Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Gość minimisia
Cześć Paula to jesteśmy są siadkami ja urodze troszke póżniej bo chyba na przełomie sierpnia i września jeszcze nie wiem kiedy dokładnie bo pierwsza wizyta u gina jeszcze przedemną Narazie musze zmykać jeść obiad pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga 77
No mały wykąpany ...fakt masz rację Julianko że ja tak dobrze z Frankiem nie mam że kąpie go i idzie spać ale i tak nie jest żle bo jak w końcu zasnie (tak koło 23-24 to śpi do 6 rano...a ile twoja mała ma miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasminka ma juz 4 miesiace. jak skonczyla 6 tygodni, zaczela przesypiac noc do 6 rano, ale takze kapalismy ja pozno 22-23, zeby jak najpozniej dostala ostatnie jedzenie. teraz jest kapana o 20-tej, dostaje kaszke i idzie spac (odpukac w niemalowane, ale z usypianiem nigdy nie bylo problemu- dzidzia szla do lozeczka, dostawala buziaki i lulu). teraz cos jej sie apetyt pogorszyl, wiec chyba ida zabki, malo je, nie chce w ogole jesc obiadkow, mleka i kaszki wypija polowe tego co zwykle. ale za to zrobila sie bardzo komunikatywna, duzo guga i ogolnie jest ciekawa swiata, do wszystkich sie smieje jak szalona:) a jak franio- usmiecha sie juz swiadomie? bo te mgliste usmiechy, ktore jasmina miala na poczatku, trudno podciagnac pod te kategorie:) milego wieczoru, minimisu- melduj co u ciebie, pozostale przyszle mamy- rowniez:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
cześć mam pytanie do doświadczonych mam czy w pierwszych tygodniach ciaży miałyście jakieś skurcze bo ja praktycznie odkąd wiem o dziecku mam takie skurcze co jakiś czas szczególnie wieczorem czasem jest tak silny że ciężko go wytrzymać nie wiem czy mam sie tym martwić czy to raczej tak jest na początku, we wtorek idę do gina to mu o tym powiem Najbardziej to boję sie wymiotów :( Pewnie niedługo trzeba bedzie powiedzieć w pracy o dziecku i trochę sie boję napiszcie o własnych doświadczeniach , czy pracowałyście w ciaży a jak wasz pradodawca przyjął wiadomość o ciaży . Pewnie tu jeszcze dzis zajrzę ale już teraz skladam wszystkim przyszłym i obecnym mamusiom najlepsze życzenia noworoczne dużo zdrówka , cierpliwości , pociechy z dzieciaczków i wszystkiego najlepszego aby ten rok był jeszcze lepszy niż obecny pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim mamusiom (również tym przyszłym;) ) życzę dużo szczęścia i miłości, a przede wszystkim - pociechy z pociechy:) trzymajcie się i do zobaczenia za rok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również dołączam się do życzeń:aby nasze pociechy rosły zdrowo,dawały nam wiele radości i przyszłym mamom szczęśliwego rozwiązania DO SIEGO ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mamulki:D jeszcze raz: szczęśliwego nowego roku:D:D:D (już się lekko sponiewierałam;) ) buźka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że pierwszy dzień nowego roku upłynął wam w miłej i rodzinnej atmosferze:) odezwijcie się jutro jak się czujecie(przyszłe mamusie) i co slychać u was i maluszków będących już na świecie:) jaśmina północ przespała, dzikie huki jej w niczym nie przeszkodziły:) miłego wieczoru:) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczyny - Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!!!!!!!!! Minimisia co do twojego pytanka o skurczach to jak pójdziesz do gna to koniecznie mu o tym powiedz- ja własnie przez skurcze siedziłam ostatnio 5 tygodni w domku i była na no-spie i duphastonie. Nie chce cię straszyć, ale pogadaja ze swoim ginem. Te bóle to rowniez moga być od powiekszającej się macicy, wtedy lekarze zalecają no-spe. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry mamuśki:D moja mała siedzi koło mnie i wesoło sobie gada głownie \"uuuuuuuuu\" i \"ggggg\" ;) stwierdziła, że wpadniemy zobaczyć co słychać u was:D goja- napisz coś o swoich starszych dzieciach, ile chłopcy mają lat, gdzie ich rodziłaś, etc. minimisiu- tak wcześnie skurcze? poważna sprawa, lepiej powiedz o tym swojemu ginekologowi, ja też je miałam, ale znacznie póżniej, brałam wtedy najpierw duphaston, no-spę i relanium, a póżniej fenoterol, isoptin, no-spę i relanium (nadal). paula🌻 trzymajcie się cieplutko i nie dajcie się tej fatalnej pogodzie (mi wysiadły stawy:() do później papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesteśmy znów o rok starsze!Z nowym rokiem moim starym zwyczajem powyrzucałam wszystko co niepotrzebne,zaczynając od spraw kuchennych a skończywszy na ciuchach.Mówię wam zróbcie to samo!Wg feng-shui ma to odzwierciedlenie w życiu,skończyć ze\" starym\" i zacząć od nowa. Julianko ja dzieciaczki mam już duże,w tym roku skończy Kamil - 13 lat,a Łukasz - 9 lat.Jak widać jestem już zahartowana w bojach.I mogę śmiało powiedzieć,że powiedzenie\"małe dzieci-mały problem,duże dzieci -duży problem\" jest szczerą prawdą. Teraz nie ukrywam że chciałabym dziewczynkę.Będę molestowała gina żeby jak najszybciej się dowiedzieć. Na razie czuję się świetnie i oby jak najdłużej,bo 12 lutego mam zaplanowany wyjazd dość daleko(1200 km).Mam nadzieję że mąż nie będzie musiał co chwilę robić postojów ze względu na mnie. Minimisia ja nie pracowałam w ciąży,ale koleżanki tak.Jeśli samopoczucie będziesz miała dobre i nie będzie przeciwwskazań do wykonywania jej to pracuj jak najdłużej bo siedząc w domu cały dzień to się zanudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :D Również melduję się z Poznania :P Jestem obecnie w 11 tygodniu ciaży, raczej nie mam dolegliwości, tylko drażliwość sutków, częste siusianie i olbrzymią senność, poza tym w ogóle nie widać abym była w ciąży:P nadal pracuje zawodowo, jestem księgową, ale mam nadzieję, że tylko do końca stycznia:) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Hej witam w Nowym Roku dziekuję za porady w sprawie moich skurczów alejuż sie uspokoiło myśle że to było od powiększającej sie macicy a może związane z zagnieżdżajacym sie dzidziusiem ? w każdym razie juz jest dobrze od wczoraj niec nie czyję a wcześniej skurcze były codziennie Chciałabym jak najdłużej pracowac al emusz epowiedziec ze ta ciąża trochę mnie zaskoczyła (ale pozytywnie) teraz dla mnie rozpoczyna sie raczej ciężki okres ponieważ w tym roku kończe studia i właśnie piszę pracę magist. planowaliśmy ślub w lipcu a tu taka niespodzianka ale obydwoje bardzo sie cieszymy :) a dzidziuś był w planie tylko raczej w lipcu, sierpniu a tu w sierpniu to już bedzie na świecie :) troszkę obawiam sie czy dam sobie radę ze wszystkim i bardzo boję sie szczególnie tego że odbije sie to na dzidziusiu ale mam nadzieję że jakoś to będzie A jak wasze maluchy (te w brzuszkach też ) ? mam nadzieję ,że wszystko dobrze Jutro idę do gina i jestem bardzo ciekawa co mi powie:) pewnie bardzo sie ucieszy bo już ostatnio mi mówił żeby postarać sie o dzidziusia a ja na to że jeszcze czas:) no i widać skutki :) pa zmykam na obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZNANIANKA
WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE🌻 TE KTORE PRZEZYWAJA JUZ PIERWSZE ROZTERKI Z DORASTAJACYMI DZIECMI, te ktore glaskaja swoje male, srednie i calkiem spore brzuszki i te ktore maja swoje dzidziusie kolo siebie ... i patrza patrza i napatrzec sie na nie nie moga ❤️ ... tez jestem z Poznania a dokladnie z Chyb 10 km od centrum ... jestem w 35 tc i juz czuje ze to koncowe odliczanie ... a jeszcze tyle do zrobienia zanim synus przyjdzie na swiat ZYCZE WSZYSTKIM SPELNIENIA MARZEN W 2006 ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZNANIANKA
WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE🌻 TE KTORE PRZEZYWAJA JUZ PIERWSZE ROZTERKI Z DORASTAJACYMI DZIECMI, te ktore glaskaja swoje male, srednie i calkiem spore brzuszki i te ktore maja swoje dzidziusie kolo siebie ... i patrza patrza i napatrzec sie na nie nie moga ❤️ ... tez jestem z Poznania a dokladnie z Chyb 10 km od centrum ... jestem w 35 tc i juz czuje ze to koncowe odliczanie ... a jeszcze tyle do zrobienia zanim synus przyjdzie na swiat ZYCZE WSZYSTKIM SPELNIENIA MARZEN W 2006 ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie rzeczko zapomnienia i poznanianko:) gratuluję rosnących brzuszków;) życzę dużo zdrówka przyszłym mamom:) goja- to ty weteranka jesteś:D:D:D minimisia- daj znać co powiedział ginekolog:D dobranoc, bo zaraz padnę przed kompem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga 77
czesć Dziewczyny! Franek właśnie zasnął...nareszcie! - od 9 był aktywny a teraz chwila spokoju.... fanie się czyta o dziewczynach które są w ciąży....teraz kiedy to przeżyłam świat wygląda zupełnie inaczej...i tak pięknie z naszymi maluszkami!!!! idę ugotować obiadek pozdrowionka dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Pozdrawiam was gorąco!!!! Wczoraj chyba poczułam pierwsze kopniaczki, nie jestem tego pewna na 100% bo nie wiem jakie to ma być odczucie, ale tak jak z opowiadań słyszałam to mogło byc to. Och! Byłoby to cudowne :) Za tydzień do lekarza idę i będę widziała moje maleństwo :) może dowiem sie płci przypadkiem ;). A wczoaj byliśmy z P na pierwszych zakupach - kupilismy dla naszego maleństwa rochę ciuszków a dzisiaj kupilam juz pled polarowy do wózka :) Cudownie robi się takie zakupy - mogłabym wydac fortune na to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:D mój dzisiejszy dzień był znacznie gorszy niz zwykle- jasminka miała straszną kolkę i przez 2 godziny płakała rozdzierająco:( na szczęście po większej ilości herbtki z kopru, przeszło jej. może któraś z was ma jakiś dobry sposób na kolkę?? paula- powodzenia u ginekologa- daj znać czego się dowiedziałaś.a propos zakupów dla maluszka,kiedy dowiedzieliśmy się, że na pewno mamy córeczkę, wykupiliśmy pół h&m- u w browarze:) miło się czyta o takich pierwszych zakupach:) kocyków mamy 3 + normalną pościel do łóżeczka + pościel do wózka +becik:) narawdę szaleliśmy:D:D:D pozdrawiam popołudniowo:) trzymajcie się kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimisia
Hej Właśnie wróciłam od lekarza i mam ślicznego dzidziusia to jest 5/6 tydzień i ma już 1,5 cm widziałam jak bije serduszko i dostałam pierwsze zdjęcie naszego dzidziusia ale sie cieszę a lekarz z wrażenia to gratulował mi pięć razy :) mam zrobić badania i 31.01 mam wizytę o skurcze pytałąm ale powiedział że dziecko rozwija sie dobrze więc mogło to być spowodowane rozrastającym sie dzidziusiem Kazał brać kwas foliowy i nie wolno mi brac żadnych tabletek dodam ze moja ciaża jest dla niego cudem ponieważ jak miałąm 15 lat usunęli mi jeden