Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Cześć Witam nową koleżankę i zapraszam do pisania ja zamierzam rodzić na Polnej mam z tego szpitala lekarza i jak byłam w szpitalu (zasłabłam) leżałam w sumie 2 dni to trochę sie im przygladałam i musze powiedzieć że byłam zadowolona ale jak jest przy porodzie i po nim to nie wiem :( Paula przykro mi ale ci nie pomogę bo ja studiuję socjologię a to raczej nie te tematy ale też mam dosć pisania pracy i cięzko mi sie do tego zabrać pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) przybyłam lekko ożywić topic:P czytałam was na bieżąco:) aga🌻 gratuluję synusia❤️, imiona będzie miał dokładnie jak mój mąż- krzysztof jan:) edytko🌻 tobie gratuluję córeczki:) ja także mam manię związaną z h&m:) lala ma stamtąd większość ubranek, polecam także smyka:) paula👄 do ciebie się wstręciulo nie odzywam, bo nie chcesz z nami spacerować;) odezwij się na gygy:) z pracą też ci nei pomogę, bo piszę z kulturoznawstwa:D witam nową koleżankę🖐️, ewo-ja rodziłam na polnej, ale przez cc, więc nie wiem jak jest z położnymi:( trzymajcie się babeczki- do kiedyś 😘 julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki!!!! witam wreszcie julke!!!!jak mala?????paula niestety nie moge tobie pomoc,poniewaz chodzilam na inny kierunek.witam nowa kolezanke-ja zamirzam rodzic w raszei,poniewaz tam leczy moj gin.od maja ide do szkoly rodzenia,wiec wszystko sobie poogladam.jejku niewiecie jak ja sie nie moge doczekac sobotki--wyjazd..znalazlam fajne zdjecia o porodzie pozniej podesle stronke.niewieci e moze gdzie przegrywaja filmy na kasecie vhs,na plytke??????pozdrawiamy ja i moja zuzia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! Julia - ty łobuziaro :P jutro obowiązkowy spacerek ;) Szkoda że nie miałyście czegoś podobnego - ja dzisiaj byłam w czytelni na AE i uwierzcie mi że nic tam nie znalazłam do tej pracy. Do mgr dużo i pokserowałam sobie ale do tej na temat kosztów - zero!!!! nic!!!! szok!!!! Buziaki 👄 dla mamuś i ich pociech oraz dla kobietek kltóre są jeszcze 2 w 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio gdzieś to widziałam w jakimś punkcie fotograficznym - w którymś z marketów ale nie pamiętam już gdzie to było. Nie wiem czy czasami nie auchan w komornikach lub swadzimiu, ale najpierw popatrz w poznaniu. Tylko tyle mogę ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa25
Czy Mamusie z Poznania mogą odpowiedzieć biednej Toruniance na jedno małe pytanko. Otóż wczoraj po południu zrobiłam sobie test i... Na ulotce było napisane, że jeśli pojawią się dwie kreski, nawet jeśli jedna niewyraźna tzn że JESTEM. U mnie jedna jest wyraźna, a druga nie za bardzo, ale jak by nie było JEST. Czy macie jakieś doświadczenia w podobnych wynikach, bardzo proszę odpowiedzcie, bo nie wiemy czy możemy już się cieszyć z rodzicielstwa? A wizyta u ginesa dopiero za 3 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - powtórz test za pare dni. A kiedy była u ciebie planowana miesiączka? Nieraz tak się zdarza więc lepiej powtórzyć test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusio27
