Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

KLUB MAMUŚ Z POZNANIA

Polecane posty

Paula :D wszystkiego najlepszego 👄🌻 Aniu już sie nie moge doczekać tych naszych spacerków :) ostatnio pisałaś, że jesteś chora więc Cię nie wyciagałam, a teraz jestem kilka dni u mamy...pogoda też się popsuła, a Ty masz zalecenie leżeć, więc albo poczekamy do porodu, albo jak będziesz sie lepiej czuć to zaraszam do mnie :D Dzisiaj mój Wojtuś pierwszy raz trzymał sam butelkę i ładnie się najadł :D🌻i pomyśleć, że ma dopiero 11 tygodni 🌻 rany jak takie dzieci szybko sie rozwijają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorową porą! Paula, czyzby jakies urodzinki były? jeśli tak, to wszystkiego NAJ NAJ NAj.........!!!!!!!!! zimno się zrobilo i jakos nawet na spacerki sie nie chce wychodzić, juz powoli nie wiem w co ubierać tę moją \"pszczółkę\", bo jak tak dalej będzie, to chyba kombinezony zimowe zaczeniemy wyciągać! ja chyba pędzę zaraz juz do łóżka, bo niestety nie mam tak dobrze i coś przeczuwam niedługo jakąś pobudke, a do rana to nawet kilka:( zbyt pięknie byc nie moze:) buziaki na noc !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A forum zamarło.... Świeci pustkami.... Każda mnóstwo pracy ma przy maluchu... Pozdrawiamy... Paula i Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka
Centrum Sztuki Dziecka Dział Sztuki i Edukacji Kulturalnej Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań tel. +61/64 64 475 tel. +61/64 64 477 Children’s Art Centre Art’s and Cultural Education Department Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań, Poland phone 0 48 61/64 64 475 phone 0 48 61/64 64 477 fax 0 48 61/64 64 472, e-mail: cacpoznan@sylaba.pl, http://www.cacpoznan.sylaba.pl ________________________________________ Szanowni Rodzice! Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu serdecznie zaprasza rodziców dzieci w wieku do lat trzech do udziału w Seminarium dla pedagogów, rodziców i ludzi teatru Teatr dla najnajmłodszych 8-9 listopada 2006 Seminarium tym otwieramy dyskusję na temat teatru dla dzieci najmłodszych - do 3 lat. Po raz pierwszy podejmujemy rozważania na temat teatru dla dzieci, których do tej pory nie uważano za widzów teatru. Po raz pierwszy też prezentujemy dokonania artystyczne z tej dziedziny artystów zza granicy oraz przedstawienia artystów polskich. Mamy nadzieję, że te pierwsze spotkania, rozmowy i pokazy zainicjują szerszą dyskusję na temat teatru dla bardzo małych dzieci. Seminarium organizujemy we współpracy z Instytutem Psychologii UAM i Teatrem Animacji w Poznaniu. Rodziców zainteresowanych udziałem w spektaklach (szczegółowy program znajduje się w załączniku) prosimy uprzejmie o zgłaszanie się telefonicznie, faksem lub e-mailowo i podanie następujących informacji: Imię i nazwisko jednego z rodziców:…………………………………………………….. Imię i nazwisko dziecka:…………………………………………………………………… Wiek dziecka:………………………………………………………………………………… Telefon kontaktowy:………………………………………………………………………… E-mail:…………………………………………………………………………………………. Data, godzina i tytuł wybranego spektaklu:…………………………………………….. Zgłoszenia przyjmuje: Agnieszka Krajewska tel. 0-61-64-64-478, fax. 0-61-64-64-472 akrajewska@csdpoznan.pl Informacji o seminarium udziela: Hanna Gawrońska hgawronska@csdpoznan.pl tel.0-61 64 64 475, 0-61 64 65 301 Teatr dla najnajmłodszych Seminarium dla pedagogów, rodziców i ludzi teatru 8-9 listopada 2006 PROGRAM ŚRODA, 8 LISTOPADA 2006 12.30, Sala Witrażowa Teatru Animacji Kolory wody – teatr La Baracca z Bolonii po spektaklu spotkanie, w którym