Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Cześć dziewczyny!!!! Minimisiu ja mialam skierowanie od gina i nie płaciłam nic, jesli chodzisz prywatnie to rzeczywiście musisz płacić za wszystko. Idź do swojego rodzinnego i poproś go o skierowanka i będziesz je miala bezplatnie - w końcu placisz składki na fundusz zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) nie śpimy od 5.54:) c\'est la vie:) miłego dnia i do później:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula- zatęsknisz za tym cudownym łomotaniem po brzuchu, gdy będziesz siedziała z wrzeszaczącym i wijącym się 5-miesięcznym dzieckiem, o 11.40, i usiłowała zjeść choć trochę śniadania:D:D:D lepiej, żeby mnie dziś nikt nie oglądał:D:D:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianka - szczerze - to ci nie zazdroszczę w tej chwili ale wiem że czeka mnie to samo za rok o tej porze hihhii :) W sumie to ja już nie mogę doczekać sie czerwca żeby mieć maleństwo obok siebie - tak bardzo bym chciała je juz przytulić ucałować - ochhh .... jeszcze musze trochę poczekac na nie. Ale wariat mały z niej/niego jest. Teraz to już cały czas kopie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, świetnie pamiętam, jak ja zazdrościłam mamusiom już mającym swoje dzieci:D:D:D teraz, oczywiście, to mała jest moją największą radością, ale czasami chciałabym mieć kilka minut tylko dla siebie- poleżeć w wannie albo coś w tym stylu, lecz to już nie dla mnie:) ale nie mam prawa narzekać- jaśmina jest naprawdę kochanym maluszkiem, tylko teraz chyba zbiera się nam na ząbki i stąd to marudkowanie:D:D:D i tak każdej mamie życzę tak kochanego i grzecznego dziecka jak moja mała:D:D nasza nowa niania nie może się nadziwić co z niej za aniołek (jeszcze nie widziała złego dnia u bejbika:P) miłego wieczoru:D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Hej Dziękuję za informację o badaniach jutro zadzwonie do lekarza rodzinnego i poprosze o receptę a teraz będę stale brała skierowanie od lekarza rodzinnego Julianka jak twoja malutka znosi opiekunki:) Paula 24 ja też chcę poczuc mojego dzidziusia ale sie cieszę ze ty już tego doświadczasz ja jeszcze muszę trochę poczekać:) W pracy przybyło mi dzisiaj obowiazkó bo jedna z dziweczyn sie zwolniła i mam dosć jestem bardzo niezadowolona z tego zwłaszcza teraz ale postanowiłam ze narazie nic nie powiem w pracy o ciaży bo mam taką szefową że ona nie liczy sie z czyjąś ciażą zdażało jej sie zwalniać dyscyplinarnie kobiety w ciaży i tak myślę że będę pracować do końca lutego a potem idę na L4 . Drugi powód to to że mam obiecaną podwyżkę w lutym i jak szefowa dowie się o ciaży to oczywiście o podwyżce mogę pomarzyć mam nadzieję ze z dzidziusiem będzie wszystko w porządku a co u was ? opiszcie coś o waszych dzidziusiach :) i tych w brzuszkach i tych maluszkach Paula 24 czy ja dobrze zrozumiałam ze ty nie znasz płci swojego dzidziusia nie chcesz wiedzieć czy jeszcze jest za malutki żeby stwierdzić jakiego koloru kupować ciuszki :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimisiu- jesteś tytanem pracy:D a ja jestem cholernie zmęczona.... dzieci są kochane, ale bardzo absorbujące:D trzymajcie się kobietki:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:D:D:D:D gdzie się wszystkie poznanianki podziały??? dziś mieliśmy pobudkę o 5.18- Jaśmina puszczała m taaaakie bąki, że byłam pewna, że chce się przebić do sąsiadów:D:D:D koniec końców- poszła na to jeszczze kupencja- i finito spania.... później wypiła 250ml mleka i zaczęła być (nawet jak na nią) wyjątkowo