Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Moim zdaniem najlepsze kosmetyki dla noworodka to babmino. Na forum gazety.pl znalazłam owy temat i stamtąd znam opinie mam które testowały już różne wynalazki :P Dzisiejsze popołudnie spędziłam na Malcie i chyba się trochę podpiekłam ;) A junior dzisiaj przez cały dzień pare razy się tylko zdrzemnął na chwilkę a tak to caly czas wariuje - już mam obolałe całe żebra. ;) A z Jaśminką już lepiej. Może w tym tygodniu już ją wypiszą do domku. Oooooooooogromniaste buziaki od ciotki 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc paula ja swoje ogromne cialo wystawialam na balkonie i tez sie spieklam ale mam wrazenie ze zuzia to lubi,bo kopie jak szalona .jade do browaru kupic jakies wygodne klapeczki na moje opuchniete nozki!!!!!!kochanie a dlaczego wlasciwie ty masz cc?pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio - ja mam wadę wrodzoną płuc i mam zabroniony jakikolwiek wysiłek fizyczny z tego powodu - więc u mnie poród naturlany niestety odpada. Ja dzisiaj też byłam w browarze, kupiłam sobie w h&m piękną bluzeczkę ciążową na komunię do chrześniaczki - no i buciki na deptaku tzw. zapierdalajki :D na moej opuchniete nóżki w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nóżki wam puchną to tak jak mi :) no i nie mogę spać w nocy :( a mój mały coś od wczoraj słabo kopie i trochę mnie to martwie miałyście też tak ? dotychczas strasznie wariował a teraz bardzo słabo Paula ja ostatnio też kupiłam bluzkę w HM ale już mi sie przestała podobać a wogóle jak zakładam typowo ciażowe ciuszki to czuje sie jak słoń :( i też chciałabym sobie trochę odpocząć a miałam iść od poniedziałku 15.05 na zwolnienie i okazuje sie ze przez dwa miesiace niekt odpowiedni sie nie znalał na moje miejsce a ja juz mam dość chce sobie wreszcie odpocząć !!!! A gdzie podziała sie reszta dziewczyn !!!!!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki melduje ze buciki kupilam,wstapilam tez do h&m; i kupilam bluzeczke ale normalna nie ciazowa bo w nich czuje sie jak slonica!!!!!!!jutro ide na pobranie krwi celem oznaczenia antygenu rh.kal ja tego nie lubie!!!!!!dobranoc pa pa i odzywac sie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Minimisia - tymi zmniejszonymi ruchami się nie przejmuj tak bo mały widocznie odpoczywa u mnie junior też miał takie momenty. Natomiast od paru dni on chyba w ogóle nie sypia i cierpi na bezsenność hihihihi szaleje strasznie!!!!! I nie patrz na to to czy masz zastępstwo czy nie tylko idź odpoczywać na L4!!!!!!! Mały jest teraz najważniejszy - pamiętaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brzusio a ty masz rh krwi ujemne że je oznaczasz? U nas groził konflikt bo ja mam krew ujemną a mój Przemuś dodatnią ale na szczęscie jest wszystko ok - przeciwciał nie stwierdzono. Co do ciuszków to ja mam tylko jedne spodnie ciążowe i pare bluzeczek ale to sa takie że nawet po ciąży mogę je spokojnie nosić. Nie kupuję jakiś typowo wielkich bo też ich nie lubię - u mnie brzuszek jest zawsze uwidoczniony ;) obcisłymi bluzeczkami ;) Rozmawiałam dzisiaj z Julią - Jaśminka czuję się już o niebo lepiej ale niestety pakują w nią sterydy. Miejmy nadzieję ze już niedługo. Dobranoc - buziaki 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja krew to a rh-,a mojego bartka a rh+,wiec co jakis czas musimy ja badac.do tej pory bylo oki, ale wiadomo kontrola