wezmą udział m.in. Antonella Dalla Rosa, Roberto Frabetti z Teatru La Baracca, pracownicy naukowi Instytutu Psychologii, rodzice i opiekunowie widzów-dzieci 15.00, Sala Witrażowa Teatru Animacji Plumplumdzyńdzyńbumbum… – spektakl Ireny Lipczyńskiej i Beaty Bąblińskiej po spektaklu spotkanie z udziałem aktorek 17.00, Sala Kameralna CK ZAMEK Zatańczymy? – spektakl Uppercut Danseteater z Danii po spektaklu spotkanie dyskusyjne z tancerkami teatru CZWARTEK, 9 LISTOPADA 2006 10.00, Sala 103 CK ZAMEK Co to? – spektakl Lucyny Winkel i Katarzyny Pawłowskiej Centrum Sztuki Dziecka, Studio Teatralne Blum i Teatr Porywacze Ciał 10.30, Sala Witrażowa Teatru Animacji Piórko i kamień – spektakl Teatru La Baracca z Bolonii 11.30, Sala Witrażowa Teatru Animacji dyskusja o teatrze dla najnajmłodszych i projektach artystów polskich z udziałem Lucyny Winkel, Katarzyny Pawłowskiej, Ireny Lipczyńskiej, Beaty Bąblińskiej, Antonelli Dalla Rosa, Roberto Frabettiego, pracowników naukowych Instytutu Psychologii UAM, rodziców i opiekunów małych widzów. Biuro organizacyjne: Sala 104 CK Zamek, Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu ul. Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań tel. 0(61) 64 64 475, 64 65 301, fax 0(61) 64 64 472 e-mail hgawronska@csdpoznan.pl Szczegółowy program seminarium oraz konferencji naukowej „Dziecko i teatr w przestrzeni kultury” dostępne są na stronie: www.csdpoznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka
Witam dziewczyny kiedys napisałam kilka slow do was jestem mama 8 mies Nataniela i niestety praca i dziecko = brak czasu ale na ten teatr sie wybieram ... mało ze za darmo to jeszcze cos innego dla maluchow moja kuzynka to organizuje i jest to pierwszy raz i martwi sie ze malo mamus z dzieciaczkami sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuusle
Cześc dziweczyny! Wybieram się na pierwsze USG, czy możecie mi doradzić jakis dobry gabinet lub dobra lekarkę z Poznania? Pozdrawiam was serdecznie i fajnie że ktoś założył taki topik;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej czy jest tu kto? bo jakaś cisza zaległa i niedługo chyba topik umrze śmiercią naturalną, ... choć może to tylko jesienna depresja, kurcze coraz zimniej sie robi i mi sie juz coraz mniej chce, okropna ta jesien choć dziś nie jest tak źle, choć troche słońca. ja ciagle walcze z dziąsłami, wiec nocki wciąż nieprzespane, a co tam u was? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja codziennie zaglądam na naszee forum alee pisać sie nie chce opuchlizna nie puszcza no i malutkimi kroczkami przygotowuje sie do porodu torbe dziś chce spakować. WY zajęte maluszkami tez nie macie czasu pozdrawima was i dzieciatka. Ja polecam dobry gabnet Dr. Krzysztof Bartosz ul. Warszawska 107 a nr. tel 061 8790250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ;D !!!! ktos jeszce na jakś radę najlepiej żeby to była kobieta lekarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ksiezniczka powoli zaczyna marudzic bo lekarka stwierdzila ze zabki ida...caly czas wklada cos do buzi i strasznie sie slini...:)widoczne juz ja zaczynaja dziaselka swierzbic.Znacie jakis dobry zel na zabkowanie tak pytam wrazie czego jakby bardzo zle to przechodzila??wole sie zawczasu dowiedziec:)Ale apetycik ma to najwazniejsze.Z poczatkiem listopada rozszerzymy diete:)jestem ciekawa czy polubi nowe smaki. Do tych dziewczyn co pytaly o dobrego lekarza to ja chodzilam do dr Friebe ,on pracuje na Polnej,jest chyba zastepca ordynatora.Przyjmuje na Szamotulskiej rejestrowac sie mozna w srody od 15;00 tel 8474716 tylko uprzedzam ze czeka sie na termin dosc dlugo bo kolo miesiaca.Przyjezdzaja do niego pacjentki z calej Polski Pozdrawiam was mamuski:)i caluje maluszki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA433
