Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Gość minimisia
Hej Witam nowa Mamusię!! Julianka masz rację z imieniem dla chłopca Krzyś jest super w końcu moje słońce jest Krzysiem i jak będziemy mieć chłopca to Krzysiu chce Krzysia :) i tak będzie :) Cieszę sie ze u was wszystko dobrze już nie potrafię bez was żyć:) zawsze jak wracam z pracy to odrazu sprawdzam co u was Julia mam nadzieję ze z Jaśminką bedzie wszystko dorze trzymam za to kciuki PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj isabelle:D mnimisiu- mój mąż ma na imię krzysztof:D:D a odczucia mam podobne jak ty- co chwilę sprawdzam co słychać nowego, a tak w ogóle- dzięki:D też wierzę, że wszystko będzie dobrze:) paula- dziękiza informację🌻 mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała korzystać z twej pomocy w tym zakresie:D:D znikam do poniedziałkowego wieczoru, bo w poniedziałek mam ostatni egzamin przed obroną pracy magisterskiej:) miłego weekendu 👄 papapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu tylko na sec. między nauką:D widzę, że wszystkie przepadłyście za moim przykładem:D:D:D :classic_cool: miłego weekendu:) papapap 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej niedzielki życzę... ja dzis w planach mam prasowanie ciuszków (częsci:P tylko narazie), które poprałam 2 dni temu. chyba już doschły;) trzeba sie szykować powoli.,..bo juz koncówka sie zbliża:D pozdrawiam wszystkie🌻 papapapa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Hej Julia podzielam twój sposób na niedzielę ja także dzisiaj sie ucze muszę napisać pracę zaliczeniową do końca miesiaca a jakos nie mogę sie zmobilizować w dodatku dzisiaj wstaliśmy dopiero o 13a teraz moje słonce robi obiadek:) a jutro do pracy musze w tym tygodniu zrobić badania bo 31 .01 idę do gina a mój dzidziuś będzie miał wtedy 9/10 tygodni :) ale sie cieszę już nie mogę sie doczekać miłęj niedzieli pa Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc mamusie:) spadam do łóżka, do mej ukochanej ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych :D:D:D p.s. dzisiejszy dzień był niestety BARDZO zły- mój pies się poważnie rozchorował i nie wiemy co z nią będzie:( a poza tym moja siostra zerwała ze swoim facetem- nie lubię go, ale przykro mi ze względu na nią, bo to była dla niej bardzo trudna decyzja:( ehhh- samo życie... trzymajcie się kobietki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! Witaj Isabelle24 aż ci zazdroszczę już niedługo bedziesz miała dzidzie przy sobie :) ja musze jeszcze trochę poczekać. Julianko ja również mam taka nadzieję ze nigdy nie bedzie ci potrzeban moja pomoc :) A ja jestem po ciężkim weekendzie - miałam wyklady na uczelni przez całe dwa dni i mam juz dość nic nie wypoczęłam a plecy to mnie juz tak napierdzielały wczoraj że szok!!!! Dziewczyny powiedzcie mi jak wy sobie radzicie z bólami krzyża bo ja chyba sobia zamówię prywatnego masażystę na etat hihihihihi bo juz chwilami mam dość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE... CICHUTKO TU U WAS.. CHYBA JEST NAS ZA MAŁO,CO? GDZIE SIE WSZYSTKIE PODZIAŁY? GDZIE ZAMIERZACIE RODZIC PRZYSZŁE MAMUSIE? POLNA?, KLINIKA SW.RODZINY? JAKICH MACIE LEKARZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga 77
cześć dzewczyny! My z Frankiem byliśmy na weselu(Franek był w pokoju z moją mamą a ja przychodziłam go karmić) i dzisiaj odsypialiśmy bo Franek czuł że jest gdzie indzu\iej niż w domku i nie chciał spać ...tak więc spał d 23 wczoraj do 11:30 dzisiaj z dwoma prerwami na karmienie(o 5 i o 8)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Isabelle ja chcę rodzić w szpitalu św rodziny bo tam pracuje mój lekarz prowadzący - nazywa się Mariusz Machczyński i jestem nim zachwycona. Jest to przystojny facet ok 40-stki ;) i do tego wszystkiego przesympatyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************************ Nick..................Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię)...Dzielnica ************************************************************************************************ 1.Paula24..............24................05.06.06(synek)..........................Winogrady 2.Waga77..............28..............Franek-3miesiące....................Rataje 3.Bąk....................?.....................?..................................Winogrady 4.julianka_80.........25.............Jaśmina/26.08.2005..................Piątkowo 5.Minimisia............24..............30.08.2006............................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn. .23..............26.07.2006............................