Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Hejka!!! Byłam dzisiaj u gina wszystko ok - mały się nie pcha na ten świat. ;) Kaczyzm mu nie odpowiada hihihi Rzeczko ja również studiuję w WSZiB zaocznie i 26 czerwca mam termin obrony. Prace mgr juz mam napisaną teraz tylko oddac do dziekanatu i zapłacić.Jeśli chodzi i Klinikę św. Rodziny to dają swoje podkłady poporodowe, majtek nie bo w ogóle jest zakaz noszenia majtek po porodzie. Oczywiście dziewczyny to delikatnie maskowały przed lekarzami bo w gaciach to przecież wygodniej. Ja już też mam kupione :P Jesli chodzi o L4 to ja nawet lepiej wychodzę siedząć cały miesiąc na zwolnieniu niż chodząc do pracy. Mam więcej na koniec miesiaca o jakieś 70 zl. Nie wiem jak to jest ale tak mam i bardzo się z tego tytułu cieszę. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarleet
Witam wszystkich !!! Pamiętacie mnie jeszcze?? Hejka Minimisia, Paula, Brzusio...i cała reszta... mam spore zaegłości w wiadomościach co u Was wiec poczytam sobie najpierw co klikałyście bo ostatnio to chyba na 20 stronie by mój wpis Od kiedy sie rozdwoiłam to jakoś ciężko mi sie komputer wącza, nie mam na niego czasu, a teraz zamiast sie uczyc to ja klikam :D Synek rośnie jak na drożdżach, ma juz prawie 2 miesiace i waży 4400. Już nosi też wieksze ubranka, bo 56 jest od 2 tygodni na niego za małe...taki wielkolud. Ogólnie jest zdrowy tylko ma uczulenie na "Pampersy" i skazę białkową...to chyba po mnie :) Dobra...koniec tego dobrego, uciekam sie uczyć...pozdrawiam i postaram się częściej do Was zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka jakbyśmy mogły cię zapomnieć :):):):) Buziaki dla Nikosia :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! co do kliniki swietej rodziny to widze , ze juz jest odpowiedz :) faktycznie przed porannym obchodem wszystkie odslanialysmy nasze pupy, ale po prawdzie to i tak kazda chodzila w gatkach - rozciagnietych bawelnianych, fizelinowych, roznie.. motywy lekarzy: wietrzona rana lepiej sie goi moj motyw: bylam raz wczesniej na ktg i widzialam na korytarzu dziewczyne z takim bialym ogonkiem wystajacym spod kusej koszuliny... i ja wolalabym tak nie wygladac. a raczej trzeba wyjsc za potrzeba korytarzem do wc - poza jedynkami tylko chyba 1 salka ma wew. toalete z prysznicem temat mojego wielkopomnego dziela ;) to: Integracja dzieci z lekką niepełnosprawnością intelektualną w szkole masowej. Studium porównawcze na przykładzie Polski, Szwecji, Finlandii i Stanów Zjednoczonych zostala mi szwecja do zbadania... i cala reszta do opisania znaczy: teorie mam, podstawy prawne itp tez, tylko porownac z rzeczywistoscia \"tylko\" hehe pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim :) Rzeczko - moim promotorem jest dr R. Orliński - fantastyczny człowiek!!!!! A kto jest twoim promotorem? i napisz potem kiedy masz termin obrony. Może się spotkamy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara433
Witajcie !! Na poczatku dziekuje Paula24 za adresik:)) Nie wiem jeszcze jak sie poruszac po tym forum ale obaczym;) jakos do tego dojde! Ja mam termin porodu wg om na 11.06. ale juz sie nie moge doczekac - co slysze wszystkie moje znajome ciezarowki rodza wczesniej o ponad tydzien. No gdyby mnie to spotkalo to.. ho ho juz naprawde niedaleko:)) Podobno syneczka miec bede, choc ostatnio znow u drki uslyszalam ze jest zbyt maly jak na swoje 36 tygodni. Troche mnie to zmartwilo bo mial dopiero 2100! Poza tym i ja sama malo przytylam tylko 7 kg, ale podobno im kobitka ciezsza przed ciaza i masywniejsza tym mniej tyje , no nie wiem. Mialam zamiar rodzic na raszei ale jakos w zeszlym tyg sie odmyslilam. Stamtad mialam tez lekarke, ale... no jakos tak wyszlo ze zdecydowalam ze raczej w Sw. rodziny. dzis