Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Cześć dziewczynki :) Ależ tutaj pustki... Ja miałam zalatany tydzień, niekiedy mam takie dni, że mimo, że nic konkretnego nie robię poza opieką nad Wojtusiem, to nawet nie mogę się z domu na spacer wygramolić... Aniu przepraszam miałyśmy się spotkać i jakoś tydzień zleciał a nam się nie udało :( Wyobraźcie sobie, że mój Wojtuś wczoraj spał od 21:30 do 6:15 to absolutny rekord bo normalnie budzi sie koło 2 i 5, ale mimo to nie wyspałam się bo akurat mieliśmy gości i poszłam spać o 3 i takim cudem przegapiłam szansę przespania całej nocy 😭 Jutro zaczynam zajęcia na basenie strasznie się cieszę, bo jakaś taka jestem pozbawiona energii... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieeczyny dawno mnie tu nie bylo ale czytam was no i obiecuje poprawe....slowo harcerza zapraszam n a stronke mojej zuzi i dziekuje za wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki!!jak po weekendzie? my juz po chrzcinach.. sama nie mogłam uwierzyć ze mała była taka grzeczna, przespała całą mszę i nawet polewanie głowy wodą jej nie zbudziło, po prostu mały aniołek.. Madziu aż ci zazdroszcze z tym basenem, chyba tez się bede musiała zorientować jak i co,a czy nie ma tam problemu z terminami? jak to wsyztsko wygląda? Edyta, Zuzia bardzo słodka!!!!!!!!! a ja ciagle sie zbieram zeby w koncu te strone na bobasach założyc i jakoś ciagle brak czasu! pa pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, pustki były to się zgadza. Ja nieraz też mama takiego lenia, że czytam ale w ogóle nie chce mi się klepać w tą klawiaturę. Patryk wczoraj skończył 4 miesiące, a od dzisiaj zaczął dostawac jabłuszko. Na początku minę zrobił taką zdziwnioną że szok!!!! a potem to nawet zaczął sam buźkę otwierać jak tylko zobaczył łyżeczkę. Zasmakowało mu ;) Ewa - ten czas strasznie szybko leci. Mi się wydaje że ja dopiero co go urodziłam a tu już 4 miechy minęły - szok!!!! Cieszę się że chrzciny się udały. A gdzie robiliście? Rzeczko - my też zaczęliśmy chodzić na pływalnię. Narazie raz w tygodniu bo moja mama pracuje do późna ale już od środy ma urlop i teraz zaczniemy chodzić częściej. Patryka narazie nie zabieramy na pływalnię ze względu już na pogodę. nie chcę żeby po wysciu z basenu na dwór się rozchorował. Poczekamy do wiosny i bedziemy chodzić w trójkę. Tylko że my jeździmy do Kozigłów, bo mamy bliżej niż na Piastowskie. Edytko - pisz co u ciebie słychać!!!!!! Jak Zuzka???? Aguś - a ty gdzie sie podziewasz?????? A o Julii to już nie wspomnę. Chyba o nas zapomniała :( Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa podam Ci dwie stronki gdzie jest aqua aerobic, na Piastowskim może już nie być terminów, bo jak ja się zapisywałam to ciężko mi było się wpasować, zresztą tam są różne rodzaje aerobicu, ja zapisałam się na spalanie tłuszczu, ale jest jeszcze gimnastyka, kształtowanie sylwetki i chyba coś jeszcze. Zajęcia trwaja 45 minut ćwiczenia są intensywne, że czuć wszystkie mięśnie, ale ponieważ odbywa się to w wodzie to człowiek nie jest tak zmęczony :) Aha zajęcia kosztują 16zł http://www.fregata.com.pl/v.3/index.php http://www.studiohera.pl/ aqua aerobic 10zł w większych grupach i 15zł w mniejszych basen dla niemowląt 45zł a tu jest basen AWFu gdzie będziemy chodzić z Wojtusiem, w Studio Hera też są takie zajęcia, ale jak dla mnie za drogo a tutaj kosztują 25zł http://www.crawf.com.pl/ Paula do koziegłów pewnie też będziemy jeździć, ale jak mały oswoi się z wodą i będzie mógł już korzystać z normalnego basenu :) Aniu gdzie się podziewasz?? co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko ja bym na twoim miejscu nie wrzucała do netu nagich zdjęć synka. Tylu jest teraz pedofilów. Ja nie chce żeby jakiś zbokol napalał się oglądając fotki mojego malutkiego golaska!!! Zmień je. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki melduje sie. Ja strasznie zalatana jestem bo świadczenie rehabilitacyjne załtwiam mam już dość. Dziś byłam pierwszy raz na KTG wynik w normie ale małej nie podobało sie że ją podsłuchiwałam i non stop bombała myślałam że ogłuchne. Edytka Zuzia jest śliczna 🌼 Wasze maleństwa już takie duże a ja jeszcze dobre póltora miesiąca muszę czkać. Madziu czekam na smska wrazie spacerku. Sciskam i całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula no widzisz nie pomyslałam o tym, dzięki za radę! Aniu ja w czasi ciąży ani razu nie miałam ktg. W środę muszę jechać na górną wildę do kosmetyczki ma mi zrobić paznokietki, może przejechałabyś się ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Strasznie was zaniedbałam ostatnio ale nic mi sie nie chce chyba nadchodząca jesień tak robi z naszymi nastrojami :( Ogladałam zdjęcia waszych maluchów i wszystkie bez wyjątku są śliczne ja musze zrobić taką stronkę mojemu maluchowi ale jakos brak mi zapału Aniu półtora miesiaca to naprawdę niedługo i juz będziesz miała swoja dzidzie przy sobie Dziewczyny znacie może dobrego okulistę potzrebuję dla mojego malucha nie podoba mi sie jego oczko :( a miał jego zapalenie i wolę to sprawdzić jutro idę do pediatry i zobaczę co ona mi powie i niech da mi skierowanie do okulisty troche sie tym martwię . Jakie macie sposoby na gazy u malucha oprócz masowania brzuszka, podginania stópek kiedyś słyszałąm o jakichś czopkach ale nie pamietam nazwy mój Krzysiu czasem sie preży i jak mu pomogę to przechodzi ale dzisiaj w nocy to nawet troche płakał przez to brzuszek miał lekko twardy aż mi go szkoda było :( :( a co u was ? Paula czas strasznie szybko leci Krzysiu wczoraj skończył miesiac a mam wrażenie że dopiero go urodziłam !!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! moja królewna już spi wiec w koncu chwila wolnego dla mamusi:) póki nie padnie... Paula, my jednak robilismy ostatecznie chrzciny w swojej parafii i otej późnej porze, cieszyłam sie ze mała dała rade choc nastepnego dnia była troszke bardziej marudna- troche rozwaliliśmy jej cykl dnia i pewnie stąd to. Ale ważne ze to juz za nami. a dzis bylismy na drugim szczepieniu i chyba nóżka ją pobolewała bo tak płakała momentami, że nie wiadomo było co robić, jeszce nie słyszalam u niej takiego płaczu. Miejmy nadzieję, ze do jutra sie maleństwo zregeneruje.. Madziu, chyba źle Cię zrozumiałam z tym basenem, myslalam ze już z Wojtusiem wybieracie sie na ten basen dla dzieci. Ja właśnie planuje zeby sie wybrac z Majką, kąpiele lubi wiec liczę ze basenik też się jej spodoba. noi w koncu udało mi się założyc stronke na bobasach!! całuski pieguski na noc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byl u mnie pediatra bo troche niepokoilam sie o to ze zuzia slabo glowke podnosi i tylko na jednej stronie,ale wszystko oki,poprostu jest leniuszkiem i mam ja czesciej klasc to sie przyzwyczaji bo to jest dla niej nowosc a wiadomo nikt nie lllubi nowosci a zwlaszcza taki maly czlowieczek,zbadal napiecie miesni i jest w porzadku ,oraz inne odruchy,tak wiec uspokoilam sie i malutka przyzwyczajam do lezenia bylam dzis u gin i za tydzien mam zadzwonic co z ta moja nadzerka a od stycznia moge starac sie o dzidzie bo pol roku kazala sie wstrzymac,no chyba ze cos sie zdarzy. mam pytanko jak dlugo zrzucalyscie