Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ja to ja

Tygrysy, polowki tygrysow i inne pocwiartowane zwierzeta

Polecane posty

Jestem jestem Tygrysica to nie moja żona tylko przyjaciółka. To zabezpieczenie.Najpierw to ja to ja się nie odzywa, póżniej kręci coś o ogłoszeniach a teraz ugania się za sido i jeszcze się dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysie, nie gniewaj sie. chcialam sprostowac:nie uganiam sie za sido, tylko szukam awaryjnej 1/2(gdyby okazalo sie, zy tygrys ma zone na forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violla, nie gniewaj sie, juz odczepiam sie od sido, przekonaj tylko tygrysa, zeby nie uganial sie za zadnymi tygryskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja to ja - a uganiaj się za nim ile chcesz:P tylko niech on przestanie gadać głupoty:P sido-nie jestem zazdrosna-wcale:classic_cool::P tygrys-nie uganiaj się za innymi tygrysami:P To tyle ogłoszeń:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decyduję:P ja to ja jest twoją połówka, nie zdradza, nie gada głupot, poświęca się:D czego kcesz więcej??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhm, Violla czy my dojdziemy kiedykolwiek do porozumienia??:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty z sido a ja z to ja to ja:P:P:P Znów gdzieś wędruje ta moja połówka a potem ma pretensje do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedrowalam tylko po\"Mam 11cm penisa i świat z tego powodu się nie zawalił \" a poza tym nigdzie nie wedruje i nigdzie sie nie udzielam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sido z tobą do porozumienia?? to chyba niewykonalne:P to ja to ja wróci-jak zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja to ja nie myśli logicznie.Gdybym zmieniał połówkę to i stopkę,przecież tam pisze że ono jest moją połówką. A co do sido to jest stały tak jak ja tylko wy kombinujecie.Ech kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrys ale pojechałeś!!! \"ono\"....:P sido jest niestały jak pogoda w polsce:P ja go już znam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja to ja wreszcie pojęłaś istotę rzeczy a żeby sprostować i żeby nie było niedomówień Niusia tygryska nie jest moja.To jakiś inny tygrysek. Dopiero widziałem ten topik i zrozumiałem o co biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja to ja wreszcie pojęłaś istotę rzeczy a żeby sprostować i żeby nie było niedomówień Niusia tygryska nie jest moja.To jakiś inny tygrysek. Dopiero widziałem ten topik i zrozumiałem o co biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliiki
No jestem, tylko o co tu chodzi? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ty zamiast pisać latasz po wszystkich topikach i szukasz dziury w całym.Oj kobiety kobiety:D:D:D:D:D A gdzie reszta????Viola Sido gdzie was nosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra niech bedzie
od teraz jestem czwatra 1/2 a szukam dziury w caly bo mi sie nudzi jak zwykle :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie było do ciebie z tym szukaniem dziury w całym tylko do to ja ja ja. Witaj nowa połowo.I tak jestem pierwszą połową:D:D:D:D:D:D :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę iść spać bo piszę bzdety miało być do to ja to ja sorki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×