jade na konsultacje do lekarza stamtad. ZOBACZYMY.. :) rozpisalam sie troszku Dziewczyny jesli macie jakies info o porodach wlasnie tam - napiszcie! Jestem zbieraczem wiadomosci jakiego swiat nie widzial, ale TO ma pewnie kazda z nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula 24 p.Orlinskiego znam ale ze studiów licencjackich, uczył i był dziekanem WSL, miałam z Nim rachunkowość, a moją promotorką na WSZiB jest dr Anna Łupicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello -to znowu ja!!!!! ;) Witaj Sara433 w naszym wąskim gronie poznanianek :) Może wyjdzie tak ze spotkamy się razem w szpitalu - i to jeszcze na jednej sali hihihi. Ale byłby numer!!!!!! Rzeczko - ale ten świat jest mały!!!! Nie uważasz że to fantastyczny człowiek???? Ostatnio juz mnie \"wyzywał\" od grubasa :P i się śmiał ze baaardzo urosłam hihihi. Facet jest the best - cieszę się że go wybrałam na promotora. Julia buziaki dla oślinionej!!!!!!!! 👄 Aguś, Edytko - pogłaskajcie brzuszki 🌻 No i oczywiście \"piąteczka\" od Patryka!!!! Dzisiaj daje mamusi nieźle popalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale sie rozpisalyscie, i widze nowe osoby super ja czytam was ale jakos nie mam werwy do pisania poprostu dluzy mi sie,i juz chcialabym miec zuzke przy sobie a tak wogole to juz sama niewiem kiedy urodze bo na ostatnim badaniu to jest 17,05 gin powiedziala ze wg.@ to 31 t.c.i 4 dzien a wg.usg.33t.c.i 4 dzien a tak wogole to kiedy sie spotkamy???? pozdrawiam i kopniaczki od zuzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko najbardziej prawdopodobna data porodu wychodzi z pierwszego usg ponieważ potem to już dzieci rosną różnie. Mój mały na początku też ładnie rósł i był wielkością do przodu a na ostatnim usg wychodziło że wielkościa jest do tyłu o jakiś tydzień. Także z tymi maluchami jest różnie :) A ja dzisiaj postapiłam jak głupia blondi (nie obrażając naszych forumowych blondyneczek ;) ) Dostałam wczoraj od kumpeli laktator zakrętki do butelek zatyczki itp itd. Stwierdziłam że skoro uczyć mi się nie chce to wezmę to wszystko ładnie umyję i wyparzę. No i jak już tak to sobie leżało wszystko w garnku z wrzątkiem to zaczęłam tam puszczać zimną wodę żeby powyciągac to wszystko - no i idotka ze mnie bo zamiast poczekac trochę to wsadziłam tam rękę - a tam przecież jeszcze wrzątek -no i poparzyłam sobie rękę :( i do tego jeszcze prawą :( więc chodziałm jak paralitka - nic prawą ręką nie mogłam robić tylko lewą :( na szczęście wsadziłam od razu pod zimną wodę potem pantenol no i bąbli nie ma. Ale to trzeba być mną zeby takie głupstwo zrobić!!!!! Tylko pogratulować inteligencji!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara433
Paula24 - oj chyba wykrakalaś. Po dzisiejszej wizycie u Pana Dr'a moge powiedziec ze nasze spotkanie moze czasem nastapic wczesniej niz sie tego spodziewalysmy. W poniedzialek ide do szpitalka :( z dzidzia coś jednak nie tak ide na obserwacje. Jak ja sie boje! Takie Maleństwo.. buuuuu... Nie wiem czy takie pacjentki jak TY leza razem z takimi jak JA ale... a nóż-"wiedelec"! Więc co? do zobaczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia fajnie że możemy się spotkac w szpitalu tylko nie fajnie że coś z maleństwem jest nie tak. A co ci konkretnie powiedział wczoraj Nowak? Napisz bo trochę mnie to martwi. Na pewno bedziesz leżała u niego na oddziale na patologii ciaży, tam kobietki po porodach też leżą poniewaz poporodowy jest na ogól zawalony. Jak ja leżałam na patologii to na 5 kobiet na sali 3 były już po porodach. Nie denewuj się za bardzo bo sters też szkodzi dziecku. Będzie wszystko dobrze - zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara433