Łazarz 7.Isabelle24...........24..............21.02.2006............................Luboń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:D:D:D padam na twarz. rano czeka mnie hematolog... mała ma odrobinę lepsze wyniki- na szczęście:) spokojnej nocy i do jutra:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :D Paula24 ja zamierzam rodzic tez w klinice sw. rodziny, moim doktorkiem jest dr Spychała. przesympatyczny, przezabawny, super fachowiec, i takie fantastyczne luźne podejscie jak rozmawia z toba;) jestem zadowolona. a myslalas o znieczuleniu? ja tak, chce jesli tylko beda w stanie podac (bo wiadomo odpowiedni czas i odpowiednie rozwarcie tzreba miec by podac...:O ),ale w \"naszej\" ;) klinice podaja bez problemów, w niektorych szpitalach to nie chce w ogole dawac,albo z wielkim trudem... wiadomo jak jest:P a moja dzidzia tak od wczoraj uciska mi nerwy, ze sparalizowana jestem (no prawie:O ) ale chodze jak kaleka😡.. pozdrawiam i milego dnia.papapa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D:D:D już po wizycie- pani doktor jest dobrej myśli:) więc teraz- po prostu czekamy:) piękny dziś dzień, tylko wyjątkowo mroźny i boję się, że mała mogła złapać katar:( spróbujemy się trochę zdrzemnąć, bo ciężka noc za nami- ten łobuziak wiedział, że taty nie ma w domu, więc dokazywał ile wlezie:D:D:D miłego dnia mamusie🌻 do później:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabelle24 ja nie myślę w ogóle o porodzie ponieważ ja będę miała robioną cesarkę ( z przyczyn zdrowotnych) także tez nie idę do szkoły rodzenia. Słyszałam o tym twoim lekarzu dobre opinie :) tak samo jak i o moim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co to jest za obijanie się???????????? Czyżbym pozostała sama na forum?????? Nieładnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianka_24
dzień dobry paulinko+reszto nieobecnych:D jestem jak najbardziej tylko namnożyło mi się z lekka obowiązków, więc na wszystko mam za małą ilość czasu, a poza tym jaśminowi się zęby wykluwają i zrobił się niemożliwy:D tylko nosić ją na rękach i z nią gadać, przytulać i całować... paula- przypadkiem się nie bój cesarki- będzie dobrze, a wiem co mówię, bo przed cc panikowałam jak szalona:D:D miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianka_25
na starość się uwsteczniam- albo chcę odmłodnieć:classic_cool: wypociny na górze to OCZYWIŚCIE ja:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaha- wiek się wreszcie zgadza, tylko nick- nadal- nie:P:P:P teraz wreszcie powinno być dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Hej dziewczyny Co u was ? u mnie ok zostało mi tydzień czasu bo ide do gina 31.01 na zrobienie badań a ja wciąż nie mam czasu :( ostatni termin - jutro robię podejście moze chcociaz sie dowiem ile zapłacę a wspomnę że prywatną przychodnie mam piętro niżej w pracy :( to już chcyba źlke o mnie świadczy ale mam taki nawał w pracy ze nie wiem w co ręce włożyć :(:( Ja Wasze brzuszki - Paula synek kopie? a masz już dla niego imię ? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ ja dzis bylam na ktg :) dzidzia moja skopała totalnie sprzęt;) hehe... nie podobało jej sie to badanie... ale serduszko oki :) ❤️ :) skurczy żadnych.. rzeczywiscie wspaniałe położne w klinice sw. rodziny... sala porodowa tez git:) telewizorek;) jak bedzie mi sie nudzic zawsze sobie popstrykam po kanałach:) hihi.. zwlaszcza jak mam miec znieczulenie.. bedzie nuda... pozdrawiam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Isabelle a na czym polega badanie ktg ? a ssłyszałyście o nowej decyzji w sprawie becikowego? pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Julianko narazie nie przejmuję się cesarką pewnie zacznę się bac jak juz będę leżeć na stole hihihih Minimisia fajnie masz ja na kolejną wizytę idę dopiero 8 lutego także muszę jeszcze trochę poczkac. Brzuszek rosnie i mlody kopie chwilami jak oszalały hihihi. Wybralismy dla niego imię po długich dyskusjach - będzie Patryk albo Paweł. Ale kombinacje były alpejskie!!!! szok!!! ;) Isabelle cieszę się że z twoją dzidzią wszystko ok że serduszko zdrowe - to najważniejsze :) A własnie dziewczyny wiecie cos na temat becikowego bo tak jakos dziwnie ta sprawa ucichła - niedobrze... U mnie po staremu, powoli zaczynam sie rozglądac za wózkiem i wybrałam jeden ale jest trochę drogi a do tego fotelik samochodowy to wyjdzie koszt ok 2000 zł - więcej niż to ich zakichane becikowe! Wybrałam wózek implasta - driver 4xl - jest to mercedes wśród wózków ale trochę drogi. Muszę pokombinowac chyba cos tańszego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D:D:D