Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sylwek9

Gdzie najlepiej robić zakupy?

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli elektronika do Komputroniku Wcześniej zawsze chodzę do ich salonu w Silesii gdzie mogę wszystko sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko galerie - wszystko w jednym miejscu i wbrew pozorom zabioera to mniej czasu. Jestem z Kato, więc najczęściej bywam w Silesii, za innymi centrami jakoś nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek_P
zawsze wybieram zakupy w dużych centrach handlowych. Szkoda czasu chodzic po kilku sklepach. Biorąc pod uwagę, że mieszkam w Katowicach =, to jeżdzę do Silesii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario321
Silesia jest spoko - można wyprawić dziewczynę na zakupy z koleżankami, a samemu skoczyć na siłkę na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam internet - szybko i rzeczowo a dodatkowo łatwo znaleźć fajne rzeczy nie wychylając się z domku w te zimowe dni. Ostatnio robiłam zakupy na http://prezentyswiata.pl gdzie kupiłam tanie kubki dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak normalne zakupy to do wola parku chodze w Warszawie, wszystko w jednym miejscu. A jak w necie to http://allinside.pl/. Tam też można kupić wszystko od ubrań po rtv i w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam najczęściej kupuję w internecie, na przykład moje ulubione liquidy Tabaque najtaniej dostanę w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek 82
Podstawa to się nie przemęczać, jak gdzieś jadę, to chcę wszystko załatwić za jednym razem :). Jestem z Katowic więc jeżdżę do Silesii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabaque w sumie nie są drogie i bardzo wydajne, gdzie kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam przejrzec gazetki reklamowe - oplaca sie tam, gdzie sa najwieksze promocje. regularne ceny w sieciowkach sa zazwyczaj podobne. I tak np. idzie dzień kobiet, to dobre promocje znajdziecie np w polomarket, gdzie lindory przecenili prawie 8 zł! http://www.polomarket.pl/pl/promocja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepadam za sklepami wielkopowierzchniowymi, bo te kolejki bywaja masakryczne. duzo przyjemniej kupuje sie w lokalnych, mniejszych sklepach. generalnie jesli chodzi o konkretne marki, to moge z czystym sumieniem polecic polomarket. do tej pory sie na nich nie przejechalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również polecam Polomarket. Jest fajnym polaczeniem dobrego zaopatrzenia duzego sklepu ze swojska, pozytywna atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert85
Zakupy tylko w wielkich Galeriach. Szybko, wszystko i tanio-jak trafisz na promocje :). Jak w Katowicach jeżdzę do Silesii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orletka
Najlepiej w galeriach handlowych raczej. Jest wszystko w jednym miejscu i można nawet coś zjeść. Ostatnio większość ubrań kupuje w Fashion House pod Piasecznem. Udało mi się trafić na wyprzedaż to ceny markowych rzeczy były nawet 70% niższe. Wtedy można sobie na więcej pozwolić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamawiałam na Zabawki.pl gry i klocki dla swojego dziecka,jestem zadowolona,to solidna firma na której można polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja korzystam ze sklepu internetowego partnershop, co prawda nie kupowałam bielizny tylko gry, ale po zapłacie miałam natychmiast dostęp do gierek - super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urzadzajac moje mieszkanie skorzystalam z kilku drobiazgow kupionych w sklepie www.impresje24.pl. Na parapetowce - znajomi byli zachwyceni stylowymi dodatkami, zakupionymi w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej oczywiście robić zakupy w sklepach internetowych,gdzie mamy niższe ceny,dla przykładu warto zerknąć na stronę BabyBest.eu to moja ulubiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o ciuchy to w sieci zdecydowanie taniej - polecam na allegro cocoroco.pl Teraz szukam taniego sklepu z bielizną również w sieci, jeżeli macie godne polecenia to proszę o infromację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję głównie on-line. Robię nawet zakupy spożywcze w Internecie, ubrania na allegro, rzeczy sportowe na dotsport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirq
Ja raz w miesiącu mam babski weekend z przyjaciółkami. Fashion House jest nasz wtedy i nie wyobrażam sobie fajniejszych zakupów niż właśnie tam i właśnie z nimi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_aa
Szukacie sportowej odzieży? - zajrzyjcie na http://www.kodymody.com/pl/odziez-sportowa-cs Znajdziecie tam spory wybór ubrań damskich na każdą okazję. Firma działa również stacjonarnie na Koziej 3/5 lok 42 w Warszawie i w Galerii MM w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakupy najczęściej robię na stronie Euro-Zakupy.pl zamawiam u nich środki czystości oraz kosmetyki,mają niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej robić u sprawdzonych sprzedawców i sklepów. Sklep sportowy www.dip24.pl mogę polecić jako sprawdzony. Nigdy nie miałam tam problemów z zamówionym towarem czy dostawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o sprzęty kuchenne to najlepiej kupuje mi się je w Mediamarkt. Mają bardzo duży wybór samsunga , panasonica a to w sumie najlepszemarki teraz. Po drugie ceny, czasem naprawde mozna upolować niezłe okazje. Saturn teraz strasznie spadł pod względem sprzętów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×