Paula, Pan dr faktycznie extra lekarz:) miły, widac że doświadczony i ten jego spokój i opanowanie! Szok. Zupełnie co innego niz ta moja roztrzepana lekarka:/ Powiedzial że skoro zaszczepione są już jakies wątpliwości (a dziecko "jak na moje mozliwosci faktycznie niezbyt duze") trzeba wszystko przebadac, poobserwowac. Wiec pewnie godziny na ktg i pow. ze podlaczy mnie pod Dłuuugie usg zeby poobserwowac ruchy dziecka i jego reakcje na cos tam. Lezalam u Niego na lezance i caly czas w myslach powtarzalam tylko sobie: "nie moge sie poryczec przy NIm , nie moge nie moge " :0 tylko przekroczylam prog gabinetu jak mnie wzielo to cala droge do domu beczalam. mam stracha... nie o siebie , że cos ze mna TYLKO MALEŃSTWO MNIE INTERESUJE. On musi być zdrowy. Moze wazyc chocby 2kilo, ale zeby byl zdrowy!!!! czego wszystkim MAMUSIOM DZIS ZYCZE :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara433
PS. Ahaaaa! Ja urodze juz chyba i na 18-stke dla malego zrobie sobie dopiero ten caly suwaczek;) nadal nie zrobiony hehe NIEMOTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia - nie martw się będzie dobrze. Mój mały też nie jest za duży. Na ostatnim usg to było 2 tygodnie temu ważył między 2500-2800. Także wielkolud z niego też nie jest. A suwaczek najwyżej zrobisz jak się mały już urodzi :) Będzie zdrowy. Zobaczysz :) Trzymam kciuki za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy!! bo wszystkie już jesteśmy mamusiami nieważne czy nasz dzidziuś jest na świecie czy smacznie śpi w naszych brzuszkach Sara witam nowa mamusie i z tego co czyatm to do rowiazania już niedługo :) trzymam za ciebie i twoje maleństwo kciuki napewno będzie dobrze Paula co u ciebie jak tam ostatnie dni - czytałam o towim oparrzeniu :( mam nadzieję ze nie boli cię ręka a na przyszłość to uważaj na siebie !!!:)mamusiu :) Julia gdzie się znowu zagubiłaś ? zagladaj do nas i usciskaj Lalę :) i daj jej ogromnego buziaka Pysia fajnie że zajrzałaś to kiedy spotkanie a moze już wyprawa do Pauli ? :) Scarlett fajnie że twój bobas zdrowo rośnie wszystko co najgorsze już za wami a teraz już bedzie tylko lepiej :) a ja pisze prace i narazie utknęłam na weryfikaji hiptez :( póki co mam 130 stron:( może skończe w przyszłym tygodniu narazie czekając do nastepnej wizyty u promotora poprawiam wcześniejsze rozdziały :( cały tydzień spędziałm przy pracy i już mam dość a dzisiaj coś boli mnie głowa chyba ciśnienie skacze :( Trzymajcie sie cieplutko mamusie a wase dzidziusie już niedługo będa z wami:):):):) pa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie gapa to z Brzusiem umawiałam sie na wizytę u Pauli ale Pysiu ty też jesteś mile widziana . Brzusio to kiedy nsze spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie!!!!! Wszystkiego najlepszego z okazji D❤️N❤️I❤️A 🌻 M❤️A❤️T❤️K❤️I !!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ty gapciu uwazaj bardziej na siebie ja mam piekny slad na brzuchu po tym jak dotknelam czajnika !!!mam nadzieje ze mala nie bedzie miec sladu minimisiu a paula kiedy idzie do szpitala? sara witam glowa do gory z dzidzia na pewno wszystko oki wiecie co teraz mam prawdziwe urwanie glowy bo musze pozalatwiac papiery na zasilek pielegnacyjny w zusie,a pozatym slyszalam ze moge spodziewac sie kontroli w domku,mam nadzieje ze nie bede uziemona,bo lubie lajzowac po miescie wszystkiego dobrego mamuski🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko - ja idę do szpitala 30 maja ( o ile nic się nie zacznie dziać wcześniej) a 31 mam mieć cc. Obiecuję że następnym razem będę uwaząc na siebie, ale ty też musisz, bo widzę że zaczynasz tak jak ja haczyć brzuszkiem o różne przedmioty. Jeśli chodzi o zus to rzeczywiście oni lubią wpadać na kontrole do domku, ale jeśli nikogo nie zastaną to zostawiają kartki z prośbą o kontakt. A ty wystarczy