jajnik wiec musze chuchać bardzo na tego jednego który mi został przepraszam za błedy ale nie mam siły już poprawiać lecę na obiadek bo jesteśmy strasznie głodni:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Drogie Panie, Brzuszki i Maluszki ;) Właśnie siedzieliśmy z kopiącym Bąbelkiem sobie przed komputerkiem, patrzę, a tu taki temat :):):):):) Bardzo mnie to cieszy ;) Właśnie zaczął się czwarty rok mieszkania mojego w Poznaniu, jestem na IV roku studiów dziennych, pracuję w szkole podstawowej - uczę jęz. angielskiego, mieszkamy na Kopernika razem z Bąbelkiem, Mężulkiem i rybkami... Ale niestety musimy się wyprowadzić z tego mieszkanka, bo jest nas tu już za dużo i aktualnie szukamy nowego, też najchętniej na tym osiedlu :) Ciąża nas zaskoczyła, ale tak się z niej cieszymy :) Jeszcze nie znamy płci, choć chcialibyśmy. Chodzę do gin na Polnej i jestem w miarę zadowolona, ale w tym miesiącu chciałabym zrobić dodtakowe usg, prywatnie, nie wiecie czy można tak na Polnej - zapłacić i przyjść na usg? Albo może któraś z Was mogłaby mi polecić miejsce, gdzie mogłabym oczekiwać dlugiego i z porządnymi pomiarami usg? Czekam na doświadczenia z Polnej - jakbyście się Moje Drogie mogły nimi podzielić ... Pozdrowienia i buziaczki... Aha.. a ciążę znoszę bardzo dobrze, czuję sie super, choć jestem rozleniwiona i kręgosłup mi czasem dokucza, mdłości miałam na początku, ale mniej więcej w normie ustąpiły. Mam nadzieję a nawet zamiar pracoiwać do końca kwietnia, potem chyba zacznę się przygotowywać do tej długo upragnionej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek:D minimisiu- NAPRAWDĘ cieszę się razem z Tobą:D:D:D:D:D ladybird- witaj wśród poznanianek:D rodziłam na polnej, całą ciążę chodziłam prywatnie do lekarza, więc nie wiem jak to jest kiedy chce się tam wejść \'z zewnątrz\'. moja lekarka właśnie stamtąd była i jestem super zadowolona (cc w 37tc, a na podtrzymaniu byłam od 13tc). łączy nas parę rzeczy- poza tym, że także jestem dzienną studentką (ale V rok), również szukam mieszkania (może być do kompletnego remontu, bo i tak wolimy je urządzić wg własnego gustu:) ): trzy pokoje, duuuuuża kuchnia i choć jeden pokój od południa (ze względu na jaśminkę:) ) dobranoc mamulki:) słodkich snów dla Was i Waszych maluszków:) papa j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Bardzo fajnie, że powstał ten topik, teraz przynajmniej mogę zapytać, czy zna któraś z Was jakiś komis dziecięcy?? z wózeczkami, ubrankami i innymi akcesoriami?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Witam nowe poznanianki!!!!! Minimisia moje gratulaje - super że dzidzia wszystko ok - oby tak dalej :) Julianka 80 powiem szczerze że mam problem co mam kupić bo nie mam zielonego pojecia co mi się przyda a co nie a takie kupowanie bezsensownych rzeczy to tez starata kasy - może byś mi cos podpowiedziała. Co mam np. kupic na wyprawkę do szpitala - co pozabierac itp - jestem jeszcze zielone w tym temacie ;) Ladybird - my tez z moim kochaniem szukamy mieszkania ale nie dla siebie tylko dla teściowej na Ratajach a my zostajemy na Oświecenia w jego dużym 3-pokojowym mieszkanku. Rzeczka zapomnianego - w sumie w poznaniu jest wiele komisów z dziecięcymi akcesoriami ale taki fajny jest aż w Swarządzu na Nowej Wsi Os. cegielskiego 29. Podam ci jeszcze nr tel. 604-415-483 A ja chyba od przedwczoraj czuję kopniaczki maleństwa :) tak po jednym może dwa dziennie - przynajmniej tak mi sie wydaje że to jest właśnie to :) Bardzo cieszę się że powstał ten topik!!!! Poznanianki górą!