Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Gość Bąk
cześć Dziewczynki :) Własnie wczoraj zrobiłam test i dwie kreski jak nic :)))))) kiedyś już się tu wpisałam, ale jakoś nie chciałam zapeszać i tylko czytałam wasze wpisy. teraz chodzę ogłupiała- co dalej? Od razu do lekarza czy poczekać kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj bąku;) lekarz ciążę może stwierdzić chyba dopiero po 4 tygodniach od zapłodnienia, ale nie pamiętam jak to dokładnie jest. dla potwierdzenia- zrób jeszcze raz test, albo badanie krwi, ono rozwieje wszelkie wątpliwości:) powodzenia:) paula, powiedz jak tam rezultaty twojej \'próby\':) miłego popołudnia:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bąk
dzięki julianko, rzeczywiście jeszcze raz zrobię test i dopiero się zarejestruję. Ale dziwne mdłosci mi mówią, że to "to" :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Cześć Mamusie Pyrka witamy:) Bąku witamy u nas moją ciaże lekarz stwierdził w 5 tygodniu chociaą ja jestem pewna że to był dopiero 4 tydzień pierwszym objawem ciaży u mnie był fakt że kawę którą uwielbiałam przed ciążą mój organizm odrzucił tzn przestałą mi smakować i teraz wszystkie rzeczy, któe do ciaży uwielbiałąm jeść teraz nie moge nawet pomyśleć że mogłabym to zjeść bo odrazu robi mi sie niedobrze początek ciaży to także bóle brzucha ale ja nie miałam mdłości ani wymiotów napweno wszystko będzie dobrze ja zrobiłam pierwszy test jak mi sie okres spóżnił tydzień i było to 23.12 oczywiście odrazu pozytywny a następny 31.12 i też pozytywny a potem poszłam do lekarza 3.01 wg. nas dziecko poczęło się 4,5.12 więc jak byłam u lekarza miało dopiero miesiąc aha i piersi mnie strasznie bolały i trochę urosły a teraz jestem w 10 tygodniu :) A wczoraj moja szefowa strasznie mnie zdenerwowała dała mi tyle nowej pracy a ja mam 25 egzamin i chciałam sie trochę pouczyć już powoli nie daję rady i chyba od marca idę na zwolnienie niech sobie sama to wszystko robi pyta sie mnie na kiedy zrobię jej projekt a przecież ja mam jeszcze mnóstwo pracy i bez tego, no i wymyśliła że na 24.02 mam jej to zrobić ale całą noc nie mogłam przez to spać o doszłąm do wniosku że czas stać sie odpowiedzialną za swoje dziecko i studia bo pracować zawsze moge a w ciaży jestem tylko 9 miesiecy ! pa a teraz pokornie udam sie do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyrka.
No to spowiadam się ;) Jestem znacznie starszą pyrką z okolic Poznania . Mam 35 latek, termin na koniec kwietnia 06. To moja pierwsza ciąża :) Wszystko przebiea OK - tylko, że przy kompie jest mi teraz ciężko wysiedzieć ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki!!!!! Melduję się od samego rana!!! Witaj Bąku! Gratuluje dwóch kreseczek :) ja na początku nie dowierzałam własnym oczom. Chociaż bardzo chciałam mieć dziecko to jak zobaczyłam dwie krechy na teście to było to dla mnie ogromne zaskoczenie :) ale i miłe :) U mnie lekarz ciążę stwierdził w 5 tygodniu. Minimisia powiedz szefowej że jesteś w ciąży - i tak teraz nie może cię zwolnić. I pamiętaj żebyś się oszczędzała i uważała na siebie i na maleństwo, bo to teraz ono jest najważniejsze :) Ja mojego dyrektora traktuję jak powietrze - na korytarzu udaję że go nie widzę i mam święty spokój. Odczepił sie ode mnie :P Julianko chodzi ci o rezultaty szukania mieszkanka? Jesli tak to cieżko - narazie nic nie mamy na oku a po drugie moje kochanie nawet nie ma czasu żeby jechac do biura nieruchomości i jak tak dalej pójdzie to nigdy mieszkania nie znajdziemy - juz chwilami mnie to wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuśki:D:D:D pyrko- skąd dokładnie jesteś??? a tak w ogóle, to gratulacje🌻 aga- nie przejmuj się tą wredną babą! masz rację- w życiu każdej z nas jest jakaś hierarchia ważności: teraz dzieciątko i studia są najważniejsze, więc niech się babsztyl buja;) paula- przez pewien czas też miałam obawę, że zostaniemy \'bezdomni\', ale jeżeli weźmiecie się za to solidnie- w (góra) dwa tygodnie, na 100% znajdziecie coś fajnego:D bąk:) trzymajcie się ciepło, bo jakoś dzisiaj pogoda \'nie-teges\':P papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia tylko jest problem że mój to jest typ pracocholika i do późna siedzi w pracy i nigdy na nic nie ma czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosek
