Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Ja dzisiaj byłam na zajęciach pokazowych na basenie - prezentowali różne rodzaje aerobicu w wodzie - ćwiczyliśmy 2h i na pewno zapiszę się na jedne z tych zajęć, bo było super, a po ciąży jeszcze brzuszek nie zleciał, więc muszę coś z tym zrobić :) szczerze polecam taka formę ćwiczeń, bo ja niestety jestem leniuszek i sama nie umiem się zmusić do ćwiczeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie w poznaniu dziś łądniutka pogoda a ja po generalnych porządkach jestem i teraz padam. Madziu gdzie poszłać na te zajęcia czyżby na piastowskie czy gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Paula, jeśli chodzi o cytadele, to ja jak najbardziej za ... ale niestety:( weekend poza Poznaniem i imprezka rodzinna, więc tym razem niestety odpada. MAm nadzieję, ze dacie znac jak było. Odwiedzałam właśnie PAtryka na bobasach, fajne fotki a z małego niezły słodziach!!!. I coś mi sie wydaje, że nawet ciocię Violę znam, ten świat rzeczywiscie jest mały:))) spokojnej nocy!! - bo tu juz chyba nikogo nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - to się odbywa w środku tygodnia więc moze jednak... 12-13.09. A co do cioci Violi to ona mieszka pod Pniewami. Czy coś ci to mówi czy ma sobowtura? A czy ty masz założoną stronkę na bobasach, żebym mogła zobaczyć Maję? Rzeczko ja też się już zapisałam na basen i mam zamiar dużo pływać żeby odzyskać formę sprzed ciąży a jak mały podrośnie to zamierzamy z nim chodzić na basen. A my dzisiaj o 15 mamy chrzciny. Będziemy wypędzac diabła :P Trochę się denerwuję - mam nadzieję że wszystko wypali ok. Aguś 👄 dla Krzysia (juniora oczywiście :P) Julia 👄 dla Jaśminki :) Edytko a ty gdzie się podziewasz? 🌻 ❤️ dla reszty dziewczyn 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, chyba jestem zakręcona, bo byłam przekonana ze ta imprezka to weekend się odbywa, a jeśli w tygodniu, to może rzeczywiscie dam rade, choc na chwilę... ja na razie stronki nie mam i wlasnie sie zastanawiam,czy małej nie założyc. Jak tylko znajdę wiecej czasu, to chyba sie pobawię ale jak wybrać kilka fotek z tej całej masy:) .. no i czyli jednak świat jest mały, dokłądnie o tę samą Violę chodzi. Znamy się choc nie wiem czy bedzie mnie jeszcze kojarzyła, pracowałam w firmie mieszczącej się obok jej firmy (jeśli ciagle tam pracuje) i czasem wpadałam do nich na pogaduchy, poza tym czasem pomagałam jej w jakis drobnych tłumaczeniach wiec może mnie skojarzy, choć to było juz ponad 3 lata temu, kto wie.. a co do basenu, orientujecie jak to jest z tym basenem dla dzieci na Wildzie, chyba Fregata..? ponoc można juz tam chodzić z 3-miesięcznymi bąblami tyle że chyba masa chętnych. a to musi być niezła radocha dla takiego malucha :) uciekam już bo coś padam dzis jak nigdy, pa pa pa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa wyżej podałam stronę z informacją o tym basenie, dzwoniłam tam i niemowlaki muszą mieć skończone 3 miesiące, cena jednych zajęć 25zł...to nie jest fregata-oni organizuja zajęcia dla dzieci powyżej 4 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - Viola pracuje w Witarze (w tartkau) cały czas. Tak dla informacji. A przy okazji jak się będę z nią widzieć to sie jej podpytam ;) No to juz jesteśmy po chrzcinach ale miałam wczoraj niezłego stersa żeby to wszystko ładnie wyszło. Mały przez całą msze był grzeczny - byłam z niego dumna, ale za to już pod koniec to odtawił taki koncert że musieliśmy z nim wyjść do zachrystii!!!!! W lokalu tez było super. Robiliśmy imprezkę na Kowalewickiej w tym hotelu koło hurtownii inblu (bo tam pracuje moja teściowa). Rewelacja!!!! Jedzenia było full!!!!! Nie do przejedzenia, a dzieciaki zadowolone bo miały dużo miejsca do biegania. Maly miał dzień pełen wrażen i w ogóle nie spał. W drodze powrotnej do domku zasnął w aucie więc już go nie budziałam na kąpiel. Zrobilam mu dzień dziecka ;) tylko go przebrałam i poszedł dalej spać. Obudział sie dopiero o 4 rano do