Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Gość minimisia
Witam Troszkę o was wczoraj zapomniałąm i przepraszam ale teraz mam wypłaty (pracuję w dziale personalnym) i jest taki kocioł że ja wczoraj wróciłam do domu dopiero o 20 a dzisiaj zaraz sie zbieram i już jadę do pracy niestety taki urok pracy do 10 tak jest zawsze wczoraj się tak zaczęłam zastanawiać jak aj długo tak pociągnę tyle godzin w pracy ale dobrze sie chociaż czułam tzn byłam zmęczona ale brzuszek nie bolał Jesteśmy na etapie patrzenia na naszego dzidziusia (na zdjęciu) i wczoraj odkryliśmy łożysko i pępowinę :) dochopdzę do wniosku że dziecko to ogromny Boży cud. W sprawie komisów to ostatnio gdzieś widziałąm ale nie pamiętam gdzie jak sobie przypomnę to dam znać a swoją drogą to świetnie znacie takie miejsca w Poznaniu z czego ja sie bardzo cieszę bo ja nie mam nikogo w najbliższym otoczeniu kto miałby małedziecko więc nie mam nawet gdzie dowiedzieć sie co warto odwiedzić . Paula bardzo sie cieszę że tw.ój dzidziuś kontaktuje sie z tobą ja jeszcze muszę długo czekac ale to napewno super przeżycie . Musze wam powiedziec że mam straszny apetyt ja poprostu pochłaniam jedzenie czy wy też tak miałyście ? trochę sie boję że jak będę tak jadła to pod koniec ciaży będę ważyć z 80 kg dodam że jestem bardzo szczupłą i teraz waże 50 kg. . Nie chcę też ogranicza jedzenia bo boję sie że to może zaszkodzić dziecku a jakie są wasze opinie? Widzę że grono studentek tez sie tutaj znalazło ja jestem na V roku jak wam idzie pisanie pracy no i co studiujecie ? pa idę jeść śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja tez jestem studentką V roku, jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej. Studiuje na prywatnej uczelnii (WSZiB) kierunek zarządzanie i marketing na specjalności rachunkowość jednostek gospodarczych ;) Minimisia oszczęzaj się i nie przemęczaj za bardzo. Sama zobaczysz jak ten czas szybko zleci i juz niedługo poczujesz pierwsze ruchy maleństwa :) Ja na początku tez miałam straszny apetyt ale nie przejmowałam sie tym jadłam to na co miałam ochotę i przytylam w ten sposób w pierwszym trymestrze aż 5 kg - teraz sie wszystko unormowało iprzytylam tylko 1 kg, tylko mam pewnien problem bo jak teraz jem takie mieszanki wybuchowe ;) jak na początku ciąży to mam straszne rozstroje żołądka :/. W tej chwili ważę 60 kg a przed ciążą miałam 54 kg. Poznanianka dzięki za info o sklepach na pewno się przyda :) ladybird - jak cos będę wiedzieć na temat kawalerki to dam ci cynka, ale jeśli chceilibyscie kupić to naprawdę lepiej kupowac przez biuro nierruchomości ponieważ tam sa mieszkania sprawdzone, bez żadnych zadłużeń. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i wasze maleństwa :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim:) moje dziecię właśnie pochłania drugie śniadanko, więc zaglądam do Was:) rzeczko- dziękuję za polecenie agencji, być może skorzystamy, na razie- wczoraj dostałam mail-a z alternatywy z opisem 5 mieszkań do obejrzenia i 2 wydają się nam być bardzo atrakcyjne. może Twój mężczyzna mógłby się wypowiedzieć na temat tej agencji? co do szkoły rodzenia- nie wiem, bo moje cc było planowane od początku, ale podzwoń może po szpitalach i zapytaj o to jak w każdej z tych placówek to wygląda minimisiu- dbaj o siebie, apetytem się za bardzo nie martw, bo karmiąc piersią i tak zrzucisz to, co Ci przybyło. leżałam w ciąży i przytyłam 27kg, zostało mi jeszcze z 10, ale już jest o niebo lepiej, plusem jest to,że mam ponad 180cm wzrostu i chyba bym musiała się roztyć do 100kilo, bym wyglądała naprawdę grubo:P:P:P paula- kupa moich znajomych z ogólniaka skończyłą Twoją szkołę:) pozdrawiam serdeczni i znikam, bo mała wyprodukowała minę przeciw piechotną;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szkoły rodzenia to wiem od koleżanek