witam mamuski z poznania i okolic ja mam termin na wrzesien. nie stety dopadlo mnie male przeziebienie.ratuje sie woda z miodem i cytrynka.a co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosek
podajcie mi prosze strony ,adresy z interesujacymi nas tematami.jaka prase polecacie?itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nosek:) Pij mleczko z masłem i z miodem łykaj witaminki (przede wszystkim kwas foliowy - ale to dla dzidzi) i dużo odpoczywaj. To jest to co mogę ci polećic bo sama tylko tym się leczę. Napisz nam więcej o sobie ile masz latek w którym jesteś tygodniu ciąży z jakich okolic Poznania jestes itp :) Mogę ci polećić kilka ciekawych stronek: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=34251 niby dla mam czerwcówek ale jest tutaj dużo ciekawych informacji http://www.dziecko-info.com/start/index.shtml http://niemowle.onet.pl/1095942,8,1,1120,7551,wszystko.html A z gazet to mogę ci polecić \"Mam dziecko\" ja ją bardzo lubię - jest duzo ciekawych artykułów :) Dziewczyny meldujcie się !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************************ Nick..................Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię)...Dzielnica ************************************************************************************************ 1.Paula24..............24................05.06.06(synek)..........................Winogrady 2.Waga77..............28..............Franek-3miesiące....................Rataje 3.Bąk....................?.....................?..................................Winogrady 4.julianka_80.........25.............Jaśmina/26.08.2005..................Piątkowo 5.Minimisia............24..............30.08.2006............................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn. .23..............26.07.2006............................Łazarz 7.Isabelle24...........24..............21.02.2006............................Luboń DZIEWCZYNY DOPISUJCIE SIĘ :)!!!!!!!!!:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosek
witam dziekuje za porade i adresy.ale opcja mleko jest ochydna-fuj wiem ze dla dobra tego szkraba ale odrazu wszystko mi sie unosi.jestem w (dokladnie dzis)10 tygodniu ciazy.jest to moja pierwsza ciaza.jak narazie wszystko ok nawet specjalnie nie mialam zadnych nudnosci i itp.jest troche zagrozenia bo mam konflikt i nie przeszlam toksoplazmozy ale mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosek
nosek 26 termin sierpien ale raczej wrzesien okolice piatkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieeeeeń doooobry:D komunikat skierowany do wszystkich zaciążonych: WYŚPIJCIE SIĘ DOPÓKI MACIE NA TO CZAS, BO PÓŹNIEJ NIE MACIE NA TO NAJMNIEJSZYCH SZANS!!!! nawet nie będę opisywać dzisiejszego ranka.... chociaż, macie: jaśmina dostała jeść (najpierw ją przewinęłam), w czasie jedzenia zrobiła balasek, więc ją przewinęłam raz jeszcze, następnie odbiłam, włożyłam do łóżeczka, opatuliłam, pocałowałam i powiedziałam, że jeszcze śpimy bo jest noc (była siódma, ale jaśmin i tak się nie zna na zegarku;) ), położyłam się do łóżka, zgasiłam światło... i się zaczęło- maluszek co 15 sekund wypluwał smoka- po chyba 8 razie powiedziałam, coś w stylu, że mamusia jest zmasakrowana i może jednak dzidzia by poszła spać.... do ósmej wstałam do małej, nawet nie wiem ile razy...koniec końców jaśmin się darł, a ja przykryłam głowę poduszką i jakimś CUDEM zasnęłam... obudziłam się sama z siebie o 10.37., a moja laleczka słodziutko sobie śpi....:) koniec bręczenia:) nosek- witaj!gratulejszons z okazji spodziewanego potomstwa🌻, proszę nam coś o sobie napisać, ja ci polecam stronkę www.onet.niemowle.pl paula- pracoholik.... facet z którym byłam 5 lat przed pojawieniem się mojego męża, był pracoholikiem, w sumie dlatego rozpadł się nasz związek, mojego byłego nigdy nie było, zwłaszcza w tych najważniejszych momentach:o za to krzysztof ma pracę, od 7.30 do 15.30. plus służba (czyli wybywa z domu na prawie dwie doby), ale zwykle raz w miesiącu, więc mamy okazję się cieszyć mężem i ojcem;) paulinko, pisz jak się czujesz i jak twój synuś:) super uczucie, jak dziecko dokazuje po brzuszku, prawda??:) aga- proszę się meldować:D:D:D chyba jestem skończoną idiotką, ale ja naprawdę wierzę w ludzką uczciwość, trzymam