Witajcie mamuśki:)) dawno mnie nie bylo ale coz jak bede miala komputerek w domku to bede częściej. ROOSA2 Jeśli chodzi o lekarza (w gabinecie nowiuskie usg:) )polecam z calego serca dr'a Nowaka Lecha tel. 602 241732 niestety mam tylko tel na kom. przyjmuje na Senatorskiej tylko prywatnie. Starszy Pan ale naprawde super. Jest lekarzem z Kliniki Św. Rodziny gdzie rodzilam mojego Janka w czerwcu:) Polecam od razu polozna stamtad: Kamila Manczak - kochana kobieta. Jesli chodzi o dr'a KOBIETE zapytam kolezanke bo ona z brzucholkiem chodzi do super babki, bo tej do ktorej ja chodzilam przed dr'em Nowakiem nie polecam ;( MAGDALAK84 Ja jaśkowi smaruje Dentinox-gel cena ok 20zł naprawde pomaga, siostra smarowala Bobodent'em ale nie byla zadowolona ... no ale wiadomo na kazdego bobaska moze dzialac cos innego Pozdrawiam wszystkie mamunie i te przyszle rowniez Asia & Jas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA433
Ahhhhhhhhhhhhaa! Isabelka od Arniego moglabys skontaktować sie ze mna mam pytanie do Ciebie...podaje gg 5718723. reszta tez moze pisac:)))) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc mamuśki:) a tu ciągle pustki...:( sara, witam 🌻 magdalak84- chyba mamy ten sam problem, moja mała też marudna strasznie no i w nocy spać nie daje, ciągle ją dziąsła bolą, testowaliśmy już czopki viburcol i prze 2-3 dni działały ale potem znowu to samo, MAgda polecała żel na zabkowanie- calgel- u nas działał znowu tylk kilka dni więc już nie wiem co mozemy stosowac, chyba po prostu się przemeczyć i poczekać aż przejdzie... choć łatwo nie bedzie. Ania, jak samopoczucie? bo czas leci niemiłosiernie i termin coraz bliżej.. buziaki dla wszystkich mamuś i maluszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellka123
Mam ogromna prośbe do kobietek które juz rodziły... Mianowicie stoję przed wyborem szpitala w Poznaniu i zupełnie nie wiem który wybrać. JAk wy przeszłyście poród i jak go wspominacie? Zalezy mi na tym żebym mogła rodzić w pozycjach wertykalnych ( nie na leżąco i nie na półleząco) na aktywności ruchowej w trakcie rozwierania się szyjki jak i parcia. Wiecie może w którym szpitalu byłoby to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ellka123 Ja rodzilam na Mickiewicza szpital im Raszei ,jak juz kiedys posalam na forum bardzo sobie go chwale.:)przede wszystkim bardzo dobra opieke i atmosfere tego szpitala.Nikt nie traktuje Cie jak koleja co przyszla rodzic ale podchodza do pacjentki z usmievhem dobra rada i w sumie o nic nie trzeba prosic bo pielegniarki i polozne same sie pytaja czy ci czegos nie potzreba.To moje zdanie,moze ktos ma inne.Ja bylam bardzo zadowolona,jak jescze bede miala kiedys rodzic to tylko tam;)Co do samego porodu to ja rodzilam w ali gdzie byla wanna ,pilki na ktorych spedzalam prawie wiekszosc czasu,bardzo pomaga bujanie sie na pilce w czasie skurczu, moglam spacerowac,chodzic kiedy chcialam pod prysznic bo ciepla woda bardzo rozluznia...Ale rodzilam juz w pozycji pollezacej,czy mozna inczej nie wiem...mi wlasnie tak bylo wygodnie.Jak jestes ciekawa to odwiedz oddzail,ja bylam przed porodem i dzieki temu trohce sie oswoilam z tym miejscem,o wszystko wypytalam i na porodowke nie jechalam juz taka przerazona:)Jak masz jescze jakies pytania to chetnie odpowiem jesli chodzi o Raszeje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellka123