że są płatne - w szpitalu św rodziny kosztuje to 300 zł . nie wiem jak w pozostałych. Ja tak samo jak julianka 80 wiem że będę miała cc - ponieważ sa u mnie przeciwskazania zdrowotne do rodzenia siłami natury, także ten problem mnie nie dotyczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczyny :D:D:D widzę, że tu dziś mało- ludno;) piszcie co u Was:) goja- gdzie zniknęłaś??:) dobranoc- słodkich snów:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ale tutaj pustki. Bardzo rzadko się odzywacie laseczki ;) . Piszcie o sobie i mam propozycję dla wszystkich. Wpisujcie się do tabelki - im więcej nas tym lepiej :) Mnie wczoraj brzusio bolał az musiałam no-spę łyknąć, ale jak wyczytałam w necie z moich objawów wynika że to więzadła się nasiągają i dlatego jest ten ból ale to normalka w ciąży więc nic groźnego :) Pozdrawiam Was gorąco!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Nick..........Wiek......Termin porodu/Wiek dziecka.....Dzielnica Paula24.......24..................05.06.2006................Winogrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha dziewczyny! Co do tej tabelki oprócz wieku dziecka wpiszcie w nawiasie imię :) Nick............Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię).............Dzielnica Paula24.........24................05.06.2006......................Winogrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry paulo i reszto mamusiek, które gdzieś przepadły;) super pomysł z tą tabelką, wpisujcie się dziewczyny!! paula- pamiętam ten ból- naprawdę nieprzyjemna sprawa, ale poboli i przestanie, więc- bez obaw:)) pogoda dziś pasqdna, a ja muszę wziąć jaśminkę i wybyć z domu- nad nami jest remont i chyba burzą ściany działowe- mała się drze strasznie:( pojedziemy do miasta, chociaż przed chwilą słyszałam w \'esce\', że odczuwalna temperatura, to aż -8\'C!!! nie wiem, czy to poznań, czy suwałki;) na koncie mam pierwszy większy sukces pedagogiczny- na wczorajszy obiad bejbik zjadł cały słoiczek jabłuszka+ wypił całego bobofruta:D:D:D a przez ostatnich 10 dni- w ogóle nie chciała jeść...dziś popołudniu przychodzi nowa opiekunka, ma na imię daria i trochę się boję, bo poprzednia, to była totalna klęska:/ trzymajcie się mamuśki i dzidziusie/ brzuszki;););) buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga 77
Nick............Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię).............Dzielnica Paula24.........24................05.06.2006......................Winogrady Waga77.........28................Franek-3 miesiące..............Rataje Julianko my z Frankiem nie wychodziliśmy wczoraj i dzisiaj bo właśnie jak powiedzieli w radiu ze odczuwalna -8 to nam się odechciało......super że Jaśminka tak pięknie je....mój Franek jeszcze tylko na piersi ale też kiedyś będę mu wciskać nowości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BĄK
Cześć Mamuśki. Ja też jestem z Poznania, a dokładnie z Winograd i szukam fajnego lekarza, który poprowadziłby moją ciąże. Intensywnie z mężem staramy się o brzdąca :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Hej Witam wszystkie mamusie Witam nowa kolezankę z Winograd :) i zachęcam do wypowiedzi :) U mnie wszystko dobrze brzusio rośnie i co najważniejsze nic mnie nie boli , muszę w przyszłym tygodniu zrobić badania i mam nadzieję że wyjdą świetne :) Julianka swietna z ciebie mamusia :) a twoją córeczkę pogłaskaj po główce za to ż etak ładnie mamusi słucha Brawo!!!! Nick wiek termin porodu dzielnica minimisia 24 chyba 30 sierpnia(nie ustalony) Winogrady Cieszę się ze u was wszystko dobrze Paula nie przejmuj sie skurtczami poboli ale myśl o tym że twój dzidziuś dobrze sie rozwija a to najważniejsze :) :) Ostatnio stwierdziłam ze ciąża mi bardzo służy dobrze sie czuję , dzidziuś rośnie, nie mam mdłości ani wymiotóę trochę apetyt