naajlepiej powtorztest za 2-3 dni.a wogole to ile spoznia ci sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja leclerc;) zmieniłam nick:) wracam na stare śmieci:P będę was zamęczać:D nie martw się aguniu🌻 ja tu będę zawsze:D paulinko👄 nie mogę się doczekać spacerku:) szczerbata wciąż śpi (dosłownie nie wiem, gdzie to napisać:) ) brzusio🌻 tak a propos nie wiem czego, to moja siostra ma na imię zuzia:) moje i jej imię, stały się aktualnie bardzo popularne:classic_cool: wczoraj byłam z lalą u pani dr, która prostowała mi zęby, bo teraz do niej chodzi moja qmpela i pojechałyśmy razem:) ale jaśmina była nieznośna:D:D:D wywaliła na podłogę 2 ślinociągi i wagon chrupek:D a tak w ogóle, to chyba jej rosną góne zęby:) obudziła się:) w czasie jak pisałam posta:) już siedzi przewinięta i z flaszką:D wczoraj odniosłam sukces innej natury: ugotowałam jaśminie obiad, który ona w dodatku- ZJADŁA:D przed chorobą jadała tylko i wyłącznie deserki ze słoiczków, a teraz raptem zjadła prawie pół kartofla i marchewki!!! jestem dumna z nas obyswu- ja przełamałam wstręt do gotowania, a ona do jedzenia:D a propos jej stanu zdrowia- jest uczulona na wszystko, łącznie z ryżem:o jest na produkcie mlekozastępczym (bebilon pepti) no i od wczoraj na ziemniaku i marchwi. jest bezglutenowa i uczulona na laktozę (cukier z mleka), trochę niewesoło, ale ja się nie łamię:D jakoś to będzie:) okej:) napisałam WSZYSTKO co słychać u nas, teraz się proszę mi to ładnie meldować:D a tak w ogóle, to proponuję, byśmy się spotkały wszystkie- może za tydzień albo dwa i poplotkowały:D:D:D np. na starym rynku?????????? buziaki julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewo! nie jestem żadną znawczynią, ale ja bym powtórzyła test po terminie spodziewanej miesiączki:) życzę powodzenia w dalszym testowaniu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimisia, wygląda na to, że ja będe pierwsza :) wiec dam znać jak to wszystko wygląda po porodzie w szpitalu, choć na razie staram się o tym nawet nie myśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za spotkaniem, jak najbardziej! Na starym rynku, może być! :P:P:P:P:P:P:P:P:P Albo w Rzeszowie, w końcu jest o rzut beretem ode mnie... :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!! Z Julia i obślinioną ;) mamy już pierwszy spacerek za sobą - było super - zapraszam do przyłączenia się !!!!!!! Isia zapraszamy do nas na spacerek w przyszłym tygodniu :P W Poznaniu piękna pogoda, słoneczko, cieplutko. Dzisiaj na cytadeli opalałam się pierwszy raz na ławeczce :) pierwszy promyki chyba mnie chwyciły :D Buziaki 👄 i ogromniaste buziaki dla obślinionej z którą sobie dzisiaj pogaworzyłam w jej języku trochę hihihi ;) 👄 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek:) my także po spacerku;) w bardzo miłym towarzystwie:D jaśmina była niegodziwa jak rzadko:P:P:P na szczęście paulinka to oaza spokoju:D poplotkowałyśmy sobie bardzo miło, także o was miłe mamusie:P zapraszamy na kolejny spacer:D pozdrawiamy serdecznie:) j&j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa25
Otóż okres powinnam mieć już dwa razy, pierwszy około 24 marca a drugi parę dni temu, a więc spóźnia się już troszeczku. Cudem zapisałam się do ginekologa na ten piątek, więc się wyjaśni, przy czym nie omieszkam Was powiadomić jaki będzie wynik. Wydaje mi się, że jestem, mam wszelkie objawy typu powiększone piersi, mdłości i częste siku, no i brak okresu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌼 ewa z tego co piszesz ,to wedlug mnie powinnas byc w ciazy,ale specjalista nie jestem,wiec daj nanm znac jak bedziesz cos wiedziec.jezeli chodzi o spotkanie to jestem za.julia fajnie ze mala ma sie dobrze.