dzięki magdalak84!! ;-) Miło przeczytać taką ciepła opinię, TAk właśnie rozważałam ten szpital Raszeii wydaje mi sie jakiś taki najbardziej sympatyczny, o Polnej słyszałam dużo niedobrych historii, ale biorę pod uwwagę wszytkie szpitale. Możesz mi odpowiedzieć na parę nieco bardziej dociekliwych pytań? Byłaś się rozejżeć w szpitalu na własną rekę czy ze szkołą rodzenia? Nie będę miała problemu jeżeli pójdziemy na własna rękę? Mogłaś zajżeć wszędzie, czy pokazywali ci tylko niektóre sale? Ktoś Cię oprowadzał? Wiem że sporo tych pytań ale strasznie się denerwuje, przed taką wizytą i w ogóle niecierpię szpitali... JAk idzie się pooglądać to wejść przez izbe przyjęć czy jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA SAMA 1
JESTEM MAMA 1,7 PAWELKA. MIESZKAM W WASZYCH STRONACH OD 7 MIESIECY Z OJCEM MOJEGO DZIECKA ALE W CZASIE CIAZY BYLAM SAMA. NIE MIALAM TEZ POJECIA ZE WTYM CZASIE ROMANSOWAL Z ROZNYMI KOBIETAMI. NIE MOGLAM TEGO SPRAWDZIC BO MIESZKALISMY DLAEKO DO SIEBIE. CZUJE SIE Z TYM ZLE. NA WIESC O CIAZY ODSZEDL...ALE NIERAZ SIE WIDYWALISMY. PRZYJEZDZAL. JESTESMY POWIEDZMY ZE SOBA ALE ZAL BLOKUJE WSZYSTKO . CZY DA SIE UZDROWIC TA ATMOSFERE? KOCHAM GO I MOJE DZIECKO TEZ POWINNO MIEC PELNA RODZINE.WYBACZYC? POZNALABYM CHETNIE SAMOTNE MAMY Z POZNANIA LUB SWARZEDZA ALBO TE KTOTRE W SWOICH ZWIAZKACH CZUJA SIE SAMOTNE. MOZE PRZEZYLYSCIE COS PODOBNEGO. MOZE JEST KTORAS ZE SWRZEDZA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie Te z dzidziusiami i bez. U mnie oki powolutku kulam sie już leci 35 tc jescze troszke i bede szczęsliwą mamusią razem z moja niunią . Madzia mozesz szykować Wojtusia na pierwszą randke hehe:-):-P Im bliżej tym bardziej boje sie porodu powiem nawert jestem przerażona ale cóz nic nie poradze muszę :-) Sciskam was wszystkie i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama sama ja od jakiegoś czasu zastanawiam się czy w niektórych sytuacjach jednak nie jest lepiej samotnie wychowywac dziecko! z moim mężem byliśmy 5 lat, w tym czasie 2 razy rozstawaliśmy się i pobraliśmy się ze wzgledu na dziecko, jednak cały czas mam wrażenie, że to wszystko jest sztuczne i bezsensowne, obecnie jestem związana papierkiem i niewielę moge zrobić, muszeęsię godzić na obojętność męża względem mnie i dziecka a taka sytuacja jest nie do zniesienia na dłuższą metę, więc zastanów się poważnie i nie popełniaj tego samego błędu co ja! Pamiętaj rodzina tworzona na siłe nie ma szans na przetrwanie teraz to już wiem! Aniu na razie Wojtuś ma więcej kolegów niż koleżanek, więc już się nie mogę doczekać kiedy na świat przyjdzie Twoja córeczka:) Nie martw się, ja też miałam obawy przed porodem, ale jak przyszło co do czego, to wszystkie obawy zniknęły i tylko czekałam aż zobaczę moje maleństwo i nareszcie będziemy razem:D zdecydowałaś się już na jakiś szpital? Pozdrowionka dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc rzeczko tutaj sobie buszujesz... ellka123 ja rowniez rodzilam w szpitalu raszei i bylo rewelacyjnie.polecam wiecej inf moge podac na tlenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ellka123 Ja z mezem bylam w Raszeii na wlasna reke,kiedys przeczytalam artykul w gazecie ze mozna przyjsc tak po prostu i zobaczyc.No to poszlismy:)My wchodzilismy od Mickiewicza tym wejsciem bo od Poznnskiej jest od razu izba przyjec i tam wchodzilismy jak juz sie zaczelo:)Ale moze tez tamtedy mozna,nie wiem.Powiedzielismy na oddziale ze chcemy zobaczyc jak co wyglada i jedna z poloznych nas oprowadzila:)Tego dna rodzilo duzo kobiet wiec nie wszedzie nam pokazala sale ale weszlismy do jednej gdzie jedna dziewczyna rodzila,lezala sobie na lozku a my tam zagladnelismy:)siedziala z mezem i miala lekkie skurcze:)@ miesiace pozniej ja wyladowalam w tej samej sali:Pi tam urodzilam Martynke... Jak chcesz pogadac to podaje numer gadu gadu 7479583. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellka123
