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleńka to super pomysl zebys nam wyslala zdjecia ja tez moge ze 100dniowki:)i fajnie bedzie:)lepiej bedziemy mogly sobie nas wyobrazic:)piosenka jest super:)spadam sie uczyc po potem kochanie mnie na zakupki zabiera:)a wieczorkiem znowu razem:)cudnie cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj nie pisze za dużo, bo non stop biegam z mopem po domu, uffff, dobrze, że nie jest on zbytnio ciężki. Pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna!!ja sie caly dzien ucze!!!i juz nie moge i na oczy nic nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego Ty się tak usilnie uczysz, bo non stop tylko widzę, że jesteś nad książkami:) który to przedmiot tak Cię mobilizuje do nauki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz zdawać historię na maturze :O chce Ci się tego wszystkiego uczyć, daty, bitwy itp., Ja zdawałam matematykę :) zawsze się w niej pewnie czułam, a do tego uczyłam się jej przez wszystkie lata w szkole, więc uważałam, że najlepiej będzie właśnie ją zdawać. Aha jeszcze jedno: Wasze miłości u Was nie są, że siedzicie przed kompami???????? Ja tam sobie nie wyobrażałam soboty bez mojego mężczyzny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, dzisiaj przezylam swoj pierwszy raz bez gumki.. bylo cudownie.. kochalismy sie 3 godziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planetka2
Witam! Może do dobrego topiku trafiłam :( przyjmuje tabletki od sierpnia.... od kiedy zaczeliśmy sie kochać ..zawsze wgumce i teraz moj probem :( w zeszły czwartek przez przypadek wizelam dwie tabltki w piatek - o noramlenj porze w - sobte rano jedno "kochanie sie " z prezerwatywą(do końca) i chwile później na chwilkę był w mnie bez ..na pare ruchów :( w - sobote wieczór...spozwałam drinki - ale wymiotow nie byłó :( i zaczelam sie bać.... mam wrażenie bolu w dole brzucha...coś z piersami ....jak uważacie bać sie ? spodziewane krawienie za tydzień wniedziele :( o matko jak ja sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqqq
w sobote oczywiscie bylam z mojaj miloscia bo jak to bez niej!!troszke sie poklocilismy bo on troche zazdrosny byl;/i ja tez niemila!!ale mam nadzieje ze mu juz wbilam do tej gloweczki ze tylko on sie dla mnie liczy!!!:)no ja lubie historie dlatego to nie jest dla mnie zbyt wielki problem a reszta to kwestia nastawienia:):):) planetka ja mysle ze bedzie wszystko ok!!nie martw sie tez tak czesto mialysmy (stresy i nawet czucie bolow brzucha i wyobraznia dziala ,myslisz sobie mam dzidziusia!!tak nie bedzie,takze nie martw sie !!wiem ze teraz potrzebne ci jest dobre slowko dlatego pisze ze wszystko bedzie dobrze i naprawde sie nie martw!!! wiecie co??znowu mnie naszly mysli o niepokoju z tabletkami!!z jednej strony uwazam ze sa cudowne a z 2.... strasznie sie boje!!!napiszcie cos bo zawsze wasze slowa mnie pocieszaja i przestaje sie bac na jakis czas:)buziaczki siostrzyczki:*:*:*:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqqq
to na pomaranczowo to ja tylko tak mi sie jakos wlaczylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×