nowy, włoski wózek, bez żadnego zabezpieczenia, przy wejściu do klatki... wszyscy moi bliscy pukają się w czoło, ale mi się wydaje, że nikt go nie \'pożyczy\':D parę dni temu zgubiłam blokadę od roweru, którą dotychczas na niego zakładałam, i jakoś mi nie po drodze iść kupić nową:) a nie chce mi się go wsadzać do wózkarni, bo ona jest w piwnicy :o czyli 9 stopni w górę, a z jaśminą na rękach w życiu bym tego wózka, nie wtachała na parter:o kurczę, ale się rozpisałam:D kończę:) jadę dziś do mojej pani ginekolog, która prowadziła moją ciążę i nie mam z kim zostawić jaśminy, może któraś chce potranować swoje zdolności pedagogiczne;) muszę koniecznie iść do niej dziś, bo przetermniował mi się zastrzyk anty-baby, w związku z tym miałam dziś w nocy sen, że zafundowaliśmy jaśmince siostrzyczkę- JAGÓDKĘ:D:D:D buahahahahhahahahah, to by był numer:D:D:D teraz kończę już na pewno:D:D:D miłego dnia buziaki i dbać o siebie, i dzidziusie !!(i wyspać się;) ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ dziewczyny nie palą się do tego, aktualizuję tabelkę: 1.Paula24..............24................05.06.06(synek)..........................Winogrady 2.Waga77..............28..............Franek-3miesiące....................Rataje 3.Bąk....................?.....................?..................................Winogrady 4.julianka_80.........25.............Jaśmina/26.08.2005..................Piątkowo 5.Minimisia............24..............30.08.2006............................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn. .23..............26.07.2006............................Łazarz 7.Isabelle24...........24..............21.02.2006............................Luboń 8. Pyrka....................................................................... 9. Nosek............................26.08.2006......................Piątkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosek
witam ponownie.odwidzilam strony ktore mi polecilyscie ta niemowle jest duzo lepsza. chociaz tak naprawde wszystko co czytam jest dla mnie nowoscia.niby wiemy tak duzo ale jak przychodzi co do czego to nasze wiadomosci sa jak czysta biala kartka.troche sie przestraszylam bo jestem w 10 tygodniu najbardziej narazonym na poronienie ale jak pisalam wczesnie jestem dobrej mysli.pozdrawim wszystke mamuski te przyszle i obecne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Julia!!!! No niestety ja juz mam problemy ze spaniem i nie mogę się wyspać, a że mam kota w domku i on spi ze mną w łóżeczku to nieraz tak się rozwali na pół lózka że nie mam gzdeiw yciągnąć nóg i wtedy sie budzę - i to jest kulka razy w nocy takze powoli już sie przyzwyczajam do nocnego wstawania do synusia :) a po drugiwe mój kocio jest nauczony karmienia jak wstaję do pracy czyli o 6 rano, więc w weekendy tez mam pobudkę żeby go nakarmić ;) Ja bym na twoim miejscu tak nie wierzyła w tą ludzka uczciwośc - zwłaszcza polaków hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julanka_80
heheheheh mimo wszystko- wierzę:D:D:D powiem ci, że nic nie jest w stanie równać się ze wstawaniem do malucha:D:D:D w ciąży też nie mogłam spać, więc skądś znam twoje odczucia. wydawało mi się, że jestem kompletnie przygotowana na pojawienie się małej, a teraz zasypiam w każdej sytuacji:) przez te ząbki wszystko jej się poprzestawiało:o właśnie dzwoniłam do mamy, postara się być przed drugą, żebym nie musiała się wlec z małą do miasta:D a bejbik leży teraz obłożony 9 (!) grzechotkami:), w foteliku i wygląda rozkosznie:) za kilka dni będę miała przebudowę jaśminowej strony na bobasach, dam znać i zaproszę na 'podziwianie' grubaska:) do później, a jak nie, to miłego weekendu:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na górze to ofkors ja:D i zmieniam dane w tabelce, bo pomyliłam coś u noska;) 1.Paula24..............24................05.06.06(synek)..........................Winogrady 2.Waga77..............28..............Franek-3miesiące....................Rataje 3.Bąk....................?.....................?..................................Winogrady 4.julianka_80.........25.............Jaśmina/26.08.2005..................Piątkowo 5.Minimisia............24..............30.08.2006............................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn. .23..............26.07.2006............................Łazarz 7.Isabelle24...........24..............21.02.2006............................Luboń 8. Pyrka....................................................................... 9. Nosek.............26...............08/09.2006......................Piątkowo 10. Luckylady............................05.2006..................Ławica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula- zdjęcia na bobasach są sprzed półtora miesiąca- te najświeższe:D więc jaśmin od tego czasu zmienił się 5 razy;) ale miło mi, że poświęciłaś czas na odwiedzenie jaśminkowej strony:) jak tylko patryk pojawi się na świecie- załóż mu konto na bobasach, żebyśmy mogły popodziwiać malucha:D:D okej teraz to już zmykam na pewno:P buźka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko Jaśminka jest słodka - no ale to ci napisałam na bobasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula! serdeczne dzięki 🌻serce matki nabrzmialo mi z dumy:D zajrzałam jeszcze do was, żeby się pochwalić, co właśnie zrobiło moje dziecko:) jadłam kabanosa i trzymałam jaśminkę na rękach, wypluła smoka i chwyciła w rączkę kabanosa, wyrwała mi go i wpakowała sobie do buzi:):):) buhahahaha usiłowała go pogryźć tymi bezzębnymi (wciąż) dziąsełkami:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Cześć U mnie wszytsko ok mój termin porodu sie zmienił i jest przewidziany na 26.08 czyli tak samo jak nosek a pozatym to jesteśmy w tym samym tygodniu ciąży !!!! A moja szefowa oszalałą i powiedziałą ze zbiera mi ten dodatkowy projekt zebym mogła przygotować sie do egzaminu ale bardzo sie z tego cieszę :) Pa zajrzę póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga:) bardzo się cieszę, że odpadło ci choć trochę obowiązków:) jaśminka pojawiła się na świecie 26.08.2005., więc tym milej mi, że twoje dzieciątko ❤️ może być dokładnie o roczek młodsze od mojego:)))) dzisiaj był kolejny dzień matki- krzyś zajmował się jaśminką, a ja spałam do 10.30.:) paula- bardzo dziękuję za miły komentarz na stronie jaśminki🌻, mówiłam, że grubasek z niej nieziemski:D wczoraj moja pani ginekolog ostatecznie rozwiała moje wątpliwości związane z pojawieniem się na świecie \'jagódki\';) ale zaskoczyła mnie maksymalnie, kiedy powiedziała, że mój mąż to prawdziwa rzadkość:) słowa te padły dlatego, że powiedziałam, że po powrocie z pracy krzysztof zajmuje się małą (karmi ją, przewija etc.), później ją kąpie, a w nocy do niej wstaje... zapytały mnie (ona i jej pielęgniarka), jak mi się udało tak męża wychować... zgodnie z prawdą powiedziałam, że on już taki jest... gratulowały mi mężczyzny:):) heheheheh, chyba trafił mi się jakiś unikatowy egzemplarz:P buziaki i miłej soboty:D meldować się!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarleet
Hejk ciężarówki !!!! Dołączam się do was i pozdrawiam z Poznania a za miesiac z Plewisk :D. Termin mam na 26 kwietnia ale marne szanse na donoszenie ciąży więc zaczynam sie ostro przygotowywać. Mój mały Nikoś szybko pcha sie na świat i od początku stycznia leżę placuszkioem w łóżku więc chętnie z wami tu będę. Jeszcze raz pozdróffffka. P.S jest kjtoś kto będzie rodził na Polnej i należy do dr. Ziętkowiaka...może ktoś mi poleci dobrą położną z Polnej...plissss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarleet
aaa... dla uzupełnienia tej tabelki to..wiek mamuśki 23 , synuś Nikodem, os. Kopernika...później Plewiska... Mojego szkraba z 21 tc można obejżeć na stronce http://hrynek.cba.pl/usg2d1.html teraz jest już duuużo wiekszy, waży 1496 i jest w połowie 29 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj scarleet! rodziłam na polnej, ale u dr anny markowskiej, przez cesarskie cięcie, więc nie polecę ci żadnej położnej:( dziewczyny z naszego klubu raczej szykują się do świętej rodziny, ale może któraś coś będzie wiedziała na temat dobrej położnej na polnej:) poczekaj do poniedziałku:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosek
witam scarleet ja bede rodzic na polnej ale dopiero sierpien wrzesien chodze do dr kędzi zapytam go o polozna.co pognalo na plewiska mieszkalam tam przez jakis czas nie bylam zadowolona.mam nadzieje ze to beda tylko moje odczucia a try bedziesz zadowolona.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×