dzięki!! w takim razie wybierzemy sie do raszeii popatrzeć i pooglądać ;-) Mam nadzieje, że mozna sobie wybrac położną i jej np zapłacić za to żeby była od początku do konca oichraniała krocze i pozwalała na parcie w dowolnie wybranej przez siebie pozycji... Fajnie by było do edyta28 a masz może gg? bo tlenu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Klinice Św.Rodziny także nie ma problemów ze zwiedzaniem porodówki, położne są bardzo chętne do oprowadzania, jak byłam w szpitalu to ciągle jakaś para odwiedzała szpital:) Tak Edytko tutaj częściej zaglądam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellka123
A jak jest w klinice Sw rodziny? jako że to klinika, czy nie ma tam problemu ze studentami?? Któraś z was może tam rodziła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA433
Ellka ja rodzilam w czerwcu w Klinice! Jestem baaaardzo zadowolona. Ale to bardzo. Tak sie bałam a wszystko poszlo tak super ze szok. Polozne same pomagaja nie musisz o nic prosic. Maja tak super podejscie do pacjentki. Ciuszki dla Dzidzi nie musisz zabierac sa szpitalne-czysciutkie ladne, pieluchy tez, podklady tez dostajesz, jesli chcesz koszule do porodu tez-chociaz ja mialam swoja:)) Po porodzie jeszcze bardziej nad Tobą biegaja naprawde. Przy moim porodzie byla polozna Kamila Manczak suuuuper kobieta.Tak mi pomogla ze jak ja spotkalam na korytarzu to nic nie potrafilam wykrztusic z siebie słowa... tzlko sie pobeczalam. I jeszcze jedna polozna, ale ta druga mniej sie opiekowala mna. Lezalam sobie rodzila ze mna siostra (oplata za porod rodzinny - 300zl, znieczulenie ZO w cenie ) mialysmy wielka salke z prysznicem, pilka wielkim wygodnym wyrkiem,tv, radio, dla siorki fotelik. Naprawde fajne wyposazenie. I tak jak korytarze nie za bardzo mnie zachwycily (w stycznu rodzila tam moja siostra) tak wnetrze sal porodowych i poporodowych i lazienek - fajne i czyste !! Naprawde. Ze studentami nie mialam "przyjemnosci" rodzilam w niedziele wiec moze dlatego, chociaz od soboty lezalam i tez nikogo nie bylo. Poza tym wcale nie musisz zgodzic sie na studentow - do tego mamy prawo. Lekarze super. I jacy przystojni ;)) Z wizytami nie ma problemow, tylko dzidzie pokazuja w okreslonych godzinach. przepraszam za balagan w tym co napisalam ale baaardzo sie spiesze do mojego bobaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ellka123 gg:2282731 na mialam swoja oplacona polozna tak wiec moge podac namiar bo naprawde jak rodzic to tylko z nia. pozdrawiam wszystkie mamuski rzeczko a do nas nie zajrzysz n forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARA433
Edyta28 - a Ty gdzie rodzilas, ze oplacalas polozna?? Ja w Klinice nie placilam zadnej a byly tak Kochane Kobitki i pomocne jakby miliona dostaly;)) Buzia i pozdrawiam PS. Sliczny Zuziek !!!!! Zapraszamy na strone Jasia :))) www.jas1106.bobasy.pl Paaaaaa! Paulaaaaa ! Zyjesz ????? Buziolki dla Patryczka :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara ja rodzilam w raszei.i naprawe nie zaluje ze oplacilam polozna napisze cos pozniej bo mi sie zuzia budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×