❤️niewiem jak wy laseczki, ale ja od pewnego czasu nie moge spac,a rano wczesnie sie budze : czy to normalne.mojej malej kupilam w dyziu fajny lezaczek ,wogole duzo tam fajnych rzeczy.jutro ide robic sie na bustwo tzn.kosmetyczka ,a w piatek fryzjer,,i wreszcie wyjazd.....odwiedzilam pare razy stronke \"rodzimy w lipcu\",ale jakos nie moge zlapac tematu,tak wiec zostaje tu.koncze ,bo sie rozpisalm.pozdrowienia dla mamus milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo:D edytko🌻 proszę się nigdzie stąd nie wynosić, bo z nami zawsze i o wszystkim możesz pogadać:) a jakieś tam wstrętne baby, i to w dodatku pewnie nawet nie z poznania!;););) nigdy nie zastąpią ci nas:classic_cool: idź na wszelkiego rodzaju upiększania i odpocznij!!! z tym spaniem- paula też tak ma:) no i ja w ciąży też spałam max do 6 rano, chyba każda z nas ma/miała jakieś zaburzenia snu:o nie matrw się- jak zuzia już się urodzi, to będziesz spała jak zabita, tylko ona ci nie da;) paula👄 o swetrze i kapelocie wiesz już wszystko:classic_cool: powtarzamy, że było nam ogromnie miło w twoim towarzystwie i zapraszamy na kolejne spacerki:) minimisiu🌻 wracaj pasqdo;) idziemy się przewinąć, bo chyba jaśminek wyprodukował balasek:) buziaki pa j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! Jestem grzeczną dziewczynką i piszę prace mgr :) bo na jutro popołudniu umówiłam się do fryzjera :) muszę sobie trochę samopoczucie poprawić ;) Julia - i nawzajem :) ucałuj małą gadułę ode mnie 👄 Ewa - stawiam na ciążę :) chociaż ekspertem nie jestem - jak tylko bedziesz coś wiedziała to pisz :) Brzusio - tak jak Julia pisała - ja tez mam kłopoty ze spaniem - no ale to są już uroki ciąży :) i ani mi się waż zmieniać topik i od nas uciekać :P bo jak to zrobisz to na gołą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paula ja właśnie jem kanapkę z dźemem i ogórkiem kiszonym :( wiec nie przejmuj się nie ytylko ty jeszcz dziwne rzeczy Co do spotkania to ja bardzo chętnie :):) a szczególnie po 15 maja :) Z tym spaniem to u mnie też tak jest budze sie rano i mam wrażenie że ciagle jestem niewyspana:( Kupiłąm już trochę ciuszków dla małego na allegro i stale sobie obiecuję ze już dosć ale nie moge sie powstrzymać dobrze że wiekszosć ciuchów jest do 1 roku wiec mały w tym trochę pochodzi Ewa wg mnie jesteś w ciaży ale najlepiej idz do lekarza a on potwierdzi:) i tym sposobem przestanę być najmłodszą mamą:) Trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja kasiulka
robi takie ładne ciepłe jasnobrązowe kupcie, a titititititi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aguś!!!! Ja bym wolała to spotkanko zrobić jeszcze przed 15 maja, bo 15 wlasnie idę juz do szpitala. Dasz radę? Co do ubranek to już nie patrzę na allegro bo też bym nie mogła się opanować a potem by wyszło ze mały wielu ciuszków nie założy w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula jasne że dam radę a jak będziesz w szpitalu to moge cię odwiedzać zeby ci nie było smutno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś no to super!!! To na kiedy się umawiamy? A w szpitalu na pewno będzie mi bardzo miło bo tam można jajo znieść ;) z nudów Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, z tym spaniem coś jednak jest, w pierwszych miesiacach mozna bylo spac do 12 a teraz:( pobudka duzo duzo wczesniej, juz sama nie wiem o co w tym wszystkim ;) ..może to już jakies przygotowanie do wstawania co 2 godziny i braku snu niedlugo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa26 - to już tak jest w ciąży :) ale masz rację - przynajmniej mamy przygotowanie do tego zeby wstawać w nocy co 2-3 godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie macie plany na dluuuugo weekend? jesli dopisze pogoda bede krecic kolka wokol Malty - moze sie spotkamy? pzdr ps. zniklam oczywiscie z powodu malego - wiecznie cos. jak nic mu nie jest to mam najcudowniejsze dziecko pod sloncem. teraz na tapecie: plesniawki i przepuklina. na kornickiej przyjmuja dopiero w czw! wiec zostaje dyzur chirga na krysiewicza ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×