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula- pamiętam jaka to była dla mnie radość, kiedy jaśminka zaczęła \'sprzedawać\' mi kopniaczki:) uwielbiałam to uczucie:))) rzeczy do szpitala, które wzięłam, to były: dla jaśminki: - ubranko na wyjście do domu (mąż nam dowiózł becik) - kaftanik na wyjście do domu - pieluszka tetrowa (do wycierania ulanego mleczka) - chusteczki do wycierania pupy (bardzo się przydały) - smoczek (przydał się jeszcze bardziej ;) ) - skarpetki - szczotka do włosów - czapeczka więcej rzeczy nie pamiętam, ale jak sobie przypomnę, to dopiszę dla siebie: - to co się zwykle bierze wyjeżdżając gdzieś - ciążowe ubranie, na wyjście ze szpitala (nie ma szans byś się zmieściła w cokolwiek sprzed ciąży, dopóki nie \'opadnie\' Ci brzuch) - o koszule nocne, podkłady poporodowe lub pieluszki, czy kaftaniki dla dziecka, idąc na polną nie musisz się martwić, jak jest w innych szpitalach, nie wiem. ladybird- niestety Ci w tej kwestii nie pomogę, bo najzwyczajniej w świecie nie wiem, mała miała wszystkie rzeczy nowe, bo jest pierwszym dzieckiem w rodzinie, od blisko ćwierć wieku:) słyszałam, że są dwa duże komisy- jeden na głogowskiej (albo hetmańskiej;) ) a drugi na os. kopernika. poza tym przejrzyj piątkową wyborczą, tam an pewno też będą jakieś ogłoszenia. jedyne co, to prawdopodobnie będziemy sprzedawać wózek,więc jak by któraś z Was była zainteresowana, to mogę coś napisać. chcemy kupić małej parasolkę, więc jej wózek 3-funkcyjny, pójdzie pod młotek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Faktycznie, zgodnie z wypowiedzia julianki jest tu, na Kopernika, a dokładnie na ulicy Kepplera komis z rzeczami dla bąbli, jakbyści były zainteresowane - dojazd autobusami 91 lub A, wysiada się na przyst Jugosłowiańska. Jestem trochę podłamana szukaniem mieszkania, na razie szukamy drugi dzień przez internet, wysłaliśmy parę maili, nawet dzwoniliśmy, ale część fajnych mieszkań jest zdecydowanie za drogie, a te we w miarę przystępnej cenie są najczęściej wybrakowane choć troche... Jeśli któraś z Was drogie moje słyszała o kawalerce do wynajęcia gdziekolwiek oprócz Wildy to dajcie znać proszę, mo że ktoś znajomy Wasz czy z rodziny wynajmuje mieszkanko - takie malutkie byśmy chcieli...Moze któraś z Was korzystała z Agencji nieruchomości i mogłeby jakąś kompetentną polecić??? Jakby co to piszcie, może być na maila kamilka_gruby@tlen.pl Poza tym mam dzis paskudny dzień, bo cały czas pali mnie przełyk i, za przeproszeniem, bekam... :( ale mam nadzieję, że niedlugo mi przejdzie. Buziaczki dla wszystkich Mamusiek, Maluszków i Brzuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka
Witam Poznanianki, Jezeli chodzi o wozki i tego typu akcesoria to polecam komis na Hetmanskiej w bloku naprzeciwko Mc Donalda Jezeli chodzi o ciuszki i wyprawke dla dzidziusia i dla nas mamus to koniecznie hurtownia na rogu Jackowskiego i Kraszewskiego niedaleko Rynku Jezyckiego w dawnej fabryce Modeny super seny i wybor i otwarte do 20.oo a ciuszki ciazowe to w malym sklepiku na rogu Samarzerwskiego i Polnej nie Pati i Max tylko taki malutki "Mama" troche uzywanych i nowych ale ceny super Po bielizne to polecam przejsc sie dalej Polna i na Dabrowskiego rajstopki i staniki ... u mnie 36 tc to juz troche wiem ;-) i juz sie najezdzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc mamusie:) zeznawać mi jutro jak się czujecie i co słychać u maluszków:) 🖐️ papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×