Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ja to ja

Tygrysy, polowki tygrysow i inne pocwiartowane zwierzeta

Polecane posty

A co tu tak pusto?Moja połówka jeszcze śpi? :):):)Nie martw się czwarta połówko i zmień stopkę,starczy mi na te obrączki. Byleby to ja to ja nie brało więcej połówek,bo wtedy może być gorzej:D:D:D. Następne połówki będą musiały się zadowolić plastikowymi pierścionkami z kiosku :P:P:P:P:P Viola ,Sido opuściliście nas?????? TMT nie martw się trafisz na swoją 1/2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesteś witaj to ja to ja:D:D:D:D:D Cieszę się że jesteś,bo po siętach mały ruch w moim banku i sie nudze:( Tylko nie lataj za następną połówką:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za nowa stopka????? O co w tym chodzi????? Mam klikać??? We wszystkie linki???:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby to było takie proste........ to bym pobrał.Ale ty jesteś mądrą połówką czytałem:D:D:D:D:D o empiryzmie itd:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przedstaw się potem od nowa:P:P:P Bo mi się zgubisz w stumilowym lesie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica-fan
pieknie tygrysku znowu przylapalam Cie na zdradzie😡 a co z naszym slubek z naszymi planami na przyszlosc😭:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cześć tygrysico. Widzisz jaki jestem rozrywany????? Wszystkie ładne dziewczyny mnie lubią::D:D:D:D:D Ale żeby zaraz tak ostro????? Przyłącz się lepiej u nas jest tak miło:D:D:D:D:D A moja połówka nie będzie miała nic przeciwko bo też ma czwartą połówkę:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica-fan
dziekuje za zaproszenie:D:Dale boje sie ze moja konkurencja bedzie chciala mnie wygrysc:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se malucha
nie zobaczysz ona jest fajna laska,a im nas więcej tym weselej. Miała zmienić nicka i zmienila na :P nie ma mnie tu:P:(:(:(:(:( Wszyscy mnie opuszczają buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ktoś glupoty tu pisze że ho ho tylko na chwilkę zająłem się pracą. Wynocha sam umiem zadbać o swoje połówki a co do tego nicka to masz trochę racji:(:(:( buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica-fan
po co nam maluch jak my z tygryskiem jezdzimy fiatem 125p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się tygrysico że jesteś wierną kotką,bo to ja to ja zmieniła nicka i odeszła.Violla z sido też Widziszjak mnie wszyscu opuszczają bez słowa?????:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica-fan
moze wroca:( ale dla mnie to nawet lepiej,bede miala tygryska tylko dla siebie:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica-fan
ps wiedziec ze jest sie ktoras tam polowka to jest cos stasznego:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzisz moja połówka ma czwartą połówkę i mi to nie przeszkadza,zresztą moja pierwsza połówka mnie zostawiła i odeszła.Pewnie już mnie nie kocha:P:P:P:P:P:P Dobrze że jesteś ty tygrysico i że mnie znalazłaś:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja to ja tygrysy są niecierpliwe więc jak zaraz tu nie wrócisz to zmienie stopkę. Odezwij się,bo stopka to jak obrączka:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×