towarzyska- ćwierkała, \'maszerowała\' po naszym łóżku i tłukła mamusię piąstką po twarzy... mam nadzieję, że wy miałyście dziś więcej snu:D:D:D miłego dnia, my jedziemy do poradni preluksacyjnej, na 28.czerwca, więc czeka nas wielogodzinna wyprawa autobusem... już się cieszę:D:D:D papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Cześć Słonka Julianka co to jest ta poradnia pre....coś tam? :) a u mnie ok dzisiaj dzwoniłam w sprawie badań do lekarza i już wszystko wiem :)a w przyszłym tygodniu ide na badania Co u was jak wasze brzuszki Julianka fajną masz dzidzie kiedy ja będę miałą taką :):):) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo minimisiu:D witaj ciężarówko:D topik jest dla mamuś z całej wlkp, zresztą jak jakaś mamcia z np. podkarpacia nam sie trafiła, chętna do rozmowy- to też zapraszamy:D poradania preluksacyjna- już tłumaczę:) to taki ortopeda dla malutkich dzieci, robi on usg bioderek, czy wszystko jest w porządku (praktycznie każdy maluch ma takie usg), jaśminka już jest na dobrej drodze :classic_cool: i nie musimy już tam jeździć, więc HURRRA:D:D:D miłego wieczoru mamusie:D rzeczko, paula, waga- odzywajcie się🌻 buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki. Jestem po wizycie u lekarza i wg daty pierwszych ruchów płodu termin porodu wychodzi na 20 maja hihihi, ale ja się tym nie przejmuję bo dziecko samo będzie wiedziało kiedy ma przyjść na świat. Wszystko wporządku zrobił mi cytologię a dzisiaj idę do niego na dyżur na usg, ponieważ wczoraj było tyle bab w poradni, że nie mógł jej opuścić żeby zrobić mi usg, więc stwierdziliśmy, że dzisiaj na spokojnie pod wieczór :). Bo jeśli któras z dziewczyn się orientuje to w szpitalu św. rodziny usg znajduje się w izbie przyjęć - w poradni nie ma żadnego, ale to jest takie małe niedogodnienie tego wszystkiego - najważniejsze że gin wporządku jest. Mam nadzieję że dzisiaj poznam płeć mojego maleństwa, ale mam jakieś dziwne przeczucie że to będzie chłopak :) Minimisiu - u mnie jest taka sama sytuacja w pracy. W tej chwili dyrekcja nie może na mnie patrzeć! Znienawidzili mnie za tą ciążę, ale ja mam ich w d...e!!! Już nawet znaleźli mi zastępczynie, albo następczynię ;). Julianko współczuję ci!!! Ja jak sie nie wyśpię to jestem nie do życia!!!! Witaj ciężarówko zapraszamy do wpisania się do tabeleczki :) Ale się rozpisałam hihihi. Jutro jak już będę po usg to wam napiszę może dowiem się kto tam rośnie u mnie w brzuszku :):):) Dziewczyny odzywajcie się piszcie co u was!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula!!! z niecierpliwością czekam na wyniki twojego usg:D:D:D minimisiu i paulo cieszę się, że wszystko u was okej, aczkolwiek problemy w pracy- nic miłego :( ja sama jestem już na wychowawczym, ale jak tylko skończę studia- już wiem, że czekają mnie poszukiwania pracy:( czyli jeszcze jakieś 5 miechów tzw. \'laby\';) paula- powiem ci, że czasem jestem tak zmęczona, że nie mogę zasnąć:) ale przed narodzinami jaśminki ze mną było tak samo, jak się nie wypałam, to nie nadawałam się do użytku zewnętrznego, lae teraz nabrałam już jako taką wprawę:) miłego dnia:) czekam na info, co będziesz miała paulinko (bo chyba tak masz an imię:D) buziaki i do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki julianko - tak rzeczywiście tak mam na imię. Jutro z samego rana wam napiszę co i jak. Ale jesli okaże się że to chłopak to mamy problem ponieważ nie ammy wybranego imienia dla chłopca :( dla dziewczynki wybralismy albo julia albo wiktoria ale z chłopcema mamy duży problem bo to co