duży już widze po ciuchach ile przytyłam no i prochę urósł mi brzuszek :) Miłego wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamulki:))) witaj bączku:) mam świetną panią ginekolog, ale prywatnie, więc jeżeli chcesz na nią namiary- daj znać:) dziś miałam \'dzień matki\' dziewczyny, mąż zrobił mi najcudowniejszy prezent od nie wiem jak dawna- w nocy jak zwykle wstawał do małej, rano wstał, przewinął ją, nakarmił i wziął do drugiego pokoju, a ja spałam do 11.25:D:D:D żadna kobietka, która jeszcze nie jest mamą nie będzie potrafiła w pełni pojąć co to za luksus... w ciąży kiepsko spałam, a po ciązy- 6 rano, to godzina zaporowa, więc od mniej więcej roku- chodziłam niewyspana:D:D:D aż do dziś:D:D:D sorry, że się tak roztkliwiam nad tym faktem, ale jestem taka wypoczęta, że to nie do wiary:D:D:D aktualizuję naszą tabelkę:D Nick............Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię).............Dzielnica Bąk...............?.....................?................................Winogrady goja_po.......................................................................... julianka_80......25.............Jaśmina/ 26.08.2005..........Piątkowo Minimisia.........24..............30.08.2006......................Winogrady Paula24.........24................05.06.2006......................Winogrady Waga77.........28................Franek-3 miesiące..............Rataje zmykam pod prysznic:) buziaki mamuśki kochane:) super, że jesteście🌻❤️🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Witam ostatnio szukałam informacji o ciąży w internecie i jest tam mnóstwo informacji ale często mało konkretnych czy macie może jakieś strony, które są wg was świetnym żródłem informacji? oprócz lekarza oczywiście:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianla_80
minimisiu! w ciąży kupowałam mnóstwo gazetek typu 'mamo to ja' i 'dzecko', stamtąd czerpałam moją wiedzę:) jeżeli byś chciała, mogę ci je dać, bo dla mnie są już nieprzydatne, a może ty byś znalazła coś interesującego:) w sumie jedyną stroną, z której czerpałam, jest: http://niemowle.onet.pl/ a zwłaszcza z: http://niemowle.onet.pl/1095942,8,1,1120,7551,wszystko.html co tydzień sprawdzałam, co słychać u mojego maluszka:) pozdrawiam serdecznie i w razie czego służę radą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
julianka bardzo chętnie skorzystam z twojej propozycji a póki co idę sprawdzić stronę, którą mi podałaś a jak twoja dzidzia mam nadzieję, że masz spokojny wieczór :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisiu! jaśmin to mały aniołek- śpi już od 20.30:D początki są trudne, ale później jest już tylko lepiej, moja malutka całą noc przesypia od czasu, gdy ukończyła 6 tygodni:D:D:D buziaki mamunie. słodkich snów dla was i waszych maluszków. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry mamusie:D:D:D miłej niedzieli:D:D:D wyruszamy dziś na zakupy:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Hej a gdzie podziała sie reszta mamuś?????? Julianka mam nadzieję ze zakupy beda owocne:) piękna pogoda dzisiaj a ja siedze i pisze moją pracę :) miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór i dobranoc:D słodkich snów mamusiom i maluszkom:D jutro się raczej nie spotkamy, bo od rana, do wieczora mam zajęcia... trzymajcie się kobietki:D:D:D papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! witam w nowym tygodniu :) ja niestety narazie nie mam netu w domku dopiero jak zamieszkamy z miom kochaniem na ratajach to zainstalujemy stałkę a narazie koerzystam z netu w pracy. Co do wyboru lekarza to ja chodzę na fundusz i mam bardzo wspaniałego lekarza, poleciła mi go moja koleżanka i rzeczywiście było warto. Facet jest konkretny, miły zawsze uśmechnięty symapytczny, wszystko dokładnie objaśni opowie itp. Ja jestem z niego bardzo zadowolona, przyjmuje