minimisiu🌻 paula🌻 isabelle🌻 jaśminka ma na dolnym dziąśle 2 idące łeb- w łeb jedynki:D:D:D moje dzieciątko przestanie być bezzębne:D:D:D becikowe jest 1.000 złotych dla KAŻDEJ matki: http://wiadomosci.onet.pl/1232286,11,1,0,120,686,item.html idę zrobić kawkę- może któraś reflektuje??:) a propos wózków- mamy chicco 4wd duo tech- spisuje się rewelacyjnie, ale w związku z przeprowadzką- potrzebujemy coś lżejszego:) buziaki i do później julia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Cześć Ja chcę kawy:) dzisj niestety nie moge nawet zjeść śniadania bo idę na badania :) nawet sie zrymowało:) żebyście nie zaczęły na mnie krzyczeć że popijam kawusie to odrazu tłumaczę że piję taką z trzech ziarenek rozpuszczalnej kawy i do tego dużżżo mleka troszkę sie oszukuję bo przed ciażą piłam dużo kawy a teraz to tylko 1 dziennie ale pierwszą oznaką ciaży był fakt , ze przestał mi smakowac kawa ale wtedy jakoś tego nie skojarzyłam:: do gina idę 31.01 ale już nie mogę sie doczekać ostatnio była 3.01 więc prawie miesiac nie zagladałam do dzidzi mam nadzieję że wszystko dobrze Moze sie wiecie do którego tygodnia jest największe ryzyko poronienia ? każdy dzień to dla mnie straszna obawa ze zacznie sie coś dziać coś niedobrego z dzidziusiem teraz jestem w 8/9 tygodniu a moje słońce nadało imie naszemu dzidziusiowi - fasolinka Julia fajnie że twoja dzidzia będzie miała już ząbki dzieci sa takie słodkie jak dopiero im sie wyzynają ząbki :) i najważniejsze że wszystko dobrze :) paula do 8 już niedaleko i zobaczysz swoją dzidzie a w któym tygodniu poczułaś ruchy synka ? pa i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
przepraszam za błędy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Minimisiu ja miałam takie same obawy jak ty teraz juz tak o tym nie mysle. Największe ryzyko poronienia jest w pierwszym trymestrze ciąży czyli do 12 tc. Ja ruchy młodego poczułam dosyc wczesnie jak na pierwszą ciążę bo juz w 18 tc. I na początku były bardzo żadkie i delikatne, a teraz to juz maluda jak kopnie prosto w pęcherz to potrafi juz zaboleć :) Julianko super że Jaśmince rosną już ząbki - teraz będzie miała ksywe kasownik do biletów hihihihihihihihihi ;) Ale pewnie nieźle się nacierpiałas z nia przez ten okres, była marudna co? Ja wczoraj robiłam badanie morfologii i moczu i szczerze mówiąć moje wyniki nie są za rewelacyjne :( wszystkie parametry na dolnej granicy, grozi mi anemia - muszę łykać żelazo (chyba będę rozbierac tory kolejowe- w szynach jest dużo żelaza ;) hihihi) w moczu liczne bakterie - jakieś zapalenie musiało mi sie gdzieś przyplątać - masakra!!!!! No ale nic - później się jeszcze odezwę miłego dnia :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry agusiu🌻 paula🌻 a propos tych zębów to one dopiero się wykluwają;) i w związku z tym jaśmin zrobił się zarąbiście marudny:) aga- moją pierwszą oznaką ciąży też było to, że nie smakowała mi kawa:) też jej piłam baaardzo dużo (do 8 dziennnie:) ), a tą lurowatą kawką się nie martw, bo jeżeli nie masz wysokiego ciśnienia, to na pewno maluszkowi nie zaszkodzisz:) paula- też w ciąży miałam kiepskie wyniki, ale dopiero po ciąży się posypałam:P przy drugim zapaleniu nerek w jednym m-cu wylądowałam u nefrologa, który jak zobaczył moje wyniki moczu, to powiedział, że mam w nim WSZYSTKO, co tylko można mieć:D:D:D cały układ okresowy pierwiastkówD:D:D więc nic się paulinko nie przejmuj, bo co nas nie zabije- to nas wzmocni:D:D:D miłego dnia p.s. sprzedałam mieszkanie, więc zaczynam intensywne poszukiwania czegoś nowego.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianko- ja tez jestem na etapie poszukiwania mieszkanka - to jest tragedia!!!!! Tylko że my szukamy dla teściowej gdzieś na Ratajach a my zostajemy na Oświecenia. A co do tych wyników to pożyjemy zobaczymy :P co ma byc to będzie :). Dzisiaj byłam własnie załatwić sobie zaświadczenie na cc - porobili mi badanka i wróciłam spowrotem do pracy. Aha i odebrałam wyniki cytologii - II - więc spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula- błagam cię nawet mnie tak nie strasz... mamy jakieś 2 miechy na znalezienie mieszkania... a super chata (piętro domu, z ogrodem:() przeszła nam koło nosa, więc mam maks dolinę.... jadę dziś na przybysza na badania, bo moja choroba dokonała reaktywacji i muszą sprawdzić co dokładnie się ze mną dzieje, mam zamiar wziąć ich na litość i biorę ze sobą jaśminę, bo wiem, że mnie wtedy nie zostawią (jak znam mojego doktorka, to z chęcią by mnie zostawił na troszkę...) trzymajcie kciuki... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×