że im przedstwaisz zaświadczenie że byłaś w tym czasie u lekarza ;) :P. Moja koleżanka miała 2 razy w ciąży takie odwiedziny, ja ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytko a może orientujesz się komu należy się zasiłek pielęgnacyjny? I jakie wymogi są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula🌻 a widzialas reklame mcdonalda ??piekna mi to sie chce dudlac😭 jezeli chodzi o zasilek piel.to wiem tylko tyle ze po ciaglym zwolnieniu 172 dni nalezy zlozyc dokumenty w zus-ie zeby dalej kaske dostawac tez w wysokosci 100 % tak jak wczesniej.jezeli pracowalas to jeden dokument wypelnia pracodawca ,a nastepny lekarz prowadzacy,i to zawozisz do nich.jezeli masz wtorkowa lub poniedzilkowa gazete wyborcza to tam bylo dokladniej,a moze zajrzyj na ich stronke int.? chyba taka maja?ja nie chce wprowadzac w blad to kiedy mozna wpasc do ciebie do szpitala? a jezeli chodzi o brzuchy,to probuje wciagac a tu nic.zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio to nie jest zasiłek pielegnacyjny tylko świadczenie rehabilitacyjne i jeśli jesteś na zwolnieniu lekarskim powyżej 182 czyli np. do182dnia masz jeszcze płacone wynagrodzenie a po tym dniu nie masz chyba że dostaniesz swiadczenie rehabilitacyjne z ZUS-u czasem jak brakuje ci kilka dni do dnia porodu np do 2 tygodni to możesz wziasc wcześniejszy urlop macierzyński często lekarze (oczywiscie nie wszyscy) jak dziewczyna jest długo na zwolnieniu lekarskim np. od 3-4 miesiaca ciąży to na dwa tygodnie przed terminem porodu nie chcą dawać zwolnienia lekarskiego i każą wziąść w pracy wczesniejszy urlop macierzyński (chronia sie tym przed ZUS-em) pozatym na to świadczenie trzeba chwilę czekać tzn.mówia ze maksymalnie do 3 misięcy i dlatego najlepiej jest sie wcześnie starać o to a czasem jest tak że dziewczyna urodzi a dopiero po miesiacu dostaje pieniądze wszystko zalezy od firmy kiedy jej wypłacą za to swiadczenie Paula a ciebie to nie będzie dotyczyło(tak zreszta jak i mnie :)) ponieważ na zwolnienie lekarskie poszłyśmy prawie 3 miesiace przed terminem porodu wieć bedziemy mieć wykorzystane jakieś +/ - 100 dni :) a prawdziwy zasiłek pielęgnacyjny przysługuje na osobę niepełnosprawną czego nikomu nie życzę i jest jeszcze dodatek pielęgnacyjny ale to już inna sprawa :) Reklama Mcdonalda jest super ja ryczę jak ją widzę :) Jak będziesz miała pytania to pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisiu dziekuje za wyjasnienia jedni mowia zasilek inni jeszcze inaczej wiec dlatego sie pomylilam a powiedz mi czy tego 30 idziemy do pauli? bo slyszalm ze moge miec kontrole w domu a w poniedzialejk jade zawiesc papiery milego wekendu ja zaczynam dzis 32,t,c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Co to za weekendowe pustki?????? Wiem ze pogoda jest do d... ale nie musicie tak milczeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) przepraszam, że się nie odzywamy, sporo spraw mamy na głowach;) witam nowe mamusie🖐️ \"starym\" na dzień matki[kwiat🌻🌻 jaśmina już ma ukończone 9 miesięcy, wiem, że zabrzmi to jak banał, ale ten okres czasu zleciał mi niesamowicie szybko:) każdą z was czeka szybciej lub później 1,2,5 itd. miesiąc waszego dziecka i zobaczycie jaką będzie wam sprawiało radość porównywanie malucha miesiąc wcześniej i teraz:) scarleet🌻 brzusio🌻 aga👄 rzeczko🖐️ paula👄 pysiu🖐️ trzymajcie się kobietki do kiedyś🖐️ j&j:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - a ty dospać nie możesz :P ?? Ja właśnie się wybieram do fotografa i robię się na bóstwo ;) bo potrzebuje fotki na dyplom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dla was mamuski paulinko to kiedy mozna wpasc? minimisiu jak sie umawiamy julka i mala😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×