kilogramy po ciazy ja przed wazylam 58 kg a wczasie 80kg,obecnie 66kg wiec jeszcze 8 kg i za cholere ni chce waga spasc a i jeszcze jedno moja zuzia nie chce pic z butelki jest jakas rada na to?chcialabym zamrozic pokarm i jezdzic na basen i w razie co babcie by podala jej mleczko a tak nic z tego pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu bardzo cie przepraszam że sie nie odezwałam ale nie mam nic na karcie i pozatym jakieś przeziębienie mnie wzieło. Ogólnie wyniki dobrze lekarz zadowolony z mojego stanu pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki!! pogoda u mnie okropna, nawet na spacerek się wyjść nie da! a moja księżniczka absorbująca jak nigdy, domaga się jedzenia coraz częściej i powoli zaczyna mnie to przerażać. Ona chyba ciągle głodna więc lekarz zalecił dokarmianie, choć jakoś na razie wciąż się zastanawiam, bo myślałam ze na cycu przertwamy znacznie dłużej.. Madzia, jak tam u Ciebie? nadal przespane nocki? powiem szczerze ze zazdroszcze, bo u mnie coraz gorzej. niedługo słowo sen to chyba do słownika wyrazów obcych przejdzie bo powoli juz nie wiem co to oznacza:) Edyta, a Zuzka to chyba musi byc aniołek skoro już planujecie kolejnego maluszka? zazdroszcze odwagi:) pozdrowienia w deszczowy dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Mój Wojtuś niestety miał tylko jedną przespaną nockę, którą przegapiłam i się nie wyspałam 😭 A od kilku dni to w nocy istny koszmar, zazwyczaj jak się budził dostawał cyca i spał dalej, a teraz nie chce cyca wrzeszczy i wścieka się, butelke też nie bardzo przyjmuje :( Dwa dni temu zabrakło mi pokarmu i musiałam mu podać Nan 1 HA 😭 ja również miałam nadzieję, że dość długo przetrwamy na cycu, ale niestety nie potrafię się niestresować i to pewnie dlatego mam zaniki pokarmu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, Magda ja mam to samo, nie wiem czy to stres czy cos innego, bo niby samo mleko nie ma prawa sie skończyc, jak naciskam to leci więc juz sama nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. najgorsze ze moja Maja pije przez 5 minut a potem zasypia, i chyba ta pozycja przy cycu najbardziej jej pasuje do spania. juz myslałam czy na noc nie podać jej jakiejś kaszki, może na dłużej by ja zasyciła.. A jak Wojtuś przyjął modyfikowane mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było żadnego problemu po prostu je wypił, kupka sie nie zmieniła i spał tyle co zawsze. Jakiś miesiąc temu już byłam tak zdesperowana, że do mleczka dosypałam mu łyżeczkę kaszki aby choć troszkę dłużej spał, ale to nic nie dało, więc już tego nie powtrórzyłam. Nie wiem co się dzieje, bo naprawde mam problem z nakarmieniem go, z butelki nie chciał, dostał cyca ssał chyba 2 min i krzyk, zmieniłam cyca i znowu to samo 2 min i krzyk i tak go przekładałam z jednej strony na drugą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dawno mnie tu nie było, bardzo was przepraszam za to zaniedbanie, ale poprostu brak czasu no i tez troche lenistwo :P Nieraz mam takie dni że nie chce mi się kompa włączać ani na chwile. Aniu jak twoje samopoczucie? Widzę że twoja córa tez tak szaleje na ktg jak mój Patryk. On co chwile kopał i wiercił się. Zresztą ma to do teraz. Jest bardzo żywy i ruchliwy ;) Aguś a kup Krzysiowi hebratkę na wzdęcia i przynajmniej niech te 100 ml dziennie wypije. Powinno pomóc. A tak w ogóle to umówimy się na kawkę w tym tygodniu i pogadamy. Teraz jak piszę to już jesteście po chrzcinach. Ciekawe jak się Krzysiu spisał. Później mi wszystko opowiesz. Edytko mój Patryk tez jest leniuszkiem i jak go kładę na brzuszku żeby