musi byc!!!!!minimisiu moja zuzia tez nieraz jest spokojna a nieraz daje do wiwatu,wiec sie nie martw.wogole to ona jest mala zlosnica jak tylko chce popatrzec na swoj brzuszek albo moj facet to od razu milknie a jak tylko nie patrzymy to od razu daje kopniaki.ciekawa jestem czy chodzicie do szkoly rodzenia??ja chcialam w raszei ale tam zajecia sa co 2 tyg.i w zwiazku z tym moglabym zaczac od konca maja, ale tematy dotyczace porodu sa pod koniec czerwca a noworodka lipca ,wiec pewnie na nie juz nie zdaze,moze macie jakies namiary na inne szkoly??a wogole to poszukuje polozna z raszei, chce ja miec na porod znacie jakas godna polecenia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!!!!!!!!!!wlasnie poklocilam sie z tesciowa ale ona mnie w,,,,,,,ia!!!!!!!!!!!!stara jedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio nie denerwuj się to nie ma sensu. Dzisiaj będę się widziałą z kumpleą ktora rodziła w raszei to poproszę ją o namaiary na jej położną - podobno była zadowolona. Wieczorkiem ci napisze. A co do szkoły rodzenia to ja nie chodzę, jdno dziecko już wychowałam (mojego bratanka) to wiem jak się zajmować noworodkami, a i tak będę mieć cc więc do porodu też nie muszą mnie przygotowywać. Buziaki - uciakma nad malte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio mam dla ciebie namiary na super położną - Pani Alina (nazwiska kumpela nie pamiętała) - nr telefonu prześlę ci mailem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula bardzo dziekuje odnosnie wyboru szpitala,to moj gin.jest z tego szpitala,wiec tym sie kierowalam przy wyborze.polna odpada,bo lezalam tam okolo miesiaca w zeszlym roku na patologi ciazy[bylam w ciazy pozamacicznej] i nie mam za milych wspomnien.wiem ze to zalezy od zmiany i innych spraw,ale ja juz taka jestem jak sie zraze to nie ma ze boli!!!!!juutro tez ide na d malte wiec bede uwaznie obserwowac dziewczyny z brzuszkiem,i jezeli cie zauwaze topotem napisze.a 15 zbliza sie wielkimi kroczkami fajnie masz,a z tymi odwiedzinami to pisalam serio jezeli chcesz??pozdrow julie i obsliniona pa pa ide gotowac zupke,dzis dostalam ochote na chlodnik mniam mniam, apozatym moj dziadek mialby dzis urodzinki,moja mama jutro ,a ja pojutrze,i stara dupa ze mnie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula bardzo dziekuje odnosnie wyboru szpitala,to moj gin.jest z tego szpitala,wiec tym sie kierowalam przy wyborze.polna odpada,bo lezalam tam okolo miesiaca w zeszlym roku na patologi ciazy[bylam w ciazy pozamacicznej] i nie mam za milych wspomnien.wiem ze to zalezy od zmiany i innych spraw,ale ja juz taka jestem jak sie zraze to nie ma ze boli!!!!!juutro tez ide na d malte wiec bede uwaznie obserwowac dziewczyny z brzuszkiem,i jezeli cie zauwaze to potem napisze.a 15 zbliza sie wielkimi kroczkami fajnie masz,a z tymi odwiedzinami to pisalam serio jezeli chcesz??pozdrow julie i obsliniona pa pa ide gotowac zupke,dzis dostalam ochote na chlodnik mniam mniam, apozatym moj dziadek mialby dzis urodzinki,moja mama jutro ,a ja pojutrze,i stara dupa ze mnie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jutro raczej już nad malte nie pójdę - to jest jednak dla mnie wyprawa. Pozdrowienia przekażę julce i oślinionej jutro bo jade do pracy zawiezc L4 to wpadne do nich na oddzial. A co do odwiedzin to bardzo dziękuję - podeśle ci mailem mój nr telefonu żebyśmy mogły się jakoś skontaktowac ze sobą. Jutro jak wroce od gina to na pewno będę wiedziała już więcej to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo:D:D:D to my po długiej nieobecności:) jak wiecie jesteśmy w szpitalu:( ale już jest lepiej:) aga🌻 nie mam żadnych \"prac badawczych\";) piszę pracę z filmu:) jak tam twoje krzysie się sprawują? brzusio🌻 dziękujemy za wszystkie pozdrowienia:) paulinka nam je przekazywała:) czytam tu, że twoja zuzia to mały łobuz;) paulinko👄 od obślinionej, a ode mnie 🌻 czekamy na twoją jutrzejszą wizytę:D:D:D buziaki j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuśki:D Taka piekna pogoda a ja musze w domku siedzieć :( do końca tygodnia musze napisać prace zaliczeniowe i do końca maja musze oddać magisterke, wiec mam troche pracy, niestety ciężko jest sie skupić kiedy maluszek \"fika koziołki\" w brzuszku!! Słuchajcie czy na Polnej i w Klinice Św.Rodziny trzeba coś płacić za znieczulenie zewnątrzoponowe?? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Już po wizycie u gina. Szyjka maciciy zaczyna się skracać. Dostałam skierowanie do szpitala i zgłosiłam się dzisiaj na I.P. odsiedziałąm tam godzinę po czym okazało się ze nie ma miejsc i mam przyjechac jutro rano. Narazie mam być tylko na badania i ustalenie terminu cc. Mam nadzieje ze jeszcze przed porodem wypuszczą mnie do domku. Ja mam w niedziele komunię i musze na niej być!!!! Pozdrawiam Buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie :) Paula to juz pewnie niedługo będzie Patryk z Wami :) Paula mój adres zansz to jak będziesz wiedzieć co i jak to mi napisz na maila żebym wiedziała kiedy was odwiedzić :) Brzusio może sie umówimy razem na odwiedziny u Pauli? Ja cały czas was czytam ale czasem nie chce mi sie nic pisać ostatnio pisałyście o szkole rodzenia i ja tak sie cały czas zastanawiam ale chyba nie pójdziemy szkoda mi kasy a przy porodzie jakoś damy sobie radę a może znacie jakąś dobrą położną z Polnej ? Pewnie Julia bedzie coś wiedziała!!! Julia gdzie jesteś!!!! Jak tam obśliniona :) mam nadzieję że pomału coraz lepiej z Jaśminką a pozatym to cię podziwiam za mocne nerwy :) oby tylko z Jaśminką wszystko było dobrze trzymam kciuki :) a co do pracy to masz fajnie u nas trzeba robić badania i wsumie to ja mam pracę napisaną ale jeszcze muszę skończyć opraocowanie badań a z tym już gorzej :( a ostatnio słyszałam fajne określenie na dzidziusia : całe nasze życie w depozycie mego brzuch śpi !!! pa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis sa moje urodziny stawiam piwko bezalkoholowe i ciacho minimisiu🌻 pomysl fajny z odwiedzinami moj numer tel.500685620 to sie zdzwonimy, rzeczko zapomnienia🌻 z tego co wiem od moich kolezanek to za zz.czeba placic ale ile to niewiem,a co chcesz sobie zafundowac???ja po rozmowie z gin zdecydowalam ze sprobuje rodzic normalnie,bo 99% porodow z zz. konczy sie kleszczami lub proznociagiem.cos za cos nie boli ale niewiesz kiedy przec.przynajmniej ja tak slyszalam pa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusio najlepsze życzenia wszystkiego dobrego i zdrowego malucha aprzedweszystkim powodzenia w życiu 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 a ja mam urodzinki też niedługo bo 24.05 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie wiem jak będę rodzić na razie zbieram informacje, ostatnio ogladałam w TVN Style reportaż o znieczuleniu zewnatrzoponowym i niestety nie raczyli powiedzieć o przykrych konsekwencjach! Radzili jednak aby zdecydować się przed porodem i poinformować zaraz po przyjeździe do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za zyczenia jutro do was zajrze ,to napisze cos wiecej paula ty mnie ratujesz zproblemow komputerowych!!!!jak ja mam zmienic wiek na 28??????/pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczyny:) my nadal w szpitalu, jaśminka kotłuje się w łóżeczku i nawet nie myśli o tym, by iść spać:D edytko🌻❤️👄 z okazji 28 latek:D by zmienić swój wiek, wchodzisz na głównej stronie kafe na opcję: internautko zarezerwuj swój nick, wchodzisz w swój profil i kasujesz 7 na rzecz 8:) mam nadzieję, że wystarczająco obrazowo opisałam co należy zrobić:classic_cool: minimisiu🌻 rodziłam na polnej, ale przez cc,więc nic nie wiem o położnych, znam tylko z opowiadań jednej babki, która leżała razem ze mną, położną o imieniu ewa, która jest podobno rewelacyjna, niestety nie mam na nią żadnego namiaru:( przykro mi, ale tym razem nie pomogę:o rzeczko🌻 w świętej rodzinie zzo jest bezpłatne, ale rzeczywiście trzeba o nie wołać na wstępie. ja miałam na polnej, znieczulenie podpajęczynówkowe i bardzo je sobie chwalę:) wieści od pauli- jest w świętej rodzinie, mają jej wyznaczyć termin cc i paulinka ma nadzieję, że uda się jej jeszcze wyjść na przepuskę na ten weekend, bo jej bratanek/chrześniak ma komunię:) to by było na tyle, ja wracam do pisania, bo chciałabym jutro skończyć pracę i oddać ją profesorowi w poniedziałek:) trzymajcie się babeczki👄 julia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki A ja już w domku. Porobili mi wszystkie badania. Wg usg mały ma 2500-2800 g a termin cc ustalili na 31 maja. Do 30 maja mam L4 i tego samego dnia przyjęcie na oddział. Dzisiaj miałam rozmowę z ordynatorem i bardzo mnie ten facet zdenerwował ponieważ potraktował mnie tak jakbym sobie sama wymysliła cc i kalpki na oczach i nic więcej nie chcę wiedzieć. Zaproponował mi naturalny poród ale bez parcia - jak to ujął są różne metody na wyciągniecie dziecka bez parć - kleszcze albo próżnociąg, więc mu od razu podziękowałam za takie metody. Powiedziałam mu ze to ja już osobiscie wole mieć powikłanai po cc ale za nic w świecie nie pozwolę na skończenie porodu jego metodami żeby przypadkiem moze mi jeszcze dziecko uszkodził. A ostateczna decyzja należała do mnie więc będzie cc :) uparłam się i nie dalam się przekonać jego gadaniom!!!! Cieszę się ze jestem już w domku - wczoraj to ja myslałam że tam umrę z nudów!!!! Leżałam na sali z dziewczynami które już urodziła bo niestety nie było miejsc i widziałm te śliczne maleństwa - takie piękne kruszynki!!!!!!! Cudowne to było :) Brzusio wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek - duuuużo zdrówka i szczęścia :) Julia dzięki za wsparcie duchowe :) ucałowania dla oślinionej i piątka od Patryka. Cieszę się ze wy już w poniedziałek tez wychodzicie do domku. Pozdrawiam was gorąco - jeszcze się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klinika św. Rodziny. Ogólnie lekarze są bardzo wporządku mili i wszystko jest ok, opieka pielęgniarska super - byłam bardzo zadowolona. Tylko ten jeden jest taki dupek. On jest ordynatorem. Nazywa się Nowakowski. Nie przypadł mi do gustu. Prowadził mnie dr Nowak - cudowny facet, i super opiekuńczy - on jest tez anestezjologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×