mi się podoba to mojemu kochaniu si nie podoba i na odwrót. Będzie ciężko jakby co ;) Ja też po macierzyńskim ide na wychowawczy ponieważ nie mam z kim dziecka zostawić, ale na dzień dzisiejszy sądzę że po wychowawczym i tak będe musiała szukać sobie nowej pracy,bo tutaj to już nie będę miała gdzie wracać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Cześć Paulinko:) ale się cieszę a jak twoja dzidzia urodzi sie 20 maja to prawie tak jak ja mam urodzinki (24.05) ale lepiej jak poczekja tak do 22.05 bo Bliżnięta (znak zodiaku) są super:) My również planujemy dla naszej dzidzi imię Wiktoria wieć może nasze dzieciaczki będą miały to samo imię :) ale ja tez czuję ze będzie chłopak a to też dobrze :) Paulinko jestem ciekawa kiedy powiedziałaś w pracy o ciąży (który tydzień) no i oczywiście jaka była reakcja . Ja najbardziej sie boję że moja szefowa na wieść o dziecu da mi wypowiedzenie dyscyplinarne ponieważ u mnie bardzo łatwo zwolnić z tego artykułu :( A my już ustaliliśmy że jak ciaza bedzie przebiegać dobrze to zaraz po tym dzidziusiu szykujemy sie na następne :) zawsze planowaliśmy dwójkę i najlepiej odrazu :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamulki:D paula i minimisia:D fajnie jak będziecie miały córeczki o tym samym imieniu:) minimisiu- a jak tobie na imię, bo już się zastanawiam nad michaliną:classic_cool: dobranoc dziewczynki:D:D:D paula- pisz czy będzie chłopak, czy dziewczynka:D:D:D papapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z usg :) na 90% jest to chłopak, i gin stwierdził ze jest bardzo ruchliwe ;) (czuję to) ma dwie rączki dwie nóżki wszystko na swoim miejscu. Ale przez ta jego ruchliwość nawet niea dało się zmierzyć buuuu - także nie wiem jakie duze jest to moje dziecie. Słyszałam bijące serduszko!!!! To było cudowne!!!!! Minimisiu ja powiedziałam o ciąży gdzieś ok 3 miesiaca dokładnie nie pamiętam ale reakcja dyrekcji na tą wieść nie była zadawalająca wręcz przeciwnie. Dyrektor to tak darł ryja (przepraszam) że pół szpitala go słyszało (bo ja pracuje w szpitalu - tak do wiadomości ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinko!!!!!!!!!!! serdecznie gratuluję ❤️🌻❤️ ❤️🌻❤️ ❤️🌻❤️ dużo zdrówka dla twojego synka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Paulinko bardzo sie cieszę i gratuluję syna a teraz czas wybrać imię:) Dzięki że mi napisałaś kiedy powiedziałaś o ciazy ja chyba też tak zrobię obawiam sie trochę reakcji:( Julianka a z moim imieniem źle trafiłaś mam na imię Agnieszka:) ale moje słonko stale do mnie mówi misia i jak kiedyś logowałam sie na jakiejś stronie i musiałam wymyślić nick a potrzebowałam coś co będe pamiętać więc zostałam minimisią:):):) pa idę jeść śniadanko Miłego Dnia Mamusie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry agnieszko:D i paulinko:D zaraz biorę jaśmina pod pachę i lecimy na chrobrego na badanie krwi, we wtorek muszą być świeże wyniki, bo idziemy do hematologa :( paula- gratuluję jeszcze raz🌻 buziaki i do później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Nastawiałam się na dziewczynkę ale teraz też sie bardzo cieszę, tylko że mamy jeden problem - nie mamy imienia dla synka. Minimisiu nie musisz się spieszyć żeby poinformować pracodawcę o ciąży - jeśli możesz to poczekaj :) ja juz w tej chwili nie przejmuję się reakcją dyrekcji mam to gdzieś. Najważniejsze że mam zdrowego synka :) Julianko a po co robisz to badanko krwi czy coś jest nie tak z Jaśminką że musisz iść do hematologa? A gdzie idziesz do tego hematologa jeśli wolno spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianak_80