podnosił główkę to on kładzie ją na boku i ogląda tv!! Cwaniak ;) Podziwiam twoją odwagę z drugim dzidziusiem. My narazie chcemy trochę odchować małego i tak za 4-5 lat dopiero. A co do kilogramów to mi jeszcze pozostało 6 na plusie i nie mogę się ich pozbyć!!! Co do butelki to może jej smoczek nie pasuje byś musiała spróbować inny kształt. Ewa jeżeli mala się domaga non stop jedzenia to tak jak ci lekarz doradził - dokarmiaj ją. Może twoja ilość pokarmu już jej nie wystarcza. Rzeczko nie zazdroszczę ci nocek. Ja wstaję tylko na jedno karmienie w nocy, ok2-3 i do 7 rano mam spokój. Dzisiaj obudził się o 5,30 ale nie chcaił jeść tylko już się wyspał więc dałam mu grzechotki i do 8 bawił się i gadał. A jadł dopiero o 9 rano po umyciu i przewinięciu. Teraz już wprowadzamy nowe produkty, jabłuszka bardzo mu smakują natomist marchewka to jest istna nowość i pluje mi!!!! No ale nic jutro spróbujemy jeszcze raz. Ale się rozpisałam :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh zajecia na uczelni nie mam za bardzo czasu do was zagladac.Moja malutka zaczela przesypiac cala noc:)Wreszcie...O 20 pije mleczko i do 6 rano spi jak aniolekJest spokojniutka wcale nam nie placze prawie,chyba ze cos jej naprawde nie pasuje.Ile wasze maluchy pija meka (chodzi mi o sztuczne),ile ml i ile razy na dobe bo oja wczoraj skonczyla 3 miesiace i pije ok 6 razy po 90 ml,wydaje mi sie ze to o wiele za malo ,od 2 dni pije po 120 co 3 godziny,no i w nocy juz nie je.Spytam o to lekarke ale ide dopiero 18go.Wczesniej moze ktoras z was mi powie.:)Buziaki mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalak spokojnie je bardzo ładnie. Mój Patryk ma prawie 4,5 miesiąca a wypija mleczka 125 ml co 4 godziny. Dzisiaj w nocy miałam znowu 2 karmienia. O 1 i o 4,30 bo już był głodny a jak wstaliśmy o 8 to dopiero upomniał się o jedzenie o 9 i teraz śpi. Zobaczymy co dalej. O 12 mam zamiar mu dać jabłuszko z marchewką czyli do 14-15 powinien wytrzymac bez mleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! u nas okazało sie, ze mała budzi się czesto w nocy ale nie dlatego ze jest głodna, tylko najprawdopodobniej dziąsełka ją bola i stad to wsxzytsko, czyli zaczyna mi sie temat zabkowanie... w zwiazku z tym mam pytanko, jak dawalyscie sobie z tym rade, jakies żele, czopki czy co... jak sie uporamy z ząbkami, dopiero zobacyzmy czy trzeba dokarmiac czy nie, zeby ten mały bączek spał dłuzej noi dał sie choć troszkę wyspać mamie:) buziaki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie Melduje sia jeszcze w dwupaku ale nie wiem jak dlugo ostatnio na KTG pojawiły sie dość silne skurcze a dzis spuchłam i brzuch strasznie uciska na pęcherz jutro wizyta u gina zobaczymy co powie coraz bardziej zaczynam ise denerwować. Pozdrawiam was i wasze słodkie maleńswta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja ale już o rok strsza ;) Aniu jak wizyta u gina? Rzeczko gratuluję przespanej nocki. Ewa buziaki dla Majki Aguś buziaki dla Krzysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Melduje sie a więc tak gin stwierdził że napewno urodzę w listopadzie tym bardziej że termin znoów sie przesunął i to już 33 tc na opuchlizne kazał uważać mam dużo leżeć i nie pić za duzo wrazie co mam siie zgłaszać co tydzień na KTG. A jeśli chodzi o małą to waży już 2300 nóżke ma długości 7 cm i wszystko rozwija sie ok . Łożysko przyklejona szyjka oki więc golnie dobrze bardzo wam dziękuje za pamieć. Madziu jeszcze troszkę i będziemy razem spacerowały z wózkami. Pozdrawiam i maleństwa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×