w szpitalu św. rodziny. Jak bedziecie chciały jakiś bliższych szczegółów to dajcie znać. U mnie skurcze juz minęły teraz tylko czuje ruchy maluszka :) mówią że ciąża leczy i to jest prawda - ja jestem (a raczej byłam) alergiczną a w tej chwili nie mam żadnych objawow alergii hurraaaaa!!! To jest cudowne uczucie! Julianka - gratuluję z okazji \"Dnia matki\" mnie to czeka od czerwca, ale narazie się na szczęście wysypiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co się z wami dzieje??????? Żadnej nie ma na forum???? Zaglądałam tutaj dzisiaj chyba ze sto razy i za każdym razem ZONG - buu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo paula:D:D:D ja tu tylko na sec. między zajeciami:D:D pozdrawiam serdecznie w ten mroźny dzionek:D:D:D papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
a ja jestem ale znikam jeść:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próba dopisania sie do tabelki :P Nick............Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię).............Dzielnica 1.Paula24.........24................05.06.2006......................Winogrady 2.Waga77.........28................Franek-3 miesiące..............Rataje 3.Bąk...............?.....................?................................Winogrady 4.julianka_80......25.............Jaśmina/ 26.08.2005..........Piątkowo 5.Minimisia.........24..............30.08.2006......................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn.23…………….26.07.2006…………………………….Łazarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może teraz będzie lepiej:) Nick............Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię).............Dzielnica 1.Paula24...............24................05.06.2006............................Winogrady 2.Waga77...............28................Franek-3miesiące....................Rataje 3.Bąk.....................?.....................?........................... ...... .....Winogrady 4.julianka_80............25.............Jaśmina/ 26.08.2005................Piątkowo 5.Minimisia...............24..............30.08.2006............................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn.......23..............26.07.2006.................... .......Łazarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za mały bałagan Nick............Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię).............Dzielnica 1.Paula24...............24................05.06.2006............................Winogrady 2.Waga77...............28................Franek-3miesiące....................Rataje 3.Bąk.....................?.....................?...................................Winogrady 4.julianka_80............25.............Jaśmina/26.08.2005................Piątkowo 5.Minimisia...............24..............30.08.2006............................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn.......23..............26.07.2006...........................Łazarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej minimisiu:D hej rzeczko:D fajne wprowadziłaś porządki w tabelce;) optuję jednak za alfabetycznym ustawieniem co, kto i kiedy, bo będzie nam łatwiej się wtedy znaleźć, ale to oczywiście tylko sugestia:) śpijcie dobrze:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Hej wstawać śpioszki:):):) Pędzę do pracy i mój dzień bardzo późno sie skończy:( Rzeczko - tabelka wyszła ci świetnie ja kiedyś próbowałam ale z marnym skutkiem:) mam do was pytanie dostałam skierowanie na badania od gina le wszystkie badania są płatne słyszałam że jeśli skierowanie jest od lekarza rodzinnego to nie płaci sie za badania czy to prawda? wyliczyłam wstępnie to będę musiała zapłacić za badania ok 60 zł. a jeśli mogę mieć je za darmo to wolę tę drugą opcję . Pa miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×