karmienia!!!!! Od 20 godziny!!!! Dostal mnóstwo prezentów, troche kasiorki, a od teściowej jeszcze srebrną łyżeczkę z wygrawerowaną datą urodzin godziną oraz wagą i długością przy urodzeniu. Super pamiatka na całe życie :) Narazie uciekam zjeść śniadanko i muszę jechac do centrum. Potem się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku dni Wojtuś daje mi popalić ale mam nadzieję, że uda nam się dotrzeć na 13...my umówimy się z Anią i razem przyjedziemy, tylko na wszelki wypadek Paula podaj prosze nam kom abyśmy w razie czego mogły zawiadomić jeśli miałybyśmy się spóźnić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! powiedzcie mi, gdzie to dokładnie bedzie sie odbywac, tzn gdzie jest ten park \"za cytadela\"? czy to teren cytadeli czy cos dalej bo szczerze mowiac nie znam za dobbrze tamtych rewirów:( moze uda mi sie jakoś dotrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa to jest na cytadeli - sama nie wiem w którym miejscu tylko się domyślam ale cytadela nie jest az tak duża więc szybko znajdziemy a po drugie to wszytko wkoło widać :) Czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko jak bedziecie wsiadac do busa puść mi głuchacza albo wyślij smsa to będe się szykowac do wyjścia. Buziaki A co z resztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, jesli dam rade, to postaram sie pojawić koło 14 na chwilkę. Mam nadzieje ze uda mi sie wstrzelić w przerwe miedzy karmieniami;) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wczoraj było super!!!! Rzeczko poprosze o fotki bo ty ich więcej zrobiłaś :) Aguś szkoda ze nie udało nam się tam spotkać ale mam nadzieję że też ci się podobało :) ❤️ Ewa fajnie było cię poznać 🌻 Aniu przykro mi ze źle sie poczułaś i nie miałam okazji cię poznać ale mam nadzieję ze jeszcze bedzie taka okazja. A dzisiaj jak sie czujesz? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, Ania wysłałam Wam fotki :) Mój Wojtuś daje mi coraz bardziej w kość, przez 6 tygodni był aniołkiem a teraz chyba nadrabia :) juz w ogóle nie chce zasypiać w łożeczku tylko na rękach, rozbestwił się :( dzisiaj nie wytrzymałam nerwowo i położyłam go w ataku histerii na brzuchu (ponoć w takiej pozycji nie moze mu sie nic stac) i b ardzo płakał chyba z 15minut-normalnie już 10 razy wzięłabym go na ręce, ale stwierdziłam, że muszę go jakos odzwyczaic od noszenia, więc twardo go nie wzięłam i zmęczył się i zasnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki żałuje że nie byłam z wami ale od wczoraj mała naciska na wątrobe i umieram nóżki mam jak baloniki. Madzia dzięki za sliczne fotki paula podaje ci mojego maila i czekam na zdjęcia od ciebie.Napiszcie też prosze co tam dokładnie było. Paula jak bede wstanie do umówimy sie i dojade od ciebie na spacerek. Pozdrawiam was papasie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko podesłsłam ci mój inny aders email. Aniu zaprazsam na moją stronkę na bobasach. Tam zaraz bdą nowe fotki z chrzcin i nie tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja dziewczyny :) mam nadzieję, że fotki dotarły:) Wczoraj ale miałam przeboje, synuś obudził się o 23:00 - zazwyczaj o 0:00 karmię go na śpiku, więc juz wydało mi się to dziwne, chciałam więc dać mu smoczka, aby go przetrzymać do północy, ale złościł się i wypluwał, podałam mu herbgatkę była ciepła, a on dostał szału, zaczął strasznie płakać, łezki leciały i widziałam ból na jego twarzyczce :( wystraszyłam się bo myślałam, że go poparzyłam tą herbatką, ale w sumie ona była taka jak zwykle...przypomniało mi się jak Paula opowiadała o ząbkach Patryka i postanowiłam sprawdzić, okazało się że Wojtusiowi również już wychodzą ząbki :) dwie górne trójki! moja mama i teściowa się dziwią jak to możliwe, że trójki, ale widocznie możliwe skoro Patryk też ma trójeczki :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczko no to gratuluję - a ja wczoraj dojrzeałam czwartą trójeczkę u mojego synusia!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×