Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

narinka

A TU O WSZYSTKIM. POWAZNIE i TEZ NIE.

Polecane posty

Masz słuszność, choć kiedy czytam niektóre wątki, to jakoś dziwnie się czuję i albo ja jestem nienormalny, albo ludzie wariują. Liczę, że tu będzie normalnie, czyli erotycznie i na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i z kulturą ;) ale to sie zacznie jak nas sie wiecej zejdzie :) aaaa ja popijam soczek pomarańczowy. Kto chce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Wrocka, to fajne miasto i mam extra wspomnienia z nim związane. Możesz mnie zaprosić jeśli tylko Twój mężczyzna nie wyrazi sprzeciwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie... w ostatniej wypowiedzi zasugerowałaś, że ze mną nie może być erotycznie i kulturalnie i aby uzyskać ten efekt to musi się nas tu więcej zejść hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocław, fakt, ładny. szczegolnie rynek, no coz, siem stwerdzić, że nawet WASZ jemu nie dorównuje :P [w końcu jeden z najnaj w Europie :D] moj mezczyzna? wyrazie, wyrazi. sprzeciw rzecz jasna. ale zasami moge się zbuntować :D:D:D nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeee, to nie tak! ja po prostu się niejasno wyrrażam! :) ależ nie śmiem wątpić, iż z Tobą można na takowe tamty rozmawiać! inaczej stwierdze: jestem pewna, że można i to w ciekawy sposób ;) tylko jak bedzie nas wiecej, to odrazu więcej pomysłów.. i w ogóóóóle ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbuntowana kobieta w domu.... Nie ponosze odpowiedzialności za rozwój wydarzeń hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz 25 wawa -
czesc kochani o jezu przytylem 5 kg chyba ale chwila odpoczynku i wracam do stolu ;-) pozdrawiam czy ktos moze ma chec na soczek ze sliwek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza30
święta polegają na jedzeniu dieta będzie po............ pozdrawiam swiątezcnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze sliwek tak srednio, a moze chcesz z pomaranczy? :) [no a te 5 kg trzeba stracić, zacznij biegać, bo miesien piwny.. sam pewnie wiesz :D]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza30
a teraz jadę na biesiadę przy stle do znajomych smacznego????????? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Łukasz! Ja zjadłbym śliwkę w czekoladzie. A najdziwniejsze jest to, że mam jeszcze ochotę na takie przysmaki po tym, jak zjadłem na śniadanie w 7 minut całe pudełko ptasiego mleczka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm ptasie mleczko, przeestan, bo widze, ze nadal mam ochote jesc, a to mnie przeraża :D:D:D mmm, przypomniały mi się \'Klejnoty\' Wedla. pyyycha. chyba zaraz skocze po jakies \'ciuciu\' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałaś Narinka \"klejnoty wedla\" i zaraz mi się skojarzyło z moim kumplem, który ma ksywę Wedel hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz 25 wawa -
hehe ale lakomczuchy jestescie 7 minut pudlo ptasiego mleczka hehe, dajcie soczku z pomaranczy. kocham kobitki lalalaalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam, że cos powiesz o klejnotach... :D:D:D:D:D to nie mogło przejść bez szumu :D ale podtrzymuje: klejnoty wedla de best :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz łukaszek, masz. pij ile wlezie, ja mam dużo ;) a kobitki trza kochać i nie da sie inaczej ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza30
z myszą jest tak jak z brzydkim kaczątkiem było kiedyś brzydkie.............. do milego teraz juz uciekam trzymajcie się wszyscy cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż za forma i bogactwo smaków;) Błękit nic a nic się nie zmieniłeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie chwilowo, bowiem wchlanialem kolejne porcje świątecznych smakołyków. - czemu Labushe twierdzisz, że się nie zmieniłem? A powinienem się zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce wiedzieć, jak sie zmienił ;) w końcu kawa sie szykuje, musz poznać faceta :D:D:D a tak poza tym to iwtam u siebie Labushe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narinka hi:) napisałam tu, widząc znajomy nick:D Błękit nie wiem dlaczego:) nie i już, nie powiedziałam, że powineneś;) 10 cech ideału to dla mnie:subtelny, bystry, szarmancki, inteligentny, wierny, kochający , prawdomówny, troskliwy, ambitny cierpliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×