halo mamulki:) jaśmina ma anemię, więc stąd hematolog- od blisko 3 miesięcy jest na hemoferze (żelazie), mała była lekko wcześniej niż powinna (wg wyliczeń mojej ginekolog termin miałam na 10.09., wg moich własnych na 24.09.- więc mała urodziła się prawdopodobnie pod koniec 8 miesiąca ciąży), poza tym w ciąży przyjmowałam lekki immunosupresyjne, związane z chorobą, na którą cierpię,a one obniżają ilość czerwonych krwinek zarówno u mamy jaki i dziecka. tak więc powodów anemii jest kilka, ale mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie ok:) malutka nawet nie zapłakała przy pobieraniu krwi- pewnie sie już kruszynka przyzwycziła:( trzymajcie się dziewczynki:D:D julia ps.a najpiękniejsze imię dla chłopca, to krzyś:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - bo wiesz jakby co - tfu tfu - to ja pracuje w szpitalu dziecięcym na szpitalnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej poznanianki :) jejkuu...zapomniałam o tym forum, w grudniu na pierwszej stronie napisałam,a potem.. :( oj-zapomniałam o poznanskich mamusiach.. ale juz jestem, tylko z czasem was nadrobie, te 4 strony i bede mogla wtedy wypowiedziec sie.. w skrócie napisze,ze jestem w 34 tyg. ciazy, dzidzia wazy ok 3 kg już, temin na luty,ale wszytko sie moze zdarzyc:P poza tym mam zamiar rodzic w klinice sw. rodziny, przeprowadzilam sie niedawno ze Sz-cina do Poznania, a dokładnie LUBONIA. pozdrawiam wszystkie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze... SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU:) choc dzis juz 13-ty... ale w tym roku nie pisałam jeszcze do was :( ucałowania dla maleństw tych już rosnących poza brzuszkiem, jak i tych wewnątrz ❤️.. ja na sylwestra wyjechałam w góry.. do Karpacza. nie było żadnych przeciwskazan od lekarza, ciąża super sie rozwija i zdrowo i silnie,wiec jk njbardziej dostałam zielone swiatlo na wyjazd i odpoczynek. no zakazał mi tylko zjezdzac na nartach :P hehe.. MIŁO WAS POCZYTAĆ , NIEKTÓRE JUZ SZCZĘŚLIWE MAMUSIE, NIKETÓRE OCZEKUJĄCE DOPIERO (tak jak ja-tylko ze ja bliżej końca;) ), PIERWSZE SKURCZE, PIERWSZE KOPNIĘCIA, PIERWSZE BADANIA... SUPER:) pozdrawiam wszystkie bardzo cieplutko... ps.-------------------aha- ja niewiem jaka płec, bo my z ukochanym nie chcemy znać,.. lekarz pochwalił nas za to:P hehe, i powiedział,ze takie parki juz na wyginięciu;) no cóż... ale to jest wspaniałe jak sie nie wie... najwazniejsze dla nas by było zdrowe i tyle.. imie dla dziewczynki pierwotnie mielismy WERONIKA, chłopca BRUNON, ale teraz wszystko chyba sie pozmieniało i nie wiemy na 100% jakie imię bysmy chcieli nadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************************ Nick..................Wiek........Termin porodu/Wiek dziecka(imię)...Dzielnica ************************************************************************************************ 1.Paula24..............24................05.06.2006..........................Winogrady 2.Waga77..............28..............Franek-3miesiące....................Rataje 3.Bąk....................?.....................?..................................Winogrady 4.julianka_80.........25.............Jaśmina/26.08.2005..................Piątkowo 5.Minimisia............24..............30.08.2006............................Winogrady 6.Rzeczka Zapomn. .23..............26.07.2006............................Łazarz 7.Isabelle24...........24..............21.02.2006............................Luboń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×