Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Julianko ja wcale nie mam zamiaru cię straszyc poprostu nienawidzę tego! Niby tyle ogloszeń jest i mieszkan na sprzedaż ale w sumie albo w rzeczywistości okazuje się syf albo jest taka cena że powala człowieka z nóg. Nam za wiele czasu na znalezienie mieszkanka tez nie pozostało - ja w maju mogę już urodzić a teraz mamy juz koniec stycznia. A jeszcze trzeba mały remoncik zrobić! Także też mamy na to max 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam weekendowo:D:D:D jaśmin jest niebywale towarzyski dzisiejszego ranka, więc nie śpimy już od 7:) idę po \'głos\' i zaczynam poszukiwania chałupki :classic_cool: miłej soboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Hej Niestety weekend pomału dobiega do końca i juro do pracy Julia i Paula jak poszukiwania mieszkania ? mam nadzieję ze znajdziecie coś szybko i w dobrej cenie Jak wsze dzidziusie ? mnie dizśjaj troszkę brzuszek pobolewa i oczywiśice przespałam sie w ciągu dnia:) ale jestem dzisiaj dumna z siebie bo napisałam częśc pracy na zaliczenie przedmiotu a jutro idę jeszcze do biblioteki poszukac jakichś informacji. Musze sie wam przyznac ze już mi coraz cieżej chpodzić do pracy , czuje sie tak zmęczona a tu jeszcze luty chcę pracować Zrobiłam wreszcie badania i 31.01 ide do gina juz nie moge isę doczekac Mam do was pytanie chciałabym sie uchronić przed wszelkiego rodzaju rozstępami po ciaży czy macie jakieś doświadczenia czego warto używać ? Pa życze wam miłego tygodnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł:D:D:D aga- poszukiwania mieszkania idą mi fatalnie- albo bardzo drogo, albo straszne klitki:( nie wiem, czy wczoraj przypadkiem nie miałaś imienin;), więc w razie czego - spóźnione życzenia 🌻 rozstępy- naprawdę są uwarunkowane genetycznie- jeżeli w twojej rodzinie kobiety je mają to i ty ich nie unikniesz:( pomimo smarowania się obficie różnymi kremidłami przeciwko rozstępom- w pierwszych 3 miesiącach popękały mi piersi:( na brzuchu za to mam tylko 1 rozstęp, ale nawet jego by nie było, gdyby mi brzydko nie zszyli kiedyś rany po operacji wyrostka. oczywiście smaruj się, bo wtedy nie będą tak duże, ale wyjść jak będą miały - i tak wyjdą:( tym mało optymistycznym akcentem kończę nadawanie:D:D:D miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Hej Twój optymizm w sprawie rozstępów mnie przeraża -ja nie chcę!!!! a co do mieszkania to szukałaś w internecie ? też są fajne oferty co prawda ceny też są oszałamiające ale może coś znajdziesz a jesli mozna wiedziec jakiego mieszkania szukasz? bo jakbym coś widziała to będę pamietać o tobie :) A co do imienin to dziekuję za życzenia bo owszem miałam imieninki :) A jak twoja córeczka , jak ząbki? Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!! Fatalna pogoda :( już mnie dopadł katar psikanie kaszel i ból gardła :( buuu. Musze wam się czymś pochwalić - w sobotę rano jak polozyłam rękę na brzuszku to poczułam jak mnie młody po raz pierwszy kopnął w dłoń - wrażenie niesamowite!!!!!! A od wczoraj wieczór to juz tak daje mi do biwatu że szok!!!!! Cały czas sie wierci, kręci no i oczywiście kopie - oj biedny ten mój pęcherz od wczoraj. Poszukiwanie mieszkanka to jest masakra!!!! Szkoda gadać!!! Jesli chodzi o rozstępy to np. moja koleżanka codziennie po kąpieli smarowala się zwykłą oliwką - w tej chwili 6 m-cy po porodzie w ogóle nie widać żeby ona kiedykolwiek była w ciąży!!! Brak rozstępów, płaski brzuszek - rewelka! Minimisia z okazji imieninek wszystkiego naaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj z okazji imieninek, spełnienia wszelkich marzeń, spokojnej ciąży, lekkiego porodu, zdrowego ludzika i w ogóle wszystkiego naj naj naj 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny- tylko na sekundkę- jaśminka ma krew w moczu i powiększoną wątrobę, więc wariuję z niepokoju, w czwartek ma miec usg na krysiewicza. trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku Julianko!!!!!!!! To niedobrze!!!!!!! Pisz od razu jak wrócisz z usg co i jak!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Julia trzymam kciuki za julinkę napewno będzie dobrze trezba byc dobrej myśli może to nic poważnego jak będziesz po badaniach to daj znac jak poszło i jakie wyniki Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko jak bedziesz miała chwilkę to napisz jak się czuje Jaśminka - nie ukrywam że się martwię. Trzymam kciukasy a pewno będzie wszystko dobrze. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! znowu jestem na chwilkę, mała właśnie zasnęła. paula i aga- dzięki za troską 🌻 dzisiaj miałyśmy 3 podejście do pobrania większej ilości moczu... masakra... no, ale wreszcie się udało:) a to chyba jest najważniejsze;) tylko w dzikim szale pędzące do przychodni, zgubiłam czapkę, od kompletu:o jutro o 15-tej mamy to usg... tak bardzo się boję... mała ma wątrobę powiększoną na 2 palce, ale co to znaczy?????? lekarka powiedziała mi, że dziecko do roku może mieć wątrobę powiększoną na 1 palec... o boshe... bardzo się martwię....😭 a teraz z innej beczki: czy dobrze pamiętam, że któraś z was mieszka na os. oświecenia? pytam, bo mamy ciekawą ofertę dotyczącą mieszkania tam, w tzw. \'desce\'. czy dochodzi tam hałas z trasy katowickiej? pozdrawiam. trzymajcie się. j. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko nie martw się bedzie dobrze. Po usg napisz co i jak. To ja pisałam że będę mieszkać na Oświecenia tez własnie w desce, a co znalazłas ciekawego? Nie jest tam aż tak głośno. Zimą tego nie słychac przy zamknietych oknach a latem trochę, ale jest to kwestia przyzwyczajenia. Nie jest to uciążliwe w każdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Hej Gdzie sie podziałyście!! we wtorek ide do gina i już sie martwię mam nadzieję ze wszystko będzie dobrze nachodzą mnie już czarne myśli :( Pa wracajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny:D z jaśminką już okej:D:D:D:D:D obiecuję, że jutro napiszę coś więcej:) aguś- nic się nie martw, bo z maluszkiem ❤️ wszystko jest dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!! do jutra paaaaaaaaaaaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!!! Minimisia nie martw sie będzie dobrze. A ja na forum jestem cały czas - zaglądam tutaj po 5 razy dziennie ale jak nikt się nie odzywa to co ja mam pisać. Julianko dobrze że z Jaśminką wszystko ok napisz potem dokładnie co i jak i napisz mi o tym mieszkanku bo może bedziemy sąsiadkami :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej:))))) paula🌻, aga 🌻 paula- jak się czujesz, jak maluszke?? daje ci w kośc??:;) aga- nie martw się na zapas, szalona kobieto!!!!!!!!! bo wszystko będzie dobrze ZOBACZYSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mieszkanie na oświecenia trochę mnie przeraża, bo jest na 11 piętrze, a ja mam lęk wysokości:o ale jest duże (77m), ale całe do zrobienia:o (jest naprawdę zapuszczone:P), oprócz niego mamy jeszcze coś na oku- parter domu w naramowicach, i to on nas najbardziej nęci (ale i on ma swój minus- piec c.o. w piwnicy:o), więc w sumie, żaden wybór nie będzie w 100% zadowalający... jaśminka ma cudną wątróbkę, w znakomitym rozmiarze, a lekarka rodzinna prawdopodobnie \'wymacała\' jej okrężnicę, ale i tak nadal uważam ją za dobrego pediatrę, bo zły lekarz by to zlekceważył, natomiast- dobry- nie będąc sam pewien, wolał się z kimś skonsultować:) krew w moczu też już się nie powtórzyła:) uffffffff, to tyle co u nas:) meldujcie się dziewczyny:) miłego weekendu:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Cześć Julia cieszę sie ze wszystko w porządku :) Opowieścio na temat twoich nowych domków brzmią ciekawie 77m tylko pomarzyć ile to pokoi cztery ? jeśli nie jesteście do końca zdecydowani to moze jeszcze poszukajcie chyba ze wam sie bardzo śpieszy przywróciłyście mnie do porządku z moimi czarnymi myślami ale i tak uspokoję sie dopiero po badaniu a dziasi mam zajęcia na uczelni i zaraz zaczynam pisać prace a raczej ja kończyć bo jutro musze oddać na zaliczenie przedmiotu z dzidzią chcyba wsztsko dobrze nie czuję żadnych niepokojących rzeczy ale czasem zastanawia mnie że wogóle nie mam wymiotów czy to normalne ? owszem czasem mnie trochę mdli ale nie aż tak bardzo no i mój sposób odzywiania zmienił sie radykalnie - na wszystko do przed ciażą mi smakowało teraz nie mogę patrzeć a w przyszłym tygodniu już zaczymany 10 tydzień i chyba to co najgorsze juz za mną ? a może dopiero przedemną :( Weekend rozpoczęty więc obajcie o siebie i o dzidziusie no i meldujcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry mamusie 🌻 aga- jesteś tytanem pracy;) paula- jak się czujesz?????:) w sobotę rano kupiliśmy to mieszkanie w naramowicach:) nie wiem, czy to był najlepszy z możliwych wyborów, ale mieszkanie- rzecz nabyta, jak będzie coś nie tak- po prostu je sprzedamy :classic_cool: jaśminowe zęby są na absolutnym finiszu- w związku z czym, nie śpimy już dwie noce, bo nasza punktualna jak zegarek córcia, budzi się o 4 rano i wydaje na zmianę dwa odgłosy: "grrrrrrrr" i "wyyyyy"....:P (w sumie miłe z jej strony, że nie płacze ani nie krzyczy, tylko sobie gada, aczkolwiek robi to dosyć DONOŚNIE;) ) mam nadzieję, że ta jedynka wyjdzie wreszcie na światło dzienne, a ja się trochę prześpię:D:D:D:D buziaki i meldować się:D:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!! Melduję się!!!!!!! :):):) Julianko cieszę się że z Jaśminka wszystko wporządku. Widzę że juz kupiliście mieszkanko - to super. To teraz będziesz moja sąsiadką, przynajmniej do czasu dopóki nie wyprowadzę się na Oświecenia. Nie zazdroszczę ci tych zerwanych nocek ale mnie to też czeka. :):):) Minimisiu nie pzejmuj sie zę nie masz objawów ciążowych ponieważ ja tez nie wymiotowałam tylko miewalam mdłości, ale za to wilczy apetyt. ;);) U mnie bez większych zmian, brzuszek rośnie, junior kopie i to przeważnie w nieodpowiednich momentach hihihhii;) tak jak np wczoraj - byłam na uczelni i miałam egzamin i chyba młodemu sie to nie podobało bo siedząc i pisząc egzamin obrywałam od wewnątrz co chwile. No i oczywiście co godzinke do kibelka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mamusie! to wypas ze jest wlasnie klub MAM z POZNANIA :-) Ja bede rodzic w maju, mieszkam za Lawica a pracuje na Gorczynie, ale juz sie zastanawiam nad opieka dla dziecka, bo chce wykorzystac wylacznie urlop macierzynski. Na poczatku myslalam o dobrej opiekunce. Pracuje od 8-16. Teraz slyszalam ze w Poznaniu sa dobre zlobki. Co myslicie o tym?? Znacie jakies bezpieczne miejsca, gdzie mozna powierzyc 4 miesieczne dziecko?? Jakie sa koszty? Bo nie wiem czy ta moja praca bedzie w ogole oplacalna... Bardzo prosze o pomoc.. Pozdrawiam, Luckylady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D paula- przeprowadzamy się dopiero na przełomie czerwca i lipca, bo właściciele tamtego mieszkania mają potomstwo w wieku szkolnym, a kupil dom w środzie wlkp. i nie chcą przenoscić dzieciaków na dwa miesiące do nowej szkoły:) tak więc do końca roku akademickiego (w sumie, fajnie też dla mnie, bo skupię się na pracy magisterskiej, a nie na przeprowadzce. poza tym krzysztof dokładnie tak będzie miał urlop, więc ogólnie super się składa), zostajemy na śmiałego:) luckylady- witaj wśród poznanianek:D:D:D na którego maja masz termin, znasz już płeć maluszka? a jeżeli tak, masz już wybrane imię????? a oto odpowiedź na twoje pytanie: moja córcia ma nianię, znalezioną przez portal: www.niania.pl niania jest świetna, ma 24 lata, studiuje zaocznie, pracuje i to jest dla niej tylko praca dorywcza, więc nie przeszkadza jej to, że u nas pracuje tylko w poniedziałki, kiedy ja idę na uczelnię:) żłobek w poznaniu, to koszt rzędu 300-400 złotych (poza tym sama przynosisz pampersy dla dziecka). orientowałam się już na zapas, bo my jaśminkę oddamy do żłobka w sierpniu, jak pójdę do pracy (teraz jestem na wychowawczym). zresztą zastanowimy się także nad nianią, ale to już jest znacznie większy koszt-około 600-700 złotych, ale maluch zostaje w domu... sama jeszcze nie wiem, co zrobimy, nie mam zamiaru się martwić na zapas, bo moją życiową maksymą jest : \"coś się samo wymyśli\"- i zawsze- coś samo się wymysla:D:D:D w razie jakichkolwiek wątpliwości- pytajcie o wszystko, a ja w miarę możliwości, postaram się odpowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianka, dzieki za info! Mam termin na 13 maja, moje zdjatka i zdjatka kolezanek sa na www.majoweczki2006.blog.onet.pl Sama zalozylam miesiac temu :-) a dzis sie zszokowalam, ze na 100.000 blogow, on zajal 50 miejsce :-) w odwiedzalnosci a nigdzie go nie reklamowalam. Hm. najbardziej bym wolala dowozic gdzies malenstwo, o nianie moglabym byc zazdrosna pozniej :-) Chyba wybiore zlobek. Ale czy tez zlobki sa ok?? Jakie panuja opinie?? Bo czy ja po 4 miesiecznym malenstwie poznam czy mu sie krzywda zadna nie stala? Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie się podziałyście???? aga, daj znać, co powiedział ginekolog!!!! paula- jak maluszek❤️, dokazuje??:) wymyśliliście już imię? luckylady- co do godnych polecenia żłobków- nic nie wiem... znajomi mają nianie lub babcie, więc nie mam skąd zasięgnąć rady, ale przejedź się po żłobkach w okolicy twojego domu i sama oceń jak to wygląda... niedaleko nas jest żłobek, w którym już przeprowadziłam rekonesans i wygląda całkiem przyjemnie:) miłego dnia:) papapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Cześć Jestem najszczęśliwszą mamą na świecie wczoraj byłam u gina i widziałam swojego dzidziusia , pomachał mi rączką i strasznie sie wiercił:) i jak na ten czas mozna stwierdzić że wszystko ma na swoim miejscu a lekarz powiedział że wszystko dobrze badania mam dobre dziecko świetnie sie rozwija i wogóle super a jaki jest duży ma całe 3,60 cm :) wzięłam zaświadczenie o ciaży do pracy i w przyszłym tygodniu w czwartek im powiem czuję sie świetnie nawet lekarz stwierdził że ciaża mi służy a przytyłam 3 kilo i teraz ważę 57 kg w sumie to nawet nie dużo a apetyt mi niesamowicie dopisuje Julia ciesze się że kupiliście domek bedziesz mieszkać bardzo blisko mnie a jeśli można to w którym miejscu bliżej Serbskiej czy z tamtej strony ? Nawet nie wiecie jak sie cieszę wczoraj nie mogłam usnąć z wrażenia a moje Słońce sie rozmażyło że jak dzidziuś urośnie to będzie go zabierał na spacery z psem . Nie wiem dlaczego ale nawet piszę tak jakbym wiedziała że to bedzie chłopiec Lecę do pracy pa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyrka.
hej jeszcze mamą nie jestem. Dopiero nią zostanę pod koniec kwietnia, ale chętnie do Was dołączę, jeśli jeszcze można ;) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D:D:D minimisiu- gratuluję:):):):) a propos mieszkania- naramowicka \'dalsza\', przy hotelu naramowice:) pyrko- witaj wśród poznanianek:D napisz nam coś o sobie- jak masz na imię, ile masz lat, na kiedy masz termin...:D jaśmin dał nam dzisiaj w nocy pospać (pierwsza pobudka koło 5-tej :classic_cool: ) miłego dnia paula, luckylady, waga, isabelle i cała reszta : MELDOWAĆ SIĘ:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Ja tylko na chwilke bo mamy kłopoty z prądem - przeciążenie i nie karzą nam ich włączać. Melduję się melduję !!!!!!!!! Julia jeśli chodzi o imię to wstępnie mamy wybrane po długich negocjacjach - Patryk. No ale jak się urodzi to może się jeszcze zmienić :) Luckylady co do żłobków to nie mam zielonego pojęcia bo ja będę na wychowawczym więc nawet się tym nie interesowałam. Minimisia super że z maleństwem wzsystko ok - niech ladnie rośnie a ty dbaj o siebie i o niego (o nią). Pyrko witaj wśród mamuś i tych obecnych i tych przyszłych :):) Ja do gina idę za tydzień, junior kopie - nieraz sa takie dni że bardzo intensywnie czuję kopniaczki a nieraz- tak jak przez ostatnie dwa dni- takie delikatne i chwilami juz się zastanawiam czy wszystko wporządku. Nie chcę panikować na zapas ale takie chwilami mnie mysli anchodzą - Julia czy ty tez tak miałaś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula- nic się nie martw:D:D:D jaśmina albo fikała jak szalona, albo w ogóle jej nie czułam przez cały dzień, więc BEZ OBAW:))) wszystko zależy od tego, jak się dziecko ułoży:) ginekolog Ci to potwierdzi:) a jeżeli wyjątkowo chcesz poczuć maluszka- zjedz coś albo wypij coś ciepłego, i połóż się, po chwili synuś się zaktywizuje:)) miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko zajrzyj do nas sierpniówek napisz co u ciebie,przeczytalam że u córci ok daj nam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×