Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Gość GABRYSIAAAAAAAAA
Dziewczyny czy któraś wie ile płaci się teraz za poród w Poznaniu, jeżeli osoba jest ubezpieczona lub nie jest, jaka jest róznica? ile płaci sie za znieczulenia, poród z mężem? lub cesarka, jak się nie ma ubezpieczenia? i czy pokój można wykupić za dopłatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Goba mamusie zapracowane, ja małą wyszykowałam do szkoły i teraz buszuje po necie za nowym odkurzaczem bo mój stary w sobote zastrajkował już na amen, chyba zdecyduje się na zelmera, a jak tam samopoczucie? mam nadzieje, że dobrze, buziaczki 👄 a pogoda kiepska, wole jak jest cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś BINGO! u mnie taki młyn, że drugie śniadanie zjadłam o 16 a obiad o 21 dzisiaj robiłam Bubu morfologię itd... od wczoraj miałam stresa jak on to przeżyje; a on jak zwykle mnie powalił, bo jeszcze z panią od pobierania dyskusje prowadził :-) no a Oli ma wytrzymac jakies 3 miesiące o ile da radę, bo chirurg mówił, że lepiej coby nabrał ciałka i wigoru przed operacja; a jak nie to niestety jak najprędzej poza tym znów ma katar - a ja mam dość poza tym człowiek uczy się całe życie nie pisze się przepuchlina tylko przepuklina ;-) narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida ładnie a ty co robisz o 1 w nocy?pracujesz w domu?:-o mamy nadzieje ze oli da rade silny chłopak z niego,a katar ma bo pyłki lataja-nie martw się,a bubu-odwazny facet-za mama? a gdzie reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane 🌼 lida ty to dopiero w kość dostajesz, ale stwierdzam że świetnie dajesz sobie rade, trzymaj się i jestem pewna, że wszystko będzie dobrze 🌼 dla ciebie i dzieci :) Goba jak tam widze, że już od rana zaglądasz, dobrze, że pogoda się poprawiła, może tobie też samopoczucie się poprawi? :) a powiec rybeczko gdzie będziesz rodzić bo zapomniałam ;) (wiesz ta skleroza) pozdrawiam, a gdzie reszta kobitek? strajkują czy co? do raportu proszę!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś po relacji minimisi jade na lutycką-miałam jechać do raszei ale zmieniłam zdanie.mi zostało 23 dni-już czekam jak na szpilkach teraz-a cignie się niesamowicie-mam nadzieje teraz troche zleci bo weekend jest i może coś porobimy rodzinnie,potem bede liczyć do 31 bo córa ma w przedszkolu festyn no a potem już do terminu-mam nadzieje ze pojade wczesniej .na poczatku czerwca biore się za generaln porzadki w domu wiec może mnie ruszy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba tylko nie przesadzaj z tymi porządkami, gdzieś czytałam, że dziewczyny piją herbatki z liści malin, ale nie wiem czy to pomaga ;) trzymaj się kochana i zdawaj relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej normalnie poemat.... Olek dostaje od wczoraj cudowną "miksturę" zapisaną przez panią doktor; chyba ruszyły mu już te jelitka, bo spal grzeczniutko od 19; a przed chwilą obudził się krótkim miałknięciem, wypił i zasnął znów cichutko; dlaczego tak nie było wcześniej :-) przynajmniej oszczędzamy tę jego nieszczęsną przepuklinę dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo niet? to tylko podpisuje listę chwaląc sie jedynie, że dziś tez zapowiada się błoga, spokojna noc Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku... sama ciągnę ten topik? Goba fajne zdjęcie; spakowana już? monis a ten odkurzacz juz kupiłaś? :-) a my jutro jedziemy na Szpitalną do chirurga usłyszeć wyrok pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida dzieki za dobre słowo ja już dawno spakowana-tylko czekam a wam zycze powodzenia u lekarza dajcie znać co i jak. paula a ty pracy szukasz 24h/dobe? minimisia nic nie pisze a moniś namietnie sprzata nowym odkurzaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśmiałam się goba :) :) nie sprzątam namiętnie, choć odkurzacz kupiłam, zelmera taki jaki chciałam i jestem baaardzo zadowolona :) :) właśnie wróciłam z badania, takie troche nieplanowane, ale dostałam skurczy i się zaniepokoiłam, oczywiście jak mnie podłączyli pod ktg to się uspokoiło bo leżałam ale jak wstałam to dawaj na nowo, więc leeeeeeeeeeżenie!!!!!!!!!! zrobili mi też usg, jest na 100% chłopak, aż sami się śmiali, że pokazuje klejnoty aż miło ;) ale za to lekarka próbowała zrobić zdjęcie buźki na 3d ale paskunik jeden rączkami zakrył buźke!!!! :) :) urwis jakich mało!!! ciągle się kręci, kopie, biedna położna (moja sister ;) ) co udało jej się znaleść tętno małego na KTG to siup i małego już w tym miejscu nie było!! a waży prawie 1600g więc pewno 4kg przy porodzie i kto go urodzi bo ja się wypisuje! ;) no ale to jeszcze 2msc wię zobaczymy goba jeszcze troszke i wielki finał, och ja czasami też już bym chciała, trzymam ogromnie kciukaski 🌼 lida daj znać co i jak u lekarza 🌼 buziaki 👄 dla całej reszty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki, znowu ja coś bazgrole, co tam poznanianki? och wzywam mamusie do podpisania listy :) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Goba wpis super też się uśmiałam. U nas ok dzisiaj Wiktoria kończy miesiąc jeju jak ten czas leci :D. Z dziećmi daje rady bez problemu no może czasem są lekkie zgrzyty ale ogólnie młodszej to prawie nie słychać w domu tylko starszy dokazuje czyli jakby nic sie nie zmiemiło. Codziennie wychodzę z nimi na 2 godzinny spacer połączony z zakupami a potem muszę wracać do domu bo starszy idzie spać. Powiem wam szczerze, że myślałam że będzie wiekszy sajgon z dwójka dzieci a tymczasem luzzzzzz głównie jest to zasługa młodszej bo jest grzeczna śpi je a jak nie śpi to nie robi koncertów tylko grzecznie leży. Znalazłam wreszcie smoczek idealny dla niej i tym sposobem o 20 dzieciątko już śpi razem ze starszakiem a my mamy czas dla siebie. W nocy wstaje 2-3 razy ale tylko karmie i przewijam odkładam do łóżeczka i sama zasypia. Wogóle musze pochwalić moje maluchy bo dają odsapnąć rodzicom. Ostatnio nie piszę bo całe dnie jestesmy na działce i staramy się coś zrobić. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej już wróciliśmy i tak: lekarz pępek od razu obdarł z tego "cudownego" i bezcennego (8zł) plastra; powiedział, że to nie ma sensu a pępek całkiem nieźle wygląda i mamy sie nie przejmować gorzej z drugą zarazą; i tak jak przed obejrzeniem opowiadał, że on stosuje metodę przedłużania w czasie, czyli: za 3 miesiące, potem jeszcze za miesiąc a potem jeszcze po tygodniu; oby jak najpóźniej; ale jak obejrzał Olinka to zapytał tylko kiedy kończy 3 miesiące i zarezerwował termin; nic nie powiedział, ale taka sytuacja wskazywałaby, że wesoło chyba nie jest..... ale póki co ... cisza.......... obydwa trutnie śpią.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj byłam w sierakowie u kumpeli jest tam na weekendzie. skurcze mam jak miałam i dalej nic,ale jeszcze 20 dni wiec.... pozdrawiam was wszystkie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie znowu zapracowane??? a ja się nudze-niech już kubuś przyjdzie na świat bede miała co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba ciesz się tym stanem :) jeszcze będziesz marzyć żeby Kubuś chociaż na chwilkę znalazł się w brzuszku i teraz korzystaj z życia ile możesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisia myślisz że tak bedzie? pogoda piekna wstawiłam pranie robie zupe i słabo się czuje-ciśnienie tradycja 108/66.a co u was? lida fajne brzdące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu co?strajkujecie czy co?wiem ze macie mniej czasu ale meldować się prosze. ja się jeszcze kulam-niestety.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czuje się różnie raz lepiej raz gorzej,ale ogólnie nie jest źle.tylko mogłoby już być po wszystkim.bede informować na bieżąco co i jak-i tak codziennie pisze więc narazie w 2 paku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem nie bardzo mam czas pisać, bo nawet nie mam czasu czytac ;-) walcymy z kolkami; katastrofa! narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się w całości-sprzam namietnie od wczoraj popołudnia. lida współczuje-tez to przeszłam z córką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błogie NICNIEROBIENIE!